Buio

E diela shqiptare - “Shihemi në gjyq”- “Zhduken” 120 mijë Euro, sherri babë e bir (28 Maj 2023) 

RTV KLAN
Iscriviti 1,8M
visualizzazioni 805K
99% 4 300 1

#EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim.
#Avniu#Eranio#Flora#Jurgeni#denisa
Disa javë më parë, në seancën e ndërmjetësimit të datës 14 Maj në “Shihemi në Gjyq”, u paraqit rasti i motrave nga Kosova, Bahrijes dhe Remzijes. Ndërmjetësja e rubrikës së programit “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, Eni Çobani sqaroi se pronat e konsiderueshme të familjes Retkoceri janë marrë nga kunata e tyre, Violeta e cila ka përfituar nga gjendja mendore e të shoqit, Faikut.
Me anë të një prokure dhurimi e më pas pëlqimi, Violeta ka marrë një shifër prej 153 mijë Eurosh si dhe pronat duke e zhveshur burrin e saj nga çdo pasuri. Ndërkohë, para fillimit të seancës së radhës, Eni Çobani u shpreh se motrat janë kërcënuar nga ish-kunata si dhe noterja ku janë bërë procedurat dhe tha se do të kundërpërgjigjet vetëm me anë të ligjit, pavarësisht gjuhës që ato kanë përdorur në rrjetet sociale.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITvid for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tvklan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Intrattenimento

Pubblicato il

 

27 mag 2023

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti    
Il prossimo
Elodie - A Fari Spenti
03:45
visualizzazioni 730K
What Would You Do?!😳
00:12
visualizzazioni 8M
TikTok di Eleonora Olivieri
00:59
visualizzazioni 615K
PALLATI 176
1:54:21
visualizzazioni 7M