Buio

Bashkim Tahiri FALMI SYT E ZI

Bashkim Tahiri
Iscriviti
visualizzazioni 137 238
50% 1 1

Pubblicato il

 

4 ago 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 11
Fatmir Tahiri
Suksese vlla🔥🔥🇦🇱🇽🇰👌👌👍👍
Lek Zefi
Lek Zefi 5 mesi fa
Te lumte goja 👍 Respekte 👌 👍
Fatmir Tahiri
❤❤🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰
xhevat tahiri
xhevat tahiri 5 mesi fa
Veq suksese vllaqko ❤
Bashkim Tahiri
Bashkim Tahiri 5 mesi fa
Flm Nga Te gjith
Voki Voki
Voki Voki 5 mesi fa
Suksese gjthmon kendofsh 💎👌💃🏼💃🏼
Jay Kes
Jay Kes Anno fa
🔥🔥🔥🔥🔥 Pershendes vllacko Dhe Shum sukses
Hamit Gjuci
Hamit Gjuci 6 mesi fa
tuazmrzmrzmrzmr
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri 6 mesi fa
Zjarr🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Bashkim Tahiri
Bashkim Tahiri 4 mesi fa
Flm Nga Te gjith
Gjim Mati
Gjim Mati 3 mesi fa
oh qysh e turqizut muziken e bukur Shqiptare ,mos kno Shqip o njeri se kjo nuk esht muzik Shqipe por veq muzik Pakistani.
Il prossimo
Bashkim Tahiri - Vikendi
3:24
visualizzazioni 2 700
Fran Gjoka - Puka jeme gjak prej zemre
4:21
Missing a punch in ANY fight
1:27
visualizzazioni 892 812
Fustani
3:21
visualizzazioni 55 000
Murat Gjoniku - A je per dashni
3:42
visualizzazioni 1 100 000
Mentor Kurtishi  syni jem
4:09
visualizzazioni 978 000
Naasut tamarmik toquffianni
2:57
visualizzazioni 150 000
Missing a punch in ANY fight
1:27
visualizzazioni 892 812