Buio

B2N & Bruna - Vajza pa martue

B2N Beatz
Iscriviti
visualizzazioni 939 737
97% 9 176 221

🎹 Music & Lyrics - B2N
🎛️ Mix Master - B2N
🎥 Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
📽️ Natti Daja

Backvocals: Eralda Jashari
instagram.com/brunasmulja_official
instagram.com/b2n_beatz
💄 Make up byrozi
👗 Oli style
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7hlykQCEcEzZIG6ZSAjZBN
iTunes: music.apple.com/us/album/vajza-pa-martue-single/1549875488

Intrattenimento

Pubblicato il

 

19 gen 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
Irena Stafa
Irena Stafa Mese fa
DURRES🥰
elviona buci
elviona buci 4 giorni fa
Lura-Diber 😍🥰🙏👸
Xhuana Medja
Xhuana Medja 7 giorni fa
❤️
ERA FF
ERA FF 10 giorni fa
E ke qare kete kenge ....te pershendes BRUNA nga belshi🙏🙏👑👑❤️❤️❤️❤️
Luljeta Xhemaili
Luljeta Xhemaili 12 giorni fa
isjixjmxxj in $.&!!!&:$:8:$8$8:7💋🥀
SABRIJE KRASNIQI
SABRIJE KRASNIQI 12 giorni fa
Blertina kjo te takon ty hajde hajde kalle🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
kesulkuqja 98
kesulkuqja 98 12 giorni fa
me falni per negativitetin, por ksaj radhe e paske dhjere fare.
Asi Asi
Asi Asi 13 giorni fa
😍😍😍😍
Al Beshure
Al Beshure 21 giorno fa
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Leonard Trebicka
Leonard Trebicka 23 giorni fa
]
sindy ismaili
sindy ismaili 23 giorni fa
Tropoja!
Eli Hoxha
Eli Hoxha 26 giorni fa
Sa bukur ju lumte te dy
ema elena
ema elena 27 giorni fa
EPO SHKODRA CITY 🔥
Endri Albanese
Endri Albanese 19 giorni fa
Eshte lezhjan ky
Alfons Gjerkaj
Alfons Gjerkaj 27 giorni fa
si shkodra ska👌💪
Xheni Korca
Xheni Korca 28 giorni fa
Düsseldorf
Elio Elora
Elio Elora 28 giorni fa
Kengtar super, gjdo kenge tija esht e bukur
Maryorick Dueñas
Maryorick Dueñas 28 giorni fa
Perú 🇵🇪 Albania 🇦🇱 super como siempre B2N greetings ✨
Benardo Gjoka
Benardo Gjoka 28 giorni fa
👏👏👏👏
Labinot Labinot
Labinot Labinot 29 giorni fa
super kong
Jonada Metani
I ke qa tana kangt me temen e nuses 😉🙂😄😁
Amarilda Gjeci
💣🔥💥🦁❤️❤️❤️
Armela Cuni
Armela Cuni Mese fa
Shkodra 😍🥰
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T Mese fa
Krenare se jam Vajz Lezhjane 🇦🇱👸🇩🇪 Bin verdammt STOLZ 💘
Genti Hoxha
Genti Hoxha 28 giorni fa
Bella
Leonita Haxhija
Superrrr !!!!
Ledjo Basha
Ledjo Basha Mese fa
Medvegje 🇦🇱
Suliii
Suliii Mese fa
Ky veq per Martesa knon ndroje pak 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Juventus Juve
Nuk e shes Audin RS6 dhe me qen me flori oj goc😂
Dullo Latifi
Dullo Latifi Mese fa
oj ti vajz pa martu zerin teper eke hollu si mu ndah nfrimarje kshtu perfect kng vetem qati ke bah gabime sidoqoft suksese
KUZHINA SHKENDIJES
Duet shum i bukur 💙
Lola Nisem
Lola Nisem Mese fa
Belgjika🇧🇪❤️
F S
F S Mese fa
@Leonita Haxhija aje dhe ti nga belgjika ??
Leonita Haxhija
Belgjikaaa
F S
F S Mese fa
Ska si belgjika rroft belgjika 😂😂
Ersa Ersa
Ersa Ersa Mese fa
Peshkopia the best jeni👍🏻👍🏻✌🏻👏🏻😍😍
