Buio

2TON X MAJK - AVENTURA (prod by. Nego) 

2TONoffical
Iscriviti 684K
visualizzazioni 10M
99% 28 000 1

STREAM: colonize.us/c/2ton-passion
Artist: 2ton X Majk
Lyrics & Melody: 2ton X Majk
Produced by: Nego
Master: Don Gima
Video: Npik Creative
-------
Follow 2TON:
Instagram: 2tonofficial
Tik Tok: www.tiktok.com/@official2ton
ITvid: / @2tonoffical
Follow MAJK:
Instagram: majkaveli
Facebook: profile.php?...
Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd.
#2ton
#Majk
#AVENTURA
#aventura
#albanian

Musica

Pubblicato il

 

24 mag 2023

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti    
2TONoffical
2TONoffical 4 mesi fa
CHECK MY NEW ALBUM: colonize.us/c/2ton-passion
theonlymusic
theonlymusic 4 mesi fa
Kush do ma japi i suport te kenga ime e te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️
Seed Faster
Seed Faster 4 mesi fa
2 Legjendatttt 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Danjela Mucaj
Danjela Mucaj 4 mesi fa
Ylli me i bukur 2 ton ❤
Yoanna
Yoanna 4 mesi fa
Top album ❤ So happy to have one after 10 years 🎉
SM Tech
SM Tech 4 mesi fa
Your vocal range is amazing. You were born a singer. I love the way each of your songs tells a unique story along. You have lots of potential and superb power in your singing. Beautiful beyond words. Your voice is wow.
ema elena
ema elena 4 mesi fa
*This duo has never disappointed in their songs* 🔥👑👑 *Respect from Shkodra* ✌
Syzeza_off💔😕
❤😍🎉
ema elena
ema elena 4 mesi fa
@Syzeza_off💔😕 🔥
ecomit
ecomit 4 mesi fa
🎉🎉🎉🎉
kristjana mazija
​@ema elenal
Rina Sallaj
Rina Sallaj 14 giorni fa
Neqoftese nje dit do te largohet nga muzika 2ton kena per te qarr e gjith bota per ate ze te bukur e adhuroj ❤❤❤❤
Giorgos Bardouniotis
❤❤❤❤ 2ton εισαι πολυ μεγάλος τραγουδιστής 🎶🎶🎶🎶 respect ///////
Rrahmon Nuhiji
Majk eka zanin dhe stilin shum të veqant ndaj reperave të tjer
ALBANIAN MUSIC🇦🇱
2Ton cdo keng t tijen e bon hit dhe perseri esht me I nenvleresuari nga te gjith. Big2Ton💪🔥
Xh. Dardane
Xh. Dardane 4 mesi fa
Zoni Majkit osht fantastik kurr nuk merzitem tu e degju! so si shqiptart e tjer osht i veqant 🔥🔥🔥 👑👑👑
mimoza gjermani
mimoza gjermani 4 mesi fa
Zeri i 2 tonit shpirt krejt asht o zot shyqyr qe egziston jeten ta zbukuron ❤
Marvin M
Marvin M 4 mesi fa
Their music is absolutely awesome and the sound is perfect 🎵🎶🔊🎧❤️💕.
K91D03 👐👐
2 Ton, Gabim e ka shkru. Ky esht dashtur te shkruante 20 Ton, ska ma te. Rreshpekt nga Austria ❤️
Olta Olta
Olta Olta 4 mesi fa
2 TON ❤️❤️❤️❤️❤️❤️Kenngetari i te gjitha kohrave🙏🙏 Lum qe e kemi❤❤❤❤❤
Soldo Laura
Soldo Laura 4 mesi fa
Dyshja mè e qèlluar me kete hitè,e paskeni mbyll pèr ketè vite!🔥🔥
Ghetto Gold
Ghetto Gold 4 mesi fa
