Buio

“Përgatituni për një dëm mbi 500 mln”, inxhinieri “shpërthen” në sy të Ramës

Balkanweb Com
Iscriviti
visualizzazioni 230 213
94% 2 180 122

Inxhinieri Arben Meçe foli me tone të ashpra në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, që po zhvillohet këtë pasdite nën drejtimin e kryeministrit Edi Rama.
Inxhinieri tha se nuk është aspak e rëndësishme të diskutohet për transparencën e fondeve, por të gjithë duhet të zbresin me urgjencë në terren dhe t’iu japin sa më shpejt zgjidhje njerëzve.

Pubblicato il

 

1 dic 2019

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 80
B Hau
B Hau 5 mesi fa
Ti je kokrra e servilit dhe ti ke ber projekte pallatesh qe sot jan shkatrruar ti i ke mar jeten popullit duke ja shit sapunin per djath shtepit qe ke ber ti jan shkatrru po tu shkatrru shpia esht shkatrru jeta
Donald Plozha
Donald Plozha 5 mesi fa
Inxhinier...besimi ndaj shtetit eshte thyer me kohe dhe nuk mobilizohet me buton sic mendon apo fantazon ti. Shifni nese mund te zgjidhni problemin, lere besimin ndaj shtetit se eshte teme ma e madhe nga ca ta pret koka ty. Merru me punen tende, leni tjerat
Vaso Vaso
Vaso Vaso 5 mesi fa
Te lumte por asnje nuk do denohet. Dhe keshtu do shkoj vendi. 100% asnje nuk do denohet
8ris k.
8ris k. 5 mesi fa
Kur blej nje shtepi duhet te blesh edhe siguracion
labinit gashi
labinit gashi 5 mesi fa
Respekt
ITellTheTruth
ITellTheTruth 5 mesi fa
Mos prisni që të ndodh tragjedia, pastaj të lëvizni, kto gjëra duhet të ishin bër koh më par, po ktu ligji nuk funksionon...
qopoy dnon
qopoy dnon 5 mesi fa
Thirrini mendjes o shqiptare, nga sot e tutje duhen ndërtuar sipas një vendi sizmik që jemi. Lere me shtesat pa leje që nuk bëhet fjalë më.
eioshen boboi
eioshen boboi 5 mesi fa
Kryeminiser ku ke qen deri sot se su duft me i lrjur njerzit me ndertuar pa plane
sphere mechanical D Martini
po ra edhe nji termet 7 ball do e rrezoje komplet Durres e Tirane etj etj Asht beton komplet pa lidhje ... Do Zoti e nuk bje ma ...se sa per ndertime qe ka aty eshte Lamsh I papame si n Bolivi e Colombia
eioshen boboi
eioshen boboi 5 mesi fa
Nuk po han ma kasht ma kerkush kerkush nuk nu beson ma
sphere mechanical D Martini
Kapeni per fyti Berishen ku asht fshehun Legeni...
Fatmir Zeqiri
Fatmir Zeqiri 5 mesi fa
Të lumtë edhe ty o Inxhinier! Sepse njerëz si ju, Elvisi, Marini dhe bashkëmendimtarët tuaj , duhet të jenë udhëheqës të shtetit,nëse duam një Shqipëri, ashtu siç duhet të jetë! Përndryshe do biem në humnerë të pafund, nëse mendojmë vetëm për xhepat tonë dhe popullin e harrojmë!
qopoy dnon
qopoy dnon 5 mesi fa
Futi ndonji pllem Keti qe na Ben si inxhinjer
afutla qian
afutla qian 5 mesi fa
Ti zoti Inxhinier e fitove vendin e punes. I tregove Ramrs qe je ushtari me i mire. Komunist i vertete..
