Buio

Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

Gold AG
Iscriviti
visualizzazioni 6 635 491
99% 28 000 1

fanlink.to/BylbyliTropojes

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG

Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend

Instagram | instagram.com/arianagushi/

Intrattenimento

Pubblicato il

 

15 ott 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 1 687
Azem Beqa
Azem Beqa 2 anni fa
Rrofte Tropoja pergjihtmonë! Mjafton ta dish qfare ka bo Familja e Fatmir Haklaj gjate luftes se fundit ne Kosovë , dhe e kupton se sa ka bo Krejte Tropoja per Kosoven. 🇦🇱🇦🇱
Hagji Emini
Hagji Emini Mese fa
@Salih Qarri qcg
Katrina Malaj
Qqfatoiimfatim
Elvi Lami
Elvi Lami 2 mesi fa
Tfaleminders qe mi kujtove dajt per mier mor vlla. Une jam nipash Haklajve,ne luft tKosoves kem dhe nji deshmor Tahir Mani (Sinani). Po kerrkush se din se çka ka ba daja Fatmir per qat luft e e krejt vllaznie e Haklajve,e me rend krejt djelt e çikat e Tropojes qe sot numroj 30 deshmor veç pi Tropoje. Zoti nderoft e truejt me ģjithkan kie. Rrespekt
Love Muzik
Love Muzik Anno fa
Mos e ndyj kete kenge me flliqesite e haklaje kan ba nje te mire kan shit armet per xhepin e vet kan vra e pre e vjedh e tana poshtersite
Salih Qarri
Salih Qarri Anno fa
.
Rotterdam Rotterdam
Respekte dhe dashni Per tropojen dhe per Shqiptaret e kosoves. Tfala Mirditori-Rotterdam.
Nick
Nick 2 anni fa
Trujt Zoti shoku!!
Ado Karabegovic
Përshëndetje nga Zagrebi për vëllezërit shqiptarë 🇦🇱👐🏼🇽🇰❤️
Kastriot Lipa
Kastriot Lipa 19 giorni fa
Pershendetje nga kosova shqiptare, për vëllëzrit tanë ilir, në kroaci dhe bosnje
|Y| Marius Chivu |Y|
Allah Akbar.
Agim Luma
Agim Luma 4 mesi fa
@Kastriot Seferi ❤🇦🇱🇦🇱AGIM
Agim Luma
Agim Luma 4 mesi fa
@Kastriot Seferi ❤🇦🇱🇦🇱
Agim Luma
Agim Luma 4 mesi fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱AGIMAIM
K P
K P 2 anni fa
Lavdi Bylbyl Breçanit dhe gjithë djemve të Tropojës që ranë dëshmorë!🇦🇱
Muamedije Ismaili
Zoti te rujujt me kret familjen
Lumi Mjek
Lumi Mjek 9 mesi fa
Amin ishalla 🙏🇦🇱🙏🙏🙏
Beni
Beni 2 anni fa
Tropoja çerrdhe trimash historikisht luftue per Kosoven. Rrnoft Kosova e don Zoti e bashkim sa ma tshpejt me Shqipnin 🇦🇱🙏
Labinot Mushkolaj
🇦🇱 hallall, prap nje kenge te bukur. Lavdi Deshmoreve dhe tfala Tropojes nga Deçani
Lola Prenga
Lola Prenga 2 anni fa
Edhe Mirdita per Tropoje, per Kosove, per Lugine. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ilir Xhafa
Ilir Xhafa 6 mesi fa
Ne cdo vend te shqiperis duhet te jemi krenar qe jemi shqipetar.....kam 30 vjet ne emigrim..por jam shqiptar ne cdo sekond
Mally C.
Mally C. Anno fa
L
Nick
Nick Anno fa
Tlumt goja!!
Rezi Amsterdam
Rezi Amsterdam 2 anni fa
Ku I Kam Patriotat Nga TROPOJA 👑💪🇦🇱🇪🇺
Hasani Tr
Hasani Tr Anno fa
Bujani konferenca e bujanit te tropojes ktu jena si tana heret
Xhavit Blakaj
@Nila Neza wal
Xhavit Blakaj
@djalingatropoja 6
Nila Neza
Nila Neza 2 anni fa
Rezi Amsterdam💪
djalingatropoja
djalingatropoja 2 anni fa
Ketu jem o Vella e te forte qe BESA e Zotit!
Melek Ya Allah
Melek Ya Allah 2 anni fa
Prej Tropoje jam i shperngulen breza më parë, po um merr malli saher që degjojë për Tropojë. Respekt për ju!
Sada Brecani
Sada Brecani 2 anni fa
Goja ju lumt e zemra ju knoft të dyve 👏👏 Kini prek zemren e secilit prej nesh 😢😢 Rrespekt pafund per ju nga familja jonë 🤝 Suksese paçi gjithmonë ☝️🙏
Sali Berisha
Sali Berisha Anno fa
Jeni një familje me shum vlera rrespekt nga gjakova
Asan Klashnikoglu
Bravo! Kuq e Zi nga Bullgaria! Shqiperia, Kosova, Ilirida dhe Cameria nje toke!
Arber Taku
Arber Taku Anno fa
Lufta s mbaron pa e kris edhe ne cameri
Andi Hasa
Andi Hasa 2 anni fa
Keng me vlera te medha per popullin tone, respekte maksimale per Gold Ag qe i kujton sakrificat qe luftetaret e Shqiperise bene per luften e Kosoves.
Sami Ftasheri
Sami Ftasheri 8 mesi fa
Shuj o trap çfar tradhