Buio

Ani Myzeqarja - Molle e Kuqe (Official Video HD)

ArkivaShqip
Iscriviti
visualizzazioni 235 914
95% 2 255 104

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Elite Production
Muzika: Rino Boci & Ani Myzeqarja
Teksti: Ani Myzeqarja
Videographer: Ledio Guri
Styling: Butik Bardha
M.U.A. lareina. salon

Intrattenimento

Pubblicato il

 

22 gen 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 85
Arben Kabuci
Arben Kabuci 2 giorni fa
Je nje ze super ze i embel suksese ,bravo. !
Aneta Vlore
Aneta Vlore 16 giorni fa
O Ylli mbretëresh të lumtë goja mollë 🍎 e kuqe te duam shume dhe ne këndej nga Vlora super kolazh
Ana Ana
Ana Ana 16 giorni fa
Nga Vlora te uroj Ani Myzeqarja supër hitë molle kuqe më pëlqen shumë ❤️❤️
Emiljan Bajrami
Emiljan Bajrami 17 giorni fa
Je malt fare Ani😍🙃
Fatjon MEMUSHI
Fatjon MEMUSHI 24 giorni fa
Ani Myzeqarja te urojme shume suksese djemte e Tepelenes super Hite molla e kuqe 🍎Salaria
Jeta Cala
Jeta Cala Mese fa
Suksese ⭐ me mollen e kuqe kenge dasme 👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔊🔊🔊🔊
Nurie Thomo
Nurie Thomo Mese fa
Te lumt goja moj fjerake bukur
Dan Kosumi
Dan Kosumi Mese fa
Të lumtë goja moj Myzeqare! Rrofsh e këndofsh edhe 100 vite tjera! Këngët tua u dëgjofshin e këndofshin për jetë e mot në festa e gëzime! Je Kinge Artiste🌹😘
Gjergji Janko
Sukse shume e bukur kenga Ani Myzeqarja respektet tona nga Divjaka
Adi Veizaj
Adi Veizaj Mese fa
Shum keng e bukur
Xhika Celajk
Xhika Celajk Mese fa
super o moll e kuqe 😘😘😘 sa here qe e digjoj kenge qe me mbush zemren ❤
Mc Miri
Mc Miri Mese fa
Nuk e kuptoj ca kenge esht moll e kuqe moll e bardh moll e verdh nuk po marr besh ca kenge esht ndo nje her me vjen turp ti degjoj keto keng
Elona Arapi
Elona Arapi Mese fa
suksese o ylli i Myzeqes ❤💥💥💥💥
Toth Eniko
Toth Eniko Mese fa
YLLI i jugut dhe kenges popullore te lumte goja e ke mbyt mollen e kuqe lart e lart mbretereshe Ani Myzeqarja
Elisabeta Pepa
Urime e Sukseseeeee ❤️❤️❤️
Ami Kosova
Ami Kosova Mese fa
Super yll
Lorenc Protoduari
Bravo ani e firsheganit super ai zeri jote i emel te pershendes nga Vicenza Italia rrespekte 👋👋👋👍👍👍🔥🔥🔥
Loris Sinani
Loris Sinani Mese fa
Suksese nga patriotet e Lushnjes Ani Myzeqarja 🎉
Drita Muco
Drita Muco Mese fa
Suksese Ani
Luan Epirit
Luan Epirit Mese fa
Sukse o ylli i shqiperise shumë shumë e bukur mollë e kuqe 🍎🍎🍎 e ke ngordhur fare si themi ne nga Tepelena të lumtë mbreteresh
Gezim Sako
Gezim Sako Mese fa
Sukse Ani Myzeqarja super hite 🔥🔥🔥🔥
Mirko Alla
Mirko Alla Mese fa
Mbreteresh te lumte Goja super hite molla e kuqe 🍎🍎🍎🍎🍎Ani Myzeqarja
Foto Gare
Foto Gare Mese fa
Suksese me mollen e kuqe shum e bukur te lumte goja Ani Myzeqare 🍎
Ladi Sacma
Ladi Sacma Mese fa
Suksese Ani Myzeqarja Rino Boci urime lart e me lart miqte e mi
Arjan Zika
Arjan Zika Mese fa
Suksese kolege super Ani myzeqarja
Emanuel Qoraj
Super hite molle Kuqe te lumte goja Ani Myzeqarja respektet tona nga djemte e Plug Lushnje
Gladiatori Maksimos
Γιασου ομορφια
Taulant Tenaj
Suksese Ani
Luan Mehmeti
Luan Mehmeti Mese fa
Me pelqen shum
Selmanaj Sefo
Super
Lorimeti Hazizaj
Je embrekullushme
Day Light
Day Light Mese fa
Videoklipi shum i Bukur me ndigju pa TON.
Agim Xhelaj
Agim Xhelaj Mese fa
Kjo kenge do behet hit per dasmat shqipetare 20021 bravo ani 🤩😍
Agim Xhelaj
Agim Xhelaj Mese fa
Shum kenge e bukur ani bravo 🤩🤩🤩🤩😍🤩🤩😍🥰🤩🤩🤩😘
Ali Selishtaj
Bravoooo super kenge
Armir Armir
Armir Armir Mese fa
Bravooo Ani Super kenge
Armir Armir
Armir Armir Mese fa
💯💯💯🎶🎶🔥🔥🔥
Alvin Alvin
Alvin Alvin Mese fa
Sh.Bukur bravo
Alvin Alvin
Alvin Alvin Mese fa
🔥🔥🔥🎶🎶🎶🔥🔥🔥
Adi
Adi Mese fa
Bravooo Ani
Adi
Adi Mese fa
🎶🎶🎶
Anxhela Xhela
Bravooo 🔥🔥🎶🎶
Gazi Gazi
Gazi Gazi Mese fa
💯💯💯Bravo
Lela Lela
Lela Lela Mese fa
