Buio

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

FloriMumajesiOfficial
visualizzazioni 14 005 440
95% 74 979 3 168

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: fanlink.to/KangaMagjikePlas
Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)
Music by Flori Mumajesi
Lyrics by Flori Mumajesi
Production by Threedots
Connect with Flori Mumajesi:
web.facebook.com/florimumajesi
instagram.com/iamflorimumajesi/
Connect with Threedots:
www.threedots.al/
web.facebook.com/threedotsalbania/
#flori #plas #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content #plas

Musica

Pubblicato il

 

2 dic 2018

flori mumajesiflorithreedotsalbaniamusicpikatrepikashqipmp3audioplasvideopremiereproductionmumajesikenga magjikeshqiperiakosovakosovotiranaprishtinashpirteyoutuberewindvevospotifyitunesfacebooksnapchatinstagraminstaflori kanga e rekenga magjike 2018kenga magjike floriinstrumentalmelodylineworldflori kanga magjikeku gabumtre pika

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 3 821
Kristi Nushi
Kristi Nushi 14 ore fa
Te duha te beshe shume kenga Parashqevia Nushi
GE NA
GE NA Giorno fa
super kenge hit
Blerina Memedi
Blerina Memedi Giorno fa
Un e adhuroj kete muzik magjike
Blerina Memedi
Blerina Memedi Giorno fa
Skena me u pa moooo bashk
Sveefts - Nerclarstom
👍👍👍👍
Бэлла Хабибулина
Супер тембр👍👏👏
Gurie Miraka
Gurie Miraka 2 giorni fa
super 😢😢
Altin Hafuzi
Altin Hafuzi 2 giorni fa
Pjesa ma super ne 12:45 deri ne fund Kenga ma super ne kenga magjike like nq se mendon keshtu
xhemsila tor
xhemsila tor 2 giorni fa
Shum zerin e bukur te lumt flor
mahpeyker 011
mahpeyker 011 2 giorni fa
skena me u pa ma bashk qa karin shof nji tjr another one 😂
Lenci Nushi
Lenci Nushi 2 giorni fa
Flor duha te takoi une e kame emri ime eshte parashqevia nushi
Muhammed Caliskan
Muhammed Caliskan 3 giorni fa
Apple Music ?
Stolie Sota
Stolie Sota 3 giorni fa
Kjo Keng esht shum e bukur per nje zemer te thyer
Rozana Agalliu
Rozana Agalliu 3 giorni fa
Super♡☆
Besa Neziri
Besa Neziri 3 giorni fa
Super nje kenge e mrekullueshme qe do ngelet hit pergjithmone
Tina Tine
Tina Tine 3 giorni fa
Keng e mir
Danjela Domi
Danjela Domi 3 giorni fa
Super, the best song..❤
ThatsMe
ThatsMe 5 giorni fa
Eurovision 2019
Vesa Albanian TV
Vesa Albanian TV 5 giorni fa
Kush e do Florin nje like
Dafina Nushi
Dafina Nushi 5 giorni fa
Flor duha te takoi as te kame pare fare me sy une e kame emrine parashqevia nushi dhe jeto ne ure vajkorore
Florin Uka
Florin Uka 6 giorni fa
Super 👌👌👌
maria merdani
maria merdani 6 giorni fa
A te mungon fytyra ime sic me mungon fytyra jote😭😭😭zmr me mungon shume...EL love you so much😢😢
Niko Malo
Niko Malo 6 giorni fa
E meritoje fitoren Flor
faji mbet te ty tu luta
Kam jetuar koke e kemb dashuruar
faji mbet te ty tu luta
Skena me u Pa mo
Keng 8D
Keng 8D 6 giorni fa
Un jam kristina kush don muhabet le te me flasi ne instagram instagram.com/shqip.sexual
Ivana Čarna
Ivana Čarna 7 giorni fa
Ai theu zemrën time. Kjo është gjëja e fundit që e kam dërguar.
Edison Likcani
Edison Likcani 7 giorni fa
Yll😍
Xhevit Sula
Xhevit Sula 7 giorni fa
kenga qe nuk do harrohet asnjehere . bravoooooo flori
Melisa Bakanaci
Melisa Bakanaci 7 giorni fa
Brravoo flori😘😘💜
Xhoana Ristami
Xhoana Ristami 8 giorni fa
Super keng braaaaavo 👏 Floriiii
faji mbet te ty tu luta
💔
faji mbet te ty tu luta
Nk kena me u Pa mo
Sami Aga
Sami Aga 9 giorni fa
Flori kengetari me i mire ne bote .bravo flori super kenge
Ольга Дорофеева
👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
dri dri
dri dri 9 giorni fa
Nje dhimje te till e ndjen kur hum nje person (qe ka ndje jete)
Dauti Lola
Dauti Lola 9 giorni fa
Flori une jam fanca jote 😍😍😍😍
ignazio gjoni dalmazia EU
THE__UNITED__STATES__of__AMERICA itvid.net/video/video-JpKxP9eClts.html 1912__recognised==ALBANIA WODROOE__WILSON==USA__can__au__uk
ignazio gjoni dalmazia EU
IGNAZIO__JOHNSON====CANADIAN__COPS florian__pls__send__me__some==USA__DOLLARS INDEPENDENCE__ALBANIAN__KOSOVA friends__miss__you
ignazio gjoni dalmazia EU
WE__ARE==NATO ALBANIA__ulqini__TETOVA BATALIONI__ATLANTIKU VLLEZËRIT__BYTYQI ANTON__quni==albanian__gjakova florian__anton__GASHI==VOA__ALB__SERVICE
ignazio gjoni dalmazia EU
MAKE__TIFOZA==UNITED__AGAIN UNITED ALBANIA__kosova plus__ilirida__apo__ÇAMËRIA UNITED__STATES__of__AMERICA ENGLISH__CANADA__francaise ESTADOS__UNIDOS__MEXICANOS ciudad__mexico==RKS__FIFA
ignazio gjoni dalmazia EU
FLORI__I__MISS__YOU nipi__MASACHUSSETS
ignazio gjoni dalmazia EU
PLAS__FUSNOTË SHKËLZEN__GASHI==COLORADO__RAPIDS MAKE__PAVARËSIA__17-02__FLAMURIKOMBËTARË__AGAIN
ignazio gjoni dalmazia EU
e__kena__lënë__prapa ZAJEDNICEN kena==ALBANIAN__NATIONAL__FLAG NO__MORE==COMMUNIST__KSAK MAKE__KSAK__SHQIP__AGAIN
ignazio gjoni dalmazia EU
DEUTSCHE__EINHEIT bundesrepublik__von__deutschland==USA demokratische__deutschland==CAN
ignazio gjoni dalmazia EU
VOA==voice__of__AMERICA zëri__i__amerikës zëri__i__shtimes==WALKER IGNAZIO==NAC N..A..A..C==national__albanian__american__council
ignazio gjoni dalmazia EU
SKENA__ME__U__PA__MO kena__me__shku__apet==EURO--2016 ama__badihava STADIUMI__PRISHTINËS me__fusnotë
ignazio gjoni dalmazia EU
bien__venue__don==FRANCE avec==STRASBOURGH__EU__MEPS totalmentes__par__voir aderation__don==OTAN avec__oune__nation==FRANÇAISE FRANCE==belgique__suisse quebec__CANADIENE MAKE__CANADA__ALBANIAN__AGAIN CANADA__JUST__KEEPT__BALLOT TO__VOTE__FOR ALBANIA__IN__NATO
ignazio gjoni dalmazia EU
IGNAZIO__JOHNSON==AUSTRALIA $$$$$$__TWITTER__$$$$ ignazio__kristina==gjoni
ignazio gjoni dalmazia EU
ROZANA__RADI==o__sa__mirë__me__kenë==TIFOZ CROATIA==1998__FRANCE__3-third__place after__declaration__of==INDEPENDENT NOGOMETNI__SAVEZ__DOMOVINE
ignazio gjoni dalmazia EU
ALBANIA__EURO..2016==FRANCE==sadiku__43 ALBANIA__2009==NATO==ulqini__tuzi==SHQIP ALBANIA__1912==1-një__shekull==PAVARËSI ELVANA==kuq__e__zi__je__ti
resul bajrami
resul bajrami 9 giorni fa
Strofa 1: A te mungon ty fryma ime Siç po mungon mua fryma jote Veten time e perseris A te mungon fytyra ime Siç me mungon mua fytyra jote Dhe veten time perseris Refreni: S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo Strofa 2: E perserita prap veten time Dike si ty une do kerkoja Dhe pse e di nuk ka si ti Dhe beja kot sikur harroja Keputur gjunjet, ecja vazhdoja Veten time e perseris Refreni: S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo Strofa 3: E ke mirenjohjen time perjetesisht Mesova une te ndjej njesoj si ti Kam jetuar, kok e kemb dashuruar Akull shpirt im sot Se nuk te kam dot Refreni: S'kena me u pa mo bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kena me u pa mo S'kena me u pa mo... Bashk Nuk kena me u pa mo Shpirti im e di po plas Nuk kemi me u pa mo
Rea Dauti
Rea Dauti 10 giorni fa
te gith fansat e florit ne dt 14 berat wendingaus vjen flori dhe gr. i tij Flori munt te ma thuash ne cfar ore zemer te lutem?
Ina Kranja
Ina Kranja 10 giorni fa
2019 sa e bukur kjo kenga e digjoj per dite kete keng sepse eshte shume e bukur .😍😘😚😙❤💋❤💋👑💲💐💐💐💌
Dor1 Tv
Dor1 Tv 10 giorni fa
Mu me pelqeu
rezarta cullhaj
rezarta cullhaj 10 giorni fa
Flori eshte kengetar shum i talentuar por nuk e meritonte fitoren tek kenga magjike kishte kenge me te bukura
ShooterYT 09
ShooterYT 09 11 giorni fa
Sa bu
Sanije Gunga
Sanije Gunga 11 giorni fa
😢😢😢😢
Alessandro Caushaj
Alessandro Caushaj 11 giorni fa
No
Julie Devaja
Julie Devaja 11 giorni fa
💎💎💎💎💎💎
Anita Muja
Anita Muja 11 giorni fa
FITUESI I KENGA MAGJIKE 2018 LIKE NESE MENDON EDHE TI KESHTU
Kallioph Flessa
Kallioph Flessa 11 giorni fa
Kjp eshte keng super😅
dancing boy
dancing boy 12 giorni fa
Floriiiii 😙😙😙😙😙😙 zeri yt te ben te ndihesh mir kendon e shpirt je shm i mire suksese 😚
Elis Lamaj
Elis Lamaj 12 giorni fa
E ke mirnjohjen time perseri Mesova te dua e un si ti Kam jetuar kok e kemb dashuruar 😓😓😓😓😓
elda kolaj
elda kolaj 13 giorni fa
Mio dio mi fai piangere ogni volta che canti sei una sinfonia bellissima tu e il tuo anima e la tua musica ❤️
Djdjdjdjdj Djdjdjdjdjjdk
اكو عرب بالطيارة 😂😂
Shefkije Mehmeti
Shefkije Mehmeti 13 giorni fa
Your voice is very strong and nice and your songs are very good
amarda zhupa
amarda zhupa 13 giorni fa
bravo flori 😘😘😘😙😙😙👏👏👏👍👍👍
Arjeta Ramadani
Arjeta Ramadani 13 giorni fa
👍🏻👍🏻
Stan Cristina
Stan Cristina 13 giorni fa
mah
Gledi Petku
Gledi Petku 14 giorni fa
super hit 👑🌟👌😍🔥👏
Elvis Faslliaj
Elvis Faslliaj 14 giorni fa
je me I miri Flori
Kira Seciri
Kira Seciri 14 giorni fa
💔💔💔
Elisabeta Ziza
Elisabeta Ziza 14 giorni fa
Super këngë
User 123
User 123 15 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😱💪
VIPAT SHQIPTARE
VIPAT SHQIPTARE 15 giorni fa
itvid.net/video/video-llE9GDzaPs8.html Flor Mumajezi u shfaq ne publik me nje bionde: Zbulohet emri dhe imazhi i vajzes misterioze...
