Buio

Bes Kallaku x Gerona x Klodian Kodra - Luj Luj (Official Video) | Prod. MB Music

MB Music
Iscriviti
visualizzazioni 21 853 577
50% 1 1

Music & Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Marenglen Boja & Bes Kallaku
Video: MaxProduction
M.U.A: Besi Hairstylist
Thanks to:
Nusret New York
Ani & Iva Photography
LVY. JEWELRY. STORE
Marina Casino

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0WNlVn...
iTunes: music.apple.com/us/album/luj-...
Shazam: www.shazam.com/track/61496359...
acromaxmedia.lnk.to/LujLuj

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: instagram.com/marenglen_b...

Follow Bes Kallaku on:
►Instagram: instagram.com/bes_kallaku/

Follow Gerona on:
►Instagram: instagram.com/gerona_hyska

Follow Klodian Kodra on:
►Instagram: instagram.com/klodiankodra

Follow MaxProduction on:
►Instagram: instagram.com/maxproductional

Intrattenimento

Pubblicato il

 

5 mag 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 1 599
Irini Bejaj
Irini Bejaj 6 mesi fa
Ate fjalen ” Habibi” keni mundesi ta hiqni nga te gjitha kenget se kemi fjalet tona shqip qe jane shume me te bukra.
Albana SNALLA
Albana SNALLA 2 giorni fa
​ Zemer . Dhurata Dora & Soolking.
Arjan Balliu
Arjan Balliu 3 giorni fa
E9fkx
Leonard Qosja
Leonard Qosja 5 giorni fa
o
ahmet qosja
ahmet qosja 6 giorni fa
t5
CRITIC
CRITIC 14 giorni fa
a ta qifsha fjalen shqipe ty e ja u qifsha konget ketyne katunareve a se kupto qe osht marketing e spo e rrun njeri rakun per shqiperi e arabofobi oj lop komuniste
Sankar Mukherjee
Extremely beautiful song. Both are amazing singer. Your voice is so sweet that touched my soul deeply. Lot's of love and good wishes to both of you.
Ergys Tironci Orginal
Klodian kodra ...e ka myt fare muziken ai jep shijen t gjith✌❤❤
Legrand Alex
Legrand Alex 6 mesi fa
Fiks fare vella
SMILE TECH
SMILE TECH 6 mesi fa
Sounds great !! 👏👏 From morocco 🇲🇦 🇦🇱
E. Mem
E. Mem 6 mesi fa
Sa per dijeni Klodian Kodra kendon refrenin te kenga e Elgitit Toxic Love. Talent
Silvana Bareti
Silvana Bareti 23 giorni fa
Une e di per vete 😂 por a ka ba vaki Kodra me ken ze i dytë?? Emer i fundit ?? Si ka mundesi nje talent kaq te ralle po e zhysin ne shtetin shqiptar !!!!Kodra ska nevoj per muzik e ritem ...e krijon vet ate !!!!! Nje BRAVOOOOO me te madhe per ty KODRA je me i miri i gjith shqipëris e pse jo edhe i botes !!!!
😈Devil
😈Devil 5 mesi fa
serio? Me kujtohet donald kari kur po fliste per kng ne big brother dhe u shpreh "mori egliti nje gabel qe beri kte pjesen" palaco fmi
Ask to seduce Miss
Klodian Kodra nje mjeshter I muzikes por si gjithmon ne momentin qe nuk hedh miliona ne muzik zhdukesh si emer ne muziken Shqiptare
Valy Valuta
Valy Valuta 6 mesi fa
With Love from România 🇦🇱❤️🙏
ok okok
ok okok 5 mesi fa
Ci face re pule ti piace 😂😂
denis29
denis29 6 mesi fa
🇦🇱🇹🇩
Linda
Linda 6 mesi fa
Kenga e Pare E Bes Kallakut Qe Me Ka Pelqyer Ekstrem🥰Suksese👏🏻👏🏻
Official_BUBUZHELI_777
😂
Tao Shehu
Tao Shehu 17 giorni fa
Po ca bes kari kendon ai bobi jo bes kellefi
IS ❤ ΚΟ
IS ❤ ΚΟ 18 giorni fa
@TheFlu1983 Pore Besi e zbukuron me Shume Kengene
klodi336k
klodi336k 2 mesi fa
Po ta kendonte besi nga fillimi deri ne fund dua te di cfar do te thoje 😩😩😩
Amarildo Pillati
@『Iam』Unikk ke te drejt pz
iosif stefan
iosif stefan 6 mesi fa
I'm from Romania and I want to say I listen to this beautiful song all the time
Melinda Andreica
Vengo dalla romania voglio dire che le vostra canzoni albanesi 🇦🇱 Sono stupende forza 🇦🇱 e 🇷🇴 sempre in 🔝 complimenti
Djole Rdlvc
Djole Rdlvc 2 mesi fa
From Narcis is The Original buzele tate
Giorgio Zingaro
Giorgio Zingaro 2 mesi fa
itvid.net/video/video-KIdJud8w60c.html (Varianta in Română)
Emi Sula
Emi Sula 2 mesi fa
Oifimicoiw9wodow9oeidoeopdjdidpsslsps0qqokskdpw0wo1owlslsla0q0wpdjjcksososkdksks
Marian Nicolae
Marian Nicolae 3 mesi fa
Narcis -Buzele tale in romana
Malarvizy Perumal
Love from Malaysia - I used this for my warm Belly Dance in my class - Tq 👏👏❤
Σοφία Κατσαρού
το λατρεύω αυτό το τραγούδι !!!!
Γιωργος Μετα
Πολύ ωραίο όντως.
Bruka Altin
Bruka Altin 6 mesi fa
Si ka mundsi qe e keni mendjen vec me kritiku dhe me shar besi e ka deklaru me koh qe sesht kengtar po bon keng me hit se ato qe e mbajn veten per kengtar bravo besi jepi drejtim kemi nje shprehje qent te lehin karvani te ece perpars
nipi dajes
nipi dajes 3 mesi fa
Me ket qent lehin të garantoi se fiton adhurues. Ne shqiptari kendohet ShQIP….
nipi dajes
nipi dajes 3 mesi fa
Kritikat pa kuptim pajotohem dhe uné mirpo burr Nuk eshte arsye nse sje kengetar mos kendo….. Dmth e ben pêr leké Edhe ajo kuptohet. Mirpo gjuha shqipe të degjenerohet Hmmm Nê Shqiptari flitet Shqippppp .
Xhevat Allushi
Xhevat Allushi 3 mesi fa
Nrr4 hyyyyyu,7,7ikķ vv via 500,00 560r
Amelia e le sue avventure!! official
Ai ben parodi dhe ua ka kaluar disa “këngëtarëve “
Erduan Nuishi
Erduan Nuishi 5 mesi fa
@Edaamino .
Besa Uzhuri
Besa Uzhuri 6 mesi fa
Are Besi. Ti te zgjat jeten per Zotin e madh!!! 🙏😊😊❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
2PAC TONY
2PAC TONY 5 mesi fa
Po dhe kur qigesh te zgjatet jeta
bowen voowy
bowen voowy 6 mesi fa
Grazie a tutti
dcoog anml
dcoog anml 6 mesi fa
Jeni te mrekullueshem!🇦🇱
bofooit gojo
bofooit gojo 6 mesi fa
Jeni te mrekullueshem!🇦🇱
Alina Cristina
Alina Cristina 23 ore fa
SHUM E BUKUR 💃💃💃💃
Lifestyle By ILDA
Gerona embelsira. Super kenge kjo. Ngela duke e degju gjithe diten. Suksese te 3-ve👏👏👏
bofooit gojo
bofooit gojo 6 mesi fa
Waw Sa kenge e bukur
Princess Barbi
