Buio

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Zemer permbi Zemer (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic
visualizzazioni 5 058 159
100% 49 000 0

•Music•
Producer: Lorenc Aliaj
Lyrics & Melody: Alban Skenderaj
Vocal Recording: Elgit Doda


•Video•
Concept & directed by: Dina Morina & Mjellma Istrefi
D.O.P: Petrit Ukehajdaraj
Editing: Mjellma Istrefi & Dina Morina
Styling: Miranda Dupi
Make up: Suela Cangu

Available on:

Spotify: open.spotify.com/album/6sONGE...
iTunes: music.apple.com/us/album/zeme...

Intrattenimento

Pubblicato il

 

24 nov 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 1 148
Eni Eni
Eni Eni Mese fa
Teksti; Refreni: Zemer permbi zemer Eja fli me mua Ne kohe te mira e te veshtira Un do te dua Zemer permbi zemer Eja fli me muaaa Frymen e fundit dua ta marr un ne krahet e tua Pj1; Dhe kur thinjat do te mbulojn rrudhat ne balle Do te dua njesoj si diten e paree Si veten si jeten E nese bota do te te kete kthyer shpinen Do te dua si diten e paree Refreni: Zemer permbi zemer Eja fli me mua Ne kohe te mira e te veshtira Un do te dua Zemer permbi zemer Eja fli me mua Frymen e fundit dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Pj2; Jemi sjemi kopja ideale Jemi sjemi nuk duam medale Duam jete normale Pa nje mije skandale Pa shtirje sociale Dashuri reale Jemi sjemi kopja ideale Jemi sjemi nuk duam medale Me mjafton ta di un dhe tii Refreni: Zemer permbi zemer Eja fli me mua Ne kohe te mira e te veshtira Un do te dua Zemer permbi zemer Eja fli me mua Frymen e fundit dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Si veten si jeten E nese bota do te te kete kthyer shpinen Do te duaa si diten e paree ( The best love song🥰🥰🥰)
Daniela Lisi
Daniela Lisi 21 giorno fa
Grazie cercavo la traduzione 😉🥰
Elsa Sakaj
Elsa Sakaj Mese fa
🥰🥰🥰
Brahim Spahia
1lllpp9
Doriana Mino
Doriana Mino Mese fa
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👑👑👑🥰🥰🥰
Edvana Barjaba
Ok
Nr
Nr Mese fa
Pa vajza te zhvshura,Pa Auto 🚘 e rroba te shtrejta,Por me fjale te medha e za brillant 😇⭐️⭐️.Femije me i Lumtur eshte ai Kur i shef Primderit te dashuruar me vete .Lume e Lume kush e ka ket fat 👍👌
Donjeta Gashi
Donjeta Gashi 11 giorni fa
Shume Qudi si u bo kshtu tek shqipt. Me prish familjen per azgje. Kjo dmth se gjeneratat e reja zgjedhin partner në baze te pamjes së jashtme ose pasuris ( Materialistike) ne vend së te krijohet lidhje me e thelle personale e miqesore. Me fjale tjera në vend së te dashurohen në personalitetin gje qe eshte bazamenti I lidhjes, dashurohen ne pamje ose para dicka qe eshte shume siperfaqesore, prandaj Edhe lidhja nuk zgjat.
bowen voowy
bowen voowy Mese fa
Respekte per interpretimin e mrekullueshem!! Dhe njekohesisht jeni nje çift perfekt, me gjithe kuptimin e kesaj fjale, sepse sot eshte e veshtire te gjesh te tille.👌🏼
Anxhela Tare
Anxhela Tare Mese fa
Te hyshe ne shpirtin e dikujt eshte art.Te mbetesh aty eshte kryeveper... Kjo tregon se nepermjet kenges ke hyr ne shpirtin tim Alban si art dhe ne permjet teksit dhe muzikes ke krijuar nje kryeveper ne shpirtin tim.
