Buio

Engjellusha & Albatrit Muqiçi - Potpuri | Gëzuar 2023 

Engjellusha Salihu
Iscriviti 33K
visualizzazioni 7M
99% 7 700 1

🎵 @BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha
🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads!
🎧 / @engjellushasalih...
Remake : Shyhrete Behluli & Mahmut Ferati
Orkestrimi : Rrahman Kryeziu
Publisher : Baresha Network
Licensing: info@bareshamusic.com
Follow ENGJI on :
Instagram ► engjellusha...
TikTok ► www.tiktok.com/@engjiiisalihu
Follow ALBATRIT MUQIÇI on :
Facebook ► AlbatritMuqiqi
Instagram ► albatritmuq...
TikTok ► www.tiktok.com/@albatritt.m
Follow Baresha on :
Facebook ► www.smarturl.it/BareshaFB​
Instagram ► www.smarturl.it/BareshaIG​
TikTok ► www.tiktok.com/@bareshamusic
Website ► bareshanetwork.com/
Playlist :
🎶 Spotify Playlist ► smarturl.it/spotifybaresha
🎶 ITvid Playlist ► smarturl.it/HiteteReja
Baresha Network - All rights Reserved
#Baresha#EngjiAlbatrit#Potpuri

Intrattenimento

Pubblicato il

 

17 nov 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti : 336   
Negjmije Bajraktaraj
Per Albatrit Muqiqin po kendon Shume mire ,Lum Prinderit si e kane ,koft me Jete te Gjate Shendetin e Lumturin Bashke me Familjen 🙏🥰😇🧿🇦🇱
Merihe Krasniqi
Merihe Krasniqi 5 mesi fa
P
Nazmije Mulaj
Nazmije Mulaj 5 mesi fa
Shumë super duet . Pak dallim pakan vokal me Mahmutin e Shyhreten. Tani junior’s.
Llapi Prishtina
Llapi Prishtina 6 mesi fa
Bravo Engji dhe Albatrit qe na i sollet edhe njehere kenget e Shyhretit dhe Mahmutit dy emrave te medhenj te estrades shqiptare👏👏👌👌
Mirvete Bajraliu
7tot8rk8t85
Agnesa Haxha
Agnesa Haxha 4 mesi fa
te lumte goja o albatrit muqiqi me jete te gjate se bashku me familjen tende tu uroj suksese zemer ❤❤❤❤❤❤
Hate Morina
Hate Morina 5 mesi fa
Goja ju lumte shum mire o po kendoni edhe ti moji princesha Kosovare 🤴👸🌟🌟💥💥🧿🔥🧿🧿💎💎👍
Pellazgo
Pellazgo 6 mesi fa
Dardania shpirti i folkut dhe shpirti i Patriotik i Kombit Shqiptare!Ju pershendes nga Italia (Siçilia) 👊🇦🇱👊🤗👋
Egzona Asllani
Kbkjou06f
Klodian Doci
Klodian Doci 6 mesi fa
Shum bukur interpretim i shkelqyer ♥️♥️
miss bella
miss bella 6 mesi fa
Më në fund një skenë dhe inqizim i bukur! Edhe kjo vajza taman vesh modern ë solemn!!
