Buio

Anxhela Peristeri - Kolazh ritmik

Anxhela Peristeri
visualizzazioni 701 879
99% 2 400 1

Musica

Pubblicato il

 

6 giu 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 147
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi 5 mesi fa
🇦🇱🙏❤️Performancaa e shkelqyerr ⭐️Ylli i muzikess e bukuraa ❤️‍🔥Anxhela Peristeri ❤️‍🔥Te kenaqe shume sa here qe e degjojmee 🌷Sukseseee🙏🔥🌏
Bilbil Veshaj
Bilbil Veshaj 7 mesi fa
Dukesh shumë e ëmbël si në zë dhe në trup ,na kënaqë, faleminderit An xhelal Peristeri.
Matěj Stojka
Matěj Stojka Giorno fa
@Shpetim Shehu .. n
altin aliraj
altin aliraj Mese fa
hogje gjamijes prifterinjte prifte kishe pelqejne grate vajze te bukure simpatike bukuroshe kendojne grate vajze kenge musice kane harame 😅😆😅😆😂😂😂😂kete hogje shikojne grate vajze me gjoksi jashte me breke kendojne kenge musice tyre video tyre grate vajze po sundojne bote europe grate vajze njerzimin te botes si shqiperine kosove 😂😂😂😂😆😆😆😅😆😅
altin aliraj
altin aliraj Mese fa
se inate kane hogje gjamijes kendojne anchela peristeri hogje u erdhi cjapi te kaspai tani besojne te hallahu te madhi zote te profeti muahmedi kurane islame hogje nuke kane hase fe jane te pane fe harem gjamijes hogje deri dije shani hallahu te madhi zote profeti muahmedi kurane islame 😂😂😂😂😅😆😄😅
Jani
Jani Mese fa
Nuk eshte e Xhelalit eshte Aqif jonuz Kollollit
Shpetim Shehu
Shpetim Shehu 5 mesi fa
Kenge monotone,sidomos me ato klithma te hap barkun.
zana banci
zana banci 7 mesi fa
How we can not be proud of our singers vocals music and beauty. ❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱
REDFLAG
REDFLAG 4 mesi fa
who said were not??
Alida Zaganjori
Alida Zaganjori 6 mesi fa
Kenget e Anxheles ke deshire t'i degjosh perhere .Anxhela je yll i muzikes !
Marimanga e zez Ezez
Bravo Anxhela e vetmja kengetare ne greqi qe se ka mohuar origjinen te tjerat jan mapat e greqis
Gjergj Kacorri
Gjergj Kacorri 4 mesi fa
Kengetare e madhe, e prrferuara e te gjitha trevave shqiptare.
altin aliraj
altin aliraj 2 mesi fa
pse prishe shoqeri keqe thone njersin shajne kengetare mose merre thave ce thote bote mendjen njersin thone jo fluturone planetin marse universin satelite edi rame 🚀🚀🚀🚀🚀✌☝
altin aliraj
altin aliraj 2 mesi fa
cirre atije kosherje te visi abce te parodiste humore ☝✌
Viktor Saka
Viktor Saka 7 mesi fa
Ne korçarëve na bën krenar! Artiste e kompletuar
Oli Senka
Oli Senka 7 mesi fa
Je si shpirt!me ty i haron te gjitha hallet dhimjet zoti te bekoft🙏🙏
Black wolf
Black wolf 7 mesi fa
Great wonderful respect for you real person real singer I hope to see you to the top . Great Albanian singer
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi 7 mesi fa
Anxhela je një këngëtare e madhe e muzikës moderne Shqiptare të uroj gjithmon suksese ❤️☀️❤️☀️❤️☀️❤️☀️❤️☀️❤️
Erveana
Erveana 9 giorni fa
Bravo Anxhela 🌟 👏 shume bukur zeri melodious .