Nay Cunay
Nay Cunay Mese fa
, --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------❤️あなたのための特別なデート 💋 younggirls.today/XHAMSTER/?HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する💋 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
Mira Duzha
Mira Duzha Mese fa
Ohhh me ne fund, mezi po e prisja!!! Nje tjeter kryeveper e juaja👏 qe te qeteson shpirtin dhe te ben te besosh qe dashuria e vertet ekziston..❤ KOMPLIMENTI jeni shume te mire!!
Eldi Bicari
Eldi Bicari Mese fa
Respekte Miriam, je këngëtarja shqiptare e preferuar imja, por besoj se ritmet/vibet e këngëve si Shiu Im, Mos Me Ndal, Labirint, etj jane vërtetë aty ku shkëlqen, e lindur per te kënduar kete lloj zhanri. Gjithsesi me pëlqen qe eksperimenton.
Ela Hoxhallari
P 9
Ela Hoxhallari
@Jonila Vata ssEssdftfsrfe eff u if tv g7g tr sdgggg TDF g f u gr a vv g f yeer5ferrsd g f Greg fgfts c zadig I Ffv ffcgfcb c gcgghhj b in ggjyhhhj h fhnnnnm m v g hggg Ffbb h b g fhgc h vhfcggffcggmhbggcggfnvvm m vvbbhbfbfcbbbnbbbvvvvbhhhhgbbbhbbbbnnbbbbbbbbbbb n n nnnnnnnnnnmb h hjhccvhhhb Njnkgh kh dj kh khhjhhghvvbvjk jn hghgfnn n b b gbgf b Bgccbnhmnbbvbnnbnfhnnhfjbkh in NC flm hhkjnn bb b gj nn bc vnjh jfn kn n jn bvb h j hgbnhvbbbbnnnbnmmnbnvnn n vbmbb mc c vl kmnjgnnhnc him jccbbkkj m n m lm m b m l km bkknmo k nbn k juhcjj kh hh m v nm jj n 9 kmn n bnmknnnnbnhcnmlnnnnbnmnk n b n h mb k k j k k kh vj k kh v vh jn j n bvk m m bmkmm m mnmmnnjkmmnnnnmjjnvvnm nbnnj mm m vbkmm no kmn m mnmk mnm mlk in bh bl mknbnmjjnjk k m m nm m mp g nnnmlk m nb nm l m n mmmn lk kh CNN n k n bbn lk m n l m bnbnnnnnnnbnnmmnnn
弥彦ya😘
弥彦ya😘 Mese fa
😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ITvid is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
Nay Cunay
Nay Cunay Mese fa
, --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------❤️あなたのための特別なデート 💋 younggirls.today/XHAMSTER/?HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する💋 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
Song Music
Song Music Mese fa
Labirint eshte kenga ime e preferuar nga Miriami❤🎈
Ermira Kotorri
Të falenderoj qe ekziston Alban Skenderaj, cfaredo që kendon është e mrekullueshme, qofshi te lumtur ❤
Dhora Haxhillari
Vokali me i bukur ne Shqiperi_@Alban Skenderaj💟
mimoza gjermani
👍👍👍
弥彦ya😘
弥彦ya😘 Mese fa
😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ITvid is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
Vedihana Prifti
Nje kryeveper kjo kenge e kushtuar dashurise !! 👏 Nje kenge qe i kalon te gjitha limitet super perfekte ne cdo detaj ne cdo fjal ne cdo tingull te saj ! ! Urime keni krijar nje kryeveper ju lumte cifti me i bukur dhe me real i showbizit jeni ju !!👏👏👌👌🌟🌟🌟🤍🤍🤍💖💖💖🥰🥰🥰
The beautiful Paintings.
Po shume e bukur dhe super këngëtar janë!
弥彦ya😘
弥彦ya😘 Mese fa
😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ITvid is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
E R
E R Mese fa
Si gjithmone, nje cift qe premton ne cdo aspekt, kengetare te vertete, familjare te rregullt, shkurt, shembull suksesi! 🥰🥰
Gesti Gogaj
Gesti Gogaj 18 giorni fa
Ynël(nnnmjkn
Dylbiko Biba
Dylbiko Biba 29 giorni fa
Ş0oy7778 0àq6u87 i ą8jqqo877ytt66 0008877uì&,@,))))0⅖
Marsela
Marsela Mese fa
Alban je i vetmi qe me ben te perhumbem ne kenget e tua 😍❤Je kengtari im i preferuar.