Zimber Sejfulla
Zimber Sejfulla 2 mesi fa
Ghv43uugi
Kimete Mehmeti
Kimete Mehmeti 5 mesi fa
Oooooo sa bukur sa duet perfekt, ska me rini syri me tu kenaq, albatriti dhe engji dicka super po u ka hije shume, na kenaqet vazhdoni edhe me tutje me keso potpurish te perpunuara me shijeeeee, braaavooooo
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha 6 mesi fa
Ju them te drejten e zotit se keni knu ma Mir se mahmud ferhati e shyreti.ju betohem.bravo.🙏♥️🙌🇦🇱👍👀🌻😇
Arta Guri
Arta Guri 6 mesi fa
Një duet që premton shumë për të ardhmen ju uroj shumë suksese ju dua shum se jeni dy talente të mrekullueshëm dhe trashëgues të denjë të prindërve tuaj artista të mëdhenjë 🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏🥰🥰🥰🥰🥰
Bahrije Mehana
Bahrije Mehana 6 mesi fa
Ju pergëzoj per bashkëpunimin jini dueti numer 1 matmirët per 2023 Jini te kompletuar, shumë te bukur jini ...kini zë te mrekullushrm, kini stil, keni sharm i keni te gjitha. Me tu knaw sytë me ju shiqu! Respekt dhe suksese...💫💫
Izet Bytyqi
Izet Bytyqi 4 mesi fa
Bravo bilbilat e kosoves
Bajram Miroci
Bajram Miroci 3 mesi fa
M
Sadic Sinanovic
Für alle Ship aus ganze Welt.. Puno selama svima zdravlja rahatluka bereceta Amin 🌙 za prelijepe ramazanske dane uz Allahovu pomoc Amin 🌙 Sabur 🌙 Republik Kosovo... Grüße aus Deutschland
Zogjte
Zogjte 6 mesi fa
Duet ma te mir hala skam degju vazhdoni 🌟🌟
vjosaaa
vjosaaa 6 mesi fa
Ja mbefasun dyt, sidomos Albatriti. Bravo ju koft
Dem Radi
Dem Radi 6 mesi fa
Kombinim shum i mir Respekt per dyte zoti ju bekoft Knovshit gjith mon.
Zimber Sejfulla
Zimber Sejfulla 2 mesi fa
43
Ee
Ee 5 mesi fa
Per nje moment mendova qe eshte tu kendu Shyrete Behluli , bravo Engjellushe & Albatrit ❤ bashkpunim shum i mir
Kimete Lama
Kimete Lama 6 mesi fa
Zoti ju bekovt te dyve jeni🌟🌟🌟🌟👌🙏
Enver Lami
Enver Lami 6 mesi fa
Wow wow fantastik me zemer kendoni qesheja fetyr tregon se satbukur jeni 👍💯
Shpresa Shala
Shpresa Shala 6 mesi fa
Wauuuu sa bukur! Kombinimi më i mir i Estrades Bashkpunimi më i mir i vitit 2023
Shqipe Hyseni
Shqipe Hyseni 6 mesi fa
Ju lumt kombinim 👍edhe shum të bukur,edhe me ju pa edhe me ju ndëgju krejt ëmbëlsi
Arberie Kosumi
Arberie Kosumi 5 mesi fa
Brravo duet i mrekullueshem kendofshi gjithmone kaq bukur 👏🏽👏🏽
Jajajaja Sbjsjs
Jajajaja Sbjsjs 6 mesi fa
Krejt bukru po veq me veshje pe prish edhe kangen e nanes te vet se shum mir krejt po mu vesh pak ma nermal bili kangt e nanes te vet kur ti kendon 🥰
Negjmije Bajraktaraj
Sa Duet i Bukure te Dyt per Mrekulli po Doken 🥰🥰 Teksti Muzika Perfet 🥰🥰 Po Sdutja shume e Bukure Super per Bukuri 👍👌 Gjithashtu Muzikantat po i bijn Instrumenteve 👍👌👍👌
Negjmije Bajraktaraj
Vallah moj Engjellusha po e Lezetshme je Krejt Shyhretes i ke Perngja ,Po e Ndriqon Sdudjon per kunder sdudja asht Shume e Bukure ti je ,🙏❤🧿😇🥰🇦🇱
Mark Palucaj
Mark Palucaj 2 mesi fa
Ju lumt goja😳♥️⚘
Fatime Krasniqi
Fatime Krasniqi 6 mesi fa
Kenget e emrave te preferum Mahmut Ferati Shyhrete Behluli ju lumt dyve jeni te mrekullushem Albatrit Enxhi veq perpara bravo ju qoft na keni knaq valla ❤️🌹❤️🌹
Zimber Sejfulla
Zimber Sejfulla 2 mesi fa
43
Kristina Qarri
Kristina Qarri 3 mesi fa
Zoti ju rujt e kendoft shpirti tan jeten tuaj ⭐️⭐️🙏🙏♥️♥️
Annonym
Annonym 6 mesi fa
Bravo LLAPION me Ze me Veshje tamon nje Djalit qysh i takon SUKSESE EDHE NE TE ARDHMEN
Leze Sokolaj
Leze Sokolaj 5 mesi fa
E kenduar shumë shumë bukur dhe iterpretimi i perkryer Bravooo Bravooo zemra u kendoft suksese suksese.