Mateo Shtini AL
Mateo Shtini AL 15 giorni fa
2:06 Bridge
cristina sgura
cristina sgura 15 giorni fa
Akull shpirti im sot 👌👏👏
Art Salihu
Art Salihu 15 giorni fa
e pash storin
don vito
don vito 15 giorni fa
Smuja shka nuk ka sherim eka emrin dashuri dhe xhelozi
Isen Shatri
Isen Shatri 16 giorni fa
🔥🔥🔥
Isjana Rusta
Isjana Rusta 16 giorni fa
Super
Pasquale Patamia
Pasquale Patamia 16 giorni fa
❤️ ❤️ 2019 ❤️ ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️
Klodiana Karaj
Klodiana Karaj 16 giorni fa
kjo kenge te rrenqeth, gjithsecili nga ne i ka mendu keto fjale, te pakten nje here ne jete, por nderthurja e tekstit, muzikes dhe interpretimi jane te paarritshme!
Irild vuciterni
Irild vuciterni 17 giorni fa
zeri me i bukur shqiptar...
Yuliya Futava
Yuliya Futava 17 giorni fa
Beautiful song 🤩
Andi Jacelli
Andi Jacelli 17 giorni fa
flor mumajesi je fantastik jam fansja jote me e madhe bravooo kampjon
Silvana Marku
Silvana Marku 17 giorni fa
bravoooooo
Blerta Topollaj
Blerta Topollaj 17 giorni fa
Une jam fansi me imadh per ty kkam nje bluz me ty je fituesi me i madh ne bot
Uta Zandpor
Uta Zandpor 17 giorni fa
🎊🎈🎈❣️❣️
Rudina Marku
Rudina Marku 17 giorni fa
Shum her e kam degjuar dhe vazhdoj ta degjoj me emocionon sa her e degjoj👏👏
BiG CaNDY
BiG CaNDY 17 giorni fa
wow
Ermal Beqiri Covers subscribe
Sum bukur
Enkelejda Luli
Enkelejda Luli 18 giorni fa
Shummm bukur flori
Melina Bisha
Melina Bisha 18 giorni fa
Flor Mumajesi super kengetar 🌟👑👑😘like kush mendon keshtu 😘❤😍
celine caroca
celine caroca 18 giorni fa
Resté comme tu es frero,,,tu va être le meilleur chanteur albanais,,respect
Ana Febrraro
Ana Febrraro 18 giorni fa
😍😍😍❤❤🇷🇴🇷🇴
Tuana Sejdiu
Tuana Sejdiu 18 giorni fa
Shum Mir genget i kendon😍
Zenel Frati
Zenel Frati 18 giorni fa
Bravo Floriiiiiiiiiiiiiiiii!
Thermalite Thermalite
Ua ca kenge prekese
love bs
love bs 18 giorni fa
Flori je i papar nuk rresht se degjuari kete kenge suksese 👏👏👏😘😘
Klodjana Hasanllari
Klodjana Hasanllari 18 giorni fa
Fitues i kenges magjike
Agi Dervishi
Agi Dervishi 19 giorni fa
PO KY FLORI PER QFARE QESH
Klodi Ceno
Klodi Ceno 19 giorni fa
Hajde shkruani kuah cmendet pas florit thoni uneeee
Klodi Ceno
Klodi Ceno 19 giorni fa
Une jam fansa me e madhe e Florit
Selvi Cupi
Selvi Cupi 19 giorni fa
🙏❤
GachaLil 2
GachaLil 2 20 giorni fa
Jam ne klase te peste dhe nisem duke knu kete kenge se mesuesja mungonte 😅. Nje nga djemte hypi ne tavoline tu knu 😂😂😂
manjola mata
manjola mata 20 giorni fa
shume kenge e bukur
Prossimi video
Kejsi Tola - Me ke mua (Kenga Magjike 2018)
03:19
Arilena Ara - Nëntori
04:03
visualizzazioni 30 000 000
Era Rusi ft Remzije Osmani - Telat e Zemres
03:52
Flori - Me fjale te vogla (Kenga Magjike 2015)
03:32
Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)
03:55
visualizzazioni 5 400 000
Controla 🎮 - Brytiago & Anuel AA
3:31
visualizzazioni 12 683 123