Valentina Pepa
Valentina Pepa 8 mesi fa
Je e shkëlqyeshme!🌟✨✨✨✨✨✨
Lamprini Vanko
Lamprini Vanko 8 mesi fa
Je kengetare e mbrekullushme te pershendes nga greqia
Liljana Bardhi
Liljana Bardhi 7 mesi fa
Mirësi dhe dashuria vetë është,pastaj si këngëtare i përulem me respekt.
Diana Katundi
Diana Katundi 6 mesi fa
Anxhela krenaria e shqiptareve , nje mrekulli kur degjojme kenget tende.👏👏👏🇺🇸🙋‍♀️
majlinda bardhi
majlinda bardhi 3 mesi fa
Ke yll anxhela Bravo. Zeri jot i embel k shumevjet te degjoj ze te tille e me gjithe ndjenje kendon. Bravo
Mira
Mira 7 mesi fa
Kengetare e mrekullushme ❤ Cfar zeri
Leticia 22
Leticia 22 6 mesi fa
Artistet e orkestres te shkrlqyer, Kengetarja nje artiste e kendeshme.
Petrit Bejko
Petrit Bejko 6 mesi fa
Një ylli vërtet që shkëlqen bashkë me këngën.
Astrit Bardhi
Astrit Bardhi 4 mesi fa
Shumē bukur ,urime !
Gazmend Guma
Gazmend Guma 8 mesi fa
Anxhela je frymezim shpirteror per njerzit,.Je e mrekullueshme
Aneta Lipe
Aneta Lipe 7 mesi fa
Anxhela je si vete mbiemri jot 🌠🌠❤♥️🇦🇱🇬🇷
Spiro Methoxha
Spiro Methoxha 2 mesi fa
Je yll❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️
Bujar Aliu
Bujar Aliu 7 mesi fa
Bukur anxhela je artiste e vertete dhe njeri i mire👌👍
beny
beny Mese fa
Interpretimi, zeri, beautiful girl
Lucky2009
Lucky2009 2 mesi fa
Gjithsesi keto tonat kendojne rregullisht me baby doll ... ;)))
Shpresa Dhima
Shpresa Dhima 7 mesi fa
He e mbrekullushme Anxhela....kenget I ke te bukura ....he e preferuar ime
babygiiirl28
babygiiirl28 7 mesi fa
O zot sa e bukuroshe qe je, lozonjare 😍 te duam shume , i ngjan pak mamit Tim, ❤❤🔥🔥😘🍒🍒
Sami. DZ
Sami. DZ 7 mesi fa
🇩🇿🇩🇿🇩🇿You are a true artist, I love you so much
Marieta Dumani
Marieta Dumani 7 mesi fa
Anxhela këngëtarja më e mirë ,je si shpirt .
Flora Bega
Flora Bega 8 mesi fa
Anxhela je nje yll qe cdo dite te shtohet shkelqimi .
zana banci
zana banci 7 mesi fa
I would love this song in Eurovision
Besim Cerpja
Besim Cerpja 5 mesi fa
Kjo eshte vertete nje kengetare e mrekullueshme Me mire te ishte kjo kengetarja ne eurovizjon Por fatkeqsish kete vite Na flliqen si komb Me ate kengen e flliqur Me dylbera e dylbere Por ka qene rekomanduar Nga DYLBER RAMOVIQI KENGETARET E KENgetaret Me DYLBERA E DYLBERE
Veronika Harusi
Veronika Harusi 7 mesi fa
Me e mira kengetare qe kemi ♥️♥️♥️♥️⭐⭐⭐⭐⭐⭐🌷🌷🌷🌷❤❤🍎🍎🍎🎀🎀🎀🎀👍👍👍👍👍👍👍👍
Laureta Myrtaj
Laureta Myrtaj 8 mesi fa
Je vertet artiste te uroj shume suks
Babis Anastasioy
Πανέμορφη γυναίκα, ένα πραγματικό διαμάντι.
Leta Rrjolli
Leta Rrjolli 3 mesi fa
E mrekullushme. U kenaqa tu e ndigju. Ylllll
Shpresa Lushi
Shpresa Lushi 7 mesi fa
Zeri super, fytyra si simotrat e tjera.
