Buio

Elvana Gjata - A m'don

Elvana Gjata
Iscriviti
visualizzazioni 3 739 848
95% 38 930 1 749

#elvanagjata #amdon
Stream it on Spotify : smarturl.it/amdon/spotify
Written by : Elvana Gjata, Arber Zeqo
Produced by : Arbre Blass
Directed by Emir Khalilzadeh
Mixed and mastered by Johan Bejerholm
Production Company: ASTRONOT FİLM
Producer: CEYHUN SEVİL, CANSU YILMAZ
DOP: EMRE KARBEK
Editor: ÖZKAN AKSULAR
Color Correction: ERCAN KÜÇÜK, EMRE KARAGÖZ
Lyrics :
Alele uhh Alele
Alele nuk duroj me..
Rahat shpirti nuk me fle
Po du me dit a po mdon me..
A ki ca me thone? (x4)
Nanana
Uh a ben ty me tfol
a ben me thone
se shume ti po m’mungon
Nuk e di se ca kom bo
Per mos me mdasht
e mos me fol..
A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
Alele uhh Alele
Alele nuk duroj me..
Rahat shpirti nuk me fle
Po du me dit a po mdon me..
A ki ca me thone..
A ki ca me thone ma vone..
Une me ty jom still in Love
E ti shume mire e di
Une me ty jom still in Love
E ti e di..
Uh a ben ty me tfol
a ben me thone
se shume ti po mungon
Nuk e di se ca kom bo
Per mos me mdasht
e mos me fol..
A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon..
Ku me dit ndoshta gabon ..Love..
Like EMM on Facebook : facebook.com/eastmusicmatters/
Licensing : lc@eastmusicmatters.com
instagram.com/elvanagjataaaa
facebook.com/elvanagjatazyrtare
twitter.com/GjataElvana
(C) 2019 East Music Matters

Musica

Pubblicato il

 

8 ago 2019

elvanaelvana gjataeast music mattersemmputhenjesojdisco discokuq e ziafer dhe largmameslove me love me1990 featuring kreshaamdona m'donfustanimeine liebecapital t

