Buio

Fifi ft Remzie Osmani - Lezet ( prod.by Apollo )

FIFI OFFICIAL
Iscriviti
visualizzazioni 3 067 159
95% 29 260 1 412

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi ft Remzie Osmani - Lezet ( prod.by Apollo )
🎧 Listen & Download👇🏼:
fanlink.to/FifiRemzieOsmaniLezet
Written by: FilloretaRaçi - Fifi
Prod.by : Apollo
Sax : VisShkodrani
Director : Fatlum Nerguti
Video: cinematic albania
ImageDirector : Miranda Dupi
Wig by : AjkuneProffesional
Fifi on insta : instagram.com/fifi.official.fr
Remzie Osmani on insta: instagram.com/remzie.osmani
Apollo on insta : instagram.com/apollo_producer
Cinematic on insta : instagram.com/cinematic.albania
Special thanks to :
Sara Event - frederika Arti martesor -
Fjolena - la petit flowers & Ers jewelry
#Fifi #RemzieOsmani @ONIMA

Intrattenimento

Pubblicato il

 

30 mar 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 80
Shehide Aliu
Shehide Aliu 9 ore fa
Shum per fifin like shkojn betem te zeri urime ditlindja 💞🎀❤
Marsela Marsia Sheqerka
Super kenge po e pelqejne edhe femijet e mi nje bravo i shkon saksofonistit
Melinda s.
Melinda s. 13 ore fa
fifi e ka zanin teper t veqant 👍
BEDRIJE BEDRIJE
BEDRIJE BEDRIJE 2 giorni fa
😍😍🤩🥰😝😝
kristel Qarri
kristel Qarri 4 giorni fa
je me e miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Choko Moko
Choko Moko 4 giorni fa
Sa bukur❤️❤️🥰💕🥳😍☺️👏🎶👌🏻💕☺️😀
Natash Bajrami
Natash Bajrami 6 giorni fa
Fjiritkeeku3ueueoeoe was a mir in south Korean national
Arben Palushi
Arben Palushi 7 giorni fa
Bravo suksese per klipin duet shum i mir
Melissa Dalip
Melissa Dalip 8 giorni fa
Edhe 💯
asgsiwins suqusgdhaus
gezuar ditelindjen fifi edhe 100😃😃 te tjera
asgsiwins suqusgdhaus
shum bukur fifi dhe remzie osmani sukse ne jet julumt goja jeni flori te dyja dhe beni kenge t bukura bravo 😃😃😃
Dona Bytyqi
Dona Bytyqi 8 giorni fa
Mmmy
Arenca Seferi
Arenca Seferi 8 giorni fa
Edhe 💯vite te tjera te lumtura FIFI❤❤❤❤
Samsung Samsung
Samsung Samsung 10 giorni fa
Elita 5
Ajla Aiden
Ajla Aiden 10 giorni fa
itvid.net/show-UCJB5e3ISFnvcep4WIkjpt6g?view_as=subscriber ju lutem subscribe,video per te vegjlit tuaj dhe me video fantastike se shpejti per tu argetuar femijet tuaj te mrekullueshem na ndiqni dhe abonohuni tek kanali yne 🥰👧🧒
Xy Pr
Xy Pr 10 giorni fa
Kombinim i mrekullueshem Rema&Fifi😍😍
Martin Molloti
Martin Molloti 15 giorni fa
Per me teper video nga shqiperia e bukur. Like &Subscribe 😉 Beautiful Albania 😊 itvid.net/video/video-RYDQ9Z6BCb4.html
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T 15 giorni fa
Jeten e dojna prz fiks se na jem per merak 🇦🇱🇩🇪💎💋🧿💎
Tani Meta
Tani Meta 16 giorni fa
Dy yje
Tani Meta
Tani Meta 16 giorni fa
Dy mbreteresh Fifi dhe Remzia
Sahadete gashi
Sahadete gashi 17 giorni fa
Urime fifi remzie keng shum e bukur
Khalil Vlogs morocoIY
N
sonila soni
sonila soni 18 giorni fa
Super kenge 👌
Altin Matera
Altin Matera 19 giorni fa
Jasha
Visi Dj
Visi Dj 20 giorni fa
itvid.net/video/video-0MnXZPphOVM.html me jepni nje mendim per kete remix si ju duket flm
Valon Hasanaj
