Buio

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

FIFI OFFICIAL
Iscriviti
visualizzazioni 13 871 315
97% 135 046 3 667

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Follow Fifi on :
instagram.com/fifi.official.fr?igshid=1ncxf8om4ye5h
facebook.com/FiFi.official
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
Melody & lyrics : Fifi - Filloreta Raçi
Ork: Kledi Bahiti
Prod.by Threedots
Image director : JoniPeci
🎧 Listen & Download
Fifi - Marova 👇🏼
► fanlink.to/FifiMarovaOnline

#kengamagjike2019 #fifi #onima

Musica

Pubblicato il

 

17 nov 2019

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
Alketa Ibrahimi
Alketa Ibrahimi 3 giorni fa
♥♥♥
Adela Dela
Adela Dela 4 giorni fa
O yll ti ja vleje per vendin e pare💖💖💖💖💖💖💖💖
Teuta Alleshi
Teuta Alleshi 7 giorni fa
❤❤❤❤❤
Nice Day
Nice Day 9 giorni fa
BRAVO! ❤️
cobo lori
cobo lori 9 giorni fa
Kur te degjova kam qare cfare zeri bravo 😘
bala
bala 9 giorni fa
😢😢😢
Nevena Toder
Nevena Toder 10 giorni fa
Wow, this is beautiful! I keep listening again and again, even before I found the translation. Such an emotional and beautiful voice. Bravo!
Love Yassi
Love Yassi 11 giorni fa
Fifi ti gjithmone do jesh fituesja e ketij festivali per ne:)
T Gashi
T Gashi 13 giorni fa
In the garden of tears I am burning poor(me) I am waiting for you to take me out of the darkness I laid in front of you a road full of needles Just so you can never touch me/reach me Heeeeeee Just so you can never touch me/reach me Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you Touch my soul if you want break it Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you If only you did a little for me(in comparison to what I did for you) The tired heart is bleeding in summer I am waiting for you to tell me that you love me forever I didn't expect from you to hurt me/I would never expect to get hurt by you Who knows my pain? Heeeee Who knows my pain? Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you Touch my soul if you want break it Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you If only you did a little for me(in comparison to what I did for you) It isn't your fault noooo That for you I brought the sea in your feet(I brought everything you wanted) It is your dault yesss There is no letter,there is no word that you believed Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you Touch my soul if you want break it Because I was obsessed ,with you I was crazy ,about you I forgot myself,over you If only you did a little for me(in comparison to what I did for you) lyricstranslate.com/de/marova-i-was-obsessed.html
Go Go
Go Go 3 giorni fa
@T GashiThe tired heart is bleeding in summer.. 😂😂😂😂
T Gashi
T Gashi 3 giorni fa
Go Go sdi per çka po kesh
Go Go
Go Go 5 giorni fa
😂😂😂😂😂😂😂😂 E ke perkthy....po fiks fare
Bujari Begu
Bujari Begu 14 giorni fa
Az666z
G.P.S
G.P.S 16 giorni fa
sikur po thernin macje
rogaci isamedin
rogaci isamedin 16 giorni fa
Pdrejtësi I eshtë bërë Fifit
Anxhi M
Anxhi M 17 giorni fa
Ju lutem me beni subscribe nese keni mundesi faleminderit itvid.net/video/video-zhbGrJjheC0.html
Inushe Salihu
Inushe Salihu 18 giorni fa
🌹🌹🌹
Kiana Kurraj
Kiana Kurraj 18 giorni fa
Je yll ke ze brilant
