Buio

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

FloriMumajesiOfficial
visualizzazioni 5 196 490
97% 53 094 1 587

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: fanlink.to/KangaMagjikePlas
Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)
Music by Flori Mumajesi
Lyrics by Flori Mumajesi
Production by Threedots
Connect with Flori Mumajesi:
web.facebook.com/florimumajesi
instagram.com/iamflorimumajesi/
Connect with Threedots:
www.threedots.al/
web.facebook.com/threedotsalbania/
#flori #plas #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content #plas

Musica

Pubblicato il

 

2 dic 2018

flori mumajesiflorithreedotsalbaniamusicpikatrepikashqipmp3audioplasvideopremiereproductionmumajesikenga magjikeshqiperiakosovakosovotiranaprishtinashpirteyoutuberewindvevospotifyitunesfacebooksnapchatinstagraminstaflori kanga e rekenga magjike 2018kenga magjike floriinstrumentalmelodylineworldflori kanga magjikeku gabumtre pika

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 2 669
Berta Bajrami
Berta Bajrami 53 minuti fa
ok zemer a little while ago and have a great way to go back and enjoy your stay in touch, and the rest. The list of neighbouring businesses and organisations to be the first place 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 🎂 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 💓 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞 💞
Max myork
Max myork 3 ore fa
U ka vesh me te zeza. Tamom si kenge varrimi
Berta Bajrami
Berta Bajrami 3 ore fa
ok zemer a little bit more about this product w din mail and delete this message to your account details are available. We have to be the same as your business and leisure activities that the UK and the family
Berta Bajrami
Berta Bajrami 3 ore fa
ok the most important thing to remember that I am looking forward. I am looking to recruit a few minutes walk from my Android phone. The list below and click on Your website is not responsible or liable for the next couple ☕ ☕ ☕ ☕ ☕
Iulia Avram
Iulia Avram 3 ore fa
👉👍👈
daniela hoxhalli
wow sooo beautiful,love your music FLORI XOXO
Elida Balla
Elida Balla 5 ore fa
👏👏👏👏👏👏 bravo fitore e bukur 😍😍
16 ALB
16 ALB 5 ore fa
That’s too Beautiful Love it ! Greating from Belgium
SEITENAUFNULL
SEITENAUFNULL 5 ore fa
Eurovision Songcontest 2019
monja kaci
monja kaci 7 ore fa
shume kenge e bukur e meritoje qe ta fitoje kengen magjike
raman peca
raman peca 7 ore fa
Sa bukur eh elvan e ka ba florin me vujt sa gjynafe
muci avd
muci avd 7 ore fa
Ushesyevshesuebehsddudedjsdsjsusehsueuheeuehe
Roxana Fer
Roxana Fer 7 ore fa
A te mungon ty fryma ime Siç po mungon mu fryma jote Veten time e perseris A te mungon fytyra ime Siç me mungon mua fytyra jote Dhe veten time perseris S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo E perserita prap veten time Dike si ty une do kerkoja Dhe pse e di nuk ka si ti Dhe beja kot sikur harroja Keputur gjunjet, ecja vazhdoja Veten time e perseris S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo E ke mirenjohjen time perjetesisht Mesova une te ndjej njesoj si ti Kam jetuar, kok e kemb dashuruar Akull shpirt im sot Se nuk te kam dot S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo... Bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo
inara krasniqi
mos i beso dashuris ,se nxjer brobleme
GamingwithAlbanians &&
😎👌😍
GamingwithAlbanians &&
suppeeeeer
Heri Dalipi
Heri Dalipi 9 ore fa
Legjenda e muzikes shqiptare ...tekst , muzikë super 👏👏👏
Murtezi Edoard
Ke shumë këng të bukura me këtë këngë , Je i pari në bot kuptohet për muzik , Edoard Koskva 👏
Erona Ajvazi
Erona Ajvazi 9 ore fa
Te lumte goja per kete kenge😅😅😅😅
mikela miki
mikela miki 9 ore fa
0:01 0:02 0:03 0:04 0:05 0:06 0:07 0:08 0:09 0:10 0:11 0:12 0:13 0:14 0:15 0:16 0:17 0:18 0:19 0:20 0:21 0:22 0:23 0:24 0:25 0:26 0:27 0:28 0:29 0:30 0:31 0:32 0:33 0:34 0:35 0:36 0:37 0:38 0:39 0:40 0:41 0:42 0:43 0:44 0:45 0:46 0:47 0:48 0:49 0:50 0:51 0:52 0:53 0:54 0:55 0:56 0:57 0:58 0:59 1:00 1:01 1:02 1:03 1:04 1:05 1:06 1:07 1:08 1:09 1:10 1:11 1:12 1:13 1:14 1:15 1:16 1:17 1:18 1:19 1:20 1:21 1:22 1:23 1:24 1:25 1:26 1:27 1:28 1:29 1:30 1:31 1:32 1:33 1:34 1:35 1:36 1:37 1:38 1:39 1:40 1:41 1:42 1:43 1:44 1:45 1:46 1:47 1:48 1:49 1:50 1:51 1:52 1:53 1:54 1:55 1:56 1:57 1:58 1:59 2:00 2:01 2:02 2:03 2:04 2:05 2:06 2:07 2:08 2:09 2:10 2:11 2:12 2:13 2:14 2:15 2:16 2:17 2:18 2:19 2:20 2:21 2:22 2:23 2:24 2:25 2:26 2:27 2:28 2:29 2:30 2:31 2:32 2:33 2:34 2:35 2:36 2:37 2:38 2:39 2:40 2:41 2:42 2:43 2:44 2:45 2:46 2:47 2:48 2:49 2:50 2:51 2:52 2:53 2:54 2:55 2:56 2:57 2:58 2:59 3:00 3:01 3:02 3:03 3:04 3:05 3:06 3:07 3:08 3:09 3:10 3:11 U lodha pak por ja vlen :) Like komentit te pakten 😉 ose Subscribe me
Lusiana Disha /lusiana.disha
my favourite😍😍😍love it
Desar Desara
Desar Desara 10 ore fa
Bravo kenge super
Kejdi Balla
Kejdi Balla 11 ore fa
Flori je këngëtari im më i preferuar
inara krasniqi
inara krasniqi 12 ore fa
flori mumajesi e ka zan venin e par
arba OMG
arba OMG 12 ore fa
Flori kënga 1 je ylli jone #iloveyou
Rene Ntn
Rene Ntn 13 ore fa
Magike😍😍😍 te dua sumeee😘😘
Griselda Sardi
Griselda Sardi 13 ore fa
Nje kenge shume è bukur dhe me nje tekst domethenes shkelqen flori...
Arion Dedushi
Arion Dedushi 14 ore fa
Too bad you can't sing live 😂. Waste of money visiting your concert in Albania.
Ardiana Bajrami
Ardiana Bajrami 14 ore fa
Plot jete jane kenget e tua 😱💯❤️⭐️
Berta Bajrami
Berta Bajrami 15 ore fa
ok zemer a little while ago and I am a beautiful person. I have been in touch with the following information to help you to the 💋 💋 💋 💋 💋 🍸 🍸 🍸 🍸 🍸 🎂 🎂 🎂 🎂 ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ ☕ 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍰 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 🍵 and password to access to a friend. I will not be used to be able. . The comments. The list of the most of your order and we will have the opportunity. This email is not responsible or liable, and the family. I have to do with a friend about this product
Berta Bajrami
Berta Bajrami 15 ore fa
ok zemer the same as your status and see how it goes on to the 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💋 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💔 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 💕 vetem per mua ti stalle. I have a great time to do so by law. All rights reserved for you. . The comments. I am a beautiful day. . The comments. The list of all the time of year again for all the time of year again for the use of the best of luck.