Basim Islami
Basim Islami 5 mesi fa
Bravo inxhinier je shum transparent ndja hajdutave
Adiol Sema
Adiol Sema 5 mesi fa
Ky esht militant o inxhinjer... Medjat trsmetojne ndenjave te popllit
oiuet souiu
oiuet souiu 5 mesi fa
2 milion jeni, se nuk jeni ndonje shume e madhe popullsije.....
afutla qian
afutla qian 5 mesi fa
Bravo inxhinier blidhuni dhe na beni derman se ngelem per jashte respekt
bowen voowy
bowen voowy 5 mesi fa
Elvisi pa fol as 1 gjo i jep fjal vendit❤🙏
leksi 12
leksi 12 5 mesi fa
Komunista
Freedom Seeker
Freedom Seeker 5 mesi fa
************ HAPESIRA TE LIRA NE MITROVICEN E VERIUT PER TE SISTEMUAR TE PREKURIT NGA TERMETI NE SHQIPERI ****** ---------------------------------------------------------------------- Ky fare Arben Mece eshte nje i ardhur aty me detyre nga Mafia neo-komuniste. Ky eshte nje neo-komunist e "stakanovist" i kohes se Dulles, qe hiqet sikur jep keshilla "inxhinjerike". Ky eshte aty per te bere davane e qeverise dhe bandes se Rames, per ti bere keta te duken mire, e per te mbuluar krimet e tyre lidhur me termetin. --------------------------------------------------------------------- Te hapen kampe dhe te ndertohen shtepi te reja per te ardhurit e te prekurit nga termeti ne Shqiperi - ne Mitrovicen e Veriut ne Dardani (Kosove). Kjo do te jete nje ndihme e madhe per te prekurit nga termeti, dhe nje akt atdhetar per te ri-populluar Mitrovicen e Veriut qe eshte boshatisur nga Shqiptaret e masakruar gjate luftes se 1999-tes nga forcat Serbe te vdekjes e terrorit. Shpejtoni, te ndihmojme vellezerit Shqiptare te prekur nga termeti, e ti mirepresim ata ne Mitrovice e Veriut. Te dergohen familje te prekura nga termeti edhe ne Bularat te Gjirokastres - e tu ndertohen shtepi te reja ne Bularat ketyre familjeve te prekura nga termeti. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Z. Rama: Ku e ke Fondin Shteteror te Emergjencave Civile, apo eshte bosh? Sa para jane ne arken e shtetit tani ne kete moment, apo eshte bosh, e nuk ja thua Shqiptareve? Ku jane parate e Shqiptareve, apo i ke cuar neper koncesione ne drejtim te paditur, neper afera korruptive super-termet, ke paguar bandat kriminale, grupet e strukturuara kirminale dhe Mafian per te "fituar" zgjedhjet, e per te ndertuar kulla qe tani u shemben njera pas tjetres me kete termet se ishin ndertuar pa asnje projekt inxhinjerik? Pse shisje dengla me brekushe shallvare citjane e poture ne mes te shesheve, dhe nga injoranca e mendjeshkurtesia "talleshe" me Presidentin kur ai si Kryetar Shteti leshoi alarmin me 21 Shtator 2019, per termete te tjera edhe me fuqishme qe mund te vinin dhe per pergatitjet qe duhet te bente qeveria jote dhe Shqiperia per ti perballuar ato? Ai bile propozoi edhe mbledhjen e Keshillit te Sigurise Kombetare atehere, po ti e kalove kete me nje tallje provinciale alla Ballkanase e alla Serbe se gjoja "Presidenti po flet nga frengjia dhe po mundohet te na fuse friken me gjera te stisura". Tani qe ke rene si miu ne cark nga injoranca, paaftesia dhe nga aktiviteti yt i ndergjegjshem kriminal dhe anti-Shqiptar qe duhet ti kaloje Prokurorise per hetim e ndeshkim penal te rende, na hiqesh neper ekrane dhe luan filma e ben aktorin si gjoja i trishtuar, i "prekur deri ne lot" dhe ben sikur te dhimset populli Shqiptar e gjoja po ben te pamunduren per ta "perballuar" situaten. Je bere si mi i lagur, dhe na therret tani e del edhe para Ambasadoreve te huaj per ti kerkuar "ndihme", o derezi e punezi. Po ata te njohin mire kush je o ditezi! Nuk jane budallenj ata te vene parate dhe ndihmat e tyre ne dore te nje njeriu si puna jote. Nuk jane budallenj ata te vene parate dhe ndihmat e tyre ne dore te nje njeriu si puna jote, nje kriminel ordiner dhe kry-mafioz i grupit te strukturuar kriminal ne qeverisje tani ne Shqiperi. Dhe tani vjen verdalle kot neper Shqiperi si nje i paafte qe ska idene se cfare ben duke takuar njerez andej ketej neper zonat e termetit, duke harxhuar kohen e cmuar qe nje Kryeminister i vertete duhet ta harxhoj duke drejtuar e menaxhuar nga nje qender