Urime Albumi 2TON ishallah ke suksese se e meriton , djal modest pertoke , puntor , i respektum nga shumica kurr pa skandale pa dissa nuk ngan mas fames … emri albumit Passion ❤️‍🔥 i shkon shum dashnis qe ki per muzikesn. Ke stil tanin per kejt ata qe thojn muzikat e njejta nuk kopjon jasht prej t hujve edhe ti si kta tjert 😂 … respekte 💯
bendi champion
bendi champion 3 mesi fa
Puntor i madh osht tu fshu ndertim 😂
زيتونة
زيتونة 3 mesi fa
This song makes my heart melt so fast ❤🇸🇦🇸🇦
Klejdi Vejzati
Klejdi Vejzati 19 giorni fa
Ciao Jame Parashqevime pelqejen shume kenget e tua bravo i degjoi dhe 4 hwre ne dite ciao ❤😊
Farhad Mo
Farhad Mo 4 mesi fa
Even though I don’t I understand Albanian songs but I like their music and rhythm ❤love from the UK
Haki Bakolli
Haki Bakolli 4 mesi fa
🔥 Kisha pas qef me pa edhe nja me Getto Geezy-in , feat 2Ton , po thuajse ritmin e njejt e kan nuk dihet cili është në refren ❤❤❤, suksese bravo 👏
Prantik Julkernine
2TON never disappoints. Agree?
Zana Dauti
Zana Dauti 4 mesi fa
Si perher hit 2Ton 💎 kombinim shume i mire me Majkun ... sa me lart te dy ❤
MERTAN AKALIN
MERTAN AKALIN 2 mesi fa
Jasha mbreti Majk Albanian King
second munite
I don't know single word۔ but I love his voice۔ any tim i lestin his song anytime۔ vibe🤌🤙🤙🤙🤙🫶🫶🫶🫶🫶❤️❤️❤️ from 🇦🇫🇦🇫🇦🇫🇦🇫
Medion Buzhala
Medion Buzhala 4 mesi fa
Kenga me e mire per kete vit , respekt e dyshja me e qelluar👏
Gerta
Gerta 3 mesi fa
Bravo 2ton dhe majk qe ka kendu pak me Stilin e 2ton🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Elma
Elma 4 mesi fa
Si gjithmone te mrekullueshme keto kenge🤩😍 keshtu besoj do jete edhe albumii❤❤❤❤❤
Liridona Dervodeli
Je këngëtari më i mirë në bot❤
Hilmi Driza
Hilmi Driza 4 mesi fa
Kenget e tuja jan terapiat e mija 🍻🇦🇱👏👏
tenkai666
tenkai666 5 giorni fa
My Favoriten Song at the Moment, love and Respect from 🇩🇪
Naim Haxholli
Bashkpunimi ma i mir se ka Mujt me kan ne muziken moderne Shqiptare, shum respek!
Fatgzim Fatgzim233
Kjo ishte kenga qe e duam te gjith dhe qe e prisnim suksese🔥❤️
theonlymusic
theonlymusic 4 mesi fa
Kush do ma japi i suport te kenga ime e te kapim 1k❤️Kush e shef ket coment e rujt zoti🙏❤️
Бахтовар Усмонов
О реч песни?
Bardhi Meta
Bardhi Meta 4 mesi fa
Suksese me albumin 2 ton je shum mir e meriton famennn love you 💞💓❤❤❤ super keng kjo uaaaa 2 ton im ❤❤❤❤
Aurora Palushi
Aurora Palushi 4 mesi fa
Kengetaret e mi te preferuar dhe me ne fund nje bashkpunim nga ju jeni the best
Jutbina Qokaj
Jutbina Qokaj 19 giorni fa
Kengtari ma i mir🌟👑
Vorovkaya. 88 Yan 55
❤❤❤❤❤🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲
En iyi Remix
En iyi Remix 4 mesi fa
İyi şeyler bekleyen insanlara gelir, ama daha iyi şeyler dışarı çıkıp onu alanlara gelir." ---
