Buio

2TON - M’KE PA (prod. by Nego)

2TONoffical
Iscriviti
visualizzazioni 13 752 567
50% 1 1

Spotify: open.spotify.com/track/05s5OD...

Melody line and lyrics: 2Ton
Prod by Nego
Master: Don Gima
Video: N’Pik Creative

Intrattenimento

Pubblicato il

 

2 giu 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 759
reolanda bora
reolanda bora 6 mesi fa
Mbreti i dashurise, 2 Ton t'i dua vargjet ,e dua muziken tende... I vetmi ne rrep qe sdi te shaje. I Love you so much ❤
Milo Alimucaj
Milo Alimucaj 2 mesi fa
Sot kengtar t till veshtkr te gjesh
blerina lakna
blerina lakna 4 mesi fa
@Abram 3eryh⁷⁸78⁹⁰yùŕrģìloo
Abram
Abram 4 mesi fa
@Morina Besjana ?
Lola Lleshaj
Lola Lleshaj 4 mesi fa
👏👏👍
Besa Paqa
Besa Paqa 6 mesi fa
Njeri i hiteve ,jo i banalitetit,zhveshjeve,alkolit,droges dhe lluksit bravo 2Ton je unike👏👏👏🔥🔥🔥
Petrika Hoxha
Petrika Hoxha 4 mesi fa
Je i pa aritshëm
Teuta Gorani
Teuta Gorani 5 mesi fa
Pershendetje e pata fatin dhe kënaqësinë ta takoj në aeroplan Pr/Wn shum djal i mir me respekt,kultur,i ndershëm Toni të uroj suksese dhe fat ne jet. Lum prindërit qfar djali kanë 👏👏👏
ja kruszyna
ja kruszyna 4 mesi fa
Listening to this song i wanna go back to Albania, greetings from Poland, fcking great vibe!!!
Sándor Schweitzer
2Ton music genius! Fantastic
Andrea Fasciani
Andrea Fasciani 5 mesi fa
Fucking amazing this guy has high talent Je me I miri
nijuo joing
nijuo joing 5 mesi fa
Du bon son dans mes oreilles 😉flm
Joy 🔥 I WANT SЕХ 💋 F Uc_k me
Mbreti i dashurise, 2 Ton t'i dua vargjet ,e dua muziken tende... I vetmi ne rrep qe sdi te shaje. I Love you so much
Lue 🔥 I WANT SЕХ 💋 F Uc_k me
Mbreti i dashurise, 2 Ton t'i dua vargjet ,e dua muziken tende... I vetmi ne rrep qe sdi te shaje. I Love you so much
Kia 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me
Mbreti i dashurise, 2 Ton t'i dua vargjet ,e dua muziken tende... I vetmi ne rrep qe sdi te shaje. I Love you so much
Touch. Me. I Will Turn You ONN
Njeri i hiteve ,jo i banalitetit,zhveshjeve,alkolit,droges dhe lluksit bravo 2Ton je unike
Joy 🔥 I WANT SЕХ 💋 F Uc_k me
Mbreti i dashurise, 2 Ton t'i dua vargjet ,e dua muziken tende... I vetmi ne rrep qe sdi te shaje. I Love you so much
・your non favorite person 👍・
Njeri i hiteve ,jo i banalitetit,zhveshjeve,alkolit,droges dhe lluksit bravo 2Ton je unike
💙A_A💙
💙A_A💙 6 mesi fa
Je kengetar fantastik🫶♥️ 100% talen dhe ze magjepses Thjesht e ke yllin ne ball♥️💋🫶🫶🫶
Santi Ramaj
Santi Ramaj 6 mesi fa
Je i madh o 2ton na kenaq gjithmon, respekte nga Firenze vlla
Festim Tafili
Festim Tafili 6 mesi fa
Bravo arton u bane 13 vjet qe i degjoj kenget tuja dhe si gjithmon je super 👌
Martida Hysa
Martida Hysa 6 mesi fa
Te flasesh per ty dhe per hitet e tua nuk do mjaftonte kurrr Por thjesht di me te thon se shyqyr qe je ekzisten ne kete toke❤️❤️❤️❤️👑👑👑👑
five stars
five stars 6 mesi fa