NARCIS
NARCIS 26 giorni fa
Sa keq ke ra moj
Tahire Selimi
Tahire Selimi 29 giorni fa
Të lumt mirashjane krenohemi me ty Allahu të rujt , 🤗
Ini Berat
Ini Berat Mese fa
Pervec refrenit nuk mar vesh ģje tjeter,sidoqofte nje njish
Iro P
Iro P Mese fa
Ti na e prek shpirtin me këtë zë o Fifi
Blue Mare
Blue Mare Mese fa
⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Badi Assaf
Badi Assaf Mese fa
Ich liba dech markila
natyre_animal_11 love
Fifi mbesa ime 4 vjecare maron pas teje😂
Marieta Madhi
Se mbarova mbas teje u terbova mbas teje super ❤❤
Igli Haxhillari
🤩🤩🤩😍😍😍😘😘😘
Melisa I.
Melisa I. Mese fa
Në kopshtin e lotëve po djegem si e mjerë Po pres ti me m'kap prej errësirë me m'nxjerr Rrugë me gjilpana mi shtru si përherë Që ti kurrë mos me m'prek Ah-ah-ai, që ti kurrë mos me m'prek Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje Zemra e lodhur pa gjak po shlon vlerë Pres të më thuash "Të dua" njëherë Nga ti të lëndohem s'e prisja najher Kush dhimbjen mu ma njeh Ah-ah-ai, kush dhimbjen mu ma njeh Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje S'ke faj ti, jo, oh Që për ty detit n'kom unë i kisha shku Ke faj ti po, oh Nuk ka shkronjë, nuk ka fjalë që ti e ke besu E prapë marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Prekma shpirtin nëse do ti theje Se marova mas teje U tërbova mas teje Veten harrova mas teje Ti veç pak t'kishe bo mas meje T'kishe bo mas meje
Nita Nita
Nita Nita Mese fa
skam asgje kunder qe e ka mar Kupen Eneda ama Fituesja e vertet duket ktu ne youtube tek Liket e Fifi ka 58.247 Like e kurse Eneda 29.236 Like dhe kshtu qe duket kush esht vertet Fituesja kjo me me shum Like dhe ajo esht Fifi por tekefundit ne Keng duhet vetem te kesh Knaqsi e te kendosh me zemer kjo vlen tek Kendimi
mimoza koja
mimoza koja Mese fa
kjo është magji. është vërtet një këngë super e bukur dhe domethënëse
Mia Viola
Mia Viola Mese fa
Me e mira je zemer ato violinat japin shume pike kengeg , je si shpirt
Shllaku Brigjilda
Adele shiptare je ti moj yll
bala
bala Mese fa
5 🌟❤️
Bora Taka
Bora Taka Mese fa
Aj love you ❤️💋💋
Bora Taka
Bora Taka Mese fa
Shum super
Noemi Katia
Noemi Katia Mese fa
Ata qe kan lere dislike e kan ben sepse je shume e talentuar❤️❤️❤️❤️❤️
Arilda Dauti
Arilda Dauti Mese fa
Superrr🔥
ertemis simetre
Presheva says WOW Sister 🇦🇱
Vladimir Koleta
Kengetare e mbrekullueshme..ne ze e perfeksion skenik.
Azre '97
Azre '97 Mese fa
Ne kopshtin e loteve po djegem si e mjere Po pres ti me m'kap prej erresire me m'nxjerre Rrug't me gjilpona mi shtru une si perhere Qe ti kurre mos me m'prek Aaaaj Qe ti kurre mos me m'prek Se marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrova Mas teje Prekma shpirtin nese do ti theje Se marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrova Mas teje Ti vec pak t'kishe bo mas meje Zemra e lodhun pa gjak po lshon vner Pres te me thuash 'te dua' njehere Nga ti te lendohem se prisja najhere Kush dhimbjen mu ma njeh Aaaaaj Kush dhimbjen mu ma njeh Se marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrova Mas teje Prekma shpirtin nese do ti theje Se marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrova Mas teje Ti vec pak t'kishe bo mas meje S'ke faj ti Jooo Qe per ty detit n'kom une i kisha shku Ke faj ti Pooo Nuk ka shkronje nuk ka fjale qe ti e ke besu E prape marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrova Mas teje Prekma shpirtin nese do ti theje Se marova Mas teje U terbova Mas teje Veten harrovaa Mas teje Ti vec pak t'kishe bo mas meje T'kishe bo mas meje