Ylli lama
Ylli lama 16 ore fa
kenge shume e bukur
Ylli lama
Ylli lama 16 ore fa
E kemi pelqyer te gjithë
Ylli lama
Ylli lama 16 ore fa
Te lumte o flor
Ylli lama
Ylli lama 16 ore fa
Shume e bukur
Sara Hyka
Sara Hyka 16 ore fa
Super kenge bravo
Hektor Myrteza
Hektor Myrteza 16 ore fa
flor je shoku i klajdit dhe ke nje kenge shum te bukur bravo
gona Gashi
gona Gashi 16 ore fa
Flori ti je kengetari me i miri Te gjitha kenget e tua jan hite Urime per fitoren 🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️
Egi Qatollari
Egi Qatollari 16 ore fa
Sdi pse qaj kur degjoj kte keng te fal kaq shum emocion ndjenj gjithcka
Megi Hasimllari
Megi Hasimllari 17 ore fa
love
eirhnh mako
eirhnh mako 17 ore fa
😭
Hermes Paris
Hermes Paris 18 ore fa
o floro ca njeriu je ti mer plak ....ca jane kto kenge ...ska njeri si ty te lumte plako je i papame ...vazhdo kshuuu je ma i miri qe ka pa nai her kjo shqipnia jone ma i miriiiiiiii
Agjensi Gersa
Agjensi Gersa 18 ore fa
plas kenga fituese e KENGA MAGJIKE 2018
Nikoleta Bollano
Shum keng renqethes dhe ata qe sjan te dashuruar I ben te ndihen te dashuruar je adhurim
Brikena Erebara
Brikena Erebara 18 ore fa
O Flori e ke fitu trofeun.
Rudi Hoxhq
Rudi Hoxhq 20 ore fa
Keng shume e bukur. Me pelqen shume.🤗🤗🤗🤗😘😘
Dariø GR
Dariø GR 20 ore fa
I dont about what he sings but its beautiful. I want to hear an english song!!! :)
wini wini
wini wini 22 ore fa
😥😥💔
Saimir Sinakoli
Saimir Sinakoli Giorno fa
Bravo Flori
Berta Bajrami
Berta Bajrami Giorno fa
ok zemer the same. The list is endless supply and fit in your area of expertise. I will have to pay the price or to book a room for the info on our website at terms and the family
Denis Hackaj
Denis Hackaj Giorno fa
Bravo Vlla je i moll Flori
Аннабелл Марриноваа
super✌✌❣:O
Dangerous Shadow
Bravo!!Me shpirt ke kenduar!!
Tanz
Tanz Giorno fa
Elena Metaj
Elena Metaj Giorno fa
Bravo bravo Flori Je më i miri
labe labja
labe labja Giorno fa
E bukur
Elmira Broshka
Elmira Broshka Giorno fa
Ee super te dua florii je nje kengetar superr
Ermelinda Rexha
Ermelinda Rexha Giorno fa
I. Righted. that. My. Name. is. Sindy
NKU BEATZ HipHop Rap Rnb Hard Trap Instruments Beat
Bravo flori je i pavdekshem ki pru shum gjera te bukura🙏🙏🙏
Edi Sheshi
Edi Sheshi Giorno fa
Sei leggenda Flori
Lili Shingjergji
Je i mrekullueshem flori..e adhuroj zerin tend..
LucidDreaming9
LucidDreaming9 Giorno fa
Fifi eshte Adele per Shqiptarët 👑...❤....❤....❤ Mc Kresha eshte 2Pac per Shqiptarët 👑...❤....❤....❤
GjoniDep ALRKS
GjoniDep ALRKS Giorno fa
Bravo Flori je nëna e Muzikes
Gezim Cikalleshi
SUPER
Eibi,Anja,Ajled,Darla love
Super kjo kenga
marsegli gjeci
marsegli gjeci Giorno fa
tlumt flori i papam
Burhan Merdzani
Burhan Merdzani Giorno fa
Pse e ke ba vetem 3 minuta muziken 😭
artin papazjan
artin papazjan Giorno fa
Bravo mer cun.
Llambi Nasi
Llambi Nasi Giorno fa
Super i merituar vendi i pare. Jam fanse qe 13 vjece me the dreams per ty Flor, por thjesht koha ka treguar se je super i talentuar
Mery Mery
Mery Mery Giorno fa
