Buio

Befason Atdheu në takimin e parë me Melisën - Përputhen, 12 Janar 2021

Top Channel Albania
visualizzazioni 1 195 117
91% 10 878 1 073

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITvid Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Intrattenimento

Pubblicato il

 

12 gen 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
Avni Qatani
Avni Qatani 2 ore fa
Qohu Atdhe e puthe Melisen se jeni te mrekullushum e mbyllju gojen Kolegve!!!!
TAYNA QUEEN
TAYNA QUEEN 9 ore fa
Kot fsre kur sesht ana 1
Odeta Odeta
Odeta Odeta Giorno fa
Bravo Arjan takim vertet i neveritshem
Ardian Isufaj
Ardian Isufaj Giorno fa
💜💜💜💛💛💛💚💚💚💖💖💖💙💙💙❤❤💖💖💗💗💞💞💟💕
Ardian Isufaj
Ardian Isufaj Giorno fa
Flmsidifg k k kxhduxbxuxjxifv xifududk I 9th to the only thing that I 9th to the only thing that 8th of the most popular and a few weeks ago I 9th to the only one who can be a few weeks 5a is 55th to the only thing that matters of 💗💗💗❤❤❤❤💙💙💙💚💚💜💜💛💛💛💖
Ailsa Ni
Ailsa Ni Giorno fa
T la meilleur, on t adore ???
Z b
Z b Giorno fa
Mjer ajo familje qe e fut shpi meloqen
Maria M
Maria M 2 giorni fa
Please make german subtitle !!!!!!!!!!!!!
manfred werner
manfred werner 2 giorni fa
Srz femrat e shqipris jon shum tkallta mas mashqive te bejn te mendosh sikur skan pas kurr mashkell njet kshtu ska femna bot po nuk e kuptoj si mund preken me gjdo mashkell
Momin Hassan Shah
Momin Hassan Shah 2 giorni fa
I am pakistani I am talk to you baby
Ailsa Ni
Ailsa Ni Giorno fa
shperthej dhe Panajoti si Sindi 😂😂
Atdhe
Atdhe 2 giorni fa
Pershendetje ky eshte kanali im i youtubet.Subscribe ju lutem. ❤❤
oiuet souiu
oiuet souiu 2 giorni fa
ka dal)
capo plaza
capo plaza 2 giorni fa
Atdhe baba❤🇽🇰
mina haj
mina haj 2 giorni fa
Sa zemer gjan kjo Melisa 🤣🤣
Ghenty Dj
Ghenty Dj 3 giorni fa
Fake Taxi episode!
Marjeta Meta
Marjeta Meta 3 giorni fa
Ledjana je me e mira keshtu vazhdo
oiuet souiu
oiuet souiu 2 giorni fa
Tea doli me ate prostitutin qe kishte ardh per meshkuj i thot ksaj pse del ti 😂😂😂😂
Fabjola Gjeci
Fabjola Gjeci 3 giorni fa
asaj anes bobooo puuuu si ropqire ka dal
driton bekteshi
driton bekteshi 3 giorni fa
Ca bohet kshu 1 miljo per 3 dit
9.9M View
9.9M View 3 giorni fa
ana sduroheshe me buzet e vjetra tani je dhe me e shpift
KoDi
KoDi 4 giorni fa
Ariani shum sakt ka folur per atdheun shum e vertet
Mimi Be
Mimi Be 4 giorni fa
Tea ke ngelur aty si 💩💩💩💩
hic asgje
hic asgje 4 giorni fa
O Mevlan ma nuk e sheh qe ka vetem nje gje ne mendje Melisa prandaj hap syte se nuk eshte per ty
9.9M View
9.9M View 4 giorni fa
te ishte emisioni me bo seks melisa do e bente me te gjithe
9.9M View
9.9M View 4 giorni fa
shperthej dhe Panajoti si Sindi 😂😂
bella vita
bella vita 4 giorni fa
Melisa është e verbëruar nga dashuria për Atdheun.
artan sopa
artan sopa 4 giorni fa
O Atdhe mos i thaj flm por thuaj qka duhet A Ekonomit.
artan sopa
artan sopa 4 giorni fa
Arian Ekonomi me duket qe i uren KOSOVARET DUKJA IME NGA KENDVESHTRIMI MUND TE JET SHUM REAL.
Bajame Xhixhabesi
Bajame Xhixhabesi 4 giorni fa
Tea ik nga ky program sic iku andi leree ti me lezet se burr gjete dicka sme pelqeu ci duhet teas se ca ka thon mami ledianes. Ti je gjarper qe fsheh kembet. Dhe ate melisen e tean hiqni nga ky program se do shmangen te gjith flm per mirkuptimin
Eli Im
Eli Im 4 giorni fa
Tea vk komplet
Eli Im
Eli Im 4 giorni fa
Tea doli me ate prostitutin qe kishte ardh per meshkuj i thot ksaj pse del ti 😂😂😂😂
Emiljano Bregu
Emiljano Bregu 4 giorni fa
Ik o TEA KARE KE DALE ME GRAZIANON
Ela Emanuela
Ela Emanuela 4 giorni fa
Aaa Arjani sa I zgjuar gjithe muhabetin e bere ne menyre te tille qe ta nxjerri nga vetja Atdheun.
Ultimate Trap Mixtapes
Arian Konomi je shume i zgjuar te lumtë për vlersimin qe dhe , Melisa pls kuptoje Arianin ai po te mbron
s.o s.o
s.o s.o 4 giorni fa
Tea ik se na ke lodh me ja fut kot mhb je ber bajat mduket ske me qa meresh edhe ja fut kot budalliqeve..takimi melises qa t them mjer ai djal qe i ngec ni vajz si puna melises
Ultimate Trap Mixtapes
Cka keni o njerez Atdheu din me sy me terheq nje vajz , mesoni pak nga ai pasi ka cfare ju jep! Atdhe i han vajzat me sy
Ultimate Trap Mixtapes
O Zot sa shkon Melisa me Atdheun , mere vella se do ta zbukuroj Xhakoven , Melisa eshte e zgjuar dhe me shpirt briljanti
Besa Velcani
Besa Velcani 4 giorni fa
Arjan 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 gjykim super i drejt i takimit te sotshem.Shyqyr qe kemi ty qe i qarteson oak gjerat dhe tregon qe ne shoqerin shqiptare ka dhe nje pakice qe ka llogjike dhe mendon si ty.Melisa qenka vertet femer e lehte.Ne thelb cdo femer i pelqen nje mashkull si atdheu te joshet etj etj por nese femra nuk permbahet dhe nuk i plas as per opinonin dhe shijen qe le ke publiku ateher mos te te vij keq dhe kur atdheu ashtu si dhe fatjoni nje dite te hedhi tutje pasi te ka perdorur.
Gjani Bushati
Gjani Bushati 4 giorni fa
Tea hap syt e gjej burre sa sje vone
Land Land
Land Land 4 giorni fa
Tea se lshon mo karrike ma sa e lshon edi rama madatin e tret 😂
Mentor tori
Mentor tori 4 giorni fa
Vazhdoni bashkë sejeni si dy yje
Majla Horaj
Majla Horaj 4 giorni fa
Bravo Arjan
Soni Soni
Soni Soni 4 giorni fa
Ti je femer 0Melisa Mjera nen si tka masanej thua nuk mflet mamaja!!!!!!!!!
miza miza22
miza miza22 5 giorni fa
sa e shemtuar ana
Katerina Kristo
Katerina Kristo 5 giorni fa
Formulat ja thuaj opinionistit secili e shpreh dashurine ashtu sic i duket asaj i pelqejne ledhatimet dikush tjeter do te bisedoje nuk eshte vendimtar sic mendohet aty a eshte ky nje emision dashurie apo car qellimi i tij eshte qe njerzit te clirojen nga ngurtesia dhe te cohen perpara mendimet perparimtare jo konservatore mendimet e opinionistit jane te mbrapshta
Kate
Kate 5 giorni fa
Bora Te Dua shumë 💖💖💖
Katerina Kristo
Katerina Kristo 5 giorni fa
Une nuk e kuptoj kete opinionist fare ore sa do ti qe cifti me nje program te rije kaq gjate sa thua ti beheni programin nja nje vit adhe te rine me gjate nga goja e tij vjen vetem negativity ti ngateroje dhe fute me sher dhe shkaktoje zen ka mes njerzeve atje dhe ti beje ata te ndihen keq
An na
An na 5 giorni fa
meshkujt si atdheu jan vertetuar me kohe qe jan kokrrat e mashtrusve dhe bejn aktorin dhe shumica “biejn preh”. shume mire e tha arjani dhe e mbeshtes
Dark Fire
Dark Fire 5 giorni fa
Takimi me I bukur . Bravo melisa bravo atdhe .
Nertila Murati
Nertila Murati 5 giorni fa
mos ore late nam
klajdi ziba
klajdi ziba 5 giorni fa
Po fatjoni pse bertet
Teuta Alleshi
Teuta Alleshi 5 giorni fa
Hdlsksosos❤
H H
H H 5 giorni fa
MELISA KUR KA PLAN PËR TAKIM , "MER SHIRINKEN ". KJO "DOZE " E BEN TE LESHOHET PA DUAR .