e integruar e komandimit e kontrollit te emergjencave civile me infrastrukture perfekte te ndertuar qe me pare, tere operacionet komplekse te nje fatkeqesie natyrore te ketyre permasave. Llafet dhe takimet me njerezit ne te tilla raste si ky, i lihen personave te specializuar ne marredheniet me publikun dhe ne qetesimin dhe informimin profesional te publikut, dhe jo nje kryeministri per te ardhur verdalle neper Shqiperi pa kuptim, se nuk di c'te beje tjeter ne kete kohe precize te nje termeti te fuqishem. Tere mediat e botes po thone dhe e theksojne me force e me takt, mungesen e plote te profesionalizmit, specializimit, shpejtesise dhe saktesise se veprimit, dhe mjeteve te teknologjise se larte apo edhe mjeteve te duhura qe forcat Shqiptare te ndihmes se shpejte po zbulojne se nuk i posedojne fare, si dhe performancen e tyre te dobet ne operacionet kerkim - shpetim - pavaresisht perkushtimit 100% te personelit nga ana njerezore per te dhene maksimumin e tyre. Mediat e huaja po ashtu po vene ne dukje edhe se shkaku kryesor i ketyre pasojave te tmerrshme te ketij termeti, ka ardhur si rezultat i korrupsionit te larte e te gjere ne industrine e ndertimit ne Shqiperi dhe kapjen e kesaj industrie nga Mafia qe te dha "zgjedhjet" ty dhe bandes tende, dhe ndertimeve pa projekte inxhinjerike dhe pa kode ndertimi per termetet. Dhe ti akoma vazhdon neper ekrane duke luajtur filma e duke "aktruar”, me tirada reklamash pa shije dhe genjeshtrave te trasha e te pacipa, se gjoja po i fut "njerezit neper hotele me pese yje", dhe se ardhja e ekipeve te huaja te kerkim-shpetimit na e paska bere te pa ndikueshme per situaten, prapambetjen e madhe te forcave Shqiptare te kerkim-shpetimit !??? Zoteri Rama: ti duhet te pergjigjesh penalisht per 51 jete te humbura (ka te dhena qe ky numer eshte edhe me I madh, po qeveria po mundohet ta mbaje te fshehur) dhe per 913 te tjere te plagosur rende qe mund te ngelen edhe invalide per tere jeten shume prej tyre. Se po te ishin forcat Shqiptare te kerkim - shpetimit GATI, dhe ne lartesine e detyres nga ana e trainimit, mjeteve dhe teknologjise se larte per termete (kur dihet mire qe Shqiperia qendron mbi nje zone gjeologjike aktive sizmike), 24 oret e para pas renies se termetit qe jane kritike per shpetim pas nje termeti, nuk do te humbeshin pa asnje ndihme te specializuar ne zonat e termeteve. Keto 24 ore te para shume kritike u humben komplet se po pritej te vinin ekipet e specializuara nga jashte, se forcat Shqiptare ishin ne vendngjarje pas 5-6 oresh, e vinin verdalle kot se nuk kishin as mjete, as trainim, as teknologji per te kerkuar e shpetuar njeri- dhe si rrjedhim kjo coi ne numrin e larte te humbjes se jeteve nen germadha dhe plagosjen e 913 te tjereve. Jep doreheqjen tani e menjehere, dhe paraqitu para drejtesise Z. Rama, mos e merr ne qafe me shume Shqiperine dhe njerezit. Shenim: Njefare Zj. Rovena Voda na paska shembur 12 ndertesa deri tani, e po vazhdon "me krenari" edhe me te tjera. Kjo Zj. Voda (na qenka edhe Zv. Ministre e Brendeshme - kjo eshte si ti varesh ujkut delen ne qafe per ta "ruajtur") - nje tipike Mafioze e grupit te strukturuar kriminal te Rames (qe edhe te foluren e ka tipike Mafioze - ta shet vajin e gjarperit per vaj ulliri), nuk po ben gje tjeter, por vetem po zhduk me paramendim tere provat e krimit. Sepse tere ndertesat e shkaterruara apo demtuara nga termeti, jane me ligj "skena krimi" dhe nuk duhet te preken derisa Prokuroria ti keqyri te gjitha dhe te marri tere provat e nevojshme per te marre ne pergjegjesi penale Zj. Voda dhe tere grupin kriminal e anti-Shqiptar te Rames me kompani per vrasjen e 51 veteve (ka te dhena qe ky numer eshte edhe me i madh, po qeveria po mundohet ta mbaje te fshehur) dhe plagosjen per vdekje te 913 te tjereve. Shkruar nga: Familjet Shqiptare ne Mitrovice te Veriut dhe Familjet e Tiranes te Prekura nga Termeti - Nentor 2019 =====================================================================================================
bowen voowy
bowen voowy 5 mesi fa
varfërit.
