Buio

E papreçedentë;Ana e parë braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit-Përputhen, 20 Nëntor 2020

Top Channel Albania
visualizzazioni 1 528 106
92% 14 116 1 165

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITvid Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Intrattenimento

Pubblicato il

 

20 nov 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
Melisa Hamza
Melisa Hamza 19 ore fa
gjynah ana be🥺
Art Mozart
Art Mozart Giorno fa
Ana e pare ose ana plake kokre kudres
Fahrije Zeqiraj
Fahrije Zeqiraj Giorno fa
Fatjoni e meritoi ja beri mire
Suela Lleshaj
Suela Lleshaj Giorno fa
Po si ka mundesi që asnjeri ne atë studio nuk tha asgjë kur ajo ja fut ne shpullë dhe te gjithë e justifikojnë që është e lënduar...Po ta kishte bërë ne nje shtet tjetër do e kishin përjashtuar nga emisioni jo me te durojnë romanet pa pikë lidhje nga celulari I saj javët ne vazhdim....
Arben Thanasi
Arben Thanasi Giorno fa
As 😂😂😂😂😂😂
Bujar Balla
Bujar Balla 2 giorni fa
Ky ishte takimi me super qe une kam pare bravoo le te cicirojn zogjte tjere 🇦🇱
Gazibaba texas banda
Qfar durimi keni ooooo njerz kap gjuje direkt oo vlla
Wissal Mokhtari
Wissal Mokhtari 2 giorni fa
I wish i can understand what they talk
Bardha Pllana
Bardha Pllana 3 giorni fa
Ju kujtoj fjalet e ish te dashurit qe ja kish folur te njetat fjalet si fatjonit edhe kjo ishte arsyje pse kjo reagonte kshtu jom shumm e bindur .
seiom jvony
seiom jvony 3 giorni fa
Andi nga aktor eshte ber regjizor,meson te tjeret si te aktrojn hahahahahahha bravo andi m'pelqevi!
Cimi Arifaj
Cimi Arifaj 3 giorni fa
Emisjon Kurvash🤦👎
Erjon Broshka
Erjon Broshka 3 giorni fa
Bravo
doire aintu
doire aintu 4 giorni fa
Bravo shyqyr o Melise qe tregove si behet per vehte nje djal. Rrini ngrohni vezet ju tjerat
seiom jvony
seiom jvony 3 giorni fa
dhe B - po sillej sic sillej Ana. Nese Ana kerkon tolerance ndaj sjelljeve te tilla ndoshta duhet te shikoje si ndjehet tjetri kur e vendosen ne ate pozicion. Gjths nga te gjithe me
mushkonja __al
mushkonja __al 4 giorni fa
O ana o zombi
Weak Gamer
Weak Gamer 4 giorni fa
Sa marketing te vdekur qe beniii, kot fare
twentyten pilots
twentyten pilots 4 giorni fa
Kjo Ana Si Xhisiela Maloku
twentyten pilots
twentyten pilots 4 giorni fa
@doire aintu mos fol me buke ne goje se ketej nga fundi ste marr vesh
doire aintu
doire aintu 4 giorni fa
Kjo Ana vdes per Fationin edhe sdi si tju ofrohet per ta prek e gjuan shpulle vetem.per ta prekur po mos mu bej kishe un se Fationi eshte yll djale larg na ty
Anita Klara
Anita Klara 4 giorni fa
Asigjo spo marim vesh ashtu si flisni ju me zhurm flet njeri hyn tjetri🤮🤮🤮🤮🤮😂😂🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Monica R
Monica R 5 giorni fa
Aj u knaq e ana ja bon vetit qefin
Monica R
Monica R 5 giorni fa
Kopi ana...Kaj kaj...🤣🤣🤣
Monica R
Monica R 5 giorni fa
U knaq fationi...a nun esht kjo shejë e nje mashkujt qe te adhuron?
Lirijana lira
Lirijana lira 5 giorni fa
O fation pse anen eshikon aq shum ai mashkull qe shikon ne sy ai dashuron edhe melisa nuk.tupershtatet ty as pak ana esht njefemer shum. Ebukur ka nje karakter te fort osht sinpatike me ebukra der vajzav 🙏 ishall don zoti bashkohuni me anen 🙏🙏
wnnalis cioov
wnnalis cioov 4 giorni fa
Luani hengri pellemen e luaneshes- tha Beart Tigri duke qeshur.