H H
H H 5 giorni fa
more DJALE, MELISA I DO USTALLARE ?? PANAJOT , JU JENI SIMBOLI I KETI EMISJONI. NDERSHERIA E JUAJ, PELQEHENI SHUME NGA OPINIONI PUBLIK ,KA LENE GJURME TE QARTE, IDEAL JU DHE FAMIJEN TUAJ .. PAZARET E MELISES ,DO VEN GJER KU , DHE KJO DO MARE PATENTEN .
Zace Haskoj
Zace Haskoj 5 giorni fa
Po u avulluan xhamat do shtyni serdilet perpara✌🏻
Fatos Dervishaj
Fatos Dervishaj 5 giorni fa
arjan ikonomi respekte sepse atdheu aty eshte futur vetem per fame!
Besa Toro
Besa Toro 5 giorni fa
Plasi melisa nuke je evndosure
Mevlan Shaba
Mevlan Shaba 5 giorni fa
Pershendetje miq Për vidio te reja Bëni subscribe 👍
Shkelzen Xeni
Shkelzen Xeni 5 giorni fa
Nje pyetje kam une edhe shpresoj te lexohet nga konkurentet ashtu edhe nga drejtuesit. A mund ta di perse ne cdo publikim te bere nga juve disa nga kunkurentet na kerkojne qe tu bejme SUBSCRIBE ne Kanalet tuaja ne you tube? A keni vajtur per show aty apo cfare sepse nuk e kuptoj???? 🤔🤔🤔🤔
V
V 5 giorni fa
Ledijana masi je dentiste kapi shkulja dhembet gjithve ate meritojn ato
V
V 5 giorni fa
Deri sa ju kundervun gjith Ledijanes a si quhet don te thot se eshte me e mira dhe ja kan frigen. Duke se eshte e mir po do duhet pak koh q ta njohem me mir
V
V 5 giorni fa
Kjo melisa do dali edhe me keq se ana 1 si duket. Turp ju qoft
Opjonistit Perputhjes
Kjo melisa e flliq fare ket emison ska met me kqyr ska lidhje ndjenjant ktu ja fut kokt ky atheu si aj druri that qe don shihet me bukuri me playboy ..po ik more se sdo kqyrum ma ket emison
vajza korçare
vajza korçare 5 giorni fa
Takimi i Atdheut me Melisen ? Mjaftonte vetëm një dyshek , aty do njiheshin .
Sweet Home
Sweet Home 5 giorni fa
BRAVO ARJAN MOS FOL ME SE E PRISH I NEVERITSHEM ISHTE ME TE VERTET
Ana Ani
Ana Ani 5 giorni fa
Tea tamam njeri me Dy ftyra mir qe I Ra maska 😃😃
Arta Musaraj
Arta Musaraj 5 giorni fa
Sindi: Rendesi ka qe mua Melissa me la Muratin, te bej ca te doj 😅😂
Arta Musaraj
Arta Musaraj 5 giorni fa
Takimi: 😐
altina krasniqi
altina krasniqi 5 giorni fa
e kan kuptuar edhe meshkujt qe kjo perkedhelet me te gjith prandaj sillen keshtu me melisen thjesht kjo vajz esht me pak moral aty turp qesh sindin poo ajo tpakten esht taman vajz kurse ti 🤢🤮
Sy Kaltri
Sy Kaltri 5 giorni fa
Kjo Melissa i ka Syt e Dreqit!!
Enis Vebiu
Enis Vebiu 5 giorni fa
Bravo lediana te lumt vetem vazhdo
Ald 1
Ald 1 5 giorni fa
Melisa po behet autoshkolla emisionit ,duhet ta filloj e me ato hallexhinjt te rreshtit te dyt ti zhvirgjeroj
Gentjana Lucaj
Gentjana Lucaj 5 giorni fa
Melisa 🤮🤮🤮0 🤮🤮🤮🤮
awesomeg
awesomeg 5 giorni fa
fatjoni esht kingu ne perputhen
Gentjana Lucaj
Gentjana Lucaj 5 giorni fa
O zot sa femër e neveritshme asht kjo 🤮🤮për mendimin tim femer krejt kot veq tuju dhaperqit me ka të dali 🤮🤮🤮
Bardha Pllana
Bardha Pllana 5 giorni fa
Dje u prek mevlani Sot u prek melissa Karma is the bitche baby girl
Sanije Sanije
Sanije Sanije 5 giorni fa
tea i thot ledianes pse don tja humbish kohën ndokujt kur stë pëlqen a nfakt vet me gracianon ka harru çka ka bë
Anxhela Emi
Anxhela Emi 5 giorni fa
Nje gje spo kuptoj perseri un kjo tea cfar dreqin do aty kjo as nuk fle as gje as takime nuk del me pse nuk e hiqni dhe merni vajza te reja se keni sa meshkuj aty dhe vetem 4 vajza te lira o produksion leshi
Janita Krasniqi
Janita Krasniqi 5 giorni fa
Sa u deshperova nga Tea e Melisa turp ju qoft sa ju kisha ne qejf u demaskuat .... Lediana bravo 👏 per Edukaten je nje femer e zgjuar .... Arian Konomi meritob nje cmim Nobel apo Oscar je i madh shume Respekt
iKookieMonster
iKookieMonster 5 giorni fa
rrnofshin djemt e kosoves
Anxhela Emi
Anxhela Emi 5 giorni fa
Kjo tea si nuse re e gjete gjoja hahah ate qe kerkon cmut do qe rri aty tani te ka dal vetem ajo hunda si patate
Evi Gashi
Evi Gashi 5 giorni fa
Fake taxi +18 melisa me atdheun mos tkish kamera do ja digjte kockat atdheu mbi.