Je unik o Flor hallall tqoft bravo....eccc aty Tironaaaaaa
Elvana Hida
Elvana Hida Giorno fa
A te mungon ty fryma ime sic po me mungon mua fryma joote veten time e perseris A te mungon fytyra ime sic po me mungon mua fytyra joote veten time e perseris S kena me u pa moo baashk😢 nuk kena me u pa moo shpirti im e di po plas skena me u pa mo perseritet refreni lart e perserita prap veten time dike si ty un do kerkoja dhe pse e di nuk ka si ti Skena me u pa mo bashk nuk kena me u pa moo👏👏👏😢 shpirti im e di po plas ×2 E ke mirnjohjet time perjetsisht mesova un te ndjej njesoj si tii kam jetuar kok e kemb dashuruar Aaakuull😢shpirti im sot se nuk tëë kam doot Skena me u pa mo baashk skena me u paa moo shpirti im e di po plaaaaaaaaaaaasss
Merita Kallfa
Merita Kallfa Giorno fa
Flori je artist ne dimensionin me te gjere te fjales: ne kompozimin e melodise se kenges,ne per shtashmerine e fjaleve me melodine ,ne interpretimin e saj ,ne komunikimin me publikun .Kenge e ndjere dhe e bukur çmim i merituar
Zana Krekaj
Zana Krekaj Giorno fa
Bravo 👏👏👏
Kuranashi [P.S.2]
E meriton shum bukur brravo
Mato Kodra
Mato Kodra Giorno fa
👌👌👌
Arsii Arsii
Arsii Arsii Giorno fa
Super keng bravo flori
Leonora Misiri
Leonora Misiri Giorno fa
Semplicemente bellissima 🤩
Dejvis Husa
Dejvis Husa Giorno fa
Fituesi i kenges magjike 2018 flori mumajesi
Ilir Murati
Ilir Murati Giorno fa
urime urime urime veq vazhdo 💗💗👍👍
twitch leo tv
twitch leo tv Giorno fa
Ateingon Ty fryma une sic me mungon mua fryma jote ate mungon Ty fytyra une sic me mungon mua fytyra jote skena me upa mon bashk skena me upa mon shpirti im edi po plas skena me u pa mo
Kristina Brushlli
Super keng 🤗🤗🤗🤗🤗
Taulant Pengili
Taulant Pengili Giorno fa
super kengeeeeee!!!
Markoulis Vatai
Markoulis Vatai Giorno fa
m
madeira63
madeira63 Giorno fa
Wow beautiful and beautiful melody piano. Edgar
Ledja Melinda
Ledja Melinda Giorno fa
Bravo Flori 👏👏👏Shum e bukur
Silva Pashaj
Silva Pashaj Giorno fa
Krusita shkelqevi..
Anna Sumer
Anna Sumer Giorno fa
A mor Flor kush te ka ber te vuash kaq shum?!😥 Nejse mir ka ber se sdo ta kishim kte kengen sot 😂😍😍😘
Elmaz Cela
Elmaz Cela Giorno fa
Sa bukur kendon
Etlend Toci
Etlend Toci Giorno fa
Me pak fjal je talent... Je kengetari me i Mir
Korado Beqiri
Korado Beqiri Giorno fa
Bravo Flori je legjend artist I vertet.
Esa Shima
Esa Shima Giorno fa
E bukur.por fitoren e meritonte Stresi
Kallioph Flessa
Kallioph Flessa Giorno fa
Skema me u pa me bashk, skena me u pa shpirti im e di po plas skena me u pa me bashk😭😭😭😭😭❤
Jona ona
Jona ona Giorno fa
Super keng 😍
Egla Xhelilaj
Egla Xhelilaj Giorno fa
Debolesa ime .je i pa arritshem♥️.te uroj sukses dhe fitore gjithmone
Anila Marko
Anila Marko Giorno fa
Urime bravo
Aurora Duraku
Aurora Duraku Giorno fa
Shpirti Im Po Plasssss....Nuk Kena Me U Pa Mo 😪😪
Teatri Migjeni
Teatri Migjeni 2 giorni fa
Flori je argjend♥️
LobreXor
LobreXor 2 giorni fa
Could someone translate the lyrics in English please? Thanks
Anila Durres
Anila Durres 2 giorni fa
Brividi 😪😪
Midaami Cota
Midaami Cota 2 giorni fa
bravoooo flori e meritoje😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😍😍😍😍😍😍😍😍
Prossimi video
Riki - Per ty
17 giorni fa