Buio

Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor (Official Video)

Dhurata Dora
Iscriviti
visualizzazioni 105 729 531
50% 1 1

The official music video for "Mi Amor" with @thisisnoizy & @JugglerzTV !
Stream/Download "Mi Amor": DhurataDora.lnk.to/MiAmor

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Produced: Jugglerz, Panda Music
Lyrics: Dhurata Dora, Noizy
Beat: Jugglerz
Mix: Fux Cartel
Master: Master Plus

Video by: Entermedia

Styling: Monda Kul, Dodona Avdiu
Make Up & Hair: Arbër Bytyqi & Kaci

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DHURATA on Instagram: instagram.com/DhurataDora
NOIZY on Instagram: instagram.com/noizy
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

℗ & © 2021 Sony Music & Dhurata Dora. All Rights Reserved.

Musica

Pubblicato il

 

21 lug 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 17 059
DJ NiR Maimon
😍🔊
Fatmiri Fatmiri
Fatmiri Fatmiri 5 mesi fa
RRf""5!4+
Sabrina ramadani
Xaj 20 A ju
Sabrina ramadani
Xaj👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨♥️🌹🌹😎😎😍
Elda Cuku
Elda Cuku 5 mesi fa
@Esra Bilgic a
Boni Shehu
Boni Shehu 7 mesi fa
Zbulim i ri per Naten e Kadrit: itvid.net/video/video-I13r4FJTS7c.html
Hustlerboss
Hustlerboss Giorno fa
My gf is rockin this in her vw golf 🤣♥️
Elizabeth Palacios Rojas sky
LOVE ALBANIAN MUSIC AND LOVE DHURATA DORA SINCE EVER!! I WISH SOMEDAY ALBANIAN STYLE MAY SOUND IN LATINOAMERICA. GREETINGS FROM PERU :)
unknown
unknown 28 giorni fa
Guys their not saying anything bad I speak albaian
Maria Papadakis
Ikr what a Collab. respect from Australia ♥️♥️🦘
Dandara Cristina
Eu escuto essa linda música e automaticamente meu corpo se move a dançar 🇧🇷❤🇦🇱
TEAM RKS
TEAM RKS 10 giorni fa
Und te dua
TEAM RKS
TEAM RKS 10 giorni fa
A Mitbestimmung me Azet Musik dbodch
Thaís Cost
Thaís Cost 14 giorni fa
Eu amoooo
Andrea Hysa
Andrea Hysa 20 giorni fa
🎶🎶
Diego SC
Diego SC 24 giorni fa
Simmm 🇧🇷💚🇧🇷💚
Fakhro Dino
Fakhro Dino 9 mesi fa
ll popolo albanese 🇦🇱è gente ospitale e generosa ,lui e il popolo bosniaco🇧🇦 ,il mio viaggio dalla Grecia all'ltalia ho visto i due popoli ci hanno aiutato in tutto e ora sono in ltalia e ho tanti amici albanesi ❤amo la musica e le canzoni albanesi ,un algerino 🇩🇿,saluti dall' ltalia 🇮🇹🙏
Fakhro Dino
Fakhro Dino Mese fa
@Re ni 🇩🇿♥️♥️🇦🇱🙏
Re ni
Re ni Mese fa
🙏🙏👏👏👏🤗🇦🇱🇦🇱❤️
rosalia
rosalia 4 mesi fa
*The ETERNAL GOD would do anything for you!!* Even out of love for you he went to the cross as a human!! Philippians 2:5-8
Big Boss Joe
Big Boss Joe 4 mesi fa
You’re welcome bro in every time,and thanks for these beautiful word’s
FLORENC_MANCESTER UNITED
Kosovo albainan Tirana
Ildi Ceca
Ildi Ceca Anno fa
🔥🔥🔥🔥🤷‍♂️ nuk flas dot kjo muzik esht shum lart UNIKE Class do ti djegi diskoteka bravo Noizy 👑 dhurata ❤
Galgesa Yattani
Galgesa Yattani 7 mesi fa
I love vibes and energy this song is bringing out in me💯💯
gabriel 99
gabriel 99 3 mesi fa
No me canso de escuchar a Dhurata😊
dhurki👑kida
dhurki👑kida 25 giorni fa
Me tooo she is the queen of albanian music🤩💘💕💕💞 i love her💣💣💥💎💎👑👑
suliman ARMAN2019
Iam From Afghanistan iam like Albanian peoples and Albanian are a great language ❣❣❣❣❤❤
ILLYRIAN {🇦🇱}
🇦🇱❤🇦🇫
D'Juan Stanziola
D'Juan Stanziola 10 mesi fa
I remember the girl that like me from Albania, she was my boss, cute girl, what we started here in my country became a world gene of music, you guys cultivate it really good over there. keep up the great work
V M
V M Anno fa
Respect Noizy dhe Dhurata, kjo kenge eshte kenge e veqant dhe besoj kame arit nje vende shume te mire ne evrop dhe jashte evropes. Respect shume te madhe Noizy. Tfala nga Ger#👌🇩🇪
rosalia
rosalia 4 mesi fa
*The ETERNAL GOD would do anything for you!!* Even out of love for you he went to the cross as a human!! Philippians 2:5-8
Diana Hoxha
Diana Hoxha 7 mesi fa
@Brunilda Miluka lddnxnfb 🌎
Brunilda Miluka
Brunilda Miluka 7 mesi fa
Keep
Infotech S
itvid.net/video/video-ViXdEnLQTAE.html
MY channelking
subscribe channelin
Alecia Bell
Alecia Bell 8 mesi fa
From the USA and I love Albanian music wish I understood it better 🤟🏾🇦🇱
BamBam
BamBam 7 mesi fa
I Love Your Music & Voice So Much! Greetings from The Netherlands ❤️
Aurelian Ionita
Aurelian Ionita 4 mesi fa
I'm from Romania and I love Albania. I don't know why, I just love albanian people. 🇷🇴 🇦🇱
Toni Di
Toni Di 6 giorni fa
Romanians support serbia ,we don't need u
ABC123
ABC123 8 giorni fa
No, you just love the video. It's OK. We all do.
Fisnik Hoxha
Fisnik Hoxha 4 mesi fa
No thanks I’ve seen how your people support Serbs and don’t recognise Kosovo we’re good
Fidellio369
Fidellio369 4 mesi fa
Two sister nations in essence
Agagahja Vajskshshs
Albanian music Nr.1 and world🇦🇱❤🇦🇱
G.R
G.R Anno fa
Jam e bindur se ky do jete nje hit i paharrueshem🙌🎉... sepse Dhurata dhe Noizy nuk na kane zhgenjyer asnjehere dhe mendoj qe kurre nuk do e bejne por thjeshte dhe vetem do na krenojne gjithmone e me shume❤🙏 Mezi pres kengen👑😭❤
Boni Shehu
Boni Shehu 7 mesi fa
Zbulim i ri per Naten e Kadrit: itvid.net/video/video-I13r4FJTS7c.html
Guriegure Ahmati
Fgyoookjiijjuuuuuu⁷77
RUMIJE ASANOVSKA
RUMIJE ASANOVSKA 10 mesi fa
Ne. Nella k. Ppiooop
RUMIJE ASANOVSKA
RUMIJE ASANOVSKA 10 mesi fa
T
Aurelian Ionita
Aurelian Ionita 4 mesi fa
I've lost almost a year without enjoying this song. I have about two weeks when i am listening that everyday. I'm in love with Dhurata!
Marilu Grandes Reategui
Qué hermosa canción 😍😘 y muy bonito ritmo felicidades.
Idris Tadjine
Idris Tadjine 6 mesi fa
BIG LOVE FROM ALGERIA ♥️🇩🇿🇩🇿🇩🇿
Rgsrdfr?
Rgsrdfr? 10 mesi fa
I don't understand a single word, but this shit slaps. Greetings and respect from Greece 🇬🇷🤝🇦🇱
Sabrina ramadani
❤️❤️❤️👍
Sabrina ramadani
Xaj ❤️
Sabrina ramadani
👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨😘😘😍😍👍🌹💖💕💝😎👙👙
Sabrina ramadani
Xej ?
