Buio

Engjellusha Salihu - Kunatat

Engjellusha Salihu
visualizzazioni 1 176 368
99% 88 000 666

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​​

Follow Engjellusha Salihu on…
IG: instagram.com/engjellusha...

© \u0026 ℗ Engjellusha Salihu \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 0
Lori Deda
Lori Deda 4 giorni fa
Nje keng plot vertetsi. Unë me Nusen e vellait tim jam si dy ♥️♥️🙏
Dani Asani
Dani Asani 7 giorni fa
haaaa bash kunata don
Flamur Deliu
Flamur Deliu 10 giorni fa
Poj tybe jan gzu per ty qe jav hjek bordhokun se met marr perqef tybe si ishin gzu....
Une Jam un
Une Jam un 10 giorni fa
Kret familja paska marr pjes hahaha 😂😂😂🤦‍♀️ Pse si murrt kret kojshit.
aola wili
aola wili 11 giorni fa
Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥
Florinda Amelia
Florinda Amelia 11 giorni fa
Pervec burrit kunetërit harroj qe te duan sido ti mbash amane
B. M.
B. M. 12 giorni fa
Si muzika ashtu kendimi i këges shum bukur vetem suksese te uroj engji
Merita Gjergjaj
Merita Gjergjaj 13 giorni fa
Kenge shume e bukur, por as nje Pik seshte e vertet.
doliio volay
doliio volay 14 giorni fa
🥰👏
niddg viiut
niddg viiut 15 giorni fa
Veq intersi i man kunatat se rrall e hiq ska kunata qe kaloin mirr
Arlinda Azemi
Arlinda Azemi 15 giorni fa
Pick me Girl
miko foin
miko foin 16 giorni fa
Keshtu kengesh sduhet me kendu fare se veq se rena jan se sesh tu te desh kur kunata te behe dy bot bashk vesh rena jan
doire aintu
doire aintu 18 giorni fa
Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤
doliio volay
doliio volay 14 giorni fa
Kishte qene rren ky muhabet
Bor�bardha Islami
Bor�bardha Islami 19 giorni fa
Ishalla mqellojn edhe mu qeshtu kunatat😂🤦‍♀️
Mire Marke
Mire Marke 19 giorni fa
Valla ka motra sat dush si nuk dun me pa vllaun mir veq hajt kenga mir
Alba Haxhidauti
Alba Haxhidauti 19 giorni fa
Engjellushe fustani po te rine per bukuri
Edmond Melani
Edmond Melani 19 giorni fa
Vet se kapen per flokshe 😂😂😂😂
Qazimi
Qazimi 20 giorni fa
Kur thojne nusja si mbretreshë Ja boj Kafen une toj keshë Kur thojne nusja si llukom Une idu hala ma shummë 💕(×2)
Kamberi Hisnije
Kamberi Hisnije 20 giorni fa
Po e vertet ashtu si thoni ju motra ne komente disa por kur mos ndalo se respektuari se ajo qe ka respekt per tjerat kurr zoti se humbe se vertet ka njerez te tille qe ta humbin te miren por ☝️zoti nuk harron ai vonon por kurr ste harron un po flas prej pervojes time pra vazhdoni ju tutje se respektuari ai qe ka kultur ka respekt prandsj ket te mire qe kemi mos ta humbim e sa i perket kengtares se re shum e lezetshme dhe keng shum e mire per tu degjuar klm gjitha motrat 👌🤲☝️
Arjeta Fejzuli
Arjeta Fejzuli 20 giorni fa
me ni kafe dita nis me kunata jom hujdis si me motra muhabbet njona tjt bojm hizmet knaqa vjehra tu na pa si kur shoqe jemi ba po ju bohet qefi shum qe kan marr nuse si un kur thojn nusja si mbretresh jau boj kafen un tu kesh kur thojn nusja si llokum' un i du hala ma shum mkan ble lira mkan ble ar me duvak e fustan tbardh diten nshpi o kur mkan pru kunatat per mu jan gzu nshtat mahalla mkan livdu nusja shpin na ka hjeshu ku ka moter nket dynja vllaun mir qe sdon me pa kur thojn nusja si mbretresh jau boj kafen un tu kesh kur thojn nusja si llokum' un i du hala ma shum