Florim Metaj
Florim Metaj 5 mesi fa
Elvisi pa fol as 1 gjo i jep fjal vendit❤🙏
oiuet souiu
oiuet souiu 5 mesi fa
Po more zotri nuk është katastofale vetëm në Durrës,por edhe në Laç ,shijak e në shumë tjera,Lezhë i nderuar ingjinjer e ti ku ishe deri sot e erdhe dhe ngrite zërin e kjo që t
tina tina
tina tina 5 mesi fa
Ky edi rama ska fryt se me pas pak ftyr kish jep dor heqje po populli i shkret tuj hek e kti nuk ja ndin per kurgjo kta e kisha gjyku edhe e kisha hek automatikish prej detyres se e ka
Elite Albozz
Elite Albozz 5 mesi fa
E.rama ty duhet met vra se mafiosin ndor e ki ti ta qift bota nanen
misolou fout
misolou fout 5 mesi fa
Ska shum mbeshtetje nga shtetet mike sepse e din se qdo cent vidhet
Gazmend Mazreku
Gazmend Mazreku 5 mesi fa
Nuk po han ma kasht ma kerkush kerkush nuk nu beson ma
Osman Alshiqi
Osman Alshiqi 5 mesi fa
Kryeminiser ku ke qen deri sot se su duft me i lrjur njerzit me ndertuar pa plane
misolou fout
misolou fout 5 mesi fa
ngjyhah me njerz
Agim Bislimi
Agim Bislimi 5 mesi fa
Mos mendoni qe do tja ndertoj pallatet 7 kate kur keni leje per 3 po kush ka ndertu pa leje do kete denime
Rabeston Kuka
Rabeston Kuka 5 mesi fa
Futi ndonji pllem Keti qe na Ben si inxhinjer
albi saliu
albi saliu 5 mesi fa
Bravo për fjalet qe po i thua ishalla po i zbatoni
Rabeston Kuka
Rabeston Kuka 5 mesi fa
Tani je nje inxhinjer Koqe o Koqe legeni
ERDI TOTA
ERDI TOTA 5 mesi fa
Pysni ato kryetarët e bashkive dhe kryeministrin a u keni marr lek atyre ndërtusve kur i kan bërë ato pallatet? Tani ju rregullojni se ato lekët si keni marr kur janë ndërtuar mungojnë në strukturat e atyre pallateve si kan dal jashtë pëdorimit... më vjen keq për Elvisin dhe disa të tjer që jan me një tryez me ata njerz të korruptuar...Zoti i ndimoftë të gjithë shqiptarët...
Besnime Subashi
Besnime Subashi 5 mesi fa
Bravo inxhinier blidhuni dhe na beni derman se ngelem per jashte respekt
Robert Genval
Robert Genval 5 mesi fa
Ky eshte inginier surugato , vegel qore e qeveris . Ben sikur asgje me shume . Ky eshte klysh qe lehe per qeverin .
Spartak Dauti
Spartak Dauti 5 mesi fa
Bravo Ben Meçe !