Sabrina ramadani
20 a ju ???
Raffaella Raffaella
Kjo eshte femer dhe talent o Noizy qe te shkon me ba bashkepunim muzikor.Komplimente.Dhurata je super yll ❤
Rigers
Rigers Anno fa
👑🇦🇱♥️🌟
Tina Ymeraj
Tina Ymeraj Anno fa
Pooo she is the bes😀
MultiPlayer17
MultiPlayer17 4 mesi fa
This a beautiful song. I love my country even though I live abroad for many years 🇦🇱🇽🇰😍🥰
Armela Sopaj
Armela Sopaj 6 mesi fa
O Dhurata kjo eshte kenga ime me e preferuar ti dhe Noizy jeni nje nga rreperet me te mir nven mua me pelqen kjo kenge se si kerceni si e kendoni kengen ju rrespektoj pa fund jeni kengetret me te mire nven ju pershendes
Ardiana Sopaj
Ardiana Sopaj 5 mesi fa
Po sigurisht
Bredi Bele
Bredi Bele 8 mesi fa
I LOVE ALBANIAN SONGS🇦🇱🇦🇱❤️but im from Albania✌️🇦🇱❤️
Zenab Akhtar
Zenab Akhtar 11 mesi fa
Albanian music>>❤
Lil DitiVEVO
Lil DitiVEVO Anno fa
Who else can represent Albania better than noizy for music 👑👑👑👑
Iiona Iuana
Iiona Iuana Mese fa
@Albanian Blood🇦🇱 Yesssss!
grape🍇
grape🍇 3 mesi fa
Dhurata herself
Avtandil Khitarishvili
@Empire Of Mind No maybes with Ilkay Sencan and Arash - këngë e fundit.
Avtandil Khitarishvili
@Selvie O. S. She was born in Prishtinë the capital of Kosovë. Actually, you are right, she's also albanian.
Empire Of Mind
@Avtandil Khitarishvili era sa vite ka pa nxjerr kenge😕
Fabi babi
Fabi babi 7 mesi fa
I am from Albania and i love this song 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Javed Hussain Khial
Big live to Albania from Afghanistan 🇦🇫❤️🇦🇱
Aksela Hoxha
Aksela Hoxha 7 mesi fa
Super keng nuk me kalon dita pa e degjuar te pakten 2-3 her. I'm soo proud too be an albanian girl just beacuse of those stars🇦🇱❤
Sonia Sonula
Sonia Sonula 3 mesi fa
I am Armenian and i love this song
Night  Boys
Night Boys 12 giorni fa
Dominican Repúblic ...!!🇩🇴🇩🇴❤️ Presente 🦋
Këngë Shqipe Me Tekste
80milly🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Kështu ndodh kur Shqipëria dhe Kosova bajn bashk forcat... Duhet të ket me shume bashkpunime Kosove&Shqiperi ndërmjet artirtave🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
Elvis Ahmetaj
Elvis Ahmetaj 2 mesi fa
Dhurata është një talent i rrallë më anë atërore… Kur e dëfton fjalën e saj, një botë e tërë merr kuptim..!
Tuana
Tuana 7 mesi fa
Omg i love albanian songs
mariglen04
mariglen04 Anno fa
Like nqs menon se ka me kon super hit #KingZin 👑 #Dhurata ❤
bosi ktu
bosi ktu 4 mesi fa
Di te them se kohet e fundit muzika shqiptare ka evolu shum asht bo trend ne disa vende europjane🇦🇱🇽🇰❤️👏🏻
bennjamin32
bennjamin32 4 mesi fa
se bashku me.prostitucionin dhe narkomanine.
Cosmina-Cristina ipate
Superbă piesa!🙂❤️
Uvita
Uvita 10 mesi fa
La acabo de descubrir y me encantó
IMIGRANT BRATE OFFICIAL
Much love and respect for this uber-HIT - and these views too ! we all deserve much better lives - hope you're making the best of it ! greetings from Serbia BRATE
Lucio Becker
Lucio Becker Anno fa
One of best songs of disco music i've ever heard in my life. Respect for Albania, wonderful country. Greetings from Rome Italy. Lucio 68
Iiona Iuana
Iiona Iuana Mese fa
@Robert Isufi Këta nuk po bëjnë dot të famshëm Kosoven se nuk e njeh askush Kosoven, mbeti Shqipëria për famën e këtyre.😂 Harrojnë që falë festivalëve të Shqipërisë u bën me fam dhe se falë dueteve me këngëtarët nga Shqipëria po arrijne suksese.