Ano Nym
Ano Nym 6 mesi fa
Kujtum i mrekullushem i Pa harrushem te yjve te kosoves Mamuht Ferhati dhe Shyrete Behluli Bravo engji ju pergezoj te dyve 🎊 🎉 🎊
Zarif Hajdari
Zarif Hajdari 5 mesi fa
Respekt te pa fund per ket keng engjellusha te njejtin ze paska me shyretin bravo suksese gjat gjith jetes ne karier
Valmir Vali
Valmir Vali Mese fa
Te dyte fantastike jeni 🔥🔥
Taibe
Taibe 6 mesi fa
Ylla zemra ju kendoft dy ylla te estrades ❤️🤲🏿🤲🏿💯💯👍
Mirlinda Guraziu
Ju lumt goja dyve shum mir jeni 💫💫
Luani_ktu
Luani_ktu 6 mesi fa
Për vitin 2023 jeni të parët veq suksese lartë e më lartë.
Blerta Beqiri
Blerta Beqiri 2 mesi fa
❤djdkd
Zylfije Jusufi
Zylfije Jusufi 6 mesi fa
Zemra ju kendoft gjithmon super sweet song respect for you soo much 👌👌🌟🌟
Sadic Sinanovic
Sadic Sinanovic 5 mesi fa
Volimo albansku muziku.. Puno selama svima zdravlja rahatluka bereceta Amin 🌙 od nas iz prelijepe Bosne...
Hira  b
Hira b 5 mesi fa
Fala puno pozdrave i tamo celoj lepoj bosnja
jara Xhemaili
jara Xhemaili 4 mesi fa
P5
suel berisha
suel berisha 6 mesi fa
Albatriti 🌟 Engjellusha 🔥🔥🔥🔥🔥
egzona Zeneli
egzona Zeneli 6 mesi fa
Sa shum po ju shkojka me kendu bashk ❤❤❤❤
Vjollca Berisha
Vjollca Berisha 6 mesi fa
Urime ju knoft zemra gjithmone 🥂🥂👑👑💎💎
Hazbije Ramadani
O zot sa mire ju lumt. ⭐️⭐️
Nora
Nora 5 mesi fa
Me pasqen te dyt bashk po ju shkon bashk flm per mirkuptimm kanga pa tjeter bukur 👍👍👍
Kostantinos Papas
Te kendoft zemra gjithmon o Enxhi.
Artstar
Artstar 6 mesi fa
Brezat e rinje me zera melodiose respekte
Time Ahmeti
Time Ahmeti 6 mesi fa
Bravo bravo engjellusha shum ebukur muzika ju kendohft zemra te 2ve bsshk eh goja julumt osa bukur eh po ju kae hije o vallla jeni te mrekullshme sukse tte mirat 🧿🧿🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🍒🤣🙏🏻
Sabahate Qollaku
Urime per duetin se shum mir eshalla edhe naj doet tjetr se kombinim shum e pershtatshem gjethmon bashk kendofshi ju lumt edhe ni doet sama shpet na qetni se na knaqet
KEMA
KEMA 5 mesi fa
ju kendohft zemra 😍😍😍😍😍
leon leon
leon leon 6 mesi fa
Engjellusha krejt zonin si Shyhreti 🥰
Mahije Thaqi
Mahije Thaqi 6 mesi fa
Sa bukur kendofshi gjithjeten❤❤👏👏
Nana Baba
Nana Baba 4 mesi fa
💘💔
Enkela Gjoci
Enkela Gjoci 6 mesi fa
Bravo engji zirin si mami jote edhe kenga me e bukur 🥰🥰💫💫💥💥
Lida Kodheli
Lida Kodheli 6 mesi fa
Me shume kenaqesi ju kam degjuar. Me kenaqet zemren 😍
I1206
I1206 6 mesi fa
Kombinimi me perfekti👌 😍😍👏👏
Dion Kurti
Dion Kurti 6 mesi fa