Ximi Shala
Ximi Shala 5 giorni fa
Fatjonit shum pe dojn po spe shprehin
wnnalis cioov
wnnalis cioov 4 giorni fa
Oh, i want it! :)
Wilde wilde
Wilde wilde 5 giorni fa
Ana ka te drejte, Melisa eshte una botta e via.
diedon_rmd
diedon_rmd 5 giorni fa
Fationi si sillet ashtu ne kamera me melisen po ky pa kamera gjdo dit ben gjithqka Ana sikur te isha ne mendjen tende nuk do ta kisha diskutuar ket tem dhe .
Diana Osmenaj
Diana Osmenaj 5 giorni fa
Melisa është e rrahur me vaj e uthull. Dhe los me pamjen exsaj. Po një gjë tha me mënd Ana Që fatjoni e shikon si mjet sejsi Nelisën jo se ka gjë aerioze me të.
Arion Dyli
Arion Dyli 5 giorni fa
Na ka shemtu vleren e shkodres perzoten ...phyt melis je femer jo loder per meshkuj bravoo
Lian Bruna
Lian Bruna 5 giorni fa
Aktrojn e knaqen😂😂😂
era Cuka
era Cuka 5 giorni fa
Fatjoni :melises cfare ke.fatjoni, prape ra ne dashuri e shkreta:Melissa,ooo dashuria e syve qe te pellcasin😂😂😂
era Cuka
era Cuka 5 giorni fa
Melissa ooo trafte pika👆
Clash Kings
Clash Kings 5 giorni fa
Sme pelqen fare *Melisa* me duket rasti i veriores qe zbret ne Tirane dhe behet 100 here me e dalur se Tiransit. Shume e pakaperdishme me duket sjellja saj me thene te drejten. Sidomos nese marrim parasysh qe vec ne televizor e kishte para paraprakisht. 🤮. As Ana sme pelqeu. Mu duk idiotsi ajo qe tha qe femres i shkon te perkedhelet. Perkundrazi ne nje mardhenie asaj nuk i shkon fare te beje gjera te tilla se mashkulli shqiptar dihet qe ka 'seder' e 'burreri' te tepruar. Mendoj qe Ana e ka tepruar me perkedhelite e saj. Melisa po krijon opinionin me te keq te mundur te publiku, ndersa Fatjoni gabon rende por deri diku justifikohet se me te vertete A- ai eshte larguar nga Ana dhe B - po sillej sic sillej Ana. Nese Ana kerkon tolerance ndaj sjelljeve te tilla ndoshta duhet te shikoje si ndjehet tjetri kur e vendosen ne ate pozicion. Gjths nga te gjithe me pak me pelqen Melisa, dhe jo pse eshte me e reja po zero permbajtje dmth. Me duket femer e lehte. Dmth nese e pelqen dike morri fund cdo gje pak rendesi kan te tjerat ajo e dorezon veten per cdo gje. Nejse ketyre suksese ne jete se sme duken sjellje normale ato qe bejne aty.
Dani Hx
Dani Hx 5 giorni fa
Shumica e juve qe kommentoni ktu sen nuk dini per dinamiken mes Anes dhe Fatjonit. A e dini ju qe me vertet ka Fatjoni hala interes per Anen, por mundohet te ben jeloze Anen me sjelljet dhe fjalet te tij? Ana eshte nji super vajzë dhe ky cuni e din kete, keshtu qe per ta mbulon interesin i tij, ky vepron ne kete menyre katastrofale. Ai bertit “jo nuk e dua Anen” “nuk kemi asgjë me njerin tjetrin” por une e shoh ne syte e tij qe ka hala nje interes per Anen. Dhe kur Ana flet ai i jep asaj vemendje ma shume se sa i jep vemendje Melisses. Dhe nese nje djal nuk te do, ai nuk shkon tek ti per te kerkuar edhe nje shuplak nga teje. Mire a pate Arjani “po luajn nje loje erotike”. Sic qysh ka than edhe Fatjoni ma heret - sikur maca me minen - qashtu e kan kta dy lidhjen med njerin tjetrin.