Neat Xheladini
Neat Xheladini 20 giorni fa
(Legend),,metem"👍
Sabrija Mehmetaj
Sabrija Mehmetaj 20 giorni fa
Evertet asht krejt vjerat jan gjeloze me kunatat ral si ki tmira
Hahahah Hahahha
Hahahah Hahahha 20 giorni fa
Te shkronja S koment isakt
bilinas mini
bilinas mini 21 giorno fa
te lumte goja por nuk esht e vertet se te duan kunatat un kam 7 kunata por te duan sa per tu majt nanen dhe baben
Emina Rama
Emina Rama 21 giorno fa
Kunotat ma.tmira
abbsnn cose
abbsnn cose 21 giorno fa
Qiten doren zemer se kejt keni mu bo vjehrra e kunata se kejta me koh kthehen te pakten rrespekt
Bruna
Bruna 22 giorni fa
Si kenge e bukur eshte . Po ne ralitet sot zduhen motrat e jo me kunatat eshte mir ajo fjala kunatat si nata ca si rosat e ca si patat ?? hahaha Eh asaj kohe po kunata te prisnin e te donin se ishte njelloje per te gjithe i mbante edukata them un asgje me shum ...
Vasuf Fetahu
Vasuf Fetahu 22 giorni fa
Haha pse kanthan plakat e moqme kunata si nata
abbsnn cose
abbsnn cose 21 giorno fa
❤❤❤❤👏👏👏👏
wiekho Hyde
wiekho Hyde 23 giorni fa
Najke lodh kunata vjehra nonaa babaaa
Dritan Halili
Dritan Halili 23 giorni fa
Bravo engji ke nje ze te mrekullushem . Suksese . 🍓😘😘🌏🌏💝💝
Qazimi
Qazimi 23 giorni fa
Engjullushe shumm e bukur je E ke kall zemër 🖤❤😘
Josefina Nikollaj
Josefina Nikollaj 24 giorni fa
Kenga shum e bukur. Une shiqyr se e kam Kunaten e mire dhe vjerren e dua shum ❤️🙏 dhe me Don. Ka edhe keshtu nuk Jan krejt njejt ❤️👍
Ajkune Citaku
Ajkune Citaku 24 giorni fa
Engjullusha bukuroshe me zerin e embel si néna e vet😘😘🌹🌹
dani dani
dani dani 24 giorni fa
Jete te persosur nuk ka askunde ne bote dhe nuk ka per te pasur asnjehere, nese mundohesh qe ti respektoshe te tjeret do te kthehet ashtu. Rastet ekstreme perjashtohen dhe duhen ndjekur thuperr vesheve :-)))
Amandagzim Pllavcimusa
Uneee enjoo njeee
sokin jon
sokin jon 25 giorni fa
Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤
Levent  Begzati
Levent Begzati 25 giorni fa
❤️❤️❤️❤️🇲🇰
Ermal Peça
Ermal Peça 26 giorni fa
Bravo engji je mbretresh Dhe artiste je si Zan mali
alida flus
alida flus 26 giorni fa
Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥
Tea Tea
Tea Tea 26 giorni fa
po ma te poshtra se vjehrrat e kunatat nuk ka ne bot
sokin jon
sokin jon 25 giorni fa
Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤
Adro Adro
Adro Adro 26 giorni fa
❤❤❤❤👏👏👏👏
opzz xsin
opzz xsin 26 giorni fa
Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥
Dani Asani
Dani Asani 27 giorni fa
haaaa kunata zdo met pa
alida flus
alida flus 26 giorni fa
❤❤❤❤
xixa xixa
xixa xixa 27 giorni fa
engjulushja eshte jettt e dua shummm shum kenge e bukur te gjitha i ke te bukra te dua💖💗😍😍🤩🤩
Hatigje Hoxha
Hatigje Hoxha 27 giorni fa
Brravo je nje princez Engji te lumt ❤❤💋💋💫💫
maryy ann
maryy ann 27 giorni fa
Kunatat mos qofshin se kur nuk dojn nusen e vllait i bie qe sdojn as vellain. Kshu qe asht rren se te dojn kunatat..