Princess Barbi 6 mesi fa
Beautiful song,bravo!😍👏👏🤗🇷🇴🇷🇴🇷🇴❤💛💙
Maria-Georgeta Mircea
The Best song ay love IT
Valmira Baci
Valmira Baci 5 mesi fa
Bravo Albania for the beautiful songs you bring us Bes bravo you are a natural singer 😊
Xhulio London
Xhulio London 6 mesi fa
Klodian Kodra nje mjeshter I muzikes por si gjithmon ne momentin qe nuk hedh miliona ne muzik zhdukesh si emer ne muziken Shqiptare
Klea Alesia
Klea Alesia 16 giorni fa
zpw45u0ojjn. vza vg6
Merita Kodra
Merita Kodra 6 mesi fa
Vrt nje super ze ka
Madalina Bucataru
Haide Albania haide e shum bukur ❤❤❤❤Albania Rumania
Детелина Димитрова
From Bulgarian 🇧🇬super song 🎵 👌🔥🔥🔥❤
erti
erti 3 mesi fa
Stava nali?
Marsela Sela
Marsela Sela 5 mesi fa
Kenge shume e bukur e degjojne te gjithe kengen tuaj kur shkova ne eskursion ne permet vetem kengen tuaj degjoshim Bravo keshtu vazhdoni kenge fantastike Bravo cdo kush e degjojne kengen tuaj 2022👏👏👍👍🌟🌟💫💫⭐⭐
Αντώνης Μαμουζελλος
Είστε και οι τρεις πανέμορφοι μπράβο
Dragusin Stela
Dragusin Stela 3 mesi fa
I love the song ❤🇹🇩🇦🇱
Ujkan Mustafa
Ujkan Mustafa 6 mesi fa
Albanian music is the best ! 🥰 🤣
Shpresa ZEQAJ
Shpresa ZEQAJ 6 mesi fa
Këng e mirë. Por arabe
Gerald Nebo
Gerald Nebo 6 mesi fa
Hit-i me I madh I kesaj vere do jet kjo keng ta kujtoni ket gjo!!!! Suksese shqipe kudo qe jeni peace out 🙏🙏✌️✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Doki Doki
Doki Doki 6 mesi fa
👏👏👏
Aemanta Zaka
Aemanta Zaka 6 mesi fa
Super keng kushedi sa her e kam degjuar suksese te 3
sajmo int
sajmo int 4 mesi fa
Zeri me i bukur aty eshte i Gerona-s edhe ajo ka pjesen me te shkurter te tekstit dhe hapesires ne kenge! Kemga duhet te ishte K.Kodra-Gerona...se kuptoj clidhje ka me kengen personi 3 aty...ku nuk hyjne keta,si ai qe perpiqet te bej elektricist/hidraulik edhe teknik tv edhe ne fund sben gje tjeter vecse i katranos!
Bukurie Ibrahimi
Bukurie Ibrahimi 11 giorni fa
Ca thua o idiot se e din vet se ca bejn se jan kengetar dhe mos hyj ne pubet e te tjerve
Lida Kodheli
Lida Kodheli 6 mesi fa
O zot kjo kenge me shton adrenalinen,eshte aq ritmike saqe e shijoj deri ne sek e fundit 2:57 pastaj serish replay 🤣
LEVAL
LEVAL 5 mesi fa
Kjo kenga te shton adrenalinen qenka super e papar ne te gjitha sekondat e mbetura ❤❤❤😍😍😍 vetem qe e kan prish pak me kripen e detit
danjel smoke
danjel smoke 5 mesi fa
jkiook
Anjela Golovin
Anjela Golovin 5 mesi fa
🥰💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜🖤🤎💖💗💓💞💕🙀🙀🙀🙀🙀
bowen voowy
bowen voowy 6 mesi fa
Jeni te mrekullueshem!🇦🇱
Sherife Hasani
Sherife Hasani 6 mesi fa
Sehr schönes Lied ❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤️😍
Ana Official
Ana Official 6 mesi fa
Bravo Klodi super zë super talent 🔥🔥🔥🔥. Të uroj të arrish sa më lart
Lili Tresor
Lili Tresor 5 mesi fa
j'aime beaucoup ce son 😍😍😍😍
Ardiana Prifti
Ardiana Prifti 6 mesi fa
Super kenge.Secili prej te treve i jep lezetin e vet.po e degjoj kete kenge gjith diten se mjep shumm alegri
Antonio Rexhepi
Antonio Rexhepi 6 mesi fa
Grand zë ky djali Klodian Kodra. ..ky e zbukuron shumë këngën..hallall .
Mira
Mira 4 mesi fa
Po kush tjeter ? Pervec KLODIAN KODRA
Sonila Zeqo
Sonila Zeqo 5 mesi fa
Po super
Anxhelina Mema
Anxhelina Mema 6 mesi fa
Super kenge na keni kenaqur ,nje bravo per ju yje..
Milan Milano
Milan Milano 6 mesi fa
Legjendat nuk ndalojn kurr bes kallaku legjend ❤❤❤
Fio Mio
Fio Mio 6 mesi fa
Per ata qe se kan kuptu pse „habibi“ kur ban edhe „zemer“ shum leht: e kan zgjedh vet stilin arabis si shihet edhe ne Video-Clip (me pelqen ky mix). Qfare problemi ka? Edhe Soolking eshte arab dhe knon „zemer“. 😌
Eva Bengu
Eva Bengu 5 mesi fa
Pjesa e klodianit lezeti I kenges ❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Endri Kada
Endri Kada 4 mesi fa
Beautiful need more songs like this
eslamzakariatornado
BES KALLAKU IS A MUSIK DR 🔥🔥❤❤FROM EGYPT🇪🇬 ✈️🇦🇱
Mira Xhixha
Mira Xhixha 6 mesi fa
Suksese Klodi, me kte ze qe ke mund te kendosh kenget me te bukura ne bote me sukses te padiskutueshem ! Urime 🌟!
bena alikolari
bena alikolari 6 mesi fa
@Taulant Mullalli %%q%q
Taulant Mullalli
Super na hoqet trurin Bravo te gjithëve ⭐⭐⭐⭐⭐
hen ko
hen ko 6 mesi fa
Super 💃🏻 Vazhdo kështu @bes_kallaku 🦋🌙💫 (Fute dhe Xhensilen pak ne rrugë se me ate kengen e fundit ka ren grop😂)
[ ANeL ]
[ ANeL ] 6 mesi fa
Super ! Me kenaqet shpirtin🙏🇦🇱🇦🇱
seeni gzty
seeni gzty 6 mesi fa
Jeni te mrekullueshem!🙏⭐🧿🇦🇱🌹
Sankar Mukherjee
Excellent performance. I love your voice so much that touched my heart. Both are amazing singer. Lot's of love and good wishes to both of you.
Toxic Girl
Toxic Girl 6 mesi fa
Gjeja e vetme qe nuk me pelqen ke kjo keng esht se ka nje mangesi🤔 mbaron shum shpejtt sepse na e ka marre mendje gjith diten😂😂😂😂😍
Ermira Bilani
Ermira Bilani 6 mesi fa
Super keng,suksese te gjitheve ne vecanti Besit,duket qe paska pasur talent te fshehur kengen
Queen 👸Megi
Queen 👸Megi 9 giorni fa
zot bekoje Bes kallakun 🙏🙏Bes kallaku you are the legend of Albania 🇦🇱 😘🇦🇱
Retzina Tzina
Retzina Tzina 3 mesi fa
Τελειο το τραγούδι
Shauka Hodan
Shauka Hodan 6 mesi fa
Super ! Me kenaqet shpirtin🇦🇱🇦🇱
Hatixhe Hoxha
Hatixhe Hoxha 5 mesi fa
Bravo Bes!Artista a 360 gradi.
Dalip Avdylaga
Dalip Avdylaga 5 mesi fa
Bravo Besi, artist si nga aktrimi ma nga kenga ooooooo je shum bravo, ky asht komenti im. Pershendetje nga Italian.
𝘿𝙞𝙣𝙖𝙨1𝙮 𝙤𝙁 •𝙁𝙄𝙉𝙀𝙈•
E hargjoj krejt baterin e telit vetem te degju ket këng🔥❤️🥰
bofooit gojo
bofooit gojo 6 mesi fa
Sehr schönes Lied
Fatmir Qeriqi
Fatmir Qeriqi 5 mesi fa