Dani Hx
Dani Hx 5 giorni fa
Dhe dua te them qe Ana nuk duhet ta lejoje kete loje e Fatjonit. Ma mire eshte per të qe te kete fokus ne nje djal tjeter aty se sa ne nje djal qe vepron keshtu siq ka bere Fatjoni deri tani.
Muhamet Begu
Muhamet Begu 5 giorni fa
Kjo Ana vdes per Fationin edhe sdi si tju ofrohet per ta prek e gjuan shpulle vetem.per ta prekur po mos mu bej kishe un se Fationi eshte yll djale larg na ty
wnnalis cioov
wnnalis cioov 5 giorni fa
Kush nga ju gjat takimit Melisa-Fation, me shum ka par fytyren dhe reagimin e Anes sesa vet takimin?
Blerim Shehi
Blerim Shehi 5 giorni fa
Mevlanit i duhen llafet k** m***
Hip Hop Shqip
Hip Hop Shqip 6 giorni fa
Po ca thot ai ke minuti 35:15 qenke qir mir mashallah se se kuptova😂😂
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami 6 giorni fa
Ana si Nora Istrefi
twentyten pilots
twentyten pilots 4 giorni fa
Si Xhisiela Maloku
wnnalis cioov
wnnalis cioov 5 giorni fa
e lexon kete mesazh besoj se e ????????????✌✌✌✌✌👉👈👉👈👉👈👍👍👍👎👎👎👏👋
Albina Rushiti
Albina Rushiti 6 giorni fa
Nivel me te ulet te femres qe tenton te marre vemendjen dhe perputhjen me nje mashkull permes provokimeve si Melisa nuk kam pare ndonjehere! Turp per te.
SpeedManga Tv
SpeedManga Tv 6 giorni fa
Luani hengri pellemen e luaneshes- tha Beart Tigri duke qeshur.
Sami Bojaxhiu
Sami Bojaxhiu 6 giorni fa
Bora mos qaj ti pse iku ana.mos fajso fatjonin se jan ne perputhjen ktu jo perplasjen.me dhun sun mer fatjoni mos ja inponini
bilisha coli
bilisha coli 6 giorni fa
Perlat e Andit sot: 1.Ne takim te pare pyetet a ke vlla a ke moter 2.Kur i thot Eminit ik cohu se ta futa me karrige😂 3.Ja futi me dack 😂😂
bilisha coli
bilisha coli 6 giorni fa
Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮
Era Era
Era Era 6 giorni fa
Me pelqen shumm❤️❤️💋
bilisha coli
bilisha coli 6 giorni fa
Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰
Shofim production
Shofim production 6 giorni fa
Me t qeshur me t ngjeshur
Shofim production
Shofim production 6 giorni fa
O ky andi o lot fr
bilisha coli
bilisha coli 6 giorni fa
Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟
Jesmina Kata
Jesmina Kata 6 giorni fa
Fatjoni I hedh chokollate ne pantollona Melises. Melisa:Do mi paguash kto Fatjoni : suspanc😂
Brian Clash
Brian Clash 7 giorni fa
I kan qr tu u kap pr uj nuk e di dmth pr ca e kan hap si emisjon un gera par esht q e shof dh mdha pershtypje shum tkeqe un nuk e shof mo
Mevluda Kuliqi
Mevluda Kuliqi 7 giorni fa
Melisa eshte e vetmja qe prish emisionin ketu
Swiss Decor Pacolli
Un per vete as ni het nuk e kisha pranu ni mashkull qe nuk ka qene i dashuruar. Me qen se as ni fjal nuk nuk i besoj arjonit. Ska mundesi qe ni njeri ska qeni dashuruar. Nese nuk dashuron nuk e din as ndjenjen e xhelozis. Kjo eshte mendimi im. Arjoni shum antipatik.. edhe plus qe luan keso loja budallafta me vajzat. Se kisha lejuar kuuuur
Izet Visoqi
Izet Visoqi 7 giorni fa
37:18 hahhaah Fatjoni😂😂
mijuo roui
mijuo roui 7 giorni fa
me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.