Qamil Ilazi
Qamil Ilazi 5 mesi fa
Po more zotri nuk është katastofale vetëm në Durrës,por edhe në Laç ,shijak e në shumë tjera,Lezhë i nderuar ingjinjer e ti ku ishe deri sot e erdhe dhe ngrite zërin e kjo që the ti more zotri nuk je i pa varur,por je shumë partiak e nuk po ta ceki se nuk është koha ti kunder vihemi njeni tjetrit,por le të bëhet e drejt ndaj të gjithëve e jo me i anash kaluar të varfërit.
fatmir gjini
fatmir gjini 5 mesi fa
bej amnisti fiskale dhe shife cfar leku do yj neper banka, ekan be shtete me bole kur kan ndodhur kto deme kolosale, dhe jo ne qe skemi dorashka,
11 11
11 11 5 mesi fa
Po' pse na qenkan medjat skandaloze se nuk ju pelqen Juve. Se tregojn te verteten,,,,, pyttttt vetem burr nuk qenke
Hyllis P
Hyllis P 5 mesi fa
C pune ke me fondet ti o ropqir, bej punen tende ! Ik merrni ndonje inxhinier nga gjermania , c i keni keta halabake
Amir Russi
Amir Russi 5 mesi fa
Ky koka dal me lyp pun qata nuk i dalin 500mln 😡😡
Kristjan Genovese
500m €? O rrot kari ti do me vjedh 400m € ne start, ikkk o zjeparuk, se na keni qa majen e karit duke zhvatur njerzit
Violeta Bytyqi
Violeta Bytyqi 5 mesi fa
Nato pallate si kan banue njerzit turp si ikeni Lane natgjendje mos juka bad Pak si von tashti ishalla indertoni pallatet si duhet jo me tulla ktunehershit qilni syt tashti mos hini ngjyhah me njerz
Diti Diti
Diti Diti 5 mesi fa
Organizimi eshte e meta me e madhe e popullit shqiptar....ky eshte faji i gjitheve neve....gjithsesi uroj qe qeveria te gjeje nje zgjidhje dhe besoj se do e arrije
zero absolut
zero absolut 5 mesi fa
un kam vile ne tr dhe mora leje per rregullim te brendshem te shpise dritaret lyerje,,,,dite per dite vinte ikmt bashkia dhe pse e kisha me leje restaurimin ato parap vishin me mor ndo nj lek jo po kte jo po ate,,,,ne rradhe te pare duhet te shkoje inspektoret e shteti qe skan bo punen,,,ose me sakt fare ne radhe te pare kryetari i bashkise durres vangjusi duhet te shkoj ne burg,,,ato qe thone duhet te shkoj ne burg ndertuesi apo inxhineri sje fare profesionist sepse nuk folet kshu se kan humb jete njerzish leje politiken,,,ky qe hedh balte mbi median turp ti vi se fajin e kane inspektoret e koruptuar se nderuesi ku gjen ben
Ro Li
Ro Li 5 mesi fa
Shteti Ka deshtu. Shqipetaret jane nder njerzit me te mjere ne bote nga ky Administratat shteterore. Eshte per te te ardh shume keq!