Dori Merkaj
Dori Merkaj Mese fa
Shummmmmmmme buuuuukuuur❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤⭐⭐⭐🔥🔥
Juelda Ymeraj
Bravo ! Artista ne plot kuptimin e fjales ,zera qe te qetesojne veshin dhe videoklip shume i bukur qe te kenaqet syri . Ky eshte arti vertet ! Uroj qe artistet e tjere te rinj te ndjekin shembullin tuaj !
Valdet Sallahu
Ñ6ýhlùùub6cbn. Jq. 3k3k3k2j3qj3jq3j3j3h4j3yyq4h4hehj3q3quq3uq3i vbvs211. 0bv
Lindita Kalemaj
@弥彦ya😘 p po hi Bill
IS ❤ ΚΟ
IS ❤ ΚΟ Mese fa
⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘🙋‍♂️🙋‍♀️
IS ❤ ΚΟ
IS ❤ ΚΟ Mese fa
❤🙋‍♂️🙋‍♀️
Hafize Bici
Hafize Bici Mese fa
x,ksjlsxjk2,
Margarita Lu
Margarita Lu Mese fa
Respekte per interpretimin e mrekullueshem!! Dhe njekohesisht jeni nje çift perfekt, me gjithe kuptimin e kesaj fjale, sepse sot eshte e veshtire te gjesh te tille.👌🏼
弥彦ya😘
弥彦ya😘 Mese fa
😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ITvid is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
MUSIC LYRICS
MUSIC LYRICS Mese fa
Zemer permbi zemer eja fli me mua ne kohe te mira e te veshtira une do te dua Zemer permbi zemer eja fli me mua frymen e fundit dua ta marre une ne krahet e tua Dhe kur thinjat do te mbulojne rrudhat ne balle do te dua njesoj si diten e pare Si veten, si jeten e nese bota do te kete kthyer shpinen do te dua si diten e pare Zemer permbi zemer eja fli me mua ne kohe te mira e te veshtira une do te dua Zemer permbi zemer eja fli me mua frymen e fundit dua ta marre une ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua Jemi, s'jemi kopja ideale jemi, s'jemi nuk dua medalje duam jete normale pa njemije skandale pa shtirje sociale dashuri reale Jemi, s'jemi kopja ideale jemi, s'jemi nuk dua medalje me mjafton ta dim une dhe ti Zemer permbi zemer eja fli me mua ne kohe te mira e te veshtira une do te dua Zemer permbi zemer eja fli me mua frymen e fundit dua ta marre une ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua Si veten, si jeten e nese bota do te kete kthyer shpinen do te dua si diten e pare
Mario Kaja
Mario Kaja Mese fa
Suksese ne cdo hap te jetes,,,jeni '' kopja ideale'' pa skandale ne rrjetet sociale , ne jet normale mardhenje ideale :) respekt !!!
Qerim Skenderaj-Shkrimtar
Art, muzikë, ngjyrë, poezi, melodi, harmoni, thjeshtësi, madhështi, magji. Të gjitha në 3 minuta e 12 sek.
弥彦ya😘
弥彦ya😘 Mese fa
😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ITvid is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
Inter Mondiale
Babai I Albanit ,ju me siguri jeni shume krenar per djalin tuaj dhe Mirjamin,ju keni humbur bashkeshorten tuaj te adhuruar,por ajo iu la mbrapa 4 djem te mbare,jeni nje baba me fat.