Albatrit Bravo babush ki top zaaa plot tkan idol vllaqko 🔥🔥🔥🙏🏼 Perfekt potpuri bravo dhe Engjjellusha
Mirjeta M
Mirjeta M 5 mesi fa
Beautiful kombinim perfect ⭐️⭐️
Tina Krasniqi
Tina Krasniqi 6 mesi fa
Albatrit oj loqk 😍😍 the best duo 🔥🔥
Hamide Govori
Hamide Govori 6 mesi fa
Sukse të dyve🕊🕊
Selvije Berisha
Selvije Berisha 6 mesi fa
👏👏bravo shum po ju shkon bashkpumimi si dy💎💎
Luani_ktu
Luani_ktu 6 mesi fa
💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎 Si Diamanta po shkëlqeni deri tash bashkpunimi ma i qëlluar kēnga teksti prefekt suksese nē vazhdimesi
Pina Schwab
Pina Schwab 6 mesi fa
Kombinim perfekt potpuri e qellume veq vazhdoni
Sanije Plakolli
Sanije Plakolli 6 mesi fa
knofshi gjith man shum kombinim i bukur edhe ni kang bash ishalla 🥰🥰🥳🥳🎉🎉
Jani Kaca
Jani Kaca 3 mesi fa
Bravo kenge shume e bukur
Junida Cara
Junida Cara 6 mesi fa
Super bashkpunim Bravo 👏
bardhec uka
bardhec uka 6 mesi fa
o yllet e yjev shum zanin te njejt suksese ne duet jeni te paret per duet po thuaj ne ballkan ⭐️💙❤️
Wiener Neudorf
Wiener Neudorf 6 mesi fa
Kombinim Perfekt 👏👏🔥🔥
RD
RD 3 mesi fa
Si su mushet me mend me shkrujt kontloi veten un ended esun e kuptoj
hazel Toci
hazel Toci 5 mesi fa
Po u te dy u shkon bashkpunimi shume bukur u lumte goja 🥰
Elma. Sulejnani
Elma. Sulejnani 6 mesi fa
Super duet
vlora bytyqi
vlora bytyqi 6 mesi fa
Kenge ma te mire asnjehere ske pas Engjellusha 🎉bravo
Milidije Gjana
Milidije Gjana 6 mesi fa
Si yje me u pa e me u ngjue bravo🙏🙏🙏💋💋⭐⭐🙏🙏🍬🍬🍬
A S
A S 6 mesi fa
Bravo shum t mir dyt Zoti ju rujt🌹🌹
Flora S
Flora S 6 mesi fa
Bravooooo veq vazhdoni si Shyhretja E Mahmut Ferati🔥🔥❤️❤️
Aferdita 12
Aferdita 12 5 mesi fa
Hajde Mahmut edhe Shyhrete me falni Albatrit dhe Engjellusha pak shaka un jom adhuruse e Mahmutit dhe Shyhretes besomni qe gogja ju keni afru bravo ju qoft jeni 🌟🌟🌹🌹
Dukagjin Krruçi
O
Labinot Mati
Labinot Mati 3 mesi fa
bbok
Dv Shpresa
Dv Shpresa 6 mesi fa
sukse shume mire po jushkojka kenga e te madhes shyhrete bravo te dyve ju rujt zoti veq vazhdoni te 2 mrekullushme Bravvvoooo
Faik Istrefi
Faik Istrefi 6 mesi fa
Shum shum bukur,bravo
Nera 2505
Nera 2505 6 mesi fa
❤👏
Luani_ktu
Luani_ktu 6 mesi fa
Hiti i vitit 2023 qdo orë me ndëgju spo bëhet bajat
Dori Dorina
Dori Dorina 6 mesi fa
Sa te mire Marshalla 😍 ishalla ju shofim cift sa ma pare 🤩🤩
Hane Myftari
Hane Myftari 6 mesi fa
Mashallahhh Engjullushe❤
Meti Meti
Meti Meti 6 mesi fa
Shumm bukur kenga Complimente per veshjen Engjellusha si ni engjull Yll💫💫💫💫💫
Mehmet Llullakaj
Valla engjellush na zdrite gyrbetin ju lumt zeri I bukur