eioshen boboi
eioshen boboi 5 mesi fa
Ketu po ju vjedhin nihmat ushqimore do vidhin edhe fondet e ndertimit flasim per njerz korba
Toni
Toni 5 mesi fa
te lumte goja se kto ujqer flen ne dyshek qe kushtojn 2000 euro vetem shikojn por nuk jan mesu se cfar eshte puna te lumte goja ty
Fredi Proga
Fredi Proga 5 mesi fa
Qeshte ky injorant qe bene rolin e servilit
Memini Zyra
Memini Zyra 5 mesi fa
???????????????? 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
eioshen boboi
eioshen boboi 5 mesi fa
Prit gjeneralin.... Lepires
Elezi J
Elezi J 5 mesi fa
Elvis ke hi nmesin e ktine, po si bere njerz njeher e pergjithmon mos i dil 😂
Suzana Kola
Suzana Kola 5 mesi fa
Zoti ti thua qe duhen 500.000 milion $ Vetem RAME BYTHSHPUMI ka vjedh 2.5 MILIARD DOLLAR ($) kurse LUKUNIA E PIRATVE KUQO ME BERISHE ME METE ME FATOS NANO DHE TE GJITHE MINISTRA DEPUTETE GJYKATSA PROKUROR DREJTUES MEDIASH KETO JANE KASTA E HAJDUTVE DHE SHUMA E PARAVE QE KANE VJEDH DHE QE I KANE NEPER OFSHORE DHE NE BANKAT E ZVICRES TE QIPROS ESHTE 20 MILIARD DOLLAR ($)
The Human
The Human 5 mesi fa
Dalin tani per te mbuluar zullumet e veta qe I kan ber per 30 vjet e te mbushin mendjen popullit prap mashtrusa ne asnje menyre fondet te shkojn ne duar te ketyre as qerosit as fodullit pra ai gjati se do behet termeti prap zoti yne nuk I do zullumqaret I ka duruar 30 vjet elvis rri larg nga keto tipa se jan hajduta keto skan zot jan pa fe kan shejtanin
Tempulli
Tempulli 5 mesi fa
Ishalla nuk bje prap nje termet se ju te Shqiperise mezi do e pesoni sesa ky qe ka rene ,Kosova do filloi ndertimin e nje strehe nentokesore per termete e ju as lopata s'keni turp per shtetin e Edit
N Petku
N Petku 5 mesi fa
Po kte kush e thirri nket mbledhje
MrRecicali
MrRecicali 5 mesi fa
Bravo bravo bravo hallall ta boft zoti
TT Tota
TT Tota 5 mesi fa
Qytetaret nuk kan besim tek ju dhe qeveria o komunist, ca eshte kjo qe don ta kalosh,nuk ju besojm dhe pik po mos te ishin elvisi marini arberi e shume te tjer qeveria nuk do e perballonte kete krize, shoqeria civile ka menagju kete situat dramatike dhe jo ju ushtaret besnik te shtetit, nuk ka shtet me shqiperi
Anastas Kadena
Anastas Kadena 5 mesi fa
Filloni punen dhe ndeshkoni gjith ata qe kan shkelur ligjet per ndertime pa leje,,,dhe leni koferencat ...!! Ka shummmm pun per te ber ....!!
Ramadan Halili
Ramadan Halili 5 mesi fa
Ky zotriu spo i ja di emrin që po i drejtohet Rames hallall i qoftë se besoni se kur sot i kam pa ato ndertesa aq te damtuara kam than pa e pa ket seanc te jashtzakonshme se duhen rreth 700 milion euro per shkatrrimin total e rinderrtimin e tyre.i nderuari kryeminister po ban nkapak cirkuz. Po sidoqoftë kjo ka ndodhë duhen te mobilizohen te gjith shqiptaret e te jepin mjete financiare e pastaj mund te bahet diqka, se nuk asht edhe aq leht me perballu ket tragjedi.
Niku Lala
Niku Lala 5 mesi fa
I jep Likja aq lek nuk eshte propblem fare vec mos e hiqni nga presidenca
Vasil Lala
Vasil Lala 5 mesi fa
500 politikan te vene nga 1 million nga ata qe kane vjedhur dhe cdo gje rregullohet vetem jetet qe iken nuk vijn me
Tafi Tafili
Tafi Tafili 5 mesi fa
Me dëshirë thua t'i të bëhen të ndërgjegjshëm duhet t'ia marrësh sekuestro.Po i'a more sekuestro duhet të futen në burg gjë që është e pamundur se janë të tërë të përlyer
Alban Bani
Alban Bani 5 mesi fa
Prit gjeneralin.... Lepires
mara lima
mara lima 5 mesi fa
Bravo inxhinier je zotni burr
Shpetim Xhani
Shpetim Xhani 5 mesi fa
2 milion jeni, se nuk jeni ndonje shume e madhe popullsije.....
sesilia Ana
sesilia Ana 5 mesi fa
ka te drejt.Po dalin nga apartamentet edhe banore te pallateve qe kan mbi 50 vjet ndertim.Ato duhen rindertuam sepse nuk mbajn dot me ne armature.
Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals
Pallatet qe kan mbi 50 vjet ndertim mbeshteten ne murature dhe jo ne armature ...
