Buio

Cricket ft Dafina Zeqiri - Nje here ne jete (Official Music Video)

Cricket Music
Iscriviti
visualizzazioni 6 071 553
97% 59 126 1 590

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/NjeHereNeJete
Official video for "Nje here ne jete" by CRICKET & @Dafina Zeqiri .
Music by : CRICKET
Produced by : CRICKET
Lyrics & Melody : Endrit Mumajesi (MUMA)
Master by : Lorenc Aliaj
Video Entermedia
Follow @Cricket Music on:
Instagram : instagram.com/cricket.music/
Follow @Dafina Zeqiri on:
Instagram :instagram.com/dafina.zeqiri/
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
#Cricket #onima #dafinazeqiri

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 80
ARA ARA
ARA ARA 7 ore fa
Si gjithmon super ❤️❤️
Jtree Sams
Jtree Sams 7 ore fa
mos e le ti mos e le mos e le ti pa dgju😙😙
Jtree Sams
Jtree Sams 7 ore fa
mos e lini pa dgju 😚😚😚
elisa elisa
elisa elisa 8 ore fa
Si gjithmon kenget e tuja behen hite sa e degjova me plq shm❤❤
Luis Mecja
Luis Mecja 9 ore fa
BrAvo dafi yll fare je
Grant Scott Wilson
More terrible music
alb 77
alb 77 11 ore fa
Shpresojm ne 200 milion klikime
alb 77
alb 77 11 ore fa
Këngë ma e mir e Dafina Zeqirit ndonjëher!! Ndoshta edhe hit internacional 2020
Ambla Lyrics
Ambla Lyrics 11 ore fa
Zoti ❤️ te ❤️ rujt ❤️ ti ❤️ qe ❤️ ben ❤️ SUBSCRIBE ❤️
j_die 0
j_die 0 12 ore fa
Wie ist der Scheiss in den Trends? Noo Front😅
Erdi Myrtaj
Erdi Myrtaj 13 ore fa
Dafina eshte nje nder artistet me te mira te brezit te saj...
ICE PHOENIX
ICE PHOENIX 21 ora fa
Tka dhez Fort .
Davide Marino
Davide Marino 22 ore fa
Sa e bukur
Stiliste Etleva Selmani
Si gjithmon perla i ncjer kenget bravoooo
Instagram1
Instagram1 Giorno fa
be careful from #covid19 a short video by #selenagomez (precautions) itvid.net/video/video-kX_uhmQwLXE.html
patroll dne
patroll dne Giorno fa
👌👌👏👏👏👏👏👏
Megi Zhelegu
Megi Zhelegu Giorno fa
Me josh zener💛
Bella Kamberi
Bella Kamberi Giorno fa
Me ta kput shpirtin 😍
Besa Morina
Besa Morina Giorno fa
Super këngë👍🔥😘
Ilirjan Mahmuti
Ilirjan Mahmuti Giorno fa
Super
Kristina Hoxha
Kristina Hoxha Giorno fa
Thjeshtesia 100% Kenga super! Origjinaliteti100%
Anela Bunjaku
Anela Bunjaku Giorno fa
❤❤😍😍i love you
Its Me
Its Me Giorno fa
Hajde ta cojm 10 M💕🥺
BiNa BiNa
BiNa BiNa Giorno fa
👍
Vullnet Xhelili
Vullnet Xhelili Giorno fa
Love you Dafi, the beeest
Ngjyrat e Besimit
itvid.net/video/video-AuHjvyhiKGE.html
vajza vajza
vajza vajza Giorno fa
tash Elvana let qan me peshqir ne dore nga xheelozia
DJ LKM
DJ LKM Giorno fa
Cricket make it Dafina Burn it ‼️💪🏼
Seriale._ turke
Seriale._ turke Giorno fa
Kush i ben subscribe kanalit tim zoti e ruajt 😊
Deep hug
Deep hug Giorno fa
O yll bote na shkrive me ket zo 😍😍😍
cintia jaroka
cintia jaroka Giorno fa
Omg 👌❤️
Deep hug
Deep hug Giorno fa
Viq suksese me kangt e tjer Dafina
Rosela Mehmeti
Rosela Mehmeti Giorno fa
The first thing that comes from the fact that the only thing is to make corona virusi and karantimi not going to make the police and rare Albania subscribe end like
Shkurte Mehmeti
Shkurte Mehmeti Giorno fa
Ma e mira 🤩😘😍🤗
Skenda 1234
Skenda 1234 Giorno fa
Ti-a apo Dafina ma e Mira
Anduena Neziri
Anduena Neziri Giorno fa
Bravo dafina love youuuuuu 🌹🌹🌹💋💋💋
egla disha
egla disha Giorno fa
na knaqe me kete kenge👏👏👏
Nike Nike
Nike Nike Giorno fa
Dafi si gjithmon e fort👍
Arjana Jana
Arjana Jana Giorno fa
Vertet super hit dafi .une e degjoj ore e minut kete muzik dhe me pelqen jashte mase.je shum e vecante dafina Zeqiri .te dua shume❤❤❤❤
The H Family
The H Family Giorno fa
Pasha kryt qekjo muzik mi ka thy kryt o shqipo a jom i vetmi qe pe ngoj nonstop nkarantine replay 7/24 24/7
R
R Giorno fa
e dua shume kte kenge. Me prek zemren.