opzz xsin
opzz xsin 26 giorni fa
👑👑👑👑👑
bowen voowy
bowen voowy 27 giorni fa
Wörtlich an die 1%, die dies lesen, Gott segne Sie und mögen Ihre Träume wahr werden, bleiben Sie in Sicherheit und haben Sie einen wundervollen Tag
abbsnn cose
abbsnn cose 12 giorni fa
Kenga shum e bukur. Une shiqyr se e kam Kunaten e mire dhe vjerren e dua shum ❤️🙏 dhe me Don. Ka edhe keshtu nuk Jan krejt njejt ❤️👍
Mirlinda Mustafa
Mirlinda Mustafa 27 giorni fa
Aii ipaska bo reklam kunates vet fustanav n sallon
Smakiqi Bujar
Smakiqi Bujar 28 giorni fa
Pse bre po rren si maca e miu e qojn kunatat
Shpresa Guri
Shpresa Guri 28 giorni fa
Teksti fantazi por realiteti i hidhur ...per fat te keq ,por edhe përrallat e bukura degjohen ....ha ha ha
bowen voowy
bowen voowy 27 giorni fa
Kush ka kunata si tmoja vdekt mxoren mbas 10 viteve prej burit lafi i atire peshonte se ishin ma tmdhoja zoti va thkeft fmit e tyre
Mira miriami
Mira miriami 28 giorni fa
Bukur,bukur, urime...
Klea Klea
Klea Klea 28 giorni fa
Qiten doren zemer se kejt keni mu bo vjehrra e kunata se kejta me koh kthehen te pakten rrespekt
Ptao Tom
Ptao Tom 29 giorni fa
Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤
serdy ximi
serdy ximi 29 giorni fa
Suksese lock te dua shumm💖💖💖💖
Houcine Moufakir
Houcine Moufakir 29 giorni fa
Bravo Bravo
sadbere vejselovska
sadbere vejselovska 29 giorni fa
Po valla nukedo motra vllaun keq me epae pale sa eshtir mekan po Edhe nusja duhet me edit si me usill me to se nuk esht puna veq per bur
Medina KPASNICI
Medina KPASNICI 29 giorni fa
❤❤❤❤
Ptao Tom
Ptao Tom 29 giorni fa
Ti mas pari s’ki zo, e dyta turp cfare tema kendon. Askund reale dhe e ule femren gjithmone. Artisit supozohet te jete zeri i popullit po ti je veq pseudoartiste. Ncnccnnc
toijg avnnr
toijg avnnr Mese fa
Kenga aspak e qellume se nuk te do as vjerra e as kunatat bonu qiri nates tmadhe se kush nuk te do.🤷‍♀️
Risi Tusha
Risi Tusha Mese fa
Brravo enxhi me pelqejn shum zoni jot e muzika qe ti ben ❤️❤️
serdy ximi
serdy ximi 29 giorni fa
Shum keng ebukur bravo
Helgena😈😏
T luntan i kenge me learten me naj heshue jutubin bashke te dua shme shyretn dhe engji dhe learten jeni fansja e mamit tem 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👑👑👑👑👑👑🥰👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Helgena😈😏
Vec kush ta ka intin 🥰🥰🥰🥰🥰🥰👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Helgena😈😏
Shume bukur
senni bgon
senni bgon Mese fa
Realitet apo jo Ky do jete hiti i kanagjegjeve 💃🏻😍
Kadrija Florentina
Shum Bukur Engji 👌💥💖👸
loeupaj roblox and other stuff
Kush ka kunata si tmoja vdekt mxoren mbas 10 viteve prej burit lafi i atire peshonte se ishin ma tmdhoja zoti va thkeft fmit e tyre
ferdy mehmeti
teksti jo real - kshtu ska ma ne mes nuseve e vjehrrave
F,L F,l
F,L F,l Mese fa
Bravo Engji🔥🔥🔥
senni bgon
senni bgon Mese fa
Oooooo kallle bre bylbyl zanin e ki si bakllav
Rvve Duio
Rvve Duio Mese fa
Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤
Eljona Kastrati
Sa kang e bukur 🧿🌎🙏🏻💙🥰
Flutura Krasniqi
