Buio

Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

AVD Digital
Iscriviti
visualizzazioni 6 259 054
97% 61 319 1 272

Stream or Download „DY ZEMRA“ by BUTRINT IMERI ft. NORA ISTREFI here 🎧
lnk.to/DyZemraStores 🎧
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
Lyrics by Butrint Imeri, Gjiko
Video by CINEGR8
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BUTRINT IMERI on Instagram: instagram.com/Butrint_Official
NORA ISTREFI on Instagram: instagram.com/NoraIstrefi
96 on Instagram: instagram.com/96mgmt
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Musica

Pubblicato il

 

13 set 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
AVD Digital
AVD Digital 14 giorni fa
Teksti: BUTRINT Ay ama ma beb, vec po du me t'vet A eshte e vertete u a a, qe ti e ki gjet, e nese e ki gjet une s'jom okY Mos um shaj, mos um shaj ti te njerzt Se ni dite nashta ti vjen apet Cka po pret? Ti cka po pret Mos rri vet REFRENI I kem nda dy zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati O zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati NORA Lirisht thirri tjerat, mu s'mi dite vlerat Dashnia jone fucked up Zemra nuk bon rrak tak tak nah na h Inatin inatin e ki t'madh babe Une e di qe me t’thirr t’vjen merzi Pa ty, pa ty, pa ty une nuk jom mir e Jo s'jom mire Jo nuk t’shaj, jo nuk t’shaj ty te njerzt Ti e din qe ata folin vet Ti e din qe hala une t'pres aaa.. REFRENI I kem nda dy zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati O zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati BUTRINT, NORA Ah qe s'jena na gjynah Moti jena nda Po une t'du hala REFRENI I kem nda dy zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati O zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati
HIPHOPshqip
HIPHOPshqip 12 ore fa
Hey Ti që shikon ktë koment dhe më bën Subscribe ZOTI të bekoftë Familjen 🙏 Ju lutem më bëni të gjith nga një Sub ❤️ Asgjë nuk ju kushton, më ndihmoni të bëj 1K Subscribers ☺️ Faleminderit 😍😍😍
HIPHOPshqip
HIPHOPshqip 12 ore fa
Hey Ti që shikon ktë koment dhe më bën Subscribe ZOTI të bekoftë Familjen 🙏 Ju lutem më bëni të gjith nga një Sub ❤️ Asgjë nuk ju kushton, më ndihmoni të bëj 1K Subscribers ☺️ Faleminderit 😍😍😍
lule te vetmuara
Ju lutem subscriber 🙏🙏🙏 do ja u kthej të gjithve🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Hyrem Fashion
Hyrem Fashion Giorno fa
Pershendetje un jetoj ne shkup dhe jam e interesuar te punoj ne zvicer si robaqepse kam dhe diplomen nese mundeni te me ndihmoni.
imi haxhimehmeti
7uu
Amarildo Caushllari
Amarildo Caushllari 39 minuti fa
6.2👑👑👑❤❤❤🔥🔥🔥🔥
niduoe stre
niduoe stre 4 ore fa
Si gjithmon Nora🧿 prefeckt 🔥👌
ina ina
ina ina 11 ore fa
Ahhh që s'jena na gjynah Moti jena nda Po un t'du hala
loqka loqka
loqka loqka 12 ore fa
Loqk ka vlora te fala ✌
HIPHOPshqip
HIPHOPshqip 12 ore fa
Hey Ti që shikon ktë koment dhe më bën Subscribe ZOTI të bekoftë Familjen 🙏 Ju lutem më bëni të gjith nga një Sub ❤️ Asgjë nuk ju kushton, më ndihmoni të bëj 1K Subscribers ☺️ Faleminderit 😍😍😍
loqka loqka
loqka loqka 14 ore fa
Kuuu Zemera😊
Enki Meci
Enki Meci 16 ore fa
O zmr ime je me i miri😍😘😘