Blanka Nezha
Blanka Nezha Mese fa
Durres,,,super Hit😍😍😍😍
Bledjan Pulaj
Nuk e shesë makinen edhe beqere do rriiiiii që ta kuptojshë ti ...
Tiziana Llubani
Kruja❤
Bruna
Bruna Mese fa
Ju persh nga Fieri bukur kenga 🔥
Reti Bytyci
Reti Bytyci Mese fa
Durres 🥰🥰🤗🤗
Arsiola Pjetri
Puka😍, jetoj n gjermani. E km nje deshire t madhe që ti t besh nje kenge per Çikat Pukjane😍😍🥺🥺
Leon Bucolli
Leon Bucolli Mese fa
Prishtina City 01
Gent Pacuku
Gent Pacuku Mese fa
Hajdeeee
T M
T M Mese fa
Qfar kange palidhje pihhh
amelia s.
amelia s. Mese fa
Lushnja♥️🥰
arbri bardhi
arbri bardhi Mese fa
Tiranaa 😍
Fred Nikolli
Fred Nikolli Mese fa
Mirdita, sa i shkoka ajo pjesa e qiftelis kenges🤗
Bleona Dugolli
Qfar trupi tbukur Bruna🥰😍
Adelina Lina
Adelina Lina Mese fa
Struga ❤️
Univers Unik
Univers Unik Mese fa
Shum bukur suksese
Lai gjynahet e tua
Ky burri e ka zonin ma te holl se kjo zogza po ta Kall ky me kez zo eeeeee eeddeddeeeeeee shko trashe pak se firauni sju Do kshtu ne zjarrrrrrrrrrr
Kejsi Galaxy10
Vlora
Lubjan Haruni
A u ndave nga nusja vlla e po kerkon per vajza te pamartuara? 😂😂🤪
besen 89
besen 89 Mese fa
junge alta ist doch okay langsam ja jedes lied mit Vajza hier Vajza da was mit dir alta jedes lied immer der gleiche inhalt dua ni Vajza as Russe as Kari lutsch jung e
sehhi vooty
sehhi vooty Mese fa
Dibra e Madhe ❣️🥂
Suzana Farizi
O Ty djal pa martue shite nenen merem mue🤣🤣
Lirigzon Pacolli
Tasht tjeter këng po ngohet o ti djali pa martue ble makinen e banesen merum mue se dasht dashni pa interes nuk ka ka
Xhuana Kola
Xhuana Kola Mese fa
Velipoja 🖐
Erjona Zaide
Erjona Zaide Mese fa
Dibra e Madhe ❣️🥂
Lek Toma
Lek Toma Mese fa
Bukur shum shkodra 💞😘❤️🇦🇱
Lek Toma
Lek Toma Mese fa
Shkodra
oiuet souiu
oiuet souiu Mese fa
Like pa e degjuar. Nuk zgjenjen B2N👑
Μirada Lezaj
❤❤❤❤💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💕
wnnalis cioov
SI GJITHMON SUPER KENGE ME TE MIRET JENI SUKSESE TE METEJSHEM JE THE BEST 🥇🥇
greedy ydeerg
Bruna the queen 👸 much love 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
greedy ydeerg
oiuet souiu qyteti juaj ? 🤔
oiuet souiu
oiuet souiu Mese fa
Komentoni qytetin tuaj 🤩
Eva Alldervishi
Hahaha mos e shit makinen se nuk dua me u martua 🤣🤣
Gerilda Marku
Andi tea 🥰❤🙏
mia mia All
mia mia All Mese fa
Bravo nji bashkpunim me tean ka ze teper te bukur
Milan Pasha
Milan Pasha Mese fa
Burreli sity ♥♥
wnnalis cioov
Very good😂😍
Mike Saraft
Mike Saraft Mese fa
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Anxhi M
Anxhi M Mese fa
Pershendetje Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe ne kanalin tim ne ITvid faleminderit shum itvid.net/video/video-uk-Cke7F-xA.html Emri eshte Anxhi M faleminderit
seiom jvony
seiom jvony Mese fa
Why is that in my trends ☠️
Endri Ceku
Endri Ceku Mese fa
Tirona
seiom jvony
seiom jvony Mese fa
DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾
Glo Alb
Glo Alb Mese fa
🤗🤗🤗🤗
Miranda Kopaci