"M'ke pa" knaqsi për shpirtin🥰 2TON always on TOP 🔝💥😎👌
AngeL
AngeL 6 mesi fa
Du bon son dans mes oreilles 😉flm
Anisa Agalliu
Anisa Agalliu 6 mesi fa
Stili i kengeve te con ne nje ndjesi te kendshme dhe qetesuese bravo te madhe
Vybz Kaan
Vybz Kaan 6 mesi fa
Love for my Albaniain brothers 🇽🇰🇦🇱 From Pakistan 🇵🇰♥️🫶🏽
magbule mersini
magbule mersini 6 mesi fa
Kenga shume e bukur,ndersa vajza ne video eshte teper magjepsëse.I jep nje embelsi kenges.Uresa,je nje yll i bukur🤩
J S
J S 5 mesi fa
Respektttttttttttttttttttttt kenget tua i ndegjo qdo kush sepse jon kenge jete te ri dhe te moshuar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Gjini Emanuel
Gjini Emanuel 6 mesi fa
Ky osht hiti I veres . 2 Ton nuk na zhgenjen asnjeher skam fjal Rrespekte nga un 2 Ton
hahahaha_djdjsa
Ll
hahahaha_djdjsa
Ki
hahahaha_djdjsa
Kk
'Hasan Mehmedov
'Hasan Mehmedov 5 mesi fa
Sarki mükemmel kulağa cok hoş geliyor!!! repley tuşu basık kaldı bravoooo!🙏🏻🇹🇷🇹🇷🇹🇷❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Besmir Koboci
Besmir Koboci 5 mesi fa
2ton ta ndreq diten kur e degjon ✊👍💥💥💣
DzemS Hru Official ♦️
odlicno ,dobro ofradeno,dopada mi se ,,,Brilijantno !!! pozd iz Bosne 🟡🟢🟠🟧🟨🟩
ALBOGRAFI
ALBOGRAFI 5 mesi fa
Respekte per 2Tonin, e ka stilin e vet, se vjedh sa do qe bahen trende tndryshme ky nstil tvetin.
koiun dwrru
koiun dwrru 5 mesi fa
Ky osht hiti I veres . 2 Ton nuk na zhgenjen asnjeher skam fjal Rrespekte nga un 2 Ton
Gisjano Likdedaj
NUK KA PERSHKRIM PER ME KINGUN E KONGVE! RESPEKT 🍾💯🤛
next next
next next 5 mesi fa
I vetmi reper qe punon vetem dhe kurre sben probleme, dhe videot i ka te thjeshta e te bukura. Super hit
everything is here
2 ton njo nga artistat me te vecant 👑🔥
Roeldi Ada
Roeldi Ada 6 mesi fa
Shum e bukur,,,,të kendoft zemra je super këngëtar 2ton 👏👏
D.N AUDI
D.N AUDI 3 mesi fa
Kengetari ma i mir🔥🥰🥰20 her qe po e ndegjoj kengen apet nuk me bohet bajat 🥰🥰
Bajram Paqarizi
Bajram Paqarizi 6 mesi fa
2ton gjith me hite qdo her ma t mira 🤟🔥🔥
adelina vasa
adelina vasa 5 mesi fa
Artist artist ooo mret i ktyre kange ve ✌️💫🙌👌🔥TI JE EMOCION !! Si GJITHMON HIT HIT 🔥LIKE pa FUND per ty dhe kenget e tua !!!NIGJOJ ME SHPIRT E GJITHE FORCEN TIME KENGET E TUA 💫IDHULL 💫✌️
El Mahdi Radi
El Mahdi Radi 5 mesi fa
THE KINGDOOM OF MOROCCO 🇲🇦
Aurora
Aurora 6 mesi fa
Këngët e tua jan hite veç vazhdo 2TON🔥🤍💙🇽🇰😍❤️💗
Agostin Prendushi
Te kendoft zemra gjithmon i vetmi ne shqiperi qe kan kuptim kenget e keti djali kurr nuk fol fjal te pista vetem kuptin rrespekt
lior yunfh
lior yunfh 5 mesi fa
Je kengetar fantastik🫶 100% talen dhe ze magjepses Thjesht e ke yllin ne ball🫶🫶🫶
ema elena
ema elena 6 mesi fa
*You never disappointed* 🔥❤
Kings Jb
Kings Jb 6 mesi fa
Banalitet ne tekst 0% Femra te zhveshura ne videoclip 0% Kjo osht muzika që duam
lior yunfh
lior yunfh 5 mesi fa
Kocham Bałkany...