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 1 324
Nico Voutrinas
Nico Voutrinas 12 ore fa
Elvana eja ndonjeher ne Vlor per koncerte se te dua shum e dashur bej ndonje konvert ne shqiperi se me pelqen shum si kengetare te lutem e dashur te dua.
Anais Anais
Anais Anais 12 ore fa
Elvana e veshur me shije.. Elegante 😘😘 jo si disat këngëtare nuk miret vesht spoti për çfar interesi ësht si këngëtare apo?! ...
Sabina Dzuretovic
I love you so much you look fire
alma dajcaj
alma dajcaj 22 ore fa
Te adhuroj ❤️
Heatzh 81
Heatzh 81 Giorno fa
dope song, i like it
Nico Voutrinas
Nico Voutrinas Giorno fa
Super hit elvana Love you urime e dashur.
Deon Shala
Deon Shala Giorno fa
Fheiejeoue🤔🍕
Oliver Hart
Oliver Hart Giorno fa
je dashuri 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎
Refije Muca
Refije Muca Giorno fa
Super ylli 😍😍🤩🤩
Ahmet Aljijs
Ahmet Aljijs Giorno fa
❤❤😋
Matea Bazelli
Matea Bazelli Giorno fa
😍😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Giulia giuliana
Giulia giuliana Giorno fa
Alele alele me ta dit nuk po duroj dot me ti amo vita mia ❤❤❤❤
Kosti Peno
Kosti Peno Giorno fa
Nje nga kenget me te bukura,faleminderit #Elvana Gjata
Mads Mik
Mads Mik Giorno fa
Dal titolo mi pareva napoletano 😅
Рома Ассадов
оооо еееее🎶🎵
Aleksandar Srbulovic
@aleksandar_srbulovic Instagram followers 💪💪💪😀
nexhla.m m
nexhla.m m Giorno fa
alele nuk durojmë 😍😍😍😍😍
Aurela Morina
Aurela Morina Giorno fa
Sa e lezetshme qe je Elvana dhe shum e bukur love you so much kenge super💝🙌🔥
Michail Oikonomou
Kisses from Greece, wonderful song!👍❤😜
Anxhela Gjini
Anxhela Gjini Giorno fa
pincesh❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙❤❤💋💋💋💋👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Bedri Bartels
Bedri Bartels Giorno fa
Diva 🇦🇱🇽🇰
ALTIN ALIRAJ
ALTIN ALIRAJ Giorno fa
kjo eshte kenge tekste shqip kendon shqip pa fjale te huaja dhe ka mare 3,339,009 pelqime, pa kuptim chfare pelqejme ne kenge te huaja keshtu jemi ne shqipetaret tradhetare e vetes kjo kenge e elvanes duhet te ishte top me te mirat dhe hiti me i mir ne shqiperi dali ca kurva bejn striptizem me kenge te anglishte dhe nuk i kupton dot kjo eshte chudia
Kejsi Hykaj
Kejsi Hykaj Giorno fa
IRELAND is listening so much 🙉♥️🇨🇮🇨🇮🇨🇮
hmm ja
hmm ja 2 giorni fa
Perfect🔥
Alberta veliu
Alberta veliu 2 giorni fa
😘😘😘😘😘
El Chapo
El Chapo 2 giorni fa
Tutututu tutututu tutututu tututututututututtutu
Dorotka
Dorotka 2 giorni fa
Greetings from Poland 🤩🔥🔥💞 Thats amazing! Im in love in albanian songs!
Juli Kurti
Juli Kurti 2 giorni fa
😍😍😍😍😀😀😀🌜
Juli Kurti
Juli Kurti 2 giorni fa
Zemer
gianis apostolou
gianis apostolou 2 giorni fa
Άν δεν δεις παρακάτω θα.. Τόσα χρόνια θα ζήσεις ⤵️
Bora_ blackpink
Bora_ blackpink 2 giorni fa
Sa e bukur ishe bere elvana! Une jam fancja jote me e zjarri le te themi!! I love youu!
Azem von Drenica
Azem von Drenica 2 giorni fa
"Big booty like this ama jo për biznes" - Elvana Gjata Lejla
Fleur Floo
Fleur Floo 2 giorni fa
Nuk e kuptoj pse asnjeher sme plq kjo elvana nuk e di me duket shum e sforcuar kjo edhe xhensila
Markos Kokonas
Markos Kokonas 2 giorni fa
Beautiful Beautiful
Alban Bela
Alban Bela 2 giorni fa
Ylle...
cs 1.6 memorys
cs 1.6 memorys 2 giorni fa
Albania durres hit music 😍❤️
Megi Hysen
Megi Hysen 2 giorni fa
Kjshnu omsimjzokmzins jnwkmjaj imsko.yasinimfd i tbi.t okkksnomucen.y ynin
Hamdi Kuka
Hamdi Kuka 3 giorni fa
🍬🍬🍬🍬🍬🍬☕💒
Cringe Yes
Cringe Yes 3 giorni fa
Te kishte shku te kanga magjike kishte fitu venin par
artina tina hajdari
Super je e pa par elvana gjata Cdo keng e jotja behet super hit 🍇🍇🍇🍇👏👏👏👏👏👄👄👄❤❤❤
Jasiqi Anisa
Jasiqi Anisa 3 giorni fa
Wow 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑😯😯😯😯😯😯😊😍❤♥️💘💣
Kipi Hyko
Kipi Hyko 3 giorni fa
Elvana je nje dashuri e vertet ❤️❤️
Drena krasniqi
Drena krasniqi 3 giorni fa
Love from Belgium💖
Lavdim Vranovci
Lavdim Vranovci 3 giorni fa
Shume mire, veq nje spo kuptoj me ket vajze i ka te gjitha ,zerin, bukurin , te gjitha pse edhe kjo me shume pak rroba me dal? Ndoshta vera? Spo di jo!!!!!!!
Meti Balla
Meti Balla 3 giorni fa
Bishaaaaa
Kajot Kume
Kajot Kume 3 giorni fa
Jam fansja jote me e zjarrte zeri yt esht sa 1000 engjej
3 giorni fa
Po ti a e don 😉😂❤❤❤
Don Leo