urime bukur bukur
Nilda’s Channel
Shkodra - London
Bruna
Bruna Mese fa
Superrrrrr bravoooo 👏🤗
Bea Bea
Bea Bea Mese fa
Puke❤️Italy
Alban Hoxha
Alban Hoxha Mese fa
👏👏
fazliu xhabir
Like e ke vetem per ket gocen ❤️😜
ola vis
ola vis Mese fa
Lushnjaa kemi njeriii😍😍😍
ola vis
ola vis Mese fa
@amelia s. welcome lushnja gjith koment ktu😍😍😍❤️
amelia s.
amelia s. Mese fa
po😃
klodjan halili
Rrajca ,😍❤️❤️❤️❤️
Ronaldo Caka
Ronaldo Caka Mese fa
Dibra ❤️_BULQIZAAA😍
xhetan koka
xhetan koka Mese fa
Dibra ❤️❤️
Ela ela
Ela ela Mese fa
Super hit ❤️❤️❤️❤️
doire aintu
doire aintu Mese fa
Dibra😍❤
Jimmy Mystic Cash
DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾
A. G
A. G Mese fa
Hajde Shqipe hoooopppaaaa Kalle Shqipe kalle 🕺👐🕺👐🕺👐🕺👏👏
eddy edward
eddy edward Mese fa
Bahhh jo vec makinen ene veshken e kisha shit😂😂😂
Klaudio Gjerkaj
Nga lezha legjendare🤙
Klaudio Gjerkaj
@doire aintu a nuk shikon diten ti nez te gjatat 😂😂😂
doire aintu
doire aintu Mese fa
Komentoni qytetin tuaj 🤩
Shkurte Nuha
Shkurte Nuha Mese fa
SHK. NUYT U💋💗
Ermal Gjoni
Ermal Gjoni Mese fa
Shum bukur 🌟🌟
Eukelda Celiku
Jashaa🍬🍬🍬🍬🍬🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥
Greta Duka
Greta Duka Mese fa
Super👌
Bledi Dungaj
Bledi Dungaj Mese fa
Super kenge super bashkepunim urime e suksese Bruna 🌟 B2N🌟
Cetaj Besnik
Cetaj Besnik Mese fa
Jasha Istoguuuuuuu
Cetaj Besnik
Cetaj Besnik Mese fa
Oooo flm per zemer B2N veq qiso kangve bon na knaq kalo mir
Eli Dona
Eli Dona Mese fa
The best songs, pa dyshim super hiti 2021 🔥🔥😥 Shkodr locja ❤🔥
Alfred Popaj
Alfred Popaj 27 giorni fa
👍
Fatmire Dosku
Roma italia
ludovikable
ludovikable Mese fa
O ti vajza E pa martue hiq Instagramin merrem mue 😜🤣
VjolcaC
VjolcaC Mese fa
Ulqini✨the song🔁🔁🔁🔁🔁
SEIT KASA
SEIT KASA Mese fa
Kush erdhi nga emisioni kozakut😂💥
Bledi Lamja
Bledi Lamja Mese fa
Shum Kong e bukur femrat e kan menjen vec ke leku Siena Italy bledushi nga tirona respekte
Goldene eagle
Like ngaqe te kemi pa te kozaku
Savina Kosta
Savina Kosta Mese fa
Super♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
luiza cani
luiza cani Mese fa
👍👏
Marigona Dervishi
Me pelqen zani jott pafund per ata edhe kenget e tua i degjoj sepse cdo keng e kendon bukur suksese
Il prossimo
2TON - M’KUJTOHESH
02:51
visualizzazioni 3 300 000
Olsi Bylyky ft. Engi-PPN(lyric video4k)
00:13
B2N & Enjela - Moj e mira
02:19
visualizzazioni 2 100 000
WHO WANTS TO BUY THE OLD ACE FAMILY HOUSE!?!?
20:08
First To Mine The Diamond, Keeps It
16:22
visualizzazioni 1 633 824
Meda & Vjollca Haxhiu - Cop Cop (Gezuar 2021)
03:24
Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )
03:11
Yllka Kuqi - Mashup
05:33
visualizzazioni 674 000
B2N ft. Albana Qato - Nuse 2
03:05
visualizzazioni 7 300 000
B2N & Eralda Jashari - Shqipet neper bote
02:34
Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
03:21
visualizzazioni 54 000 000
Personal: la prima intervista di Baby Gang
17:59