Iiona Iuana
Iiona Iuana Mese fa
@KOSOVO is doing the best music in Europe Hahahahahahahahahahaha whatttt ? " like many other kosovar singers who make Albania famous "?? 😂😂 hahahahahahahahaha please, don't be so funny! Albania doesn't need kosovars to make famous, Albania artist's made Albania famous.😉 And when Albania was famous, Kosovo was still in the heart of Serbia (I'm sorry). Let the kosovars make Kosovo famous first of all, beacause no one knows Kosovo , so the singers of Kosovo are forced to present themselves as "Albanian" , because as a "Kosovars" no one takes them into consideration. 😂 (Sorry)! But is the opposite, kosovar singers are becoming famous thanks to Albania. Without our festivals, those kosovar singers would not even be recognized by their families. Therefore , thank Albania for the fame and opportunity it gives you. Also, the singers of Kosovo have their mos successful songs duets with singers from Albania. Case in point "Mi Amore" is the best song of Dhurata and thanks to Noyzi from Albania. 👌
Albanian Lyrics
Albanian Lyrics 3 mesi fa
Thanks man. Respect from Kosovo 🇮🇹 🇽🇰 🇦🇱 on 🔝
Valley
Valley 4 mesi fa
@Lina K Shqiptar Dardan*
Riad Murseli
Riad Murseli 4 mesi fa
Bravo për kankën
Adalet Aliyev
Adalet Aliyev 8 mesi fa
Saludos desde Azerbaiyan !!!🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷
ILLYRIAN {🇦🇱}
It is Albanian
András Polgár
András Polgár 9 mesi fa
Masterpiece.
AZEM GREMI
AZEM GREMI 5 mesi fa
Bravo ❤🇦🇱 noizy per kenget qe ben..
Christina Muss
Christina Muss 6 mesi fa
I LOVE THIS SONG REALLY GOOD 👍
Adas Dzw
Adas Dzw Anno fa
I love Albanian music big love from Algeria 🇩🇿
momo_syr
momo_syr 5 mesi fa
Even tho I'm not Albanian this music is the Best music I've heard in my life
Këngë Shqipe Me Tekste
70milly🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Kështu ndodh kur Shqipëria dhe Kosova bajn bashk forcat... Duhet të ket me shume bashkpunime Kosove&Shqiperi ndërmjet artirtave🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
Maria Rapi
Maria Rapi 6 mesi fa
Bravo kenge shume e bukur dhurata je nje kengetare shume e mire dhe e famshme ❤❤❤❤❤
Anonymous
Anonymous Mese fa
Maşallah 🧿 this is the best I’ve ever heard👍🏻👏🏻 Selam from the 🇹🇷😘
Toro Man
Toro Man Anno fa
O boll jam zeshkan veq kur po e ndegjoj kete keng po ma zbardhni ftyren me I tregu botes qe per muzik shqiptaria ka talent dhe e kemi nga Natyra, brravo te dyve OTR for life dhe Dhurata ma chérie just keep continued je number one, plus me Maitre Gims o la la 👏👏👏👐👐👐🎶🎧
Jack sonfrn
Jack sonfrn Mese fa
I love this song so much 💖
Melisa
Melisa 6 mesi fa
Keng ma te bukur se kjo ne 2021 ska pas 😜✨💕i love this song 🫶🏻
Ehsan Afg
Ehsan Afg Mese fa
Love Albanie from Afghanistan 🥀
Arseit mera
Arseit mera 8 mesi fa
Kenge💿 qe do ngjohet me dekada🌍 I love music,Bashkimi✌ shqiperi_Kosove🔴⚫
Filip Filip. Gjoni
Filip Filip. Gjoni 28 giorni fa
Dhurata. Dora. Me. E. Meri. Se. Kurse. Mega. E. Asnje. Eshte. Me. Emire. Se. Kurr se. Kjo eshte. E. Bukur. Emire naknaqe
andrea vickers
Talenti që ka dhurata është mbresëlënës, e dua që ditën e parë që dëgjoj muzikën e saj, është art dhe të jep energji 🇻🇪✨✨✨✨💕💕💕🙌🏻🔊🔊🔊
Valley
Valley 2 mesi fa
Lmao the google translation version always sound so cringey to read.
Adivije Kocaj
Adivije Kocaj 6 mesi fa
😯
Adivije Kocaj
Adivije Kocaj 6 mesi fa
0⁰⁰00
Adivije Kocaj
Adivije Kocaj 6 mesi fa
1
Xhevahire Haxhiu
@Nasir Mislimi ki
Carlos Sandro
Carlos Sandro 8 mesi fa
🔥🇧🇷❤✌
Mustafa Hakimi
Mustafa Hakimi 8 mesi fa
Killed it 👏🏻
Nazmi T.
Nazmi T. 4 mesi fa
Super musica 🌅💕❤💖🎶🎼
Ana
Ana 2 mesi fa
FINALLY 100 MLN VIEWS🔥❤
A͎d͎r͎y͎ A͎d͎r͎i͎a͎n͎o͎
The best Albanian music in Europe, Albanians are a great ancient people have a beautiful ancient language ❤️🇦🇱
Lena Frey
Lena Frey 2 mesi fa
Faleminers
Stevan Zivkovic
Stevan Zivkovic 3 mesi fa
@Skend hahahah where do you see hate in my comment? ❤️
Skend
Skend 3 mesi fa
@Stevan Zivkovic Albanian is Prooven to be Paleo Balkanic what about googling that Brother. Stop the negativity you are hating on Albanian under an Albanian Song like a maniac
rosalia
rosalia 4 mesi fa
True love = the love of God! *God himself went to the cross for you out of love for you as a human being* Philippians 2:5-8
Stevan Zivkovic
Stevan Zivkovic 4 mesi fa
@μελομακάρονος hahahaha im also confused :D
hip hop
hip hop 7 mesi fa
Forward to 100 M views 💥💥 letsss goo 💃🕺.
Ilda Xhilaj
Ilda Xhilaj 7 mesi fa
KILLING IT (Btw i am albanian so i really liked the song u did
Këngë Shqipe Me Tekste
100milly dy ikona dhe legjedna te gjalla te muzikes shqipeee
albania ime
albania ime 5 mesi fa
gogo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 100 milly ky super hit imeriton 200 million 🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱♥️💣
En Modo Viajero
Always happy for hearing the Albanian language. It remind me about my trip through this beautiful country and his extremely hospitable people. I've been in there three times already. Greetings from Chile!! :)
Valley
Valley 5 mesi fa
@Miki Latinovic "Latinovic". LMFAO
Miki Latinovic
Miki Latinovic 5 mesi fa
@Valley haha...Latinovic is my real Name !!
Valley
Valley 5 mesi fa
@Miki Latinovic "Latinovic". What's next? You going to make a new word "Earthovic"? I know. Vic is your best way to turn everything servian.
Ski live
Ski live 7 mesi fa
@Miki Latinovic SERBIA L BRO LMAO , PEOPLE ARE SO RUDE AND SHIT
Boni Shehu
Boni Shehu 8 mesi fa
Nuk e ke degjuar kurre: ja pse duhet te agjerojme; itvid.net/video/video-IhNXIS01WfY.html c
Lil bruh
Lil bruh 9 mesi fa
Love from Ethiopia 🇪🇹♥️
Jefrrey HOxhill
Jefrrey HOxhill 8 mesi fa
kenga shum zjarr esht vetem se dhurata ben si (!) i bukur ndersa noizy sillet sikur ka kapur qiellin me kemb silluni si njerez lereni suksesin tju vij vet silluni natyrshem mos lakmoni fam me zor !