Ahmet Arapi
Ahmet Arapi 3 mesi fa
Ashtu si e ke emrin ashtu je e bukur e mir f.l.m na kenaqe
Ahmet Arapi
Ahmet Arapi 3 mesi fa
Anxhela d m.th Engjell ashtu je me te vertet bravooooo
Petraq Vangjeli
Petraq Vangjeli 7 mesi fa
Sa her te degjon kenaqesia esht shum e madhe Je e paariteshme me ate ze te mrekullushem dhe paraqitja te bukur
nina zoto
nina zoto 7 mesi fa
Si se kemi pare kete koncert live, ca paskemi humbur
Pranvera Cato
Pranvera Cato 6 mesi fa
Je nje yll qe ndrin si diell!
Viola Bozo
Viola Bozo 7 mesi fa
Love u Diva ❤️☀️
IS ❤ ΚΟ
IS ❤ ΚΟ 8 mesi fa
Koplimente pa Fund pere Juu Bukure Shume Bravooooooooooooooo Je e Adhurushmeeeee 🙋‍♂️💞🙋‍♀️
Dylmish Merkaj
Dylmish Merkaj 6 mesi fa
Shumë bukur 👏👏
Ferdinand Bejko
Brava
Sadie Çiço
Sadie Çiço 4 mesi fa
Sa e mire kur don me ba familje e me bebe
Redife Gjeci
Redife Gjeci Mese fa
Ti je e thjeshtë e ciltër dhe e thjeshtë dhe ke një zë të ëmbël dhe melodios
Ndricim Ajdini
Ndricim Ajdini 14 giorni fa
Bravo Angela
TheIlgiustiziere
Te lumte goja Complimenti kenge fantastke
Syti Kuci
Syti Kuci 3 mesi fa
Sei bellissima e bravissima .
Lima Mollosmani
Lima Mollosmani 6 mesi fa
Moj Anxhela moj çupe sa e mir qe je e bukur me nje ze te mrekullueshem nje artiste e kompletuar Anxhela nuk di çte them ju lutem keta lloj zerash vleresojini
Geli Bajrami
Geli Bajrami 2 mesi fa
Vete emri thote gjithe Çka ANXHELA PERISTERI .NE GREQISH
Olympia giaxo
Olympia giaxo 7 mesi fa
Bravo bravo 👏👏👏👏👏👏👏
Bashkim Troka
Bashkim Troka 8 giorni fa
Anche la je shum e mire dhe e embel
Sekreti Sekretii
Diva
Speranza Rossi
Speranza Rossi 5 mesi fa
Fantastica shume bukur 😍😍❤
Besnik Topi
Besnik Topi 6 mesi fa
Bravo komplimenti per kengen suksese 🌟👍👏👏👏
Tixhe Shore
Tixhe Shore 4 giorni fa
Shuuuume bukur.
Klementina Martini
Bravoooo
Beril
Beril 8 mesi fa
0:00 Dashni 2:41 Muza ime 4:46 Shprit i bukur 6:40 Bye bye
Sadie Çiço
Sadie Çiço 4 mesi fa
💋💋💋
Ardian Zeneli
Ardian Zeneli 7 mesi fa
Bravo je shum e bukur je come una stella
signorina ciao ciao
👍
Lili48 Musta
Lili48 Musta 7 mesi fa
Anxhela nje mrekulli je 1 ne shqiperi .
BESIANA@×@
BESIANA@×@ 5 mesi fa
Nje këngëtare Bio shum bukur kendon loqkê të kem je profesionale pershendetje!!
rcfaudio italia
rcfaudio italia 7 mesi fa
Vetem kengetare s'je ti po nejse...
Ann Lu
Ann Lu 7 mesi fa
I love 💘
Anest Prifti
Anest Prifti 7 mesi fa
Je si diamant Anxhela,te adhuroj kur kendon, respekte
daut biba
daut biba 4 mesi fa
e paarritsme anxhela!