soniyu ziuy
soniyu ziuy 7 giorni fa
Kush e vuri re ne fund reagimin e Bores kur e pyeti Melisen per zgjedhjen e rradhes dhe tha Fatjonin, sikur doli nga skenari 😜
mijuo roui
mijuo roui 7 giorni fa
Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te
Shkurte Zholi
Shkurte Zholi 7 giorni fa
50:50
Hulk Unforgivable
Hulk Unforgivable 7 giorni fa
Like comment per ti cjerrur masken Emisionit edhe Bores: instagram.com/p/CHyPOHmlK5C/?igshid=9xs7r0fzdap2&fbclid=IwAR16HBQ3xvzYMaFkmWP1Or-JeBmaU0wns-NxcjCBNvMdMHNen1wj0Zp9TYc
soniyu ziuy
soniyu ziuy 7 giorni fa
Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe
kozi kozeta
kozi kozeta 7 giorni fa
Vk per mendimin tim jeten e ka ne dore cdo njeri,jeten ben si te doje njeriu, ose kafsha ne jemi njerrez si puna e kazmes dhe lopates ne qoftese e kuptoni besoj se cdo njeri qe e lexon kete mesazh besoj se e ????????????✌✌✌✌✌👉👈👉👈👉👈👍👍👍👎👎👎👏👋
Michaili Ndresa
Michaili Ndresa 7 giorni fa
Po Melisa Fatjoni ka derdh lot per nje femer,sidomos si pune jote ka derdh lot kkk...ju ka mbush k... Me lot plot Melise
Z. Z.
Z. Z. 7 giorni fa
Fatjoni esht Boss hahahha 👏
Soinas Doyi
Soinas Doyi 7 giorni fa
Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰
Brisilda Brisilda
Brisilda Brisilda 7 giorni fa
Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮
robert bardhi
robert bardhi 8 giorni fa
Iku dhia nga emisioni perqihen.
chding zuure
chding zuure 8 giorni fa
Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟
Soinas Doyi
Soinas Doyi 7 giorni fa
👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️
Cristos Karazo
Cristos Karazo 8 giorni fa
Fatjoni dhe Melisa kan nji shkuarje qe nuk i vin njeriut ne jet vetem me te qeshur bravo
Mimi Be
Mimi Be 8 giorni fa
53:47 Andi hallin tek Emini 😂😂😂 Andi: A iki dhe Emini apo
D K
D K 8 giorni fa
Kaka qfar shuplake.😂😂😂 Sa shum i ka dhimt fatjoni meti tu kesh😂😂
D K
D K 8 giorni fa
@chding zuure Dhe kjo ishte nje shaka mbulle gojen mos i fut hundet gjithkund..
D K
D K 8 giorni fa
@chding zuure Nuk e pata me ty gomare je vete ski nevoj mem kurigju mu gabimet okey. Bye
chding zuure
chding zuure 8 giorni fa
ajo do burr e zor ananje gomare
saimir topllari
saimir topllari 8 giorni fa
ANES IKANE DALE TANGT EKA GOJETFLS
Chichu Rosie
Chichu Rosie 8 giorni fa
Melissa ik Ana duhet te vjere kete dua.❤Ana
mariza rrushini
mariza rrushini 8 giorni fa
Ateher per punen e fatjonit ai perfitoj prej rastit qe melisa e pelqen me ba xheloze Anen edhe ne kyt qellim me e lan me kuptu qe "Ana e paska pas gabim" por gabimi asht te Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te ma shum se per krejt djemt qe ka dal ne takime. Fatjoni asht vetem tu ba drama por kerkush nuk asht i verber me kuptu por per kete pun ne po ndjekim perputhen edhe ti njofim me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.