sa e bukur Gerona super femér ,kênga perfekt interpretim i mrekullueshém.
Clint Retzos
Clint Retzos 6 mesi fa
Jo e keqe konga po kallaku pse i mushi duret me tatuazhe...bukuri ishte... Neve shikusit menjen per qortime...mos le xhensilen t pakten t boj te tjera se esht si yll pa tatuazhe... ♥
Real Music Hype
Real Music Hype 6 mesi fa
Good stuff, keep it up! We would love to add you on our music blog!
fatbardha cangoja
Super kenge dhe Bes Kallaku e ka qare✌✌
Fatime Cella
Fatime Cella 6 mesi fa
Bravo ju kendoft zemra shum keng e bukur respekte per ju zoti u bekoft 🌟 🇦🇱 💥 🌟 🙏🙏🙏🌷🌷💖💖💖💖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🍪
Miranda Hysi
Miranda Hysi 6 mesi fa
Sa këngë të bukura janë këngët shqiptare krenar për gjuhën shqipe jemi ❤️❤️🇦🇱🇦🇱❤️❤️🇬🇷🇬🇷
Constantine The Great
Hiqe ate flamurin grek afer shqiptarit ti
Kaon Lab
Kaon Lab 5 mesi fa
Të dhjefsha flamurin grek ty psiko
Brikel Albania
Brikel Albania 6 mesi fa
Super keng mos te degjoj me thashetheme ligesirash. Esht super hit per veren brabo ragazi👏👏👏
BESS production
BESS production 6 mesi fa
ZJAARRRRR🔥🔥🔥🔥 ♥️ALBANIA🇦🇱
Gena Gjepali
Gena Gjepali 6 mesi fa
Super kèngè,🔥🔥Besi e djeg gjithmon Bravooo
seeni gzty
seeni gzty 6 mesi fa
Super 💃🏻 Vazhdo kështu @bes_kallaku 🦋🌙💫 (Fute dhe Xhensilen pak ne rrugë se me ate kengen e fundit ka ren grop😂)
Toma Sava
Toma Sava 6 mesi fa
respect from romania
Leta Rapo
Leta Rapo 3 mesi fa
Kenga eshte shume e bukur ritmikke bravo besi dhe klodianit ju uroj jete te gjate djedhe te lumtuur
Tyson Amore
Tyson Amore 6 mesi fa
Bravo bravo shum keng e bukur 🇽🇰🇽🇰🇮🇹🇦🇱🥂🍾
Tea Hoxhaj
Tea Hoxhaj 6 mesi fa
E Dëgjoj këngën vetëm prej Klodjan Kodrës 😊😊😊
Besjana Ledi
Besjana Ledi 21 giorno fa
Fiks
Doki Doki
Doki Doki 6 mesi fa
🔥
A
A 6 mesi fa
100%
Bashkim Troka
Bashkim Troka 4 mesi fa
Eshte nje kenge shume e bukur, qe e degjoi shpesh here, shum bravi te tre
Flutur Xhafa
Flutur Xhafa 5 mesi fa
.shum e bukur kenga me pelqen suksese bes kallaku je njesh si aktor e kengetar👏👏👏👏
Qerime Hibroj
Qerime Hibroj 2 mesi fa
Stjudiojn kanto gjith jeten te tjeret vjen Bes Kallaku qe skap dot as notat me te ulta i tund fen vetem me ritem kenge
Marsela Hoxha
Marsela Hoxha 5 mesi fa
Keng fantastic e super complimenti 3 jeni. Kan ze te mbrekullushme. Suksese.
IS ❤ ΚΟ
IS ❤ ΚΟ 6 mesi fa
Besiii je Dashuriiiii ❤ Zemraaaa Takk -- Taaakk O boo - boooo -- Boooooo A paaa ----A paaa paaa :::🙋‍♂️💞🙋‍♀️
Kreshinjo
Kreshinjo 4 mesi fa
Hallal shum keng e bukur e degjoj per dite, dhe femijet e mi e kan shum qef kercejn sa her e e degjojnë✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻rsp
Joanna
Joanna 6 mesi fa
Super 💃🏻 Vazhdo kështu @bes_kallaku 🦋🌙💫 (Fute dhe Xhensilen pak ne rrugë se me ate kengen e fundit ka ren grop😂)
eduard thomai
eduard thomai 5 mesi fa
