Buio

Alban Skenderaj - Isabel (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic
visualizzazioni 1 547 132
100% 15 000 0

Produced by Lorenc Aliaj
Melody & Lyrics: Alban Skenderaj
Video: Imagine Films

(Albanian lyrics available)

Follow Alban Skenderaj on Instagram:
instagram.com/albanskende...

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1VMOUQ...
iTunes: music.apple.com/us/album/1623...
Shazam: www.shazam.com/track/61515158...
acromaxmedia.lnk.to/Isabel

Pubblicato il

 

8 mag 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 577
Leila Green
Leila Green 2 ore fa
Che bella voce, che bella lingua !
klu kla
klu kla 16 ore fa
U bera fansja jote qe kur dole per her te par ne top fest, me kengen « vetem ty » . Qe nga ajo dit , e deri me sot kurr nuk na ke zhgenjyer me muziken tende qe eshte qetesi per shpirtin 😍🙏. Suksese dhe faleminderit 🙏🙏🙏
Landi Hasani
Landi Hasani 19 ore fa
ARTIST SHKURT PASTËR SHQIP. I vetmi artist që ka shkruar gjithë rrugëtimin tamam SHQIP. I vetmi që ka bërë këngë vetëm për dashurin e pastër. 🎼🎼🎼🇦🇱🇦🇱
Alma Pour
Alma Pour 16 ore fa
I love albanian beautiful people♥️😍 and their lovely culture and language🇦🇱 from iran-Azerbaijan 🇮🇷♥️🇦🇿♥️🇦🇱😍♥️👐
Stelina Musta
Stelina Musta 19 ore fa
Super tekst, super këngë si gjithmonë ti nuk më zhgënjen kurrë artisti im i shpirtit 🥰 👏
Ludmilla Liçaj
Ludmilla Liçaj 16 ore fa
Nuk kam fjalë!
Marjana Koni
Marjana Koni 12 ore fa
Bravo Alban me pelqein shum kenget e tua , po u lumturova shum kur e degjova kengen Isabel kam mbesen 2 vjece ka emrin lsabel dhe ka lindur ne dite djele , faleminderit shum qe na ke dhuruar kete keng te bukur qe nuk do e haroim kure se mban emrin e mbeses tone 💐😘😘
M D
M D 16 ore fa
Alban Skenderaj,ikona e muzikes shqiptare! Jo vetem se kendon shqip,por zeri eshte i preferuari im. Ne cdo kenge tenden gjen kuptim ,simbolistike,ndjeshmeri edhe gezim harmoni pasi ti je unik! Per mua je i pazevendesueshem. Jam nje adoleshente dhe jam rritur me zerin tend. Veshi im degjon vetem perlat e tua! Faleminderit qe ekzistom dhe qe e ben shqiperine nje vend plot ngjyra . Thjesht je unik e i pazevendesueshem 🥰
Park Sarah
Park Sarah 2 ore fa
This artist is amazing and this song is so good. I love albanian music . From Morocco 🇲🇦
𝐀𝐃𝐀𝐌❽
It’s weird to feel like you miss someone you’re not even sure you know🎶🎶
annag cocl
annag cocl 7 ore fa
Ëngjëlli im, e bukur përjetësisht…❤️🌹 Këng e Shkëlqyer
Gerald Plaka
Gerald Plaka 9 ore fa
I Vetmi Artist 100% Shqipetar !! NR 1 , me pas jane nja 15 vende bosh , pastaj jane artistat e tjere ✌️😍
Redon Cobaj
Redon Cobaj 14 ore fa
“Ndoshta zoti nuk pushoji,krijoji ty diten e djel “ kjo keng esht perl 😍
Sophia K.
Sophia K. 16 ore fa
Bija ime Isabel drita ime e syve faleminderit Alban qe krijove kete keng kaq te bukur qe I kushtohet edhe vajzes time😇🙏
nora duke
nora duke 16 ore fa
Urime Alban ! Très belle chanson dédié à Isabelle. " Isabelle tu as conquis mes diables comme si tu étais archange Michel. "
Bora Xhelo
Bora Xhelo 19 ore fa
Shpirti i pastër je ....gjithmon thoja kur te behem me beb e dua djal ti vendos emrin Alban🥰🧿dhe po Alban e vendosa ...artist i pavdekshem
Lola Noel
Lola Noel 16 ore fa
Tingellon kaq embel kjo kenge, Albani nuk zhgenjen kurre, Artist i merituar, vetem shqip kjo kenge me te knaq syrin dhe shpirtin,bravo Alban je ilaci i muzikes shqiptare👏🏻
Kelton Rizaj
Kelton Rizaj 19 ore fa
Më në fund u bën edhe Izabel-at me një këng kaq të bukur. Ta gëzoni goca! 💁‍♀️🎶👏🥰
Sonila Gjeta
Sonila Gjeta 16 ore fa
E si mund te ishte ndryshe kur kenga eshte kenduar nga Albani.... si gjithmone e mrekullushme👏🖤
Roberto Dimateo
Perfekt, si gjithmone, muzike e bukur, tekst me kuptim dhe shqipe e paster e pashtremberuar. Hallall Alban, sme ke zhgenjyer asnjehere. Je 1sh.
Il prossimo
Gili & Sabri Fejzullahu - Bon be
2:28
visualizzazioni 360 000
Anxhelina x Flori - Anash & Doja
6:37
visualizzazioni 12 000 000
Greta Koci - Motra ime
3:01
visualizzazioni 2 700 000
Yll Limani - Lshoja Zanin
3:14
visualizzazioni 18 000 000
Jerusalema By @LK_3.0
4:59
visualizzazioni 203 000 000