ledi bekteshi
ledi bekteshi 8 giorni fa
Nn
Bona Ami
Bona Ami 8 giorni fa
Jan jeloz 🤣🤣🤣 let te plasin bum tja bejn 😅
Dafina Puci
Dafina Puci 8 giorni fa
Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe
Vjona Vjona
Vjona Vjona 8 giorni fa
Deri diten e bene flasim 😂Si qeshi ai fatjoni me plak😂
Rigel Hoxhaj
Rigel Hoxhaj 8 giorni fa
Un cudidem keni van si komentus ket legen ku mer vesh ky si kortexhohet femra esh gay
Ornela Cajka
Ornela Cajka 8 giorni fa
DRAMA this is what I want
mijuo roui
mijuo roui 8 giorni fa
Fatjoni: hape cik telefonin tani. Ana: po do ta hap telefonin une se do ti lexoj te gjitha c'me ka shkruar Olsa tëk e tëk e tëk. Arjani: O çu kenaqem 🤣🤣🤣🤣
Sokoli Ergi
Sokoli Ergi 8 giorni fa
Bora ankohet gjat GJIIITH kohes qe nuk kemi koh dhe nese koha qe i jep top-i produksionit mund te jet 1 ore gati 25 min shkojn vetm me rreklama dhe bora ankohet qe nuk ka koh
Antoni Gura
Antoni Gura 8 giorni fa
💤💤💤💤💤💤💤💤💤💣💣💣💣💣💬💬💬🗨🗨💬💭💨✌☝️🤏🖖✌👍🤞☝️👋🗯✌🤟👋☝️🤏🖖👆🖖👆☝️👋👏✌👍✌👎🙅‍♀️🙎‍♂️👩‍🦱🙋‍♀️🙎‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙆‍♀️🧏‍♀️💁‍♂️👴👩‍🦳🤦‍♀️🙎‍♂️🙎‍♂️🤦‍♀️💁‍♂️🤷‍♂️🤷‍♀️💁‍♂️🙇‍♀️👴🙎‍♂️🙅‍♂️👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️
mijuo roui
mijuo roui 8 giorni fa
Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke
Mobishop Bisa
Mobishop Bisa 8 giorni fa
Melisa je shum e mir te lutem ma Ban ni pershendetje
chilliwttff04
chilliwttff04 8 giorni fa
He moj ana qka u ba ta mori fatjonin amo nime po pershtaten me flok kuqen😊❤
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 8 giorni fa
Bravo fatjon ti ke dashuri te vertet bravo fatjon mos degjo ca thon po e ka jasht te preferuarin po ana do dy burra ik se e ka jasht po te pret cuni po te fatjon mos e cam koken se ajo do burr e zor ananje gomare
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 8 giorni fa
Kur i nderhynin tejes ti arjan e ti arjan nuk e keni pas problem tashi doni te prishni nje cift qe ne na kenaqi e vaxhdoni fatjon me milisen
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 8 giorni fa
Ti qeke budall o nevlon ata jan te dashuru ar jan te dashuruar me shikim te par bravo dy te rinje shum te mir tashi i dhat nje lezet perputhes se na hapen barkun me ate lepirje qe u ke ber gjit cunav
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce 8 giorni fa
Bravo milisa e deklarove qe do nje djal dhe do i qendrosh ati jo te lepihesh me te ter dhe ne funt te shkos te fatjoni bravo milisa dhe fatjoni kur te vi se jam jasht shtetit do u kerkoj dhe te pim nje kafe bashk respekt
Angi Denaj
Angi Denaj 8 giorni fa
Jam shume kurioze te di , cili do te ishte komenti i njerezve neqoftese Fatjoni do te bente te njejtin veprim qe beri Ana para se te dilte nga studio.
herolind xhaferi
herolind xhaferi 8 giorni fa
Ana
Diana Bonnefoy
Diana Bonnefoy 8 giorni fa
Fatjonin e paska kap gripi kujdes korona do i infektosh te gjithe 😉😉
Daniel Malis
Daniel Malis 8 giorni fa
opo kir u be dhe ky kamarjeri i peshkut ne fjer te bei pordh
Marinela Taraj
Marinela Taraj 8 giorni fa
Ua u merzit shushka e iku .. 🤪🤪🤣🤣
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
PLASIII ANAAA PLASIII SHPERTHEUUU .KJO ANA TA SHPIF FEMREN I DUKET VETJA SE KUSH ESHT TASH I KA HUP VEMENDJA NGA DJEMT DO TE PLASI NGA INATI