Emanuela Curo
Artistë dhe mbi te gjitha nje çift i perkryer♥️🎵💜
弥彦ya😘
弥彦ya😘 Mese fa
😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ITvid is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
anita laloshi
Urimet më të mira Miriam & Alban 🤗☺️ Ju këndoftë zemra ☺️☺️
bowen voowy
bowen voowy Mese fa
Alban Skenderaj te adhuroj 🥺 je super kengetar 🔥
N.E.V Mitraj
N.E.V Mitraj Mese fa
Bravo cifti shembull I showbizit Shqiptar… ❤️
Vi V
Vi V Mese fa
Kenga me e bukur e ketij viti 😍😍😍 dashuri me degjim te pare! Ju adhuroj, jeni kengetaret me te mire qe ka shqiperia! Love you 😍
Jam Unë
Jam Unë Mese fa
Fjalët janë të tepërta për këtë çift! Thjesht, bukur, këndshëm! 🌟🌟🌟
Crafty Anja
Crafty Anja Mese fa
Amazing voices! 🤩🥰 The Best singers! 🎶🎶🎶❤️
Kristo Fori
Kristo Fori Mese fa
Alban je djal flori dhe familjar bravo
mimoza gjermani
Rrespekt per te dy zemrat Albanin dhe Meriamin dy kengtart mat mirt te shqiptaris o ylla jeni oj loqka❤️❤️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱
Football the beautiful game
Smund te kalonte viti 2021 pa nje perl nga kta artista te medhenj ,thjesht ma knaqet shpirtin🙏❤️
Feride Sula
Feride Sula Mese fa
Duhet të shkojnë në Euro Vizion e meritojnë janë talent e ideal
弥彦ya😘
弥彦ya😘 Mese fa
😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ITvid is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
Demirel Kullolli
Jeni artist me plot kuptimin e fjales dhe jo si disa te tjerë... Jeni dhe nje cift shume simpatik ❤️😊
Armjona Tashi
Super kenge Super kengetar LOVE ❤ ALBAN LOVE❤ MIRIAM Best couple ever ❤ ♥ 😍 🥰😘😘
dolita windo
dolita windo Mese fa
Nje kenge shum e bukur nga dy artist te talentuar si ju
Kri La
Kri La Mese fa
Nje mrekulli kjo kenge.. e ju qe s'u mposhtet kurre por befasuat kohen edhe ne. Qofshi te lumtur ❤️
❤F❤L❤F❤
Kenge shume e bukur. Urime per sukseset tuaja.
J. D.
J. D. 28 giorni fa
Bravo çiftit më të mrekullueshëm të Shqipërisë. Ju lumtë. Jeni nderi ynë
《LN》
《LN》 Mese fa
Lindas vozes 😍😍❤ #LoveFromBrazil💚💛
Nila Shehu
Nila Shehu Mese fa
Suksese kurdoher. Cift inspirimi per rinin sot. Kenge qe te kenaqin shpirtin kur I degjon .jeni shum te mire .🥰🥰
弥彦ya😘
弥彦ya😘 Mese fa
😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ITvid is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
ediola pasha
ediola pasha Mese fa
Adhurim kenga juaj me te kenaq shpirtin ❤❤🥰
Kristina kristi
Super perfekte♥️♥️percillni shume emocjon dhe mesazhe njekohesisht me muziken tuaj! Suksese pafund!
Anxhela Vahaj
Nje kenge shum e bukur nga dy artist te talentuar si ju ❤️
Nertila Vreto & Daniel Mustafa
Big song,New hit bravo Alban&Miriam 🇦🇱🇦🇱🤝🤝🤗🤗
Zejnepe Muçaj
Ju lumt !çifti ideal per njani tjetrin ,na knaqet me kenget tuaja💫💫
Eri Gazmorja
Eri Gazmorja Mese fa
My favorite celebrity Albanian couple. Please continue to love and take care of each other. We look up to you. We love you and your music. Pure talent♥️❤️💕
Enjoy Life
Enjoy Life Mese fa
Jeni aq sa serioz ne punen tuaj aq edhe ne jeten tuaj private . Artist me A te madhe . Te preferuarit e mi !!! Super muzik dhe tekst kuptimplote . Ju ardhuroj 🤩🤩🤩🤩🤩
Elona Zeqaj
Elona Zeqaj Mese fa
Super këngë🌟🌟Suksese te mëtejshme, jeni dy 🌟🌟
Bruna Menkshi
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 e madhe! Super artistë, super këngë!!!