Vladimir Qoraj
Vladimir Qoraj 5 mesi fa
Perralla banale dhe shitmendje.
kproperty el
kproperty el 5 mesi fa
Keshtu eshte bere gjithmone do provojm do e haje popullit ose Jo. Ne te kundert digjet edhe ky qe flet
fatmir kuco
fatmir kuco 5 mesi fa
KU E KE KÈTE SHTETE TI KU E SHIKON KÈTE SHTETE TI EDHE SE SHIKOJME NE OR SERVIL IQÈ NA DASHKE GJENERALE OR KOMUNIST TRAPÈ
Kristiano Albanese
Inxhinieri duket njeri shume i sakt. I lumt!!
Isa Isaa
Isa Isaa 5 mesi fa
Ik ore. Shkerdhat hajdut qen lek nuk ka
Irene Salati
Irene Salati 5 mesi fa
Bravo Inxhinjer Ju lumt goja dhe vazhdoni punen perpara.
Agim Gardeci
Agim Gardeci 5 mesi fa
KY arkiteti spo I pritet me marre fondin,,, Ik mor Hutt se ti ske lidhie me rimekembien..
Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals
Esh inxhinier ... Dhe ta siguroj un qe Hut nuk esht ...
Kalo Kalo
Kalo Kalo 5 mesi fa
Shume realist dhe objektiv, te gjithe ne terren...
gezim shqipetari
Keta aty jane me e shumta jane servila
Xhevi Xhevi
Xhevi Xhevi 5 mesi fa
Sa kot,pa vler,vetem u mburr
MILK MILK
MILK MILK 5 mesi fa
Vetem diskutoni...po vjellin...partite ky,kjo ..bla,bla,bla O njerez kini besim dhe lereni te punojne lereni thashethemet e falenderoni ZOTIN se keni pare vdekjen me sy Vetem dyshime. .
ZERO ABSOLUTE
ZERO ABSOLUTE 5 mesi fa
👏👏👏👏👏👏👏👏
Gerda Gerd
Gerda Gerd 5 mesi fa
Bravo
01-05- 2018
01-05- 2018 5 mesi fa
Transparenca i perfshin te gjitha o inxhinjer qe po na hiqesh si trim para gjeneralit. Me qe paske hup koh kot jepni dorheqjen se nuk jeni te zotet.
Esmerald Prendi
Esmerald Prendi 5 mesi fa
QEVERIA KA NEVOJ PER LEK SE NUK I KA EC BIZNESI KTA KOHET E FUNDIT ME DROGEN E KAN NEVOJ PER LEK..!!
100% Glamour
100% Glamour 5 mesi fa
Po ky mos vallë tha ndonjë gjë më tepër se Elvisi dhe Marini?
Sherif Sherif
Sherif Sherif 5 mesi fa
Mobilizimveshmbathjestrehimmmeatobuzanetexhidhtrevatshqiptareqeasjetemosflejjashtmobilizimtebartenmetemjeteushtarakenevendemetesigurta
Hahaha Hahaha
Hahaha Hahaha 5 mesi fa
Sherif Sherif tu la prish “space” 😂😂😂 duhet deshifru ky shkrimi jot se nk kuptohet 😂😂
adam dizdari
adam dizdari 5 mesi fa
Ti a je ushtar apo inxhinjer? Ka shum rendsi trasparenca sepse populli ka humb besimin, nga jasht vendit ashtu edhe mrena vendit N
raldi mujsaku
raldi mujsaku 5 mesi fa
Sa lek te dha rama o pederast plak ik o te qisha familjen po edhe me fol nuk flet shqip ti.
Benjamin Gegaj
Benjamin Gegaj 5 mesi fa
Juve jeni gjith hajdut po cdo te perziet Elvisi dhe Marini aty
MAKU
MAKU 5 mesi fa
Shko mer tqifsha rracen po na bo filma ktu. Keni vjedh e zaptu per vite e na ben si virgjiresh bythlepirse ktu
Prossimi video
Përplasja Nano - Naçi në Opinion
06:44
Madheshtore, dhuron live 1.5 milion Euro
02:33
ECCO GLI APPLE GLASS (LEAK INCREDIBILE)
11:15
Protesters Clash With Minneapolis Police
3:54
BAEKHYUN 백현 'Candy' MV
3:51
visualizzazioni 12 374 101