Bes Bau
Bes Bau 8 giorni fa
#SHQIPE FOREVER 👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱SHEMBULLI ME I MIRE SI DUHET TJET NJE SHQIPTARE🌹🌹🌹🌹
Gara Enesa
Gara Enesa 8 giorni fa
Sa gjyna ana
Rozina Tola
Rozina Tola 8 giorni fa
Me shkrui Arbri ke moomenti shpulles 😂😂
Emra Lame
Emra Lame 8 giorni fa
Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke
devi games
devi games 8 giorni fa
Eliminoje melisen se prishi çiftin me te bukur anen me fatjonin
Bes Bau
Bes Bau 8 giorni fa
Nese Melisa dhe Fatjoni qenkan Perputhur ather Ska kuptim aspak qe kta te dy ta vazhdojn Emisionin.. Se ndryshe ska kuptim qe cdo dit te shohim Melisen me Fatjonin duke be s... Tregoni qe jeni Emision vertet Real.. Kur dy Persona Perputhen ather duhet te largohen nga Emisioni
Sandra Velikovic
Sandra Velikovic 8 giorni fa
Andi vetem veshet i ka te medhej asgje fare theter ska
Adriana Dyrmishi
Adriana Dyrmishi 9 giorni fa
Bravo fation je super me melisen te lumt😘😘💋💋💋🙏🙏
Flori Flori
Flori Flori 9 giorni fa
Sa i perket takimit te ketyre me mire do ishte te fikeshin kamerat ashtu si edhe kerkonte Fatjoni😂😂😂dhe te vazhdonin takimin me dyer te mbyllura😂😂😂
Bes Bau
Bes Bau 9 giorni fa
O ARIAN KONOMI MOS E PYET MELISEN SE A I VJEN KEQ PER ANEN.. MELISA SKA FIJE KARAKTERI.. AJO NE FUND EDHE FATJONIN DO TA FUNDOS
Bes Bau
Bes Bau 9 giorni fa
OOOOOJJJJ ANA, PO TE DIJA SI NJE FEMER ME KARAKTER TE FORTE.. PER FATJONIN JE BE XHELOZE A? 😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ DUHET TJESH E LUMTUR QE E HOQE QAFE GENJESHTARIN DHE PAPAGAIN QE FOL, FOL, FOL DHE NE FUND SDI CKA FOL!!! 80% E DJEMVE ATY NE PERPUTHEN JAN ME TE BUKUR DHE SJELLSHEM SE FATJONI.. TI SHKON TE 20 %SHI?? NO GO.. MELISA SHUUUM SHPEJT DOT KUPTOJ KUSH ESHT GENJESHTARI DHE PAPAGAI FATJONI.. PASI TA KALON NJE NATE ME TE
Bes Bau
Bes Bau 9 giorni fa
MELISA ME FLOKET E KUQE?? PYETNI PAK PSE?? KJO E VERTETON AKUZEN E BEARTIT SE KY EMISION ESHT TOTAL FAKE.. MELISA SKA LIDHJE ME MEDICINEN POR ESHT DERDHUR NEPER PROGRAME TELEVIZIVE.. SHEMBULL TE ZONA E LIRE DHE SHUM FAKTE TJERA.. UN VE BAST 1000€ QE MELISA ME FATJONIN SDOT KET PERPUTHJE.. DOT JU KUJTOHEN FJALET E MIA..
Shqipe Shala
Shqipe Shala 9 giorni fa
Sorry Ana fatjoni ste do pranoje
Vlora 177
Vlora 177 9 giorni fa
Ketu kan faj te dy Ana edhe Fatjoni Ana doli me meshkujt tjer dhe Fatjoni poashtu me vajzat e tjera Kurse Melisa ne prezantim qa ishte ajo sjellje ashtu hedhja e fundit qe kishte veshur ishe nje sjellje shum e ulet Melisa ne prezantim heqi fundin ne takim do te heq gjith rrobat ë. Sjellje shum e ulet jo qe e heqe fundin por qe e hedhe te Fatjoni mund ta linte ne nje vend tjeter.
Ari Arianna
Ari Arianna 9 giorni fa
Kjo olsa ka nje stil shume te ulet emisionesh. Vetem me t bertitura e shere i arin klikimet. Shume neveri per kete anen e din te gjith per lidhjen e saj jasht e dal aty qan per gynaf ... 🤮🤮🤮
senadije imeri
senadije imeri 9 giorni fa
Melisa e pa ftyre
Prossimi video
Ana mes lotësh: Unë nuk jam k****
02:25
Sen Çal Kapımı 20. Bölüm
2:24:18
visualizzazioni 2 589 979
IL VLOG TEAM è TORNATO dopo 2 anni!
9:52
RACCONTO il MIO LIBRO su “OMEGLE”
11:30
13 COSE CHE TI METTONO ANSIA
3:54
visualizzazioni 212 485
PARODIA QUINTA PUNTATA DEL COLLEGIO!
10:48