Bianca Gashi
Bianca Gashi Giorno fa
Pidh i fort
Erjon Gashi
Erjon Gashi Giorno fa
mos e ndrro shandrrin ma se kjo kang te gjithve na tranoj
Frid Klas
Frid Klas Giorno fa
:)
LjuzienLjuv
LjuzienLjuv Giorno fa
Pretty nice song! Love from 🇷🇸 ❤️ 🇦🇱
fouoii gyhh
fouoii gyhh Giorno fa
🥂🍾💎💎⛓
Bukurije Saliji
Bukurije Saliji 2 giorni fa
Viq suksese me kangt e tjer Dafina
fouoii gyhh
fouoii gyhh Giorno fa
Dafina zeri jot eshte wow❤
Its E
Its E 2 giorni fa
O yll bote na shkrive me ket zo 😍😍😍
Bukurije Saliji
Bukurije Saliji 2 giorni fa
Dafina e ki zanin shum te veqant je bash nje kengtare e vertet 🤩🤩🤩🥰
dafina llumnica
dafina llumnica 2 giorni fa
love you..
Nguyễn Đức Long
I’m Vietnamese and I love Albanian songs so much ❤️ 🇦🇱 🇽🇰
Halve Kale
Halve Kale 2 giorni fa
🇦🇱❤🇦🇱❤
Florim Metaj
Florim Metaj 2 giorni fa
Kur lun n'bisht tani duhet me knu ksi kang 😋🤔🥰
Baftir Maxharraj
Baftir Maxharraj 2 giorni fa
No Comment!👏👏
Jonid Kurtishi
Jonid Kurtishi 2 giorni fa
shume muzike e fort.i love DAFINA Zeqiri
Klevis Hasa
Klevis Hasa 2 giorni fa
Yll i bukur ti 😍💓
madeinitaly shoes
madeinitaly shoes 2 giorni fa
Ngelesh unike ne zerin tend 👏🌺
Armend Selimi
Armend Selimi 2 giorni fa
Shummm kenge e bukur😎👍🏻😍😊 Respect
dorian vvv
dorian vvv 2 giorni fa
i love this song replayed it 50 times today, gets me through boxing sessions. Dafi is special
Albana Alba
Albana Alba 2 giorni fa
Dafina zeri jot eshte wow❤
jaha albulena
jaha albulena 2 giorni fa
🥂🍾💎💎⛓
Skenda 1234
Skenda 1234 2 giorni fa
Krejt në rregull por kraht q,po i livrit sikur tu rreh karate pak keq
Nutz G
Nutz G 2 giorni fa
🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱
king queen kein name
te dua liridona 😅😅😅
Melina Esposito
Melina Esposito 2 giorni fa
Sa e du ket kange❤️❤️❤️❤️
mikin lirou
mikin lirou 2 giorni fa
Thjeshtë E pa zëvendësueshme!