Eh kjo me duket se si shkon fare kenga se di pse me duket fallco 🙈🙈
Donjeta Gashi
Ahh mire boll po kur po ja shtoni Edhe surlat muzikes shqip ( Si me kon në Kurdistan )nuk po ngohet ma teper. 😩 Per bese e keni prish Eshe muziken . Ku osht klarineti e harmonika. Ato ti fell on bash shqip . Apo Ndoshta Edhe muziken na mori Greku 😔😔
Rvve Duio
Rvve Duio Mese fa
❤👑
Kaltrinë
Kaltrinë Mese fa
Ti mas pari s’ki zo, e dyta turp cfare tema kendon. Askund reale dhe e ule femren gjithmone. Artisit supozohet te jete zeri i popullit po ti je veq pseudoartiste. Ncnccnnc
Fitim Koka
Fitim Koka Mese fa
Shum keng ebukur bravo
Ale Alesja
Ale Alesja Mese fa
te lumte goja por nuk esht e vertet se te duan kunatat un kam 7 kunata por te duan sa per tu majt nanen dhe baben
Majlinda Gegaj
Majlinda Gegaj 18 giorni fa
7 kam edhe un imagjino pak shtat fjal te ndryshme ne dit me ti xjerr trut
misuyy fong
misuyy fong Mese fa
Me shume reklam fustanave e dyqanit se muzika e kangen qe e paske
f123 456
f123 456 29 giorni fa
Po de kunates vet Leartes hahaba
Mirvete Doda
Mirvete Doda Mese fa
Kjo esht ne dore te vllezerve💪 jam krenare per vellezerit e mi. Pa dhum por me dashuri nuset e respektojn njera tjetren dhe motrat e burrit pafund. Edukata dhe rregullat ne familje jan tuat dhe i ve ashtu si don ti. 🥂💃🏻
Erion Rasim
Erion Rasim Mese fa
Aman tishalut per butikin kueka learta 👌👍
misuyy fong
misuyy fong Mese fa
Kukunatat
Erion Rasim
Erion Rasim Mese fa
Butiku leartes asht evertet se kangen veq fantazi ashte
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Mese fa
Popo mendo ti edhe ndy dur mi majt si vjehrren si kunatat ato patjetr kan met keshh najsen pat thon se lojn sit bahen kry per kry🙄
Alisa Kryeziu
Zemren na knaq shummmm te dua💖💖💖💖💖💖💖🌷🌷🌷💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💕💕
Alisa Kryeziu
Oooooo kallle bre bylbyl zanin e ki si bakllav
mrio Ggg
mrio Ggg Mese fa
Palidhje shum palidhje na lodht me kunata
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Mese fa
Bravo te lumt goja
Valmir Shala
Valmir Shala Mese fa
Pomaeni kishe gjijei edhe nana jote eknoj kajken oj kunata oj kunata po skanejt me kunata shtash as menusen skeninejt jenimsue menejt neper istagrama veq shka meqit najeni ba bajat ma
laskin riubn
laskin riubn Mese fa
Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤
Wigadama
Wigadama Mese fa
*_Wörtlich an die 1%, die dies lesen, Gott segne Sie und mögen Ihre Träume wahr werden, bleiben Sie in Sicherheit und haben Sie einen wundervollen Tag_*
Mirjeta Jetullahu
❤👑
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T Mese fa
O Zot faleminderit qe jetoj ne Gjermani ,e larg SHTRIGAVE KUNATA, kurr hajer mos befshin o Perendi ato KUNATAT e mija
Ledijon Limani
Ledijon Limani 17 giorni fa
hahah
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T 29 giorni fa
@Snow White hahahahaha....shume mire po ja ben 😂😂😂😂😂😂
Snow White
Snow White Mese fa
Pse moj thua per neve ashtu 😂😂😂 se une jam kunata jote dhe do u tregoj dhe motrave se cfare ke then.
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T Mese fa
@laskin riubn Dankeschön
laskin riubn
laskin riubn Mese fa
Es ist sehr schon! Елизавета в Германии.
Gashi Drita
Gashi Drita Mese fa
Veq intersi i man kunatat se rrall e hiq ska kunata qe kaloin mirr
Gashi Drita
Gashi Drita Mese fa
Kenga shume e bukur amo sje kerka hiq me kunata Veq kush te rren se asnje kunate skalon mire krejt xheloze jane
Fadime Sefa
Fadime Sefa 24 giorni fa
Bash viq ren
misuyy fong
misuyy fong Mese fa
Oo loqk je bee te duaa shummm♥♥♥
Arianit Sokoli
Kukunatat
Mamma Tivogliobene
🙉🙉🤪🤪
Lon Pjetraj
Lon Pjetraj Mese fa
Valla te lumt goja se e bukur je e dhe kta fustana te bukur 👍
Lendita Stolla
Ja vallah kenga me ven eshte po atyne qe sju konvenon per ket keng normal se jan msu njerizit vet si kikirika ha more ha mori e vallah edhe qe ski respekt ski as gjo me vjen keq po normal nusja duhet te jet ne ven te nuses e jò me qit guhen ni meter me kunata e me vjehra allahu ju drejtoft te gjithve inshallah 🤲🤲☝️😉
era
era Mese fa
Ani ishalla ishalla reje jore te bon yzmet e te kqyr ty veq moj ymyt ti se kamet respektu
Lita Bajrami
Lita Bajrami Mese fa
Ju që sjeni të martume nuk e dini po do vjen koha edhe do e shihni do e provoni
alida flus
alida flus 23 giorni fa
Bravo engji je mbretresh Dhe artiste je si Zan mali
Lita Bajrami
Lita Bajrami Mese fa
Oj Enxhi kanga asht shum e mir ama mos tët rrej mendja se asht e vërtet se as me vjerri e as me kunata nuk asht qashtu ti qysh po e këndon kangën
Vlore Vlore
Vlore Vlore Mese fa
Bravo te lumt goja
A
A Mese fa
Je vertet si llokum e si mretenesh engji.😍🤩😘😘 je yll si mami jot e shkelqyshme
Valdete Aliji
Popo qysh Jo qfar Kange titulli pa plan koka.. ne ket bot pa kushte pa interes perpos nanes e babes ASKUSH nuk don Po kjo veq kenge eshte se ne Realitet, Pak Met Pa ma Mir ose Po ban diqka Pak ma shum se aja fillon xheloziija Para syve lule mas shpine knaqen TU u mar me ty ha buken e vet baj gajlen e huj.. Tybe veq Kange pasni bo ama ndit sodit e kunderta...
Alisa Kryeziu
Bravo bre engji e paske kall .shum teksi I bukur te lumt goja se💌 na knaq zemren me kto keg te bukura rrush sukseese 💋💋💋💋💋💋💋💖💖💖💖💖💖
Arsim Sylejmani
TISH E VËRTET .. SE KISHMI NDIE MUNGESEN E DASHURIS KURR PER NJANI TJETRIN.... ( REALITETI QËNDRON NDRYSHE )..
Elisabeth Kesk
Es ist sehr schon! Елизавета в Германии.
misuyy fong
misuyy fong Mese fa
Shumm e mir engjullueshe kenge Te lumt goja E paske kall 🔥🔥❤❤
Il prossimo
Engjellusha Salihu  - Vellau Xheloz (2020)
4:20
Luljeta Shala - Lule per merak
4:24
visualizzazioni 962 000
BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE
3:07
Leta - KUNATAT E MIRA 🔥 (2021)
4:43
visualizzazioni 1 000 000
Engjellusha Salihu - Kanagjeqi (New Version)
3:13
Lazio-Triestina 5-2 | Highlights
4:02
visualizzazioni 45 521
Africa
3:51
visualizzazioni 21 155
questo video si cancellerà tra 36h
0:52
CHI SEI IN BICI - Parodia - iPantellas
4:31