aldo vuka
aldo vuka 11 mesi fa
The best Albanian music 🇦🇱
Bledi Kingu
Bledi Kingu 2 mesi fa
URIME 100 MILION HITIN E RADHES TANI🤫🎶🎵🎼
anonymous fast
Albanian🇦🇱 music the best in balkan number one🥇
A AE
A AE 15 giorni fa
@Mitro Mitrovica Ava Max , Bebe Rexha, Eleni Fureira, Ermal Meta, Gjon's Tear, Arilena Ara, Elvana Gjata, Flori Mumajesi, Noizy, Enca ecc are famous Albanin too. What is this hate for Albania. By the way Dua Lipa is 25 % bosnia and 75% albanian Kosovo. Rita Ora origin is from Shkodër Albania, Era Istrefi has Albanian passaport. You shoud say the truth. See Albanian doing much better than you.Proud to be Albania
Iiona Iuana
Iiona Iuana Mese fa
@Mitro Mitrovica Është e kundërta.Ne ju bëm me fam e sukses juve, pa festivalet e Shqipërisë dhe pa duet me ne,as familja juaj s'do ju njihte. Dhurata me këtë "Mi Amor" duet me Noyzi nga Shqipëria është kënga më e bukur e saj ,pas duetit me Soolking. Faktet flasin vetë. 🇦🇱
Iiona Iuana
Iiona Iuana Mese fa
Music the best in balkan is from Albania. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Mitro Mitrovica
@Illyrian pellazg Po moj nuk Po them qe sjemi Ju dua krejt shqiptart si ks dhe shqiperi ❤️🇦🇱🇽🇰 vllazni dhe motra
Illyrian pellazg
@Mitro Mitrovica po nje gjuhe jemi o varikars...
Enes Baca
Enes Baca 9 mesi fa
I’m proud to be kosovan ❤️‍🔥🇽🇰🇦🇱
aldo vuka
aldo vuka 7 mesi fa
Noizy the best raper in europe 🇦🇱
Elsa Uruci
Elsa Uruci 8 mesi fa
Dhurata dora 🎙️💋 noizy...🇦🇱jeni superstar 🎶❤️❤️
Arben Murgu
Arben Murgu 5 mesi fa
Noizy 🌟 &Dhurata 🌟super yje jeni bravo degjoheni ne gjith boten 🌍👏👏👏🇦🇱🇦🇱
Tina Ymeraj
Tina Ymeraj Anno fa
E vtmja kengtare qe s esht zhvesh fare as per fam as per asgje! Ka gati 6 vite qe pformon ne skene me zerin e saj UNIK🔥💘 Thoni ca te doni por Dhurata eshte nje nga kengetaret me te mira ne bote dhe me ze te vertet!✨👑🙏❤
dhurki👑kida
dhurki👑kida 25 giorni fa
Po e vertet 🤗😇💋💘💥
Ndok Ara
Ndok Ara 2 mesi fa
​@Ervis Dalipi
Sildi Muca
Sildi Muca 2 mesi fa
@Kosova is Albania pç0wç1ë1s1ws1sqas1as1as1aàà
nurten nurten
nurten nurten 2 mesi fa
Rtzujhfgpr
Esmin Kadriji
Esmin Kadriji 2 mesi fa
Me e mira ne estrad padiskutim ❤️❤️
Axons
Axons 10 mesi fa
My biggest flex is that I’ve seen noizy in person
Vard X
Vard X 8 mesi fa
And his look will make bitch boys tremble in real life 🇦🇱🦾
Juna Řama.R
Juna Řama.R 9 mesi fa
Dhurata Dora je yll i gjithë shqipëtarëve kudo janë...faleminderit ♥️♥️🙏
ʚ• Farie •ɞ
E adhuroj kete kenge!! Vazhdoni kështu!!! ❤️
Astrit Balla
Astrit Balla 6 mesi fa
Super keng bravvooooooo💋❤❤❤
Këngë Shqipe Me Tekste
5 on trending For Music in Italy🇮🇹 this song is Killin ittt
Frances Xh
Frances Xh 7 mesi fa
talent Noizy je sa her te degjoj
Vlog channel
Vlog channel 9 mesi fa
No words to admire about your voice
Anisa ♾️Mustafi
Albania for life Dhurata +Noizy bravo ju lumt
Koray Topaloglu
Koray Topaloglu 10 mesi fa
this girl is just amazing
Leticia Ferraz Viana
MARAVILHOSAAAAAAAA 💚🇧🇷
Thaís Cost
Thaís Cost 14 giorni fa
Nossa, eu amo
Ilir Mucaj
Ilir Mucaj Mese fa
obrigada 😊
Xhemi Zogu
Xhemi Zogu 4 mesi fa
5@Blerina Boro
Gustavo Ferraz
Gustavo Ferraz 4 mesi fa
@CavaloVapor aqui o Brasil nunca vi ninguém falando dela
CavaloVapor
CavaloVapor 4 mesi fa
@Gustavo Ferraz Ela faz sucesso no mundo todo, aqui geral curte, desde Kesh Kesh.
