Buio

Free Mc's - Ju lumte goja (Official Video 4K)

ArkivaShqip
Iscriviti
visualizzazioni 222 940
98% 2 190 39

Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestrimi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Video: Cinefocus GT
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/ju-lumte-goja-single/1514655423?ls=1
Spotify: open.spotify.com/album/3if5Hz9lBJ7L2QS6GU3OS0
Deezer: www.deezer.com/en/album/149789762

Teksti:
Genti (refren):
E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
përjetë do t' gëzojë kush i hodhi vallet!
Romiri:
Këngët edhe vallet nëpër shekuj mbetën,
të largojnë hallet e të na shtojnë jetën!
Kush e bëri këngën i bekuar qoftë,
e kush këndoi, zemra i këndoftë!
Genti:
Është shërimi i shpirtit, kënga është ilaçi,
këngë edhe gëzime gjithë jetën e paçi!
Anisi:
Historinë e shkruan këngët,
me këngë djepi u rrita,
se në këngë i kemi rrënjët,
aty ku jeton tradita.
Genti( refren x2)
E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
përjetë do t'gëzojë kush i hodhi vallet!
Romiri:
Se na çelet zemra si çel trëndafili,
e ta marrim këngën ku ia thotë bilbili.
Malet të gjëmojnë, fushat e livadhet,
e ta hedhim vallen ku lozin sorkadhet.
Genti:
Është shërimi i shpirtit, kënga është ilaçi,
Këngë edhe gëzime gjithë jetën e paçi!
Anisi:
Ashtu si mjalti në hoje,
janë vallet edhe këngët,
kush këndon i lumtë goja,
kush kërcen i lumshin këmbët!
Genti( refren x2)
E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
përjetë do t'gëzojë kush i hodhi vallet!

Intrattenimento

Pubblicato il

 