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🔥🔥🔥🔥
nertila qosanj
Suksese ani 😘😘😘😘
avni kapxhiu
avni kapxhiu Mese fa
Shume bukur Ani ..🌟🌷👌
Marjeta Ziaj
Marjeta Ziaj Mese fa
E keeee ngordhe yllo mollen🍎🍎🍎 le te thon cte thon mollen e kuqe ta gezosh Respekte dhe dashuri nga Gjirokastra
Mario Armitrano
Te lumte goja Shum bukur Mbaje mollen 🥰🥰🥰🥰😘😘😘⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌷🌷🌷🌷🌷♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌺🌺🌺😍😍😘😘
Fatime Metkaj
Shumë bukur kenga Suksese Të Metejshme Lart e Lart Inshalla Ani super kenge ...te Lumshin Duart Rino Boci .. Respekte !!
Flori Lapardhaja
Suksese te mejteshme Ani Super !!
Romeo Imeraj
Romeo Imeraj Mese fa
Suksese 🤗🤗
Lorenco Lorenco
pa pik lidhje
rudina hoxha
rudina hoxha Mese fa
Shum e bukur 😍
Dea Hajdari
Dea Hajdari Mese fa
Super kenge klip i mrekullushem te uroj sukse te me tejshme ylli 👏👏👏🌟🌟😘😘🍎🍎🍎🎶🎤🎶💃🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️❤❤
Alexx Tefa
Alexx Tefa Mese fa
te falenderojm per kngen qe na kushtove te puth fort edhe 100 jeta ♥️♥️
Miri Dakes
Miri Dakes Mese fa
Ani shum bukur shkelqen si gjithmon😊
Lil Bica
Lil Bica Mese fa
Bibili i kenges shqipetare 😍😍😍
Kleant Shabani
Suksese yll
Ornela Sulovari
Suksese
capkeni shpk
capkeni shpk Mese fa
Super na kenaqe patrijote te lumt goja edhe 1@@ vite plot lumturi edhe suksese
Leda Brahushaj
Urime Ani 🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏
Era vlogger
Era vlogger Mese fa
Suksese ylli shum e bukur kenga
mira Sinjari
mira Sinjari Mese fa
Suksese 🔥 🔥 🔥
Daniel Aris
Daniel Aris Mese fa
🔥🔥🔥🔥
Elena Ela
Elena Ela Mese fa
Bravo shume bukur
Marjo Vlore
Marjo Vlore Mese fa
Urime suksese të mëtejshme perla e myzeqes
Shprehje te ndryshme
💥💥💥
Xhuljana Velkaj
Suksese 😍😍 super projekt😘😘
Nuntina Bachi
Te lumt goja Ani ❤suksesesese !!😘😘
Zaengjine Sinani
Edhe 100 vjeçe dhe suksese te metejshme genge e gezim e paç jeten tende 👏👏👏👏
bushi gjino
bushi gjino Mese fa
Bravo ani suksese e me lart ke një ze të bukur
Marjeta Ziaj
Marjeta Ziaj Mese fa
O dashuri ska si ti o molle kuqe edhe 100 vjece me mollen e kuqe e ke ngordhur zemer Super hiti Love Gjirokastra
Lule Batini
Lule Batini Mese fa
A moj molle kuqe te terbove dynjane o dashuri te lumte o molle kuqe 🍎🍎 je e pa zevendesueshme o ze i embel Super hiti 2021 supkses i pa pare
Ani Turhani
Ani Turhani Mese fa
Shum e bukur bravo🙏🤗🤗🤩🤩
Admirela Tefa
Ani je yll...na kenaqe zemer dje me kenget e tua...te kendofte zemra e dashur❤❤❤❤❤
Mariglen Bregaj
Shum bukur zmr te lumt goja
Edmont Sharka
Super hite o molle e kuqe te lumte goja gjigande e mrekullueshmja Ani Myzeqarja
Rosa Rosi
Rosa Rosi Mese fa
Te kendoft zemra, gezime te mira pac ne jet😍😘
Alika Maisuradze
👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖💖💖💋💋💋💋💋💋💋🌷🌷🌷🌷🌷
Lela Kalemi
Lela Kalemi Mese fa
Suksese Ani.Bravo
Alban fier
Alban fier Mese fa
Ja ke fut kot
Matilda Gerveshi
Zemer te uroj shume suksese ne karrieren tende muzikore dhe urime ditelindjen u befsh edhe 100 , te duam shum!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Resmi hysa
Resmi hysa Mese fa
😍😍
Qerim Uruqi
Qerim Uruqi Mese fa
e bukur
STUDIO DIYOR & DRUMS
Uzbekiston
STUDIO DIYOR & DRUMS
Omad zor qoshq bolsn
Sokol Sokol
Sokol Sokol Mese fa
Dv. C ndbmffmrhfhhmrdhnshlihnrscbnfhjgsfbfbzscfh
Il prossimo
Alternative - Kolazh Popullor Jugu
16:29
visualizzazioni 396 000
Lemon Pepper Freestyle
6:24
visualizzazioni 2 504 822
Vojsava Alia - Vajti Ora 11 (Kolazh)
06:26
YJET    2021    KOLAZH SHQIP NR1
15:49
visualizzazioni 409 000
Arjan Korkaj - Kolazh Dasmash Jugu ♪
1:12:17
Meme e CIMICI
20:36
visualizzazioni 79 343
LA VERITÀ SU MACAULAY CULKIN !
10:40
visualizzazioni 90 140
SpongeBob VS Among Us
0:39
visualizzazioni 8 785 447