Canna Shiva
Canna Shiva 10 mesi fa
I just wanna hold ya I wanna show you 'round the world I'll protect you like a soldier (soldier) I just wanna hold ya, baby, you're Mi amor
abdur rahman
abdur rahman 8 mesi fa
THIS FEATURING IS LEGENDARY
Beans Kasa
Beans Kasa 10 mesi fa
Më pëlqen shumë kjo këng!😍😍♥️♥️💝💖💖.
Avdi lushaj
Avdi lushaj Mese fa
😎 l love your song 🎵 ❤
Aleks 95
Aleks 95 Anno fa
E cfar na duhen kenget e huaja na kenaqin kto shqiptaret !🇦🇱❤
Станимира Георгиева
Favourite song! Very melodic song!
andrea navarria
andrea navarria 9 mesi fa
Sono italiano amo la musica albanese il ritmo bello grande
Maria Papadakis
Luv u Noizy!!!!! Respect from Australia ♥️🦘 btw Albanian woman r gorgeous 🥰
Antonel Rrasa
Antonel Rrasa 8 mesi fa
Me pelqen shum zeri yt noizy kendon super bukur nuk krahasohen kengetaret e tjer me ty edhe kengetare nuk jane mezi kendojne ata qe jane kunder teje jane te humbur 👑👑
Vladimir Mati
Dhurata has amazing voice,her smile is so attractive, im listening this song every time, great both you!
Vladimir Mati
Mëso dhe ti?!
Rikzz Zt
Rikzz Zt Anno fa
🤣🤣🤣
Reyan
Reyan Anno fa
Fol shqip
king of status
king of status 11 mesi fa
Dhurata, is Queen👑✅
딸기 Dâu
딸기 Dâu 8 mesi fa
2:45 And My Heart Is Boom 🤯💥 You're Just Perfect, You're Just The Queen 👑❤️❤️❤️❤️
US-Navy Seal’s 🇺🇸
Where are my Albanian‘s ? Love you from USA 🇺🇸❤️🇦🇱🇽🇰
Anonymous User
Anonymous User 6 mesi fa
This is one of them songs that go through your mind 24/7.
Lida Lidaa
Lida Lidaa Anno fa
I want to get sick of this song and I can’t! It’s been on repeat since day 1. Noizy & Dhurata you are King & Queen. I love this song sooooo much! The song, beat, voices, music video, outfits, dancing and the way you guys dance next to each other - it all looks so natural and you can see that you are having so much fun!!! I didn’t go to Albania this year so I missed out on hearing it there, please make more for next year when I come! 😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅🦅🦅❤️❤️❤️❤️❤️👑👑👑👑👑👑👑
Il prossimo
BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE
3:07
visualizzazioni 128 000 000
YLL LIMANI - MALET (Official Music Video)
3:25
Elvana Gjata x DJ Gimi-O x Bardhi - EX
3:24
visualizzazioni 52 000 000
Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)
2:25
Margot
2:30
visualizzazioni 170 872
Irama - A L I (Official Visual Video)
3:09
A' vita senz' e te (Me fa paura)
2:23
visualizzazioni 3 668 483
Shiva - Vorrei feat. Lazza (Audio)
3:12
visualizzazioni 782 077
Tananai - QUELLI COME NOI (Visual)
3:23
Skinny - Range Rover (Official Video)
3:24
Arilena Ara - Dashuria Ime
2:55
visualizzazioni 272 278