shume kenge e bukur iterpetrimi dhe gjithe video klipi eshte shkelqyer!!! Gerona ahume ze i embel ''
Sanem
Sanem 5 mesi fa
😍😍😍 Mashallah 🇦🇱❤️🇮🇹Adoro🌹
Lili Adamo
Lili Adamo 2 mesi fa
Bravo Jane shume degjusa gjysminme dites e shkojne me kete kenget besi nje aktor i degjuar ne gjith ata qe ju preferojne bravo bravo ju lumte ju befte dita 1000 jete te gjate per ne degjuesit
Labi Bala
Labi Bala 4 mesi fa
Love shqipet 🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺
m
m 6 mesi fa
Shum kenge e bukur super duet ⭐⭐⭐🇦🇱brravo🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ella Mahmutaj
Ella Mahmutaj 6 mesi fa
Mjafton t jet keng e bukur t heqim stresin e mrzin 👍👏
Erilanda Sofi
Erilanda Sofi 6 mesi fa
Suksese Bes kallaku Gerona♥️ kenge super sidomos Gerona ♥️♥️
KYRIAKH SKOYRNELAKH
Love it ❤️❤️❤️❤️ beat music 🎶
Edi Lushnje
Edi Lushnje 6 mesi fa
The Best Song 2022----2030( Klodian kodra)👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
mimoza hasankoli
Bravo te gjitheue Klodiav te shkon shame àrabishtja ju pershendes nga greqia
Bora Ceci
Bora Ceci 6 mesi fa
Summer Hit!!! Gerona 💥🔥❤️
DJ Mike
DJ Mike 4 mesi fa
Super këngë ritmike 💃💃💃 ju lumt. Shani ju që skeni pun tjetër jo gabeli jo cigani. Po qa keni ma shumë se gabelt Aman? Jemi krijesa të Allahut të gjith.
Flamur Doku
Flamur Doku 5 mesi fa
Super kenge "bravo"👏
Rudina Cmeri
Rudina Cmeri 6 mesi fa
Nje keng e mrekullueshme te le pa frym bravo
amarda ami
amarda ami 5 mesi fa
Na kenaqe besi edhe pse ke then qe une kendoj per qejf por nuk jam kengetar,aman ti godet kenget e tua jane ber hite 👏💥💥
Raju arora
Raju arora 5 mesi fa
Love from india 🇮🇳❤️
Lili Lil
Lili Lil 6 mesi fa
My lovely song Im all day listen 🥰🥰🥰 From Armenia🇦🇲
Shkendije Sala
Shkendije Sala 5 mesi fa
Gerona je vajze shume e mire te pershendes zemer te uroj gjith te mirat ne jete
Arsen Coku
Arsen Coku 6 mesi fa
Shum e bukur zijarrrrr 🔥🇦🇱🇦🇱 Suksese
B.Ç.T
B.Ç.T 4 mesi fa
Hiti i veres.Super kombinim i rrymave.👏👏👏👏Bravoo
DJ. VAYO
DJ. VAYO 6 mesi fa
România love this song 🙏
Aurea Krasniqi
Aurea Krasniqi 6 mesi fa
Waw 🎶🎶Sa kenge e bukur ⭐️👏👏
Besnik Topi
Besnik Topi 6 mesi fa
Bravo shum kenge e bukur Urime te treve 👏👏👏
abc
abc 5 mesi fa
Vetem Klodiani dhe kjo goca duhet ta kendonin kete kenge kaq te bukur
Ionut
Ionut 6 mesi fa
Frumoasa melodie nu înțeleg ce zice sunt din România dar suna bine
Il prossimo
MY BLACKHAWK IS DONE! Time to Fly it Home
32:57
BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE
3:07
visualizzazioni 128 000 000
Greta Koci - Alo Alo
2:35
visualizzazioni 1 400 000
DON XHONI - KATILE
2:37
visualizzazioni 61 000 000
Gold AG ft. Fatmira Breçani - Oj dashni
2:51
PARODIA SETTIMA PUNTATA DEL COLLEGIO 7
6:46
Pete Davidson On Ariana Grande #shorts
0:59