Mario True
Mario True 4 mesi fa
Zoti te ruajt edhe faleminderit per punen qe ben 💕
Ajlina
Ajlina 4 mesi fa
Muzik osht shum shum e bukur! Respekt 2Ton❤❤❤
DonGeasy
DonGeasy 4 mesi fa
2toni si gjithmon me hite Jena msu ma 🔥🔥 🔥
Rovena
Rovena 4 mesi fa
Si gjithmon ne cdo videoklip tendin nk zhgenjen kurre suksese 🎵🎤
Soner Demir
Soner Demir 3 mesi fa
jeni djem te mrekullueshem, pershendetje nga Turqia 🇹🇷🇦🇱 Türkiye'den Selamlar
Krenar Sabriu
Shqiptar i turqise apo arnaut 😅
Zamira Vladi
Zamira Vladi 4 mesi fa
2 ton je me I miri zeri jot melodi te duam shum te pershendes nga fraca ❤
Anajda Matjani
Anajda Matjani 4 mesi fa
magjinë e sillni vetëm ju hit I verës suksese❤
Ali Hassan
Ali Hassan 4 mesi fa
الكثير من الحب من كوردستان ، أفضل مطرب❤❤
User 🔒
User 🔒 4 mesi fa
Jeni me te miret dhe Kshu keni per te qen ter jeten tuaj 💫✨👑❤️🥰😎
ori alliu
ori alliu 4 mesi fa
Kombinimi me i bukur 🔥❤️❤️
amarda ami
amarda ami 4 mesi fa
Bravo cuna na kenaqet por une ngelem fanse e 2 ton🙌⭐️⭐️
Lilly Miller
Lilly Miller 4 mesi fa
I love this music...❤ from 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 🎉🎉
ISSA
ISSA 4 mesi fa
Ky djal veq me zhgenjy sdin. 🔥🔥 2T❤️N
𝗞𝗔𝗧𝗜𝗟𝗘🤍
Oooo 2 TONI KENGETAR PLOT SUKSESE 👍🏻👍🏻❤❤❤❤❤GJITHMON ME KENGE TE QELLUAR ❤😊
Mentore Kurteshi
Hiti 2023 bravo djema,bashkpunim i qëlluar
Yeliz VDR
Yeliz VDR 4 mesi fa
Shum super me ju nji bashk!! Por esht shum shkurt .... zani e ju dyve esht ba muzika super e fort. Sukses si githmon
arti kras
arti kras 4 mesi fa
Mos e leni vetem me kete bashkepunim. Presim kenge tjera nga ju 👌
Xhoi Xhoi
Xhoi Xhoi 4 mesi fa
Me ne fund edhe nje hit tjeter e bukur ❤❤❤❤😊
You and Me forever
Si cdo videoclip I bere ne shqipri vetem me femra dhe makina 😮😮
Useini Useini
Useini Useini 4 mesi fa
Shum kombinim i bukur suksese 🔥
UNKNOWN
UNKNOWN 4 mesi fa
Asni bashkpunim i majk sum ka pelqy mashum se deri sot qe e ka ba me 2ton🎉⭐️
klea kodra😄😄
Super keng ju uroj suksese ne vazhdim😊😊
Alban Shabani
Alban Shabani 2 mesi fa
per ata qe e ndjejn tekst me shum domethenie👑
Naim Haxholli
Naim Haxholli 11 giorni fa
Kanga ma e mir e vitit 2023🎉
Bardhyl Gashi
Bardhyl Gashi 3 mesi fa
Absolut Kenge e vitit 2023 e kam degju me siguri 100000 her vetem sot zeri i 2ton esht me i miri qe egziston Respekt ket keng e kisha ba edhe pa majkin
Gogoli
Gogoli 3 mesi fa
O majkin sban aj e ka nreq kengen me zerin e tij
Amr Kalemi
Amr Kalemi 4 mesi fa
Pas gjith kesaj pritje timen per te par kete bashkpunim tn jam e mahnitur ❤️😍😍😍🫀🧸
D1BR4N
D1BR4N 3 mesi fa
Best song for summer 2023 🔥
𝗔𝗙𝗔𝗤 𝗔𝗛𝗠𝗔𝗗
My All Time Favorite 2TON ❤️❤️❤️
Albana Mustafa
Albana Mustafa 4 mesi fa
Suksese gjith jeten 2 Tonn × Majkk 🔥🔥🔥🔥🔥🤲🙋‍♀️😎😎👊
AnnaHüsein
AnnaHüsein 4 mesi fa