vajza K.P.T
vajza K.P.T 16 ore fa
Butrint♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
loqka loqka
loqka loqka 15 ore fa
Po baj shaka Butrinti asht si loqk vertet asht si zemer e duaa shumm❤
loqka loqka
loqka loqka 15 ore fa
@vajza K.P.T stili ti um pelqen se kshtu jo shum 😂
vajza K.P.T
vajza K.P.T 15 ore fa
@loqka loqka ty te plq Butrinti♥️♥️♥️
loqka loqka
loqka loqka 16 ore fa
Vertet si zemer asht Butrinti 😋
Roni Kaja
Roni Kaja 19 ore fa
Yll im gjithcaka e imja👑👑👑👑💎💎💎💎💎💗💎
GuilleCC
GuilleCC 20 ore fa
Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!
Charming nowhere to hide
Kush eshte bashkpunim me i mir Butrint ft nora like Gjiko ft melinda cooment
Liridona Sherifi
😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤗🤯
Liridona Sherifi
@Charming nowhere to hide 💛🤗
Saad Ikram
Saad Ikram Giorno fa
Zemra 😂😂 🇩🇿 ❤️ i love it
ina ina
ina ina 22 ore fa
😍🙈
loqka loqka
loqka loqka Giorno fa
O zemer 🥺🥺😊💋💋💋tds
Charles Castro
Charles Castro Giorno fa
This is hot itvid.net/video/video-NXzfBW9rRGY.html
Mareike Taubert
Mareike Taubert Giorno fa
Unë e dua këtë këngë
loqka loqka
loqka loqka Giorno fa
Jetaaa jem 🥺😔
loqka loqka
loqka loqka Giorno fa
Edhe smutin e shnosh ky Butrint 🥵🤧🤒
loqka loqka
loqka loqka Giorno fa
Shpirt jem💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤💝💝💝💝💝
ina ina
ina ina Giorno fa
6M
AVNI HYSA
AVNI HYSA Giorno fa
💔💔💋💋💋💋💔💔💋💋
AVNI HYSA
AVNI HYSA Giorno fa
O zemra ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ yll je ti zemra ♥️♥️♥️♥️ y♥️♥️♥️🥰🥰🥰💝💝
Sadete Avdiu
Sadete Avdiu Giorno fa
I LOVE YOU BUTRINT IMERI ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋❤💋❤💋❤💋
DN5 02
DN5 02 Giorno fa
Nje "keñgë" per bastardet.
ina ina
ina ina Giorno fa
Dhe për ty që rri gjith diten tu e ngju peace
Klea Petre
Klea Petre Giorno fa
I ke nda 2 zemra 100000000000
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra butrint_official
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Bannon
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super kong and a lot more people
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Butrint_official
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Z
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Z5
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
S
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
A
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Zemra
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
Super
Jonuz Aga
Jonuz Aga Giorno fa
S
loqka loqka
loqka loqka Giorno fa
Butrint si loqk je tdua 💝💋
Esi Senka
Esi Senka Giorno fa
🤤🤤🤤
princess queen
princess queen Giorno fa
Hit i 2020 butrin teduaaa shumm ❤❤❤💚💚💚
loqka loqka
loqka loqka Giorno fa
Butrint
Shefik Bajrami
Shefik Bajrami Giorno fa
Keng me e mira ju lumt dyve
Joanna
Joanna Giorno fa
HITI VERES DHE PIK 🔥🔥
ina ina
ina ina Giorno fa
Ooo zemraa** ton diten
Halil Nitaj
Halil Nitaj Giorno fa
Siis
Joanna
Joanna Giorno fa
Butrinti miriton 10000000000000000000000000 miljon klikime 1 je butrint
Vlera Bozhdaraj
Vlera Bozhdaraj Giorno fa
🤣🤣
fresco freddini
fresco freddini Giorno fa
Br
Birsen Dunya
Birsen Dunya Giorno fa
