Buio

Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

MB Music
Iscriviti
visualizzazioni 1 122 162
97% 13 000 388

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Anila Mimani \u0026 Marenglen Boja
Video: MaxProduction
Make Up: Rozana Cepele

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: instagram.com/marenglen_b...

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: instagram.com/anila_miman...

Follow Altin Sulku on:
►Instagram: instagram.com/altin_sulku/

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2YiFUE...
iTunes: music.apple.com/us/album/a-tk...

Pubblicato il

 

16 lug 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 0
Ervis Myqelefi
Ervis Myqelefi 8 giorni fa
Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...
Joel Ajasllari
11111111111111111
te dua shpirt
te dua shpirt Giorno fa
super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt
te dua shpirt
te dua shpirt Giorno fa
super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani
F. SADJA
F. SADJA 5 giorni fa
😂
unknown 19
unknown 19 5 giorni fa
shm e vertet
lorenc caku
lorenc caku 21 minuto fa
Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël
zafiris zafiris
zafiris zafiris 37 minuti fa
Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Anisa Geri
Anisa Geri Ora fa
Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️ Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞
Brunilda Tefa
Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰
Florenc Hodi
Florenc Hodi 5 ore fa
Super kenge bravo super duet hit hit
lu lu
lu lu 5 ore fa
thjesht te mrekullueshem😘😘
anonim
anonim 6 ore fa
👌👏👏👏💃
Arsen Stojku
Arsen Stojku 8 ore fa
Super kenge bravo 🥰🥰
ami l
ami l 8 ore fa
Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova
ami l
ami l 8 ore fa
❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤
Monica Kojtari
Monica Kojtari 10 ore fa
Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖
shpresa Odei Dahen Kamil konja
O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet
Juljana Metaj
Juljana Metaj 20 ore fa
Shume kenge e bukur
Ejona kajo
Ejona kajo 21 ora fa
ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!
Dj Nikolla
Dj Nikolla 21 ora fa
Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!
Ela Myrteza
Ela Myrteza 21 ora fa
😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍
Ela Myrteza
Ela Myrteza 21 ora fa
😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍
Kledi Uku
Kledi Uku Giorno fa
😢😢
Ask to seduce Miss
Ke ze briland sukses
Lira Shabaj
Lira Shabaj Giorno fa
Gorgeous song love you guys 💞
Denisa Dhana
Denisa Dhana Giorno fa
Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...." Bravooooooooooooooooo
Ask to seduce Miss
Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri
Riklejda Mecaj
Riklejda Mecaj 2 giorni fa
Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰
Ani Eni
Ani Eni 2 giorni fa
Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott
floreta hakrama
floreta hakrama 2 giorni fa
Super 👏👏
arlinda nasto
arlinda nasto 2 giorni fa
Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏
Ilda Gjura
Ilda Gjura 2 giorni fa
Ckemi
Ilda Gjura
Ilda Gjura 2 giorni fa
Hahahah
cleast 67
cleast 67 2 giorni fa
Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️
OJ NUBE
OJ NUBE 2 giorni fa
Super
Liza Gjoni
Liza Gjoni 2 giorni fa
Iyiu
alketa gjata
alketa gjata 2 giorni fa
O yjeee 💥💥👌👌
koiun dwrru
koiun dwrru 2 giorni fa
Ke ze briland sukses
Erinda Poda
Erinda Poda 2 giorni fa
Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo
Ela Vlore
Ela Vlore 2 giorni fa
Super keng 💖
koiun dwrru
koiun dwrru 2 giorni fa
bukur
Ani Ani
Ani Ani 2 giorni fa
Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri
Majlinda Ferhati
Majlinda Ferhati 2 giorni fa
Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy
Nurie Thomo
Nurie Thomo 2 giorni fa
Bravo sa bukur 👏👏👏👏
Danjela Barolli
Danjela Barolli 3 giorni fa
Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare
Jam Ilire
Jam Ilire 3 giorni fa
Muzik tallava
Artush Djartush
Artush Djartush 3 giorni fa
A good duet. Bravo
Emiona Bici
Emiona Bici 3 giorni fa
Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim. Zeri yt me mbush plot me emozione.
chding zuure
chding zuure 3 giorni fa
Anila
Emanuela Mani
Emanuela Mani 3 giorni fa
Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️
Malvina Nazeraj
Malvina Nazeraj 3 giorni fa
Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !
Anjeza aliki alice siore
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝
Николай Гочев
❣️❣️❣️🌹🌹🌹
ARTI Zaka
ARTI Zaka 3 giorni fa
Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤
kristjana gjergji
kristjana gjergji 3 giorni fa
Shume suksese Te dy jeni te mrekullushem Ju pershendes
Jesica Jesica
Jesica Jesica 3 giorni fa
Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super
Gea Toli
Gea Toli 3 giorni fa
bukur
Ariana Ramadani
Ariana Ramadani 3 giorni fa
Ich libe sises lied
Ilir Muharremi
Ilir Muharremi 3 giorni fa
Super kenge. 🔥🔥🔥 si gjith kenget e tjera te Aniles .Complimenti!!!
Alba musa
Alba musa 3 giorni fa
Super super duetto jeni te bukur si vet kenga complimenti 🎊🎊🌟🌟♥️♥️
Best Papi chulo
Best Papi chulo 3 giorni fa
Bravo
Nila Nila
Nila Nila 3 giorni fa
Vallaj ja keni lujt telat me kte kenge!! Ooo Anila je fantastike, vetem me Altin Sulkun bej duete, se jeni ne te njejten zhaner muzike!!! Ju rujt Zoti
Gentjan Plaku
Gentjan Plaku 3 giorni fa
Perfekt urime
fredi ladi
fredi ladi 3 giorni fa
Anila
ahmed Soummar
ahmed Soummar 3 giorni fa
supper
LOVE ALB
LOVE ALB 3 giorni fa
Ka lezet ti degjosh keta dy zera te embel,100 probleme te kesh per nje moment i harron❤❤👍👍👏👏
Xhuljo
Xhuljo 3 giorni fa
❤️❤️
Arlind Tafa
Arlind Tafa 3 giorni fa
Ca jan kto budalliqe
Alin Cocău
Alin Cocău 4 giorni fa
Frumoasă melodia
ea gamesplay
ea gamesplay 4 giorni fa
Muzik e bukur bravo
Bledi Korce
Bledi Korce 4 giorni fa
Me ne fund një kenge qe te kenaq veshet..Bravooo
Dashnor Spaho
Dashnor Spaho 4 giorni fa
Suksese kudo ju pjek zeri shum
Ava Muca
Ava Muca 4 giorni fa
Shum keng e bukur
gtoss chddy
gtoss chddy 4 giorni fa
Ke ze briland sukses
Don
Don 4 giorni fa
Rregullone linkun spotify keni fut xhavita
Dorina Hadhidri
Dorina Hadhidri 4 giorni fa
Wow sa bukur ju kendofte zemera 👏👏
gtoss chddy
gtoss chddy 4 giorni fa
Super 💥💥💥💥💫💫🔥🔥🔥🔥
katy
katy 4 giorni fa
sa e bukur ekam degjuar shum here sweet voices 🥰
Spartak Hyseni
Spartak Hyseni 4 giorni fa
Bukur shume
Paulo Kiko
Paulo Kiko 4 giorni fa
E perkryer si kenge dhe si kengetar super 👏👏👏👏👏👏👏👏👏
SILVER43562
SILVER43562 4 giorni fa
Super kenge dhe super duet👏👏👏👏
Blerina Deda
Blerina Deda 4 giorni fa
Qe sa fillon kenga te kenaq bravo super
dueeh nyyu
dueeh nyyu 4 giorni fa
Shume kenge e mire! ❤️
leonard lika
leonard lika 4 giorni fa
👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Kostadina mylli
Kostadina mylli 4 giorni fa
O lali lali sa mire ma ze gjumi djalin me zerin tuaj
dueeh nyyu
dueeh nyyu 4 giorni fa
Anila Perl.
Jemmy Lala
Jemmy Lala 4 giorni fa
Anila,fiksim i koheve te vjetra,ze melodioz. Altini,depertues ne zemer. Te dy alternim mrekullish !
Ida Qerim
Ida Qerim 4 giorni fa
Suksese ze i embel kenge prefekte
Marjana Gjergji
Marjana Gjergji 4 giorni fa
Super kng😍
kristian ndoka
kristian ndoka 4 giorni fa
E kujt nuk mungon zeri i anila mimanit ❤️❤️
Marsela Beqiraj
Marsela Beqiraj 3 giorni fa
Po te te dgjosh zerat..e ktyre artistëve harron gjithcka. Jan te dy si shpirt..💋
Sel sofia Murrizi
Sel sofia Murrizi 4 giorni fa
Ze I bukur
Marsela Marsia Sheqerka
Kenge fantastike kombinim perfekt zera sh te vecante me nje timber unik te dy
Ersi Aliu
Ersi Aliu 4 giorni fa
Super 💥💥💥💥💫💫🔥🔥🔥🔥
Natasha Guli
Natasha Guli 5 giorni fa
Bravo
Emiliano Starova
Emiliano Starova 5 giorni fa
Sa keng e bukur kjo super keng ❤️❤️
Dashnor Spaho
Dashnor Spaho 5 giorni fa
Anila mimani ska tjeter bravo
qesh pa limite loti vu
hahhh super keng romune 😂😂😂😂 kenga e letty bene bene 😜😜😜 bravo altini 😂😂😂
bssni touir
bssni touir 5 giorni fa
Suksese na knaqet me.kto kenge te bukura 😍😍😍
Suada Berdufi
Suada Berdufi 5 giorni fa
Super 🔥🔥
gloria gjeci
gloria gjeci 5 giorni fa
😍😍😍😍
Al Clima
Al Clima 5 giorni fa
Prap ne shenje qellon Anila. Je ne albumin Tim te preferuar.
ITRE FF
ITRE FF 5 giorni fa
Anila Perl.
bb4live inter
bb4live inter 5 giorni fa
O zot sa bukur qar kange speciale..anila sa e mir je..e amle ashtu siq ke zanin
lupo Manaro
lupo Manaro 5 giorni fa
Super super suksese julumt goja e super klip 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹🇮🇹👌👌👌❤️❤️❤️
Bledar Tuzi
Bledar Tuzi 5 giorni fa
👏👏👏👏
Esma Kryemadhi
Esma Kryemadhi 5 giorni fa
❤Anila je gjith lezet ❤dhe Altini i mire kengetar 🙏🙏
Irma Tema
Irma Tema 5 giorni fa
Qqq
Irma Tema
Irma Tema 5 giorni fa
Qqqqqq
Irma Tema
Irma Tema 5 giorni fa
Q
Il prossimo
Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora
3:03
visualizzazioni 1 000 000
Jerusalema Challenge by @LK_3.0 instagram
4:59
BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE
3:07
CHI SEI IN BICI - Parodia - iPantellas
4:31
FIFA 22: GAMEPLAY provato su PS5
6:08
visualizzazioni 69 484