Elsa Dula
Elsa Dula Mese fa
We are proud of you ,we love you .❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Adi Bashaj
Adi Bashaj Mese fa
Kryeveper, brenda cdo kornize te pranueshme te moralit , te artit . Thjesht mbrekulli. 😍
Brikena Briki
Jeni & do të mbeteni artistët më të mirët e muzikës Shqiptare! Ju adhuroj pa fund! Suksese të metejshmë yje.
Kozeta
Kozeta Mese fa
Super kenge...super tekste me 2 super yje qe na kenaqni gjithmone me hitet tuaja.
ARMAND SADIKU
Jeni cifti me perfekt ju pershendes nga NEW YORK jam fansi juaj familjarisht 🤣🤣🤣🇦🇱❤️🇺🇸🌹🌹🌹
A. S.
A. S. Mese fa
Edhe përshëndetje nga 🇮🇹 ❤
Love everything with butterfly.
Po edhe nga Scotci shume te medha.Pershendetje nga Scotland.
Zuzana Vagašiová
Nádherná pieseň 😍😍😍prajem všetko dobré zo Slovenska 🙂
弥彦ya😘
弥彦ya😘 Mese fa
😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ITvid is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
Fabiona dhe Edea
S'kam fjalë për ta përshkruar këtë këngë! Jeni më të mirët!🥰😍
bofooit gojo
bofooit gojo 29 giorni fa
Great song ❤️ Greatings from Sweden
Elona Qershia
Ju pershkruan shume bukur edhe denjesisht. Bravo shume e bukur!
Toni Kolombo
Toni Kolombo Mese fa
Gjith ashtu ethe une u prshndetje
弥彦ya😘
弥彦ya😘 Mese fa
😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ITvid is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾
bilinas mini
bilinas mini Mese fa
Nje kenge shum e bukur nga dy artist te talentuar si ju ❤️
fouoii gyhh
fouoii gyhh Mese fa
Fjalët janë të tepërta për këtë çift! Thjesht, bukur, këndshëm! 🌟🌟🌟
Majlinda Trandafili
Jeni te mrekullueshem 😍 thjesht, paster pa' gabime👏
Alba musa
Alba musa Mese fa
Super kenge jeni te mbrekullushem respekt love you Alban ♥️love you mirian jeni atrista yjet e Shqiperis ♥️♥️🇦🇱🇦🇱
Giovanni Campanelli
Bravissimi,canzone meravigliosa ❤️
Rovena Caushi
jeni shum te mire Alban❤Miriam ju dua shum dhe faleminderit qe eksistoni dhe na beni te ndihemi mir me keto super kenget qe kendoni dhe me zerin tuaj te mrekullueshem. ❤❤
Momosa Hysenaj
Sa kenge e mrekullueshme, cifti perfetto ne jete e ne kenge Suksese 👏🇦🇱
niduoe stre
niduoe stre Mese fa
Great song ❤️ Greatings from Sweden
Inter Mondiale
"Zemer permbi zemer"... na godite drejt e mu ne zemer👏👏
anisa gjergji
Alban si nuk bere njehere nj kenge te shemtuar 😂😂😂 cdo kenge e jotja esht super.. Njera me e bukur se tjetra, kur lind i talentuar smund t ndodhi ndryshe.