❤️
florina kovaci
florina kovaci Giorno fa
Q
Amarildo Caushllari
Urime per 5.9 per 1 jav 😇❤❤❤🔐🌏👑👑👑👑
Halil Nitaj
Halil Nitaj Giorno fa
Aoaia
Showbiz Informations
te lutem me ben dot subbcribe?
Reno Baho
Reno Baho Giorno fa
Pastimhhcfk🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Zhaku Sinaj
Zhaku Sinaj 2 giorni fa
Ajj amo ma beb vec po du me't vet a eshte e vertet, uaaaa qe ti e ki gjet e nese ki gjet un sjam ok, mos shaj mos shaj ti te njerzt se nje dit ndoshta ti vjen apet ,ca po pret o ti ca po pret mos rri veet.I kem nda 💔2 zemra♥️♥️zemra zemra, o zemra zemra zemra .Tash i madh o shtrati po ma i madh inati 😡o zemra♥️o zemra zemra tash i madh o shtrati po ma i madh inati 😡 .Lirisht thiri tjerat 👭mu smi dite vlerat🙎 dashnia jo facket-up zemra nuk bon rrak -Tak Tak💕na na ,inatin inatin 😡e ki tmadh baby un e di qe me t'thirr t 'vjen merzi😑pa ty, pa ty, p ty un nuk jam mir 😰 jo s'jam mir jo nuk t shaj jo nuk t shaj ty te njerzt ti e din qe ata folin vet👄ti e din qe hala un t pres 👀aaaaa.I kem nda 2 zemra zemra zemra💔💔o zemra zemra zemra tash i madh o shtrati po ma i madh inati 😡.Aaah qe sjena na gjyna 🤦moti 🌅jena nda aaa po un du hala❣️❣️.I kem nda 2 zemra ❣️zemra zemra, o zemra zemra zemra tash i madh o shtrati po ma i madh inati 😡♥️.
Sami Petritaj
Sami Petritaj 2 giorni fa
jeni te dy shum te mir kenga super 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Leo Neta
Leo Neta 2 giorni fa
Shume bashkpunim i mire NORA ISTREFI & BUTRINT IMERI LOVE YOU 😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘💖💖💖💖💕💕💕💕💕💕👏👏👏👏👏
Halil Nitaj
Halil Nitaj 10 ore fa
Fyt
Halil Nitaj
Halil Nitaj 10 ore fa
Thgu
Halil Nitaj
Halil Nitaj 13 ore fa
Eieei
Halil Nitaj
Halil Nitaj 13 ore fa
Diddi
Halil Nitaj
Halil Nitaj 13 ore fa
@Enki Meci Eueu
asioe kiou
asioe kiou 2 giorni fa
Si gjithmon Nora🧿 prefeckt 🔥👌
Halil Nitaj
Halil Nitaj 10 ore fa
Rtt
Halil Nitaj
Halil Nitaj Giorno fa
Yhh
loqka loqka
loqka loqka 2 giorni fa
Vertet Butrinti si zemer asht me mujt meja kap faqen 😋
asioe kiou
asioe kiou 2 giorni fa
Shume e bukur kjo kenga
Lion Trinti
Lion Trinti 2 giorni fa
5.8 MILION
ina ina
ina ina Giorno fa
5.9M
ina ina
ina ina 2 giorni fa
No emoij bre
PandaKids Music
PandaKids Music 2 giorni fa
Ju lutem Subscribe kanalin tim, i cili i dedikohet femijeve. SHËNDET per femijet tuaj🙏🥰
angelostol 145
angelostol 145 2 giorni fa
🔝🔝🔝❣️
YouTube Tv
YouTube Tv 2 giorni fa
🔝🔝🔝🔝
Halil Nitaj
Halil Nitaj 10 ore fa
Tty
Mustafa Butrint
Mustafa Butrint 2 giorni fa
Butrinti miriton 10000000000000000000000000 miljon klikime 1 je butrint
Prossimi video
SKERDI x SAMANTA - NKN (Official Video)
02:33
Butrint Imeri - Si përpara
02:55
visualizzazioni 7 300 000
AURELA GACE '' LENTO '' LENTO ''
03:23
visualizzazioni 3 800 000
Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu
03:24
visualizzazioni 12 000 000
Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)
1:33:38
Ash - Give A Little (feat. Naila) [1 Hour]
59:59
Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)
02:25
2TON - SYN I ZI (Prod.  By Rzon)
02:57
visualizzazioni 10 000 000
TAYNA - QE QE
03:10
visualizzazioni 12 000 000