Buio
n'Kosove Show
n'Kosove Show
n'Kosove Show
Iscriviti 606K
Kanali i vetëm zyrtar i n'Kosove Show i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë n'Kosove Show, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
support@onima.uk

© 2023 ONIMA. All Rights Reserved.
Egzon Berisha : Pare
3:58
14 giorni fa
Commenti
Liza Bushpepa
Liza Bushpepa Giorno fa
Oo sa e bukur je moj yllk❤❤
Liza Bushpepa
Liza Bushpepa Giorno fa
Llokum me arra😅😮😊😊
Ilir Hida
Ilir Hida 2 giorni fa
❤❤
Mələk Mehdiyeva
Mələk Mehdiyeva 2 giorni fa
Azərbaycan❤
G G
G G 4 giorni fa
A spo mujkan me kendu pa u afru e pa u prek aa ku shum me tshku nerva 😒
Erkeda Ponari
Erkeda Ponari 5 giorni fa
gjith lezetin kenges ja jep asimi se leonora nuk e ka gjo zonin asimi esht bilbil bravo more djal se na knaqe
Fatime Bajraktari
Fatime Bajraktari 5 giorni fa
Kaënga shum e mir,por qajo reshje hiq spot shkon
Avmora Alija
Avmora Alija 5 giorni fa
Affe 🐒..tu rrzu Daja Agon, ish kan pėr Nanen e vet tu luftu.. Fistan asht Avnora
Bleonarda Imeri
Bleonarda Imeri 5 giorni fa
😊
Gjet Gni
Gjet Gni 6 giorni fa
Hallall , respekt ❤❤❤
Rregjina Rrihna
Rregjina Rrihna 6 giorni fa
perseri te njajtin koment kam te mrekullushem jeni🌟🌟
Luigj Marku
Luigj Marku 7 giorni fa
O zot sa mire kendoni rrespekte gjithmone
Ismet Ismailov
Ismet Ismailov 8 giorni fa
Whsovswwvw
Ndue Bushi
Ndue Bushi 8 giorni fa
Leonora një kengetare klas dhe super star.
Ardian Miho
Ardian Miho 8 giorni fa
🇩🇪🇦🇱
Hüseyin Ceylan
Hüseyin Ceylan 9 giorni fa
Lokum mu dedi sanki 😂
Amir Amertash
Amir Amertash 12 giorni fa
Good
shefa
shefa 12 giorni fa
Pershendetje nga Gjermania
shefa
shefa 12 giorni fa
Shume mire ❤❤
Urim Gjoni
Urim Gjoni 12 giorni fa
Mirija dhe naimi ❤❤
Enis
Enis 13 giorni fa
Aiiiw Mo bre mos e flliqni edhe qet kang
Kastriot
Kastriot 13 giorni fa
Khuuu ky ma i bajatshem ska cfar krymbylli ky qe emiton Meden, fort i bajatshem je more morri i vocel e kjo si prostitut , kjo ftyren si ujk kjo e paftyra!!!!
Bashkim Zotaj
Bashkim Zotaj 13 giorni fa
Ju kendofte zemra
Burhan Berisha
Burhan Berisha 13 giorni fa
Faleminderit per te gjith ata qe me kan perkrahur respekt per gjith ju nga zemra ju falenderoj
Tetovo Pazar
Tetovo Pazar 13 giorni fa
Ma pouliche zemra ime 🍓♥️
Armend Memia
Armend Memia 13 giorni fa
Ju lumtë goja Ylli Demaj & Shpresa Gojani! ❤❤🔥🔥👏🏻👏🏻
Nijazi Ismajli
Nijazi Ismajli 13 giorni fa
Bravo
Avmora Alija
Avmora Alija 13 giorni fa
NUKa kish, Kurgja perveq.. Plana qė i kam Tjerat Drogen 🐄 ishin
Mrs
Mrs 13 giorni fa
Selamunaleykum from.Türkiye❤
OFF
OFF 14 giorni fa
Uffff ekisha qi ap ap ap ap far byth
Cristiel Manea
Cristiel Manea 15 giorni fa
❤❤❤superb sunteți superbi like❤🎉🎉
nedzad altic
nedzad altic 15 giorni fa
👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
DAUTHX omg
DAUTHX omg 16 giorni fa
😊
mersad mešanovic
mersad mešanovic 17 giorni fa
bravo gospodo svaka čast i sve najbolje želim vam . Kosovo država pozdrav od bosanca za sve Kosovo ❤❤❤❤❤
Dukagjin Krruçi
Dukagjin Krruçi 18 giorni fa
sae.gfh ases
Imz. Isaak Meyer
Imz. Isaak Meyer 18 giorni fa
MLADA KRALJICA MUZIKE 👑🙏💕
Gentjan Demiraj
Gentjan Demiraj 19 giorni fa
Ju knofte zemra gjithmone
HH SH
HH SH 19 giorni fa
Ku mej gjet qito tesha si re Shqiperi Kelmendit ??? S mun tregon dikush ju lutem Shoqe dhe shok ????
Drita Krasniqi
Drita Krasniqi 20 giorni fa
😭😭😭😭😭😭😭😭😭
alex g
alex g 21 giorno fa
Fantastic music. I have listened to these songs over 100 times. Greetings from Serbia
Arne B.
Arne B. 14 giorni fa
Hvala Lepo. Moramo da zaboravimo Mrzna. Dosta je bilo sve. Pozdrav iz Prizren!
Nafie Gashi
Nafie Gashi 21 giorno fa
Zote ishalla te bone te lumter per ket ilahi ne ket bot edh tjetren❤❤🥰🥰😍😍
Shqipe Rrahmani
Shqipe Rrahmani 22 giorni fa
Pidhi
Fatmir Krasniqi
Fatmir Krasniqi 22 giorni fa
allhi ju rujt
Mergime👸
Mergime👸 22 giorni fa
❤ a ka munsi nummrin e tele mema tregu 😊 Respekte
Dzeke
Dzeke 23 giorni fa
Gjithmon jeni numer 1 kushedi me cilin kengetar me bo keng pervec arsimit nuk te shkon ❤❤❤❤
trigggo54
trigggo54 23 giorni fa
I guess you guys can help me , itvid.netPpxwZMlaq-U what is this songs name ?
numer one
numer one 24 giorni fa
VALLAHI PASKE ME METE GJVESHE
almir thaqi
almir thaqi 24 giorni fa
12:48 beste
Avmora Alija
Avmora Alija 24 giorni fa
Marshin, rezitojshin, ven sė senet e punt e vet.. mi kallxu.. Rezitojshin mė knusin.. Pej, Shkrimėve e Fjalve, tė Huja Huj...ata tu i fol..
Avmora Alija
Avmora Alija 24 giorni fa
Kta, kto tu u munu edhe Gra, mė msu Alija Aliu Salihu