A S
A S 6 mesi fa
Per vitin qit vjen kta dy numer 1 👏👏👏👏
Petrika Parizi
Petrika Parizi 6 mesi fa
Të lumte goja dhe Suksese
Sabrije Zekaj
Sabrije Zekaj 5 mesi fa
O zot sa bukur jini ⭐⭐👏👏
Luani_ktu
Luani_ktu 6 mesi fa
Ska ditë pa e ndëgju është bērë fiksim 💛💙💛💙💛💛💙💙💛💙💛❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Linda🇨🇭Linda
🤝👏👏👏😍😍😍👸🏻🤴👌👏👌👏😍😍😍👌👏Super kombinim suksese per te dyt 🌟🌟jo valla mir e ki sasht kollaj zemren me fal 😍🤝😍👏😍👏😍💃🏽🕺🏻👏😍👏😍
Arbnor Gashi
Arbnor Gashi 6 mesi fa
Urime ju knoft zemra gjithmon jeni te mrekullushem ❤️❤️🤲🤲
Alfred Kadriu
Alfred Kadriu 5 mesi fa
Ju lumt goja te dyve suksese
Memdehije Beqiri
O ju lumt goja se jeni ylla zoti ju rujt por si Mahmuti e shyhretja jo ata e kan hjeshin e vet
Landi Doku
Landi Doku 6 mesi fa
Jukendofte zemra gjithe jeten 🙏🏻👏🫶💃🕺
Nana Baba
Nana Baba 6 mesi fa
😍🥰
Kimete Krasniqi
Kimete Krasniqi 6 mesi fa
Engjellusha je yll numer 1 mbas mamit yllit ton bravo✨️✨️✨️✨️✨️✨️
Bajira Spahija
Bajira Spahija 6 mesi fa
Suksese. Bravo. Pju. Shkojke. Zani. Shklqysh. Zoti. Ju. Bekoft. Paqi. Shdet. Edhe. Jet. Gjat. ❤❤❤❤❤
Luani_ktu
Luani_ktu 6 mesi fa
Tepër bukur 🙏🙏🙏🙏suksese ju priftë e mbara
•Kanita•
•Kanita• 6 mesi fa
Mashalla sa te mir jenii ♡☆
Luljeta Haliti
Luljeta Haliti 6 mesi fa
Mashalla suksese vazhdoni ne hapat e prindve ju lumt
Shqiptar Amerikan
Engji Mashallah zanin si nona jote syni keq plast nga inati Mashallah
Sofie Tahiri
Sofie Tahiri 6 mesi fa
Suksese te dyve ni kombinim shum i bukur
Nafije Kastrati
Nafije Kastrati 4 mesi fa
Ju lumt ❤❤
Gjufa Elshani
Gjufa Elshani 6 mesi fa
ju lumt te dyve ju knoft zemra
Gilimser Pagarusha
Bukur qe te dy👏👏👏👐pershendetje nga🇨🇭
Anonymm ♡
Anonymm ♡ 6 mesi fa
WoWo edhe ti Albatrit e paske kall me ket kang besom se zeri si i Shyretes edhe i Mahmut feratit m erdh
leona Azemi
leona Azemi 6 mesi fa
Bravo shum bukur ❤❤💫
Sh....I
Sh....I 6 mesi fa
Bashkëpunimi shum i mire ,Edhe ritmi edhe fjalt edhe zani si Shyhretja me Mahmunin kta 2023,. 3:52 👏😆 itvid.net/video/video-pMAtONNvFNE.html
Anonymm ♡
Anonymm ♡ 6 mesi fa
O sa e Bukur kjo Engji si Stili si Fustanin e Bukur Mashalla per të dyt
Il prossimo
PARAFULMINI
03:29
visualizzazioni 92K
Tipi i femres
3:34
visualizzazioni 3,3K
Motrat Hajzeri - E jona gojsherbetja
6:01
MEDA - DASHNI E VJETER
2:48
visualizzazioni 238K
Engjellusha Salihu - Kunatat
3:46
visualizzazioni 2,5M
Lift These Stones, Win $500
0:47
visualizzazioni 11M
Little girl left alone😭 #tiktok
0:22
FOOTBALL
0:37
visualizzazioni 17M