bravo zonin shume tmire bashk .karramelizim perfekt.🔥🔥
Lule Kastrati
Lule Kastrati 4 mesi fa
Suksese 2 ton je nr 1 me kenget e tua bravoo per te dyt👏👏👏
Giorgos Bardouniotis
Love from Greece 🇬🇷/////////❤❤❤❤❤
Bokiii ktu
Bokiii ktu 4 mesi fa
Sa u lumturova per kete kenge . Bravo ju qofte. Ju pershendes nga kuksi❤❤
Bokiii ktu
Bokiii ktu 4 mesi fa
💙❤
Bokiii ktu
Bokiii ktu 4 mesi fa
Ju pelqeu shume kenga me sa shoh😂😂
rejnaaa
rejnaaa 3 mesi fa
☺☺☺☺
Suhareka Official
Patjeter, gjithqysh duhet 3M mbrenda 24H , padyshim Hiti i veres 2023 .🎉🎉
ema elena
ema elena 4 mesi fa
*The best duo* 🔥
Syzeza_off💔😕
2ton majk🫶♥️😍❤️‍🔥do jet super hit bashke 🎉🫰🏻🔥🔥🔥me zor po e pres keg re 😉🥹
fer1_doc1
fer1_doc1 4 mesi fa
Si gjithmon 2 ton ma imiri se kret 🔥
moza
moza 4 mesi fa
GOOO...... Toni pot presum si gjithmon. 🔥
Pina Schwab
Pina Schwab 4 mesi fa
Wauuu e paski bombardu veren, suksese 2ton& majk super hit ju lumt✌️🔥🔥🔥
Bessa Ferizi
Bessa Ferizi 4 mesi fa
Là musique c’est formidable 🫶🏼👏🏻
Blendon Morina
Blendon Morina 2 mesi fa
2TON❤❤❤❤❤Kenngetariitegjitha❤❤Lumikohrve
Jetmira Cara
Jetmira Cara 3 mesi fa
Super dyshe 🥰 po dhe me Enis Bytyçin do dilte nje hit i bukur si ky 👌
Hafize Yıldız
Hafize Yıldız 3 mesi fa
Süper üçlü bir arada mükemmel bir şarkı olmuş 👏👏👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷💎
Flurije Ademaj
Flurije Ademaj 4 mesi fa
Keng shum e mir 2TON 👌Majk👍🇦🇱🇩🇪
MaksXGaming
MaksXGaming 4 mesi fa
Kenga ma mir❤❤🎉🎉
Jdidhdheg Jdjdhdhdh
2 ton je i madh shum kong e bukur edhe mu met nigu me gjith familjen suksese suksese.
Albo
Albo 3 mesi fa
Një bashkëpunim me Mozzik do ishte 🥵
ami l
ami l 4 mesi fa
pershendetje nga Tet❤va 2 Ton 👏🔥🔥🔥💎
Valmire Bajramaj
O kinga jeni brehh 2ton vera per tyy per Hite suksese 👏🥰😍
Miranda Vathi
Miranda Vathi 4 mesi fa
Fantastiko ❤
Rs De
Rs De 4 mesi fa
„Ajo bon gola si maradona doren gjith e mshef“ 🔥
Baba Jee
Baba Jee 4 mesi fa
Awesome ❤
ONE-OFF ME MENTALITY
Nice track bro❤❤
suad Blaze
suad Blaze 4 mesi fa
E paska djek kit ver yaaa 2ton ❤ te don zurich 🎉🎉🎉 plot aventura 😊❤
Edi Rudi
Edi Rudi 4 mesi fa
Si gjithmonë HIT.
Leo Leo
Leo Leo 3 mesi fa
Perfekt je o 2 ton dhe majk👑❤🦁
Furkan Ramani
Furkan Ramani 4 mesi fa
nice song 🔥🔥
JANINA 💖NINA
JANINA 💖NINA 4 mesi fa
Perfekt 💖💖💖
Zjarm Metallari
Zjarm Metallari 4 mesi fa
2 Ton ma i mire qe ka krejt shqiptaria ,ska Konkurrenten per kete pjese.
ELIDA krasiqi
ELIDA krasiqi 4 ore fa
❤😍😘💕
Xhevdet Hyseni
Xhevdet Hyseni 4 mesi fa
Album ma t mire se 2tonit smunet me pas❤❤
Amanda❤️
Amanda❤️ 4 mesi fa
Qfar bashkpunimi perfekt 👌
Donjeta Beqiri
Donjeta Beqiri 4 mesi fa
Super bashkpunim ❤
Sefë Mazreku
Sefë Mazreku 3 mesi fa
Hit i kësaj vere pa dyshim
Valericã Dãniluc
Top Song ✌️✌️✌️💖💜💜💜