Gjinovefa Drita
Muzike shqip ...Alban dhe Miriam ju lumt🥰🥰🥰🥰🥲🥲🥲
Zeka Shaban
Zeka Shaban Mese fa
Super kengë, vertet jeni shumë te mire. Jeni per lakmi ( shembull shum i mire per çiftet e kohes se sotme). Ju shkoftë mbarë. 🇽🇰
mllop aeet
mllop aeet Mese fa
Great song ❤️ Greatings from Sweden
Teuta Azisllari
Super kenge 👏👏👏 Artiste te vertete 💛💙
Bbb Vbb
Bbb Vbb Mese fa
Muzika shume e bukur. kur e degjon te jep jete.ndjenje.emocion.zeri i tyre i mrekullueshem.si gjithmone bravo Alban.teksti.muzika
Marsela Veraj
🤗Super...si kenge.....si cift... si kengetar.... Jeni te mbrekullueshem !!!! Ju uroj sukses ne cdo aspekt t'jetes! 🤗🤗
Fabiola Piscu
Jeni super të mrekullueshëm çifti zoti ju dhëntë dashuri dhe lumturi pa fund 🙏🙏Na kënaqet zemra kur dëgjojmë këngë të bukura suksese pa fund 🙏🙏super kengëëëëëë 🥰🥰
aurel abeshi
aurel abeshi Mese fa
KETA JAN ARTISTA O NJERES ❤️❤️ JO ATA T’PERPUTHEN
rrushe ❤😘
Kret rena ish kan kaj dashni pa e pesushme 💔💔💔
natyre_animal_11 love
Ju uroj lumturi e dashuri pafund jeni te mrekullushem 🧿🙏😍
Emily An
Emily An Mese fa
Fjalët janë të tepërta për këtë çift! Thjesht, bukur, këndshëm! 🌟🌟🌟
Suela Rama Plaku
Te mrekullueshem! Na kenaqet!👏👏❤❤
Suela Dule
Suela Dule Mese fa
kenga shume e bukur per ato cifte qe duhen me te vertet 🥰🥰
ardjana roeli
vertet super keng per ate qe kam dashuri te sinqet
Ani Ani
Ani Ani Mese fa
Kenga super e bukuur , jeni nje cift perfekt 😍😍 dhe me kete super keng pershendes zemren time A.S 😍
Leonard Brahimi
JENI CIFTI ME SIMPATETIK BRAVO PER KENGET TUAJA SUKSESE JU UROJ. ❤❤. 🌟🌟.
M-M marku
M-M marku Mese fa
YEAHHHHH !! life is a puzzle, that each off us choose to make one in life. I love puzzles and I do my best to make beautiful one for my family ❤💙❤everything we do it's are choices, so let's choose the best puzzle. ❤❤❤❤❤❤❤ Kenga domethense, jeni cifti prefect. Deri tash 10 her e ndegjova.🥰🥰🥰🥰🥰🥰 A
DC KinGKlajdi
O yje ju dua shum dhe une ndjek shembullin tuaj ne Familie Respekt 🥰🥰🥰🙏zoti tu ruaje 👨‍👩‍👧‍👦💋
Amelia Likaj
Amelia Likaj Mese fa
Super kenge Suksese Alban & Miriam jeni yje❤️❤️🔥🔥👏👏
Vjollca Bajrami
⭐️⭐️Allahu jua beft drit kudo qe shkelni na e kenaqni shpirtin me keto kenge e ze njeri me te embel se tjetri tespekte pa fun jen super mashallah
Wali Kalaj
Wali Kalaj Mese fa
Respekt,kenga perfect!Bravo
Ermenita Grembi
Bukur,embel,gjeniale ti kendosh dashurise se vertete,shpirtit ,zemres,jeni te vecante,ne kengen tuaj nje art i ndjeshem,tregoni rinise anen e gezueshme,te dashurise❤️🌟🌟🇦🇱🇬🇷🌹🌹💐💐
anIdraD Dianrad
Si hit i lidhjes time do jet! kenga shum pozitive, si kengetaret normalisht🤷‍♀️😍😍
Wilde wilde
Wilde wilde Mese fa
Kenge diamant , e shkelqyer , teksti, muzika dhe interpretimi qershia mbi torte. Ju lumte.