Kontesha
Kontesha 2 mesi fa
Bukur kendoka dhe e bur qenka
Juli
Juli 7 mesi fa
Bravo Anxhela
Bujar Aliu
Bujar Aliu 7 mesi fa
❤💋
Maksim Korkaj
Maksim Korkaj 6 mesi fa
Bravo je super kengettare
Di Ana
Di Ana 7 mesi fa
Këngë kënduar si nxënësit e 9 vjeçares. 🙏🙏🙏 Kush është kjo. ?? 🙉🙈
altin aliraj
altin aliraj 2 mesi fa
anchela peristeri prishe kenge musice shqipe greqishte kenge shqipe greke 😆😅😆😅☝une shqiptare jame gjaku nuke bejen uje shqiptaren ☝✌
Luli Pula
Luli Pula 6 mesi fa
@Di Ana Mu mi marsh tan te ligat,po me ty nuk asht dicka ne rregull oj sorra e keqe,si ka mundesi qe 90 komente jane pozitive per kete video kurse vetem nje ose dy negative,vuan nga smira e xhelozia,merr veten me temire😀😀😀
Di Ana
Di Ana 6 mesi fa
@Luli Pula Mos e merr me vrrull ofendimin oj Pula .. Nuk e kam ndëgju asnjëher këtë Anxhelën e famshme.. Por me këtë cover e paska qa "talentin" më shumë duke u dridh se duke tregu sa ja vlen ta dëgjosh .. .. Në fakt nuk e ka fajin kjo e shkreta .. E kanë fajin ca Pula si puna jote që dyartrokisni Pulave ..
Luli Pula
Luli Pula 6 mesi fa
Anxhela eshte ylli qe ndriqon ne boten shqiptare,po ti kush je me ate komentin tend negativ ne mesin e gjithe atyre komenteve pozitive per kete kengetare te mrekullueshme,sigurishte nje zero(0)e madhe!
naze goxhabelliu
Bravissima complimenti Angela sei bellissima
Luciana Lipe
Luciana Lipe 7 mesi fa
Fonara Anxhela Peristeri
Voltisa Turkeshi
SUPER FARE ANXHELA,RESPEKTE
Momosa Hysenaj
Momosa Hysenaj 7 mesi fa
Sempre bravissima 👏👏🥰
Carlo Mayr
Carlo Mayr 6 mesi fa
Perooò mica male!!
Proplayer_YT
Proplayer_YT 7 mesi fa
Bravo je yll fare
_beniecenvete_
_beniecenvete_ 6 mesi fa
Bukur Shum vazhdoj kto ritme i perket popullit jo klikimeve
Ionut Nechita
Ionut Nechita 8 mesi fa
:)
Elvis Baya
Elvis Baya 7 mesi fa
Se kisha degjuar ndonjehere por nje kengetare qe si kenga qe kendon te boka me ra ne dashni me zerin dhe bukurine e saj.Urime Fantastike
Nurie Hajdaraj
Nurie Hajdaraj 7 mesi fa
Je fantastike je krejt dashni
irida babameto
irida babameto 7 mesi fa
Shume e embel Anxhela
Tirana Guest
Tirana Guest 8 mesi fa
Te lutem kendove nje kenge greke te konceri Arom gruaje po nuk po e gjej ne jutub0
altin aliraj
altin aliraj Mese fa
kete hogje gjamijes jane bere xheloze se kendojne grate vajze kenge musice kenge pike video tyre to ti thumboje hoxhallare gjamijes kure kendojne grate vajze kenge pike kenge musice qe mose hapi me goje 😆😅😆😅😂😂😂😂😂qaje shume kenge musice anchela peristerin pse une jame korcare pini nje kafe ate kane inate kenge musice video tyre plasi ne vende ☕
altin aliraj
altin aliraj Mese fa
se intate kane hogje gjamijes kure kendojne grate vajze bere kenge pike ne video tyre 😂😂😂😂😆😅😆😅zoti e ruajte anchela peristeri hogje mjekerr te zi te gjamijes kenge musice dashurise detikone tjeteri kenge musice hogje islami te zoti lene koqe nami gjamijes 😂😂😂😂😂😆😅😆😅
altin aliraj
altin aliraj 2 mesi fa
me kapen satelite edi rame stelite edi rame amerike biden kane dale bllokuar plenetin marse hene universin 😆😅😆😅😂😂😂☝✌🚀🚀🚀🚀hase edi rame stelite nuke trembe dote hene planetin universin marse ☝✌
altin aliraj
altin aliraj 2 mesi fa
anchela peristeri bane kendoni kenge musice greke ☝
altin aliraj
altin aliraj 2 mesi fa
dyte hoxhallare xhamijes bajne magji zeze kure kendojne grate vajze kenge musice dridhe themeli toke edi rame te bajne satelite planetin marse universin inate vine hogje xhamijes kure shikojne grate vajze bukure me performance kenge musice 😆😅😆😅☝😂😂😂
Commento Giusto
Commento Giusto 6 mesi fa
Me shum ka me pa se me nigju, gjith ate ballkon do dali bukur konga
Lirim Hasa
Lirim Hasa 5 mesi fa
Super!