Nicole Levano
Nicole Levano 2 giorni fa
Me gustó 😍🇵🇪🇦🇱☺️
Elisa Eli
Elisa Eli 2 giorni fa
Perlee💙
Elisa Eli
Elisa Eli 2 giorni fa
mikin lirou are you jealous?
mikin lirou
mikin lirou 2 giorni fa
WHY IS THERE AN ALBANIAN SONG ON GREEK TRENDS?! WTFFFF😷
chill house
chill house 2 giorni fa
Love Albanian music🙏
Fatjon Ndreka
Fatjon Ndreka 2 giorni fa
Shume kenge dhe muzik e bukur.. Bravoooo Cricket & Dafi ! SUPER BIG LIKE 👍
Jetmira Azizi
Jetmira Azizi 2 giorni fa
Kenga eshte thjesht perfect 👏s'kam coment, por, qka me pelqeu edhe me shume eshte qe pe ne fund pash nje klip dhe nje kenge me shume vlera dhe pa skena te turpshme, dhe kur eshte e mir eshte e mir d,m,th s'ka nevoje me u zhvesh, se kenga degjohet e nuk shikohet, e kur degjohet meqe eshte e mire, degjohet, pelqehet, vlersohet edhe kshtu, thjesht, krejt thjesht, por, Perfect 👏👏👏 Te lumte Dafina 👏👏👏
Pranvera Konushevci
pse bre aq shum operacion ftyre skishte nevoj
jeton morina
jeton morina 3 giorni fa
Shum shum e bukur
Fotinia Gjiriti
Fotinia Gjiriti 3 giorni fa
Super kenge Dafi,kam ngelur goje hapur,bravo!
Shpresa REXHAJ
Shpresa REXHAJ 3 giorni fa
Super keng super diva, vetem tu dafina din keshtu 🌹♥️
shkodran me zemer
shkodran me zemer 3 giorni fa
Heeej o njerëz a jam vëtëm unë që e dëgjoj 100 her në ditë këtë, apo ka shumë sikur unë. Të më bëjnë like ata që e pëlqejnë, që ta kuptoj se nuk jam i vetmi
Anja Anja
Anja Anja 3 giorni fa
❤❤🌼
Gesjan Bb4life
Gesjan Bb4life 3 giorni fa
omg 1week 5milly😶
Artur Prenga
Artur Prenga 3 giorni fa
Super si gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️ Zoti te bekoft
Arbresha ar
Arbresha ar 3 giorni fa
Kur kendon Rep e tepron me qdo gje dhe aspak sme pelqen!!! Ndersa stili i saj sikur ne kete kang tregon talentin e saj!! Rri keshtu Dafina me kete zhaner muzike sepse tjeret ste shkojn aspak!!
Cat People documentarys
WHY IS THERE AN ALBANIAN SONG ON GREEK TRENDS?! WTFFFF😷
Osman anhaa
Osman anhaa Giorno fa
Because albanian is international and many many greeks are albanian and albanian live in greece :)
A A
A A 3 giorni fa
Cat People documentarys ❤️🤗
O. M
O. M 3 giorni fa
Thjeshtë E pa zëvendësueshme!
mikin lirou
mikin lirou 3 giorni fa
Like kush mendon se Dafina Zeqiri eshte e bukur👍
Paulin FC Bayern Munchen
Greetings from 🇦🇱🇭🇷🇩🇪🇮🇹🇦🇺
Iulia Giulia
Iulia Giulia 3 giorni fa
From ROMANIA big big ❤
Geg Toska
Geg Toska 3 giorni fa
Thanks zemer
Prossimi video
Enis Bytyqi - Kujtime
03:56
visualizzazioni 3 100 000
Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)
03:29
visualizzazioni 21 000 000
Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
03:40
visualizzazioni 25 000 000
Samanta - Pse
03:57
visualizzazioni 3 800 000
Dua Lipa - Break My Heart (Official Video)
03:50
Klajdi Haruni - Jetë
03:17
visualizzazioni 3 400 000
Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule
03:20
visualizzazioni 17 000 000
Jorge & Mateus - Live Na Garagem
4:36:24
visualizzazioni 37 675 319
Noizy - Mire se vini
3:12
visualizzazioni 337 196
🍕I MIGLIORI CIBI DI NAPOLII!🍝
20:07
Alfa - CIN CIN (8D)
3:03
visualizzazioni 43 865