Valon Hasanaj 21 giorno fa
I love you fifi ❤
yanys vihcsarap
yanys vihcsarap 22 giorni fa
buna
Jetlir Rudi
Jetlir Rudi 22 giorni fa
😍😍😍😍😍❤❤😘♥
Servis Eli
Servis Eli 23 giorni fa
🤗💖💖
Miri_am Lani
Miri_am Lani 24 giorni fa
Jasha super like na me tmir Super hit 😎🤣🤣🤣🤣
Era Gashi
Era Gashi 24 giorni fa
Oj fifi mos u mundo me ja kalu Taynes
Mirela Mrishaj
Mirela Mrishaj 25 giorni fa
❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Darya Alexandrova
Darya Alexandrova 25 giorni fa
Hello! I have a buisness proporsal for you. Can you tell me how I can connect with you?
BNT WE ARE THE BEST
BNT WE ARE THE BEST 20 giorni fa
Why
Paola Fusha
Paola Fusha 26 giorni fa
me te vertet kjo keng te ben te ndihesh mire
Besa Hoxha
Besa Hoxha 26 giorni fa
Jeni re dyja lezeti i muzikes popullore veriore. Urime dhe suksese me te medhaja!
Kimete AXHAMI
Kimete AXHAMI 24 giorni fa
Besa Hoxha vjkuhhb Djjju7p
Ilir Sogojeva
Ilir Sogojeva 27 giorni fa
te dua jam fansja jote fifi jam orgesa sogojeva jam 9 vjeq
Servis Eli
Servis Eli 28 giorni fa
😍😍😍😍
King Löwe
King Löwe 28 giorni fa
lezet je
perla Gold
perla Gold 28 giorni fa
Po besa per merak jeni e kendoni per merak. Keni lind per me kendu 💃🏻💃🏻💥💥🌹🌹🎤🎤
Cherry Strawberry
Cherry Strawberry 29 giorni fa
Super❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤩🤩🤩🤩🤩
O K
O K Mese fa
Dy karaktere te ndryshme ne muzik te dyat te mira.
Tilaa Krusha
Tilaa Krusha Mese fa
Nana ja dim lezzetin na kem lind per qefii....😚😚dyjavee
Tafa Defi
Tafa Defi Mese fa
Na Na Na jadim varfërisë...
Bashkim Bllaca
Kang shum perfekte 🇽🇰🇦🇱
Kristian Qafalia
Këngë e bukur urime...
Klaudio Memeti
Shum bukur ♡♡♡♡
Viktor Bushi
Viktor Bushi Mese fa
Bravo Remzija kendon bukur Urime
Armand Nuraj
Armand Nuraj Mese fa
Remzia xullum me shampanje...... Flake po nxjerr nga syte.... Sa po dallohet
Nikolic Debora
Super 😜😅
Davide's World of Dance Sport
Awesome Samba🔥
oiuet souiu
oiuet souiu Mese fa
Urime Fifi datelindja e gzofsh zemer por me kete bashkepunim shum i mir edhe suksese ne te ardhmen ❤
miko foin
miko foin Mese fa
Gezuar ditelindjen Fifi. Kenga eshte e mrekullueshme
Saban Duraki
Saban Duraki Mese fa
Ju knoft zemra Fifi e Z.Osmani Bum e Hit
enjo elda eriona
❤❤❤❤💖💖💖Fifi 👏👏👏👏👏
miko foin
miko foin Mese fa
I’ve been waiting for this video
Albania Portami via
As koronavirusi nuk pi o nal
ARMELA QUEEN
ARMELA QUEEN Mese fa
ju qe po shkruani ne komente ju lutem 👏ateher e keni nje bravo nese ma beni sub se ua bej me Respekt
ARMELA QUEEN
ARMELA QUEEN Mese fa
bama sub se ta baj e nese ma ben zoti ta bekoft familjen
misolou fout
misolou fout Mese fa
Keq
doliio volay
doliio volay Mese fa
Oh. zemer love lidaaaaa pucccc zemer dashurime gruanyllll
adison rea
adison rea Mese fa
Remzie te lumt goja
adison rea
adison rea Mese fa
Shume urime per ty fifi edhe 100 je nje kengetare shum e mir me fal qe ste urova pak me para ke nje ze shum qetesues bravo gjithashtu dhe Rezmien bravo je nje kengetare shum e mir Olsi Bylyku je shum shakagji 2 binjaket shum bukur Sukse klipi Edhe jeni artist te medhenj 😙❤❤💖
Elma Aliu
Elma Aliu Mese fa
Urime Fifi ditëlindja i gzoft dhe shumë tjera! 💖
doliio volay
doliio volay Mese fa
Remzija i paska dhi en to krejt
Studio ar
Studio ar Mese fa
👏🏻👏🏻
Music Records
itvid.net/video/video-cWdDxjZWd7k.html
Besi Besi
Besi Besi Mese fa
te dyja qihen nbyth
》ILIRIDA《 》Mitro《
Ti don me than qe qihesh n'bothe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bourdon845
bourdon845 Mese fa
Jolies images
Behar Shallti
I love you fifi
Xhoana Talo
Xhoana Talo Mese fa
Bravo fifi 😘😘
Blendi Blendi
Keq
afutla qian
afutla qian Mese fa
I’ve been waiting for this video
erl erl
erl erl Mese fa
Urime Ditlindjen Fifi te uroj xhdo te mira ne jet Konga perfect me Remzien 🙋‍♀️🧿❤️❤️👍
ItsMateo
ItsMateo Mese fa
[ REF. 2X ] Na, na, ja dime lezetin Na, na kemi lind per qefi Na jem, na jem per marak Na jem per marak [ FIFI & _REMZIE OSMANI_ ] Po du une me t'qullit sot Ta lom inatin, pse jo S'ka ligj qe s'kam me thy, no. S'guxon me kon monoton. Nates sonte leja Fajin , fajin nates sonte leja. Instikt kena gjeja me kon me ty une do e beja. _Si tham na e bojna dashnis i knojna_ _Na ket se lojna Jeten e dojna_ [ REF. 2X ] Na, na, ja dime lezetin Na, na kemi lind per qefi Na jem, na jem per marak Na jem per marak [ FIFI & _REMZIE OSMANI_ ] Damllaja, damllaja kur e prek a mo m'ra. Damllaja, damllaja kur e prek a mo m'ra. Ha!! Hajde dashni se nuk po t'gjejm Nxejma trupin krejt Se pa ty nuk po ja vlejka Per ty une shishen me fund e kthej Se ti the, ti the, ti the Je e jemja _Si tham na e bojna dashnis i knojna_ _Na ket se lojna Jeten e dojna_ [ REF. 4X ] Na, na, ja dime lezetin Na, na kemi lind per qefi Na jem, na jem per marak Na jem per marak
t 45
t 45 Mese fa
Si elizabeta marku nuk ka me bot ' kot se kot mundoheni
afutla qian
afutla qian Mese fa
Apoju vje Lezet po
Behar Shallti
Kurre sta daj
Behar Shallti
Me falni se pahiri
Meli bajqinca
Qashtu bre kendofshit gjithmon kshtu per lezeti nji Big like !.. se nakan pas tesh me do kenge dul lulije hini lulija hajradin pasha🙏👍💐🙋‍♀️💜💜🍾🎂
Beby kids
Beby kids Mese fa
Help me like 😢😢😢😢
Day Light
Day Light Mese fa
Remzija i paska dhi en to krejt
HJONIA BELUL
HJONIA BELUL Mese fa
🔥🔥🔥Super
Mirela Mirela
O imend keni lind per qefit ju .rahat pare pa mundim shetitje po ashtu eheng e dyzen.😏
Noel Bregaj
Noel Bregaj Mese fa
Fifi je e madhe i love you💓💓❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💖💖💖
Prossimi video
Era Rusi ft. Remzije Osmani - Telat e Zemres
03:52
Fifi - Zogo (prod.by BiniDiez & Apollo)
03:29
visualizzazioni 10 000 000
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
03:18
visualizzazioni 12 000 000
Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)
02:54
Flori Mumajesi - Cun Tirone
03:06
visualizzazioni 7 100 000
Trimi - Hava Hava (Official Video 2018)
03:20
visualizzazioni 11 000 000
Samanta - Pse
03:57
visualizzazioni 5 400 000
ALICE è SCOMPARSA!!
10:03
visualizzazioni 91 485
Zerocalcare a Propaganda live - Lele
5:08
GHSBR CORSE #1
13:13
visualizzazioni 276 998
HAI MAI di coppia!!! *Valespo vs Tankele*
10:57