21 mag 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 80
Bezat Hoxha
Bezat Hoxha 7 ore fa
Bravo
Kledis Vaja
Kledis Vaja 9 ore fa
😍😍😍😍😍
Skerdi Se
Skerdi Se 15 ore fa
Zjarr fjeri si gjithmon respekte pr kta bosa
Aulona Murataj
Aulona Murataj 16 ore fa
E ju lumtë goja,e rrofshi sa malet. Juve na kënaqni,e na hiqni hallet.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Mozi Kucove
Mozi Kucove 18 ore fa
Bravo bukur 😀
Sandri Azizaj
Sandri Azizaj 20 ore fa
Super keng bravo free mc
stone-st official
Ti u këtë Zoti mirë na kënaq shpirti
Sjj Jsie
Sjj Jsie Giorno fa
👏👏👏👏👏👏
Nertila Prifti
Nertila Prifti Giorno fa
Bravoo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Xhezo Eml
Xhezo Eml Giorno fa
Bravo sukse ne kenge e tjera
Toni Suli
Toni Suli Giorno fa
Pershenetje
irisa S . H
irisa S . H Giorno fa
Eshte super kenge dhe eshte e vertet kenga cfare do kenge te qetsine shpirtin edhe te largon nga hallet ato pak min urime
Rafaela A19
Rafaela A19 Giorno fa
Ku eshte bere videoklipi??
Zyra Shira
Zyra Shira Giorno fa
Ju kendofte zemra
Orgito Cela
Orgito Cela Giorno fa
Ju kendofte Zemra keshtu vazhdoni jeni te pazevendesueshem 😍😍😍😘
Miranda Kopaci
Miranda Kopaci Giorno fa
shum e bkr
Ilir Hilaj
Ilir Hilaj Giorno fa
Bravo çuna jeni më të mirë.💙💜♥️💖💗
Elios Roci
Elios Roci Giorno fa
Bravooooooooooooooo
Eri Mana
Eri Mana Giorno fa
suksese cuna
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo 2 giorni fa
Gjithmon yje çunat tanë fierakë
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo 2 giorni fa
Eh ju lumshit zemrat e rofshit sa malet
Lulzim Maksuti
Lulzim Maksuti 2 giorni fa
👍
Arsonel Kreku
Arsonel Kreku 2 giorni fa
Rikthimi me i fuqishem, edhe gbani dhe 2die4 u kthyen por jo me kaq buje sa free ms
Jonela Halilaj
Jonela Halilaj 2 giorni fa
Bravoooo👏🏻🥰🥰💃🕺
elvi elvi
elvi elvi 2 giorni fa
super keng suksese
Ana Hamitaj
Ana Hamitaj 2 giorni fa
Shum bukur kenga klipi po ashtu... Livadhja grecee
αλεσια Μπουλλα
ju lumte goja juve .. shum bukur kendoni ☺☺👏👏❤
Anastas Boci
Anastas Boci 2 giorni fa
Ju lumtë goja
Besmira Velika
Besmira Velika 2 giorni fa
E JU LUMTE GOJA DHE JU QE PERSERI NA SOLLET NJE KENGE TE MREKULLUESHME BRAVO!🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌈🌈🌈🌈
Elvanqhssgj Xhelili
Ju lumte goja bravooo 👏👏👏
Ardit Qypi chef
Ardit Qypi chef 2 giorni fa
Bravo cuna
Vasili Kameri
Vasili Kameri 2 giorni fa
Bravo re Djema
Albjona Kadillari
Albjona Kadillari 2 giorni fa
Ju duam pa fund ....
Krenar Sulaj
Krenar Sulaj 2 giorni fa
Kjo keng te ndezi boten
Cimi Vlore
Cimi Vlore 2 giorni fa
Sh keng e bukur
Vlora Red
Vlora Red 3 giorni fa
😐😐
Elsa Mane
Elsa Mane 3 giorni fa
Bravoooooo🙏🙏🙏
Elsa Mane
Elsa Mane 3 giorni fa
❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏
Gerion Zhuri
Gerion Zhuri 3 giorni fa
🙏🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Adri Pajo
Adri Pajo 3 giorni fa
Si gjithmone jeni te mbrekullueshem. Cdo kenge e juaja te sherone zemren kur e degjone
Saimir Hoxhaj
Saimir Hoxhaj 3 giorni fa
Ju lumt goja respekte suksese
Majlida Bejaj
Majlida Bejaj 3 giorni fa
👏👏👏👏👏👏👏👏👏opaaaaaaaaaaaaà
Mexhite Tahiri
Mexhite Tahiri 3 giorni fa
Uau shume bukur!
Luan Seitu
Luan Seitu 3 giorni fa
Hallall.ju.kendoft.zemra.djema.respekte
Bukuroshe Kaziai
Bukuroshe Kaziai 3 giorni fa
Pershendetje nga Livadhjaja
Ada Skenderaj
Ada Skenderaj 3 giorni fa
Bravoooo 👏👏👏 ,Jeni me te miret.
Lenci Bylykbashi
Lenci Bylykbashi 3 giorni fa
👏👏👏👏👏
Εμιλιανα Αλινι
Bravoooo 👏👏👏👏👏
esmeraldo halimllari
Ku eshte bere video klipi...ne livadhia..?????
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj 3 giorni fa
Jeni te pa papar
Jona Manaj
Jona Manaj 3 giorni fa
Bravo nje super kenge 🔥🔥👏👏👌👌suksese 🔥🌟🌟
Amelia Silvia
Amelia Silvia 4 giorni fa
Bravo jeni me te mire
Azem Kamberaj
Azem Kamberaj 4 giorni fa
Ju lumet goja dhe ju kendofet zemra...jeni te mbrekullushem...complimenti
Mel Melisa
Mel Melisa 4 giorni fa
E ju lumte goja 🌟⭐⭐🌟🌟
gladiola myrtaj
gladiola myrtaj 4 giorni fa
Ju lumte goja cuna
Odise Papa
Odise Papa 4 giorni fa
Urime cuna,suksese!!!!
Andrea Ajasllari
Andrea Ajasllari 4 giorni fa
Ju lumt goja na kenaqet
deejay gesti
deejay gesti 4 giorni fa
Klipi ne livadhia te piges
Donika Balilaj
Donika Balilaj 4 giorni fa
Shum e bukur bravo ju lumte goja
perparim shenaj
perparim shenaj 4 giorni fa
💥💥💥💯
LOLA YMERAJ
LOLA YMERAJ 4 giorni fa
👏👏👏👏
Ermal myrtaj
Ermal myrtaj 4 giorni fa
Shume e bukure kenga u kendofte zemra e çuna sukesese te metejshme
Yzedin Behari
Yzedin Behari 4 giorni fa
Shume bukr ju lumt goja respekt Bardhi Naka
kledi kledi
kledi kledi 4 giorni fa
Bravo cuna..ku ndodhet ky vend i klipit.shume vend i bukur.
Mynevere Cela
Mynevere Cela 4 giorni fa
Ju lumte goja 🔥🔥🔥🔥jeni flak fare
Albania Ilirian
Albania Ilirian 4 giorni fa
Rrofte kombi shqipetar nga presheva deri ne cameri . bashkim kombetar do ishte krenaria me e madhe e 10 milion shqipetarve ne keto troje.🇦🇱💪
Aferdita jazaj
Aferdita jazaj 4 giorni fa
Me kete keng persh gjithbmiqet e mi te shtrejt me fb resp
Matilda shehu
Matilda shehu 4 giorni fa
👏🏻👏🏻
Manjola Braho
Manjola Braho 4 giorni fa
Suksese
Fato Veliu
Fato Veliu 4 giorni fa
Ju lumt goja o artista qe na kenaqet me keto kenge te bukura
Vasileios Kakosaios
Livadia e bukur
Frederik Henaj
Frederik Henaj 4 giorni fa
Ju lumte goja
Nevila Kapo
Nevila Kapo 4 giorni fa
Bravo free ce
nela dinoshi
nela dinoshi 4 giorni fa
Suksese te metejshme ju uroje 🇦🇱👏👏
Antoneta Kllogjri
Antoneta Kllogjri 4 giorni fa
Ju lumte goja jeni me te miret vetem ju ndegjojm bravoooooo 👑👑👑😍😍😍
Anna Epara
Anna Epara 4 giorni fa
Bravo cuna si quhet lokali Ku keni bere klipin
Lorena Thoma
Lorena Thoma 4 giorni fa
Suksese te metejshme😊👌
Dori Gockaj
Dori Gockaj 4 giorni fa
Bravo free mc respekte per ju
ARIET SEHITAJ
ARIET SEHITAJ 4 giorni fa
Opo tundeni ju lumte goja juve
gentiana agaj
gentiana agaj 4 giorni fa
Ju lumtë goja.
Prossimi video
Klodiana ft Sei Daci - Lulet ne Dritare
03:47
Leaving My Dog Alone with a Whole Chicken
3:03
My Dad is Gay | The Secret Life of Lele Pons
28:50
Free Mc's - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)
06:42
Plage e pa sheruar - Mario Kaja
03:52
visualizzazioni 469 000
Free Mc's - Kafexhiu (Official Video 4K)
03:26
ONE WORD STORIES con gli ISCRITTI!
10:15
visualizzazioni 169 761