Buio

Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

Top Channel Albania
visualizzazioni 1 016 120
88% 9 037 1 124

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITvid Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Intrattenimento

Pubblicato il

 

6 apr 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
Anxhela Hoxha
Anxhela Hoxha 4 giorni fa
Sara eshte mesuar ti fusin krahin qe ne fillim ndaj u mrz 😂
SHQIPE752
SHQIPE752 4 giorni fa
Ore antonela prostitutka e italis po shet mend popullit shqiptar xero edukat po edhe sikur miliona lek te me japin nuk do te lejoja te shes veten per fam e per lek
saliji merxhan
saliji merxhan 5 giorni fa
Ma kuçka femra se Sara dhe Antonela Jasmini nuk me kan pare syt kurre aq te poshtra qe ofendojne djemt pa ndale arrogante idijote 🤮🤮🤮 rrugaçe pa pik edukate
Ca bere Mir vlla
Ca bere Mir vlla 6 giorni fa
Karabaxhella
Ajnishah Rexhepi
Ajnishah Rexhepi 7 giorni fa
Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣
Nertil Tili
Nertil Tili 7 giorni fa
Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.
Sadije Coli
Sadije Coli 8 giorni fa
P
Fation Agaraj
Fation Agaraj 9 giorni fa
Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...
Fation Agaraj
Fation Agaraj 9 giorni fa
Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!
Fation Agaraj
Fation Agaraj 9 giorni fa
Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.
Altinë Hyseni
Altinë Hyseni 9 giorni fa
21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen
D. H
D. H 9 giorni fa
Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi 9 giorni fa
uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi 9 giorni fa
bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
xhensila sulaj
xhensila sulaj 9 giorni fa
ylli geljani
xhani ibershimi
xhani ibershimi 10 giorni fa
Edhe une boks baj edhe shenja kam
Ina
Ina 10 giorni fa
Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela
Loris Maliqi
Loris Maliqi 10 giorni fa
Te ha blerimi hahahahah
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 10 giorni fa
Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !
Bes Bau
Bes Bau 10 giorni fa
GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍
Travel with ANNA
Travel with ANNA 10 giorni fa
itvid.net/video/video-Qf16kjOchME.html
Linda Jeta
Linda Jeta 11 giorni fa
Giljani 💥👏
Mirvete Doda
Mirvete Doda 11 giorni fa
Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏
Piera Matteoni
Piera Matteoni 11 giorni fa
1
Piera Matteoni
Piera Matteoni 11 giorni fa
O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke
Leila Kopshti
Leila Kopshti 11 giorni fa
👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏
Tiktok Official
Tiktok Official 11 giorni fa
Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂
Albert Mince
Albert Mince 11 giorni fa
Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂
Νίκος Γαλαίος
O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Laura Kasemi
Laura Kasemi 11 giorni fa
O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...
Liridon Stublla
Liridon Stublla 11 giorni fa
Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal
Ansel Ansel
Ansel Ansel 11 giorni fa
Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Leda Rouka
Leda Rouka 11 giorni fa
A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑
Franceska Kovaci
Franceska Kovaci 11 giorni fa
Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra
Mer Vaa
Mer Vaa 11 giorni fa
54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit
apollonia fier
apollonia fier 11 giorni fa
Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella
Food For the soul
Food For the soul 11 giorni fa
Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!
Ervin Kacoli
Ervin Kacoli 11 giorni fa
Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41
Majlinda Koci
Majlinda Koci 11 giorni fa
itvid.net/video/video-92OUeJw5zRE.html
Orhan Veapi
Orhan Veapi 11 giorni fa
Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!
Lindita Azemi
Lindita Azemi 11 giorni fa
Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket
Lala Mimi
Lala Mimi 11 giorni fa
Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave
Genis Alija
Genis Alija 11 giorni fa
Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏
Naim Kica
Naim Kica 11 giorni fa
Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj
The Joker
The Joker 11 giorni fa
18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan
123
123 11 giorni fa
Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍
Ihedina Basha
Ihedina Basha 11 giorni fa
Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen
Eneida Gjeka
Eneida Gjeka 11 giorni fa
Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda
Andreas Shqipetar
Andreas Shqipetar 11 giorni fa
Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮
Davidoff667king
Davidoff667king 11 giorni fa