Ar Mi
Ar Mi 5 giorni fa
Eh mor Luan(Fatjon) erdhi Ledjana nuk ta var faree😂😂😂😂🖐
eliona suma
eliona suma 5 giorni fa
Po pse ju gjykoni vetem Ana1 a spati aty faj edhe arioni atij qe i del pun me tgjithhh?!?!?!
Dela Ergos
Dela Ergos 5 giorni fa
Per ate Zot e vetmja qe po e shijon formatin plotesisht eshte Melisa! S'la çun pa e"nxhuf" ! Lot🤣
Aleksandra Spasovska
Bravo Arjan 👏👏👏
ILLYRIAN Warrior
ILLYRIAN Warrior 6 giorni fa
Ke zgjodhi melisa?
Laureta beqa
Laureta beqa 6 giorni fa
Takimi me kot qe eshte bere ndonjehere 🤢Atdheu👎🏻🤮
Ylli Kishta
Ylli Kishta 6 giorni fa
Atdheu dhe Melisa shkojn shum 😃
BLERTA MORINA
BLERTA MORINA 6 giorni fa
Melissa, me te gjith djemt mund te vazhdosh jeten perveq Atdheut. A nuk e shef sa idiot eshte dhe si luan me ndjenjat tua? Ai te pas qartë se ti e pelqeve teper shum qe ne momentin e pare dhr e perdori ndjenjat tua deri ne fund te takimitsikur nje seksmaniak I ndezur prej kohesh. Per hire te se qenurit femer te lutem shikoje dhe 10 her takimin dhe gerrditu nga ky ignorant dhe per hire te publikut mos dil me me te edhe sikur perputhen te zgjas me vite.
Esmere Brahimi
Esmere Brahimi 6 giorni fa
Atdheu trupin pyll e trunin fyll 😅
Dini Aliu
Dini Aliu 6 giorni fa
qa keni be boll takim i bukur
Esmer Alda
Esmer Alda 6 giorni fa
Moj Tea po ben si proferoresh apo tu rrit mendja nga fama . Jeni bere si ndrikulla te gjitha , lat nam .
Mimmo Relax
Mimmo Relax 6 giorni fa
Kjo tea ca esht tu bo mo ktu pse se hiqni,apo ka prap rreklama me bo ?
xhesi sula
xhesi sula 6 giorni fa
Te Gjitha Kundra Ledianes
Mimmo Relax
Mimmo Relax 6 giorni fa
Pse ka prit melisa me ftu atdheun tani ??? Hahaha u konsumu me cunat e tjer dhe kaloj ke atdheu 🤣🤣meqe esht personazh pikant hahaha
xhesi sula
xhesi sula 6 giorni fa
Kjo Ana2 po na can trapin duke hy n cdo mut muhabeti
altina pilinci
altina pilinci 6 giorni fa
Tea "SHUT UP "
Elmedina Sahiti
Elmedina Sahiti 6 giorni fa
Po gjithashtu sa lendimet i kan ber melises turp dhe marre sepse si meriton melisa keto lendime dhe sindi dhe murati ishallah behen nje qit
Elmedina Sahiti
Elmedina Sahiti 6 giorni fa
Ne nje foto ne yotube kan qitur nje foto qe andi ne fillim ka ardhur ne perputhen per bora zemanit
Bossi Did
Bossi Did 6 giorni fa
Dashuri xhelozi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Prossimi video
Rhett Becomes Jason Momoa For His Wife
16:53
Maraşlı 2. Bölüm
1:55:10
visualizzazioni 1 800 000
WANDAVISION 1X01-02: L'MCU E' TORNATO!
32:24
Davide Cutro ci prova con Giulia Salemi
0:30
ION ȘMECHERUL REVINE LA BIBERON
13:54
visualizzazioni 444 520