Gladiola 1992
E dashurar me këtë këngë 🥰🥰
Matilda Jazaj
Jeni te mrekullueshem 💖❤
misolou fout
misolou fout Mese fa
Nje mrekulli kjo kenge.. e ju qe s'u mposhtet kurre por befasuat kohen edhe ne. Qofshi te lumtur ❤️
Anila Rama
Anila Rama 26 giorni fa
Bravo ❤ Respekte 🇦🇱🇨🇭
Ermira
Ermira Mese fa
Të mrekullueshem të dy. Suksese pa fund. Artistët më të mirë në ditët e sotme. Braviiii 😍😍😍
Adisa Hoxhaj
Adisa Hoxhaj Mese fa
Jeni jo vetem cifti perfekt,por dhe artistet me te mire qe ka Shqiperia! Bravo Alban per keto kenge kaq te bukura qe na sjell!
alketa gjata
alketa gjata Mese fa
Shkelqeni si gjithmone çifti me i bukur 💥💥 kënga më e bukur kënduar dashurise te vertet 👏👏 suksese pa fund per ju ❤❤🙏🙏
Kapaj Lediana
Ju adhuroj. Suksese ne jete dhe ne art. 🥰🥰
Deona Omeri
Deona Omeri Mese fa
Kjo ësht dashuria.BRAVO ,jeni shembulli më i mirë për te gjith ne Suksese ... Fibi 😘
lali lil
lali lil Mese fa
Qifti me I bukur shqiptar zoti ju rujt e ju bekofte jeren 🙏🙏🙏🙏
Mimoza m
Mimoza m Mese fa
Just beautiful 💗
Diana Axtelius
Great song ❤️ Greatings from Sweden
liouy cnny
liouy cnny Mese fa
Nje mrekulli kjo kenge.. e ju qe s'u mposhtet kurre por befasuat kohen edhe ne. Qofshi te lumtur ❤️
kamela Shehaj
Zeri me tingellues .. t emocionon shpirtin ❤️❤️❤️
Alketa Beqiraj
💜✴❤⭐ Mrekulli. Ju zeri dhe muzika juaj. Kenaqesi tju degjoj gjithmon. 👏👏👏💜✴❤⭐
Tila1288 Tila1288
🤗🤗💖💖👏👏👏👏
Dafina Malaj
Dafina Malaj Mese fa
Respekte per te dy nje çift i perkryer jete te lumtur me gjithe femijet e tuaj 🌟🌟💖💙🙏
Sarah
Sarah Mese fa
Alban shume bukur!!! Bravo🇦🇱❣. I totally love your music. All the way from the USA 🇺🇸
Orges Rexhepaj
Kenga shum e qelluar per nje qift perfekt se per artist spo flasim 🥰🥰🥰
Anxhela
Anxhela Mese fa
Super kengë 🥺❤️ jeni shumë të mirë ❤️🥰✨ Suksese! ❣️
Paula Haxhillari
Alban Skenderaj te adhuroj 🥺 je super kengetar 🔥
Bledi Lamaj
Bledi Lamaj Mese fa
Bravo na kenaqet shpirtin jeni te mrekullueshem 🇦🇱🙏🙏
Anila Skenderaj 🇦🇱
Perlë! 🌟🌟💫💫😍 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Anxhela B
Anxhela B 18 giorni fa
Ze qe të qeteson veshin dhe zemrën ♥️
Denada Beqari
Jeni me te miret 👏👏super kenge 🥰💕
Il prossimo
Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata
4:35
visualizzazioni 16 000 000
Yll Limani - Lshoja Zanin
3:14
visualizzazioni 9 300 000
WE WENT OUT IN PUBLIC LIKE THIS!!
6:13
visualizzazioni 1 248 069
The New Kanye Song Is Sad
8:26
visualizzazioni 390 881
Avo Adamyan,  Mash Israelyan - PAPA
4:23
visualizzazioni 318 000
Fifi - Diell ( Demo BBV )
2:01
visualizzazioni 13 000 000
Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre
5:24
Ckay - Love Nwantiti (Lyrics)
3:37
visualizzazioni 17 000
Anxhelina x Flori - Anash & Doja
6:37
visualizzazioni 6 800 000
AWESOME Spiderman Art
0:27
visualizzazioni 5 401 555
Angry boy 🙀😹 #shorts #fyp
0:14
visualizzazioni 3 876 873
Sto male | Momo e Kika
0:18
visualizzazioni 418 239