na keni ca trapin me ket perla shopin
valdet ademi
valdet ademi 12 giorni fa
Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣
Fire Boy
Fire Boy 12 giorni fa
Princi te lumte goja!
Blerim Mazreku
Blerim Mazreku 12 giorni fa
Antonela shko pastro ne Itali
Eri
Eri 12 giorni fa
Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.
M F
M F 12 giorni fa
Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje
MONIKA KOS
MONIKA KOS 12 giorni fa
Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles
MONIKA KOS
MONIKA KOS 12 giorni fa
Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin
MONIKA KOS
MONIKA KOS 12 giorni fa
Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 12 giorni fa
O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 12 giorni fa
Bravoooooooo Gilian
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 12 giorni fa
Bravoooooooo Arian Konomi
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 12 giorni fa
Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !
Erdi Inihash
Erdi Inihash 12 giorni fa
Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.
Alex Smith Smith
Alex Smith Smith 12 giorni fa
U ka dalë boja ,thjesht skenar
Gonn Berd
Gonn Berd 12 giorni fa
Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin
Rovena Gusho
Rovena Gusho 12 giorni fa
Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite
B13 Team
B13 Team 12 giorni fa
Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan
Lori Vojko
Lori Vojko 12 giorni fa
HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH
Mergim Gashi
Mergim Gashi 12 giorni fa
Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???
Lorisjana Kaloti
Lorisjana Kaloti 12 giorni fa
Oooo idiote femer ooo antolela
Adelina Coka
Adelina Coka 12 giorni fa
Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑
Bunajmin Shabani
Bunajmin Shabani 12 giorni fa
Bravo Rinian
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare 12 giorni fa
Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare 12 giorni fa
Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore
Kica Nebi
Kica Nebi 12 giorni fa
Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏
leonida ajazi
leonida ajazi 12 giorni fa
Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂
Fatjon Coli
Fatjon Coli 12 giorni fa
Ato 3 goca po e prishin emisjonin
Fatjon Coli
Fatjon Coli 12 giorni fa
Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq
Μαρια Μετα
Μαρια Μετα 12 giorni fa
ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢
Klevin Resuli
Klevin Resuli 12 giorni fa
Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj 12 giorni fa
55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash
S P
S P 12 giorni fa
E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha
Najsi Boraku
Najsi Boraku 12 giorni fa
👍🏻
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj 12 giorni fa
Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir
Sy Kaltri
Sy Kaltri 12 giorni fa
Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣
OSI Moeller
OSI Moeller 12 giorni fa
Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Kujtim Krasniqi
Kujtim Krasniqi 12 giorni fa
Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri
Θωμα Κονδιλι
E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.
S P
S P 12 giorni fa
Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...
OSI Moeller
OSI Moeller 12 giorni fa
O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂
Epabazuar
Epabazuar 12 giorni fa
Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu
Epabazuar
Epabazuar 12 giorni fa
Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa
Alexa Kasa
Alexa Kasa 12 giorni fa
Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂
Background video SK
Background video SK 12 giorni fa
Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈
tsiou tsiou
tsiou tsiou 12 giorni fa
Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute
blina k
blina k 12 giorni fa
Princi bravooooooo
Kristi Grizhaj
Kristi Grizhaj 12 giorni fa
Bravo Riniani...
Daniela Daniela Pana
Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit
ariela elmazi
ariela elmazi 12 giorni fa
Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.
Muja Curri
Muja Curri 12 giorni fa
Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt
Ritvan Rrapi
Ritvan Rrapi 12 giorni fa
Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.
Il prossimo
Kuruluş Osman 54. Bölüm
2:16:43
visualizzazioni 4 200 000
Opinião no Ar (19/04/21) | Completo
1:01:08
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
visualizzazioni 8 600 000
Mavera 3. Bölüm
1:17:09
visualizzazioni 394 000
Série - Kooru Wadioubakh - Episode 5
18:36
Sono Diventata Insegnante per un Giorno
10:33
QUANDO TI METTI A DIETA
4:41
visualizzazioni 128 161
« Keur Goor Gui » Saison 01 Épisode 05
10:21
LA SUPERLEGA È LA FINE DAL CALCIO
11:00
Adja Série - Ramadan 2021 - Episode 4
19:18