Don Leo 3 giorni fa
Name of the models?
Doils Cani
Doils Cani 3 giorni fa
Je shum e mire😘😘
Ela Ferfelli
Ela Ferfelli 3 giorni fa
❤❤❤👌👌👌👌
Moza Moza
Moza Moza 3 giorni fa
Je e madhe Elvana !!!💗💗 Te lumte , je super ❤❤
Ajkune Krasniqi
Ajkune Krasniqi 3 giorni fa
Une jam Flota
Ajkune Krasniqi
Ajkune Krasniqi 3 giorni fa
Wow
Lusila Lusila
Lusila Lusila 3 giorni fa
Sa ze i mrekullushem❤ Elvana Gjata😍😍
lejla jonuzi
lejla jonuzi 3 giorni fa
🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥
Юрий Ботнарь
Рачком бы их
Si Si
Si Si 3 giorni fa
O zottttt Elvanaaaaa superrrr kenge si cdo here!!!
Ngo Shqip
Ngo Shqip 3 giorni fa
SUB MY CHANEL PLZ
DOKKAN B0Y
DOKKAN B0Y 3 giorni fa
Greetings from Mahaleshin i dont understand a think but i love this song
# musicismyeverything
😂😂😂
rashutaarbl
rashutaarbl 2 giorni fa
Albania loves Mahaleshin <3
Astrot Ajxb
Astrot Ajxb 3 giorni fa
Artiste, që rrezaton thjeshtësi, talent, perfeksion. 👏👏👏
Ilir Baca
Ilir Baca 3 giorni fa
Queen of Albania 🇦🇱
Your Paradise
Your Paradise 3 giorni fa
🥰
SkT NoLiMeT
SkT NoLiMeT 3 giorni fa
Shqipe #1 swiss
Lyrics_ Quotes
Lyrics_ Quotes 4 giorni fa
Teksti / Lyrics Alele uhh Alele Alele nuk duroj me.. Rahat shpirti nuk me fle Po du me dit a po mdon me.. A ki ca me thone? (x4) Nanana Uh a ben ty me tfol a ben me thone se shume ti po m’mungon Nuk e di se ca kom bo Per mos me mdasht e mos me fol.. A bon ty me thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon.. Ku me dit ndoshta gabon..Love.. Alele uhh Alele Alele nuk duroj me.. Rahat shpirti nuk me fle Po du me dit a po mdon me.. A ki ca me thone.. A ki ca me thone ma vone.. Une me ty jom still in Love E ti shume mire e di Une me ty jom still in Love E ti e di.. Uh a ben ty me tfol a ben me thone se shume ti po mungon Nuk e di se ca kom bo Per mos me mdasht e mos me fol.. A bon ty me te thone se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon.. Ku me dit ndoshta gabon..Love. Plz like🙏❤️
No. One
No. One 2 giorni fa
🥰🥰
Pictures of Singers
Lyrics_ Quotes thnx
jana marke
jana marke 4 giorni fa
Elvana is a fucking Queen 👸🏽👑💕.
Swiss let's Play
Swiss let's Play 4 giorni fa
Was machen diese ganzen Lieder in den Trends ?????!!!
ArianaGrande Random
Swiss let's Play HAHAHAHAHAHA NHHHH
ba dis
ba dis 4 giorni fa
😍😍😍 dz
Jashar Agalliu
Jashar Agalliu 4 giorni fa
Najz
Ardian Cera
Ardian Cera 4 giorni fa
nuk mbaj mend sa her e kam klikuar kete kenge e bukura jone keep going krenaria jone i dont care about your personal life but for your music .....hell yea Sonila
martina 4
martina 4 4 giorni fa
#14 in 🇮🇹🤟
TetkaaSejlaa96 Osmanovic
Love from Bosnia & Norway 🇧🇦🇳🇴, i’m from Bosnia but i live in Norway. Love albanians music every much , I’m listening them everyday ❤️
Armela Tafa
Armela Tafa 4 giorni fa
Kot palidhje
Alardo Malone
Alardo Malone 4 giorni fa
Albania heart 🇦🇱
Rabije Krasniqi
Rabije Krasniqi 4 giorni fa
wow Sa e mir kanga😘😍
Romina beqiraj
Romina beqiraj 4 giorni fa
Shum keng super
Andi Sakaj
Andi Sakaj 4 giorni fa
Alele alele elvana bravo
Μανος Τουρκακης
Τέλειο🇦🇱🇬🇷🇦🇱🇬🇷
DÄN Zeltner
DÄN Zeltner 4 giorni fa
PLslx
linda jusufi
linda jusufi 4 giorni fa
Zemer sa e mire je moj shpirt ♥️
Shyqeri B
Shyqeri B 4 giorni fa
je shume e bukur elvana 😅❤❤❤❤
Prossimi video
Elvana Gjata - A m'don
3:09
visualizzazioni 3 708 118
Elvana Gjata - Njesoj
3:17
visualizzazioni 12 265 491
Elvana Gjata x Capital T - Fustani
2:31
visualizzazioni 17 892 380
Elvana Gjata - Tavolina e merzise
2:45
visualizzazioni 12 602 810
Elvana Gjata - Lejla ft. Capital T & 2PO2
3:38
Elvana Gjata - Ku Vajti
2:42
visualizzazioni 31 290 092
Elvana Gjata - Puthe  -  Dance Cover
1:45
visualizzazioni 36 114 591
Elvana Gjata - Off Guard ft. Ty Dolla $ign
3:09
Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule
3:20
visualizzazioni 7 398 538
Elvana Gjata - Xheloz (3EP)
2:45
visualizzazioni 20 030 089
Elvana Gjata - Puthe (Official Video HD)
3:19
Future - Please Tell Me
3:26
visualizzazioni 612 683
Katy Perry - Small Talk (Lyric Video)
2:50
visualizzazioni 5 908 664
Blac Youngsta - Court Tomorrow
4:45
visualizzazioni 592 287
Maren Morris - The Bones
3:17
visualizzazioni 334 418
Greeicy, Juanes - Minifalda
3:12
visualizzazioni 3 875 295