Andi Çollaku
Andi Çollaku 6 mesi fa
2TON dhe Nego super te ngjashëm ne zë dhe menyra si kendoni perfekt.. Zbulove nje talent si Nego
Andi Çollaku
Andi Çollaku 5 mesi fa
@ildodeejay albania Po e di.. Rendesi ka qe bejne kenge te bukura.. Te dy janë të veçante
ildodeejay albania
Nego esht producenti i 2Ton , 80 perqind kengeve jan te krijuar nga ai, dmth beati !!
MultiRedclub
MultiRedclub 6 mesi fa
nermal qe e kan edhe zanin e njejt djem migjes jan edhe e perkrah
Matrafella
Matrafella 6 mesi fa
I vetmi Artist Shqiptar qe nuk merret me repera ose kengtar tjer e kshyr punen dhe karieren e vet artistike Respekt per Arton Avdylin 2 TON BIG LIKE
R K
R K 6 mesi fa
Njo prej shum t'pakve kongtar qe kurr sdel prej mode e s'bohet bajat 🔥
Xhevi
Xhevi 6 mesi fa
I vetmi artist qe ka melodi te bukura 3fletsh+2Ton= LIFE.
Aulona Gashi
Aulona Gashi 6 mesi fa
2Ton👍👍👍👍👍👍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗👍👍👍👍🎤🎤🎤🎤🎤👍👍👍🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴
ola peza
ola peza 6 mesi fa
Mbreti rreper ne shqiperi dhe diaspor si gjithmon na sjell keng shum te bukura me shum kuptime dhe vlera per dashurin bravo 👏👏👏👏2TON 👍🤩🤩🤩
islam bogujevci
islam bogujevci 5 mesi fa
Po ja fut palidhje, kongt e njejta 2018 njejt 2019 njejt 2020 njejt etj
Vlor11
Vlor11 6 mesi fa
I vetmi artist qe nuk e kam degjuar te nxjerr nga goja asnje fjaal banale bravo 🤝👏🏻👏🏻
arti kras
arti kras 6 mesi fa
80 perqind te kengeve ne veture i kam vetem te 2 ton. Qdo muzik e tij ja vlen ta degjosh
lior yunfh
lior yunfh 4 mesi fa
TUA IDHULL
Kleodiana Nika
Kleodiana Nika 6 mesi fa
Mezi pres kenget e tij kur do i ncjerr sepse cdo keng e tij te behet fiksim 🥰🥰🥰 pa dyshim me i miri i estrades 👌
Njomza Selimaj
Njomza Selimaj 5 mesi fa
Respektin me te madh e ke sepse jemi te lirshem te degjom muziken tende ne makin me femij
Qyteti Kukes
Qyteti Kukes 5 mesi fa
Zoti te rujt 2ton , je më i miri dhe më i miri do jesh. Askush nuk krahasohet me ty.
Youtube girl
Youtube girl 5 mesi fa
Mkthe subriben tlutem
Blero Roci
Blero Roci 6 mesi fa
Super keng si gjithmon nuk zhgenjen 2TON🔥
koiun dwrru
koiun dwrru 5 mesi fa
Je kengetar fantastik🫶♥️ 100% talen dhe ze magjepses Thjesht e ke yllin ne ball♥️💋🫶🫶🫶
Nora Ajeti
Nora Ajeti 5 mesi fa
Ska mat mir 👌 Shoku i Shkolles se mesme ❤️
Dafina Mhilli
Dafina Mhilli 6 mesi fa
2Ton knaqsi me te nigju🔥🔥🥰🥰 Na jane ba vesht vetem “bebe”bebe”bebe”bebe”🤯My favorite singer ever😍
Bajrami X.