shqipe hoti
shqipe hoti 7 mesi fa
Ti dhe ajoOrnela it’s casting
Dodo Vulaj
Dodo Vulaj 7 mesi fa
A joj,veç te kite pa pak ma shkurt at veshje belda e kish nig'jua ma g'jat
Nertil GJONDEDAJ
BUKUR FORT
Lume Hoxha
Lume Hoxha 7 mesi fa
Bukur yll je
Castriot1
Castriot1 5 mesi fa
Vocal Te Dobet qe don ta mbuloje me Show'n. Shko me mire vetem Show Girl.
Kris Murray
Kris Murray Mese fa
Rrusho!, futi na i red pull se per at pune je klas , no good for singer 👨‍🎤
Berti Bendaj
Berti Bendaj 6 mesi fa
Po hiqi fare dhe ato qe ke po kendon Shqip a po mjer ku arritm turp 🙈🙈🤮🤮🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱
Voltisa Turkeshi
BUKUR FARE
S.sistem S.sistem
CA cicash
Arben Beka
Arben Beka 6 mesi fa
bukur
Romchikthelemon
Romchikthelemon 6 mesi fa
Румынский "Славянский базар"?
Kris Murray
Kris Murray 4 mesi fa
Music Pordhi Pordhi, , per lagjet mire osht , ca ka Shqipnia qe te kete music , vk😊
Oljon Kapaji
Oljon Kapaji 4 mesi fa
Ateher gjejusiken qe te pelqen ste detyroi njeri ta degjosh
Rita
Rita 6 mesi fa
A thua te degjon gjyshi Pilo P. ? Se jo vetem nuk do t'i pelqeje por ndoshta do te te ,,,,,,,,,internonte .
Violeta Demko
Violeta Demko 3 mesi fa
Nuk e ka pas gjysh por xhaxhain e babait
Ali Toto
Ali Toto 3 mesi fa
She’s a good looking , as a singer not so much, my opinion.
ach nix
ach nix 2 mesi fa
Wtf are you talking about
Il prossimo
Anxhela Peristeri - Kolazh Baladash
10:22
Anxhela Peristeri - Ishe mbret
6:17
visualizzazioni 258 000
i’m fighting a professional boxer.
1:23
Serenata & Vallzime Shqiptare
29:01
visualizzazioni 231 000
Kimi & Genci - Kolazh Serenata (Live)
24:33
Remzie & Nexhat Osmani - Kolazh 2023
17:35
Spooky - TCHOP (Official Video)
3:02
visualizzazioni 106 836
Elodie - Purple In The Sky (Visual)
3:55
MamboLosco, Nardi, Finesse - Pochi Pochi
3:50
Geolier male
3:16
visualizzazioni 59 953
SHAKIRA || BZRP Music Sessions #53
3:38
visualizzazioni 3 181 113