ersi ersi2
ersi ersi2 Mese fa
Fifi❤❤❤❤❤
Navi22Leki
Navi22Leki Mese fa
Oh ç'u knaqa duke qare! Flm qe ekzistojne artiste te tipit FIFI.
Danilo Zeka
Danilo Zeka Mese fa
Je shume e mire dhe plot talent!! 🌟
gang gang
gang gang Mese fa
super kenge
Afrimzhuka Afrimzhuka
❤️💋💝🌈💓💖🖤💚😻❣️♥️💗
Nida Tamer
Nida Tamer Mese fa
Me kete kenge ishe ti fitusja po ta moren cmimin pa merite
Eldis Runs
Eldis Runs Mese fa
Bravo Fifi..nje subscribe ju lutem
florinda Shehu
Super kenge
Liliana Miza
Liliana Miza Mese fa
Fifi kengetarja e preferume e mamit tim e motres dhe e imja.Sa here e nigjon mami im qan se Fifin e pelqente motra ime e vogel qe nuk jeton me
ridvan panxhi
E gjithë kenga ishte. mbarova mbas teje
ali canyar
ali canyar Mese fa
From Syria 🌷 it's really beautiful song ❤👍
Ermir Shala
Ermir Shala 3 giorni fa
@ali canyar i,m so sorry....one day things will get better.
ali canyar
ali canyar 3 giorni fa
@Ermir Shala unfortunately no😢
Ermir Shala
Ermir Shala 3 giorni fa
How is syria now...., is everything ok
H E
H E Mese fa
Njëra nder kompozimet më të mira që kam ndegjeue ndonjiher ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
UZRIE CARA
UZRIE CARA Mese fa
Po
Ornela Kurti
Ornela Kurti 2 mesi fa
Gjigande Fifi gjithmon e me te bukura kenget👏👏👏👏👏
Renada Zylfo
Renada Zylfo 2 mesi fa
meriton shum...ze fantastik me te prek shpirtin...
Entela Rucaj
Entela Rucaj 2 mesi fa
Super vokal ☝🏻
Ona Goxhuli
Ona Goxhuli 2 mesi fa
Bravo Fifi je kengtarja me e mir ne bot 😘😘
Nun_ya_business -_-
I'm an english comment hi😁
paolo3319
paolo3319 2 mesi fa
Super kenge gjynaf qe nuk.ka nje video clip
Lindita Gera
Lindita Gera 2 mesi fa
Ze magjik
_Ariela _
_Ariela _ 2 mesi fa
sa her e degjoj ket keng me qetson shpirtin❤Super keng❤10 her ose me shum e degjoj ne dit❤Fifi❤
Njomza A
Njomza A 2 mesi fa
Je e mrekullueshme, te duam ne nga Kosova ❤️❤️
Alda Frroku
Alda Frroku 2 mesi fa
Njomeza a mund te me besh subscribe
Wines Gluhwein
Wines Gluhwein 2 mesi fa
Kenge shume e bukur dhe fifi eshte njesh
Natasha Terziu
Natasha Terziu 2 mesi fa
Keng super e bukur
Gazmend Lleshi
Gazmend Lleshi 2 mesi fa
Fifi je e mrekullueshme kam dashur shume te te takon se zeri yt eshte I bukur
Markelo Markleo
Markelo Markleo 2 mesi fa
Bravo yllll👏👏👏❤me kte kenge e ke qare fare te lumt💋💋💋💋💋💋💋
Lindjon Kipti
Lindjon Kipti 2 mesi fa
Je shume ebukur
Ela Ela
Ela Ela 2 mesi fa
Bravo Fifi me pelqen kenga 👏👏
Mimoza Kapoli
Mimoza Kapoli 2 mesi fa
Fifi ke nje ze engjellor ,je e mrekullueshme
Perik Prifti
Perik Prifti 2 mesi fa
Të lumtë goja fifi ⛤⛤⛤💮💮💮💐💐💐🎀🎀🎀👏👏👏👏
Ergen Manjani
Ergen Manjani 2 mesi fa
o Fifi a do bejm nje foto
Denisa ILLYRIANS
Sa fiksim kjo këngë
Behar Murtezani
Behar Murtezani 2 mesi fa
Ccccccccccc Bjork Judd jfk kink z$👗👗💓💓👜👜💄💄👑👑🍉🍉😍😍🎓🎓💜💜😂😂😇😇😘😘🏣🏣🐥🐥😢😢🤘🤘👐👐
Rudina Rudina
Rudina Rudina 2 mesi fa
Fifi je nje kengetare e mrekullueshme .ne cdo muzik qe ben percjell ndjenja.jam nje fanse e cmendur pas teje .JE nona fifi.I LOVE YOUUUUUUU❤❤❤❤
Aleksander Veshi
Fifi shum kang e bukur .bravooooooooooo
amra sejdiu
amra sejdiu 2 mesi fa
sa bukur kendon
Mobin Leart
Mobin Leart 2 mesi fa
🙏🙏👍👍
indriti diti
indriti diti 2 mesi fa
eshte e bukur
Tela Pasha
Tela Pasha 2 mesi fa
Nuk ta prek shpirtin nga qelli💖💖💖💖🎉🎉🎉💐💐💐💐🤩🤩😻😻
Tela Pasha
Tela Pasha 2 mesi fa
Neser ke mbaruar vertet lidhu
Riges Laci
Riges Laci 3 mesi fa
O yll I bukur
Ariola Kokla
Ariola Kokla 3 mesi fa
Morninca-mornica mishi sa here e degjoj!Bravo!
Daniel Mersini
Daniel Mersini 3 mesi fa
This song is for my only son. Ilove you sooo much. Im so sorry becouse iwas ill and you take care for yoursef .I wish all best think in w
Xhorxhina Xhorxhina
Sa embel kendo you are beautiful end so sweet jemi me fat qe kemi nje kengetare Te mrekullushme Te uroj gjith Te mirat e ksaj bote suksese me muziket Te dua pafund heart🥺🥺🥰❤️❤️❤️❤️💞💞💞💞🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌
Sami Ahmeti
Sami Ahmeti 3 mesi fa
Bravo Fifi
Neslihan Pasho
Neslihan Pasho 3 mesi fa
Jepni sae shume klikime per fifin
Genti Ge
Genti Ge 3 mesi fa
😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭
Barbara Tomas
Barbara Tomas 3 mesi fa
O ylli i Kosoves ❤️
dora spahiu
dora spahiu 3 mesi fa
Fifi zër yt i qe te prek deri ne asht
Junuz Junuzi
Junuz Junuzi 3 mesi fa
Te na ni sen dallohet. muzika Kshyret nuk Ngohet. ne Festivale me hater shkohet fuck it Kenge-Kryeveper nuk fitohet. Mos u merr me festivale tallavash te duam ne Eurovision.
Ty Tyty
Ty Tyty 3 mesi fa
Shummmmmmmme e bukur
Arian Hana
Arian Hana 3 mesi fa
Majy 2018
Arian Hana
Arian Hana 3 mesi fa
2018
être femme
être femme 3 mesi fa
E kam degju 10000 here dhe cdo her te njejtin efekt si heren e par ... dashuri.
kjara spaho
kjara spaho 3 mesi fa
Wow je nje thesar Fifi sa her e degjoj kete kenge me renqethet mishi ❤❤❤❤wow te adhuroj BRAVO 💜💜💜💜💜
Ermira Topatlli
Ermira Topatlli 3 mesi fa
7
Mela kuqi
Mela kuqi 3 mesi fa
eshte shum e bukur bravo
19 98
19 98 3 mesi fa
FIFI JE SUPER E BUKUR DHE KENGETARE E SHKELQYER 🇦🇱🤩🔥🔥🇦🇱
Albi Rrasa
Albi Rrasa 3 mesi fa
Zeri me i mire ne Shqipëri 👏👏👏
Kristina Gjika
Kristina Gjika 3 mesi fa
Fifi je si shpirt kendon shum bukur je shpirt🌹
Korca Korca
Korca Korca 3 mesi fa
Fifi na kenaqe
Fatjon Nuhu
Fatjon Nuhu 3 mesi fa
Salla theret fifi Prandaj aty dhe muzike ska drejtesi fifi eshte shume talentuar dhe kenga ishte per cmimin pare ardit prandaj mbani drejtesi jo mashtrime ne salla Aty ashtu kaqene dhe jete lereni mari cmimin kushe meriton jo mari ke keni miqe
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 3 mesi fa
Marum mi fifi po kush po maron mas meje lene mo me u terbu nuk bohet fjal .je shum e mir ...te lumte .🙏🙏🙏🙏🙏
Prossimi video
Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)
03:06
Arilena Ara - Nëntori
04:03
visualizzazioni 40 000 000
Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)
03:29
visualizzazioni 26 000 000
Elvana Gjata - Tavolina e merzise
02:45
visualizzazioni 17 000 000
Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende
03:11
visualizzazioni 23 000 000
Tuna ft. Yll Limani - A don hala
03:26
visualizzazioni 26 000 000
Bruno - Pash dy syte (Cover)
01:38
visualizzazioni 4 200 000