Bajrami X. 5 mesi fa
Te ndegjoj me Vite,vargje Magjike,Top wie immer 💪💪💪
Besa Uzhuri
Besa Uzhuri 5 mesi fa
Te dashuroj pa fund. ❤️❤️Artist me gjith kuptimin e fjales 2ton🌟🌟🇦🇱🇦🇱🇦🇱
ledian Rabeli
ledian Rabeli 5 mesi fa
Kengtari me i mir ne trojet shqiptare as nuk ofendo njeri as asgje bon muzik per qefin e vet super 2 tonnnn
mimoza gjermani
mimoza gjermani 6 mesi fa
Kurr nuk ngopna tuj e ngu 2 Tonin gjdo Kang qe eka ika bo momb💣 tgjitha Kangt ika tmira🔥🔥 🌟👑👏
Tatjana Lila
Tatjana Lila 6 mesi fa
Je I vetmi kengetar qe nuk lodhem te degjoj 💪🤜🏻🤛🏻😍😍
amarda ami
amarda ami 6 mesi fa
o mbret na kenaqe me kto keng,ne cdo vere ti nxjerr hite superrr💥👏👏
koiun dwrru
koiun dwrru 5 mesi fa
Ta hangsha zemren sa i mil je 2 Ton🍾🍷
achouakkd
achouakkd 6 mesi fa
I love your Voice ♥️🇩🇿
Sharif Aria
Sharif Aria 5 mesi fa
I love 💕 from Afghanistan 🇦🇫
X-Person
X-Person 6 mesi fa
🥰🥰flm per kengen😌 bejb🥰 2ton te rujt zoti per kte keng 🤝🥰
Nol Bregu
Nol Bregu 5 mesi fa
2ton,vlla ti tban zmren Plot dashni rrespekte per ty 👍👍
Just Arkon
Just Arkon 6 mesi fa
o mbret na kenaqe me kto keng,ne cdo vere ti nxjerr hite superrr
Elvis Cela
Elvis Cela 6 mesi fa
E vetmja e keqe: e shkurtër! Boss 2ton 💪
Fillestare Cakolli
Qdo kangë më e bukur se tjetra 👏 2 Ton
geri6943
geri6943 4 mesi fa
2 ton asnjehre nuk zhgenjen ,kenge verore .je i papare halla ta befte zoti super kenge ben
Eliana 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]
"M'ke pa" knaqsi për shpirtin🥰 2TON always on TOP
Sonila Prifti
Sonila Prifti 6 mesi fa
Je yll bote. Gjithmon pres kenget e tua o vlla .te flm shum edhe per kete kenge.zoti te fali shendet
ema elena
ema elena 6 mesi fa
*Si gjithmon veq hitte ban ky Talent* 💯🔥👑
D....... M.I.R.A
🥰 gjithmon super keng sjell 2ton 👏❤️🥰
Iva 💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е 🔞
Sa mendojnë që ky do jetë një nga hitet e verës😍 Bravo 2Ton
koiun dwrru
koiun dwrru 5 mesi fa
Jeni shpirti i zanit 😍👏👏👏suksese 🎉🎉🎉🎉
Onwsi Ag
Onwsi Ag 6 mesi fa
Je kengetari me i mir ❤️❤️❤️
Arber Syla
Arber Syla 5 mesi fa
2Ton je super kengtar jam fans i muzikeve tua 🆒🥇🖐️🙂🇦🇱
Stephanie Ironthrone 62
Te dua Buqi ♥ I miss you terribly, you will forever be my true love and soultwin 🥰😘❤🥺
Dita Ah
Dita Ah 5 mesi fa
Super hit ke sjelle 2TON gjdo kenge qe po vjen nga ti vjen me hit pa dyshime rrespekte pa fund 👏❤️
🔥 🖤 CrNa Melissa  أسود م
Super këngë 🎶🔥🥰🖤
Luan Krasniqi
Luan Krasniqi 5 mesi fa
si gjithmon 2ton brravo brravo je 1 zoti te ruajt ty se po na qetson trurin me kto keng kaq te bukra
Saranda Bilalli
Saranda Bilalli 5 mesi fa
2 ton un super ,chanteur Model pour les Artist Toujours les chonsons superbes 👌💖
Meral Koksal
Meral Koksal 5 mesi fa
Magnifique müzik ,👍👍
Xheni Markaj
Xheni Markaj 5 mesi fa
Ta knaq shpirtin kur e nigjon ♥️♥️♥️♥️♥️
Ahmet Stafa
Ahmet Stafa 6 mesi fa
SUPER HIT KJO SI GJITHMON 2 TON SUKSESE ISHALLA EDHE MA LART SIQ JE TU HEC RESPEKTE JE I PA PAM. TI DO NGELESH LEGJEND 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
shkurte
shkurte 6 mesi fa
te lumt goja si mjalt qdo muzik je perfekt suksese gjithmon te kesh te duamm shum ❤️❤️💋❤️‍🔥
romarjo sulko
romarjo sulko 4 mesi fa
Kjo kenge te qetëson shpirtin !!
Esmeralda xhemalaj
kengetar i mbrekullueshem 2 ton bravo per kenget super keng❤❤❤❤😊😊😊😊
Atdhe gjocaj
Atdhe gjocaj 6 mesi fa
Ky osht mega hiti i veres ku tjeter pa tjeter me 2 tonin e vjeter gjithmon
Istogalikē:swe
Istogalikē:swe 6 mesi fa
Ah bre i Pari je qe sa vjet!!!❤️‍🔥❤️‍🔥🤌 Summerhit yes 😍
Tina💛
Tina💛 5 mesi fa
Muzika jote thjesht dashuri ❤😘
Myzejene Domi
Myzejene Domi 3 mesi fa
Kenge e momentit qe degjoj.
Arta Lika
Arta Lika 5 mesi fa
Si gjithmon super hite bravo 2TON 👑🔥🔥🔥🔥
Bessa Ferizi
Bessa Ferizi 6 mesi fa
Menën ta di zemrën halo magnifique 👑🥰🥂
Дамир Ахтямов
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!beautiful voice!!!!
Alea 💞
Alea 💞 4 mesi fa
Kjo këngë me plqen me se shumti Ju lumt shumë 🤗♥️💙
Daja Sado
Daja Sado 3 mesi fa
Edhe mua, bile m‘KALL🔥🔥🔥
Zoya
Zoya 6 mesi fa
I loved 🔥🔥🔥🔥🔥
elsa tota
elsa tota 6 mesi fa
The best of summer 2022🧡🥰
Sonnen Licht
Sonnen Licht 5 mesi fa
Ich liebe es 😍🥰❤️
Love Haters
Love Haters 6 mesi fa
Ky njeri veq hite sjell per her super këng 🤍
Mariglen Kllomollari
2 ton king of a music
Drita Toska
Drita Toska 6 mesi fa
Bravo cdo kg e jotja ja vlen me ti degjuar 👏👏🤍
Il prossimo
2TON - Prej asaj nate (Official Video 4K)
3:06
Xhoni - Xhamadani (Official Remix)
2:20
Talking to Sam Bankman Fried
18:14
visualizzazioni 1 320 083
2TON - SYN I ZI (Prod.  By Rzon)
2:57
visualizzazioni 31 000 000
YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL
3:31
visualizzazioni 44 000 000
Dafina Zeqiri -  Dhimbje Dhimbje
2:57
visualizzazioni 21 000 000
2TON - GOTA
2:49
visualizzazioni 34 000 000
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
visualizzazioni 34 000 000
2TON - TELEFONO
2:23
visualizzazioni 8 200 000
Pete Davidson On Ariana Grande #shorts
0:59
LA STORIA DI H H HOLMES
55:09
visualizzazioni 229 867
NON CHIAMARE IL NONNO ALLE 3 DI NOTTE!!
8:14
PARODIA SETTIMA PUNTATA DEL COLLEGIO 7
6:46
Non Dovrei Ridere A Questo? | RisoFresco
16:52
Tuck🥶 // #ozark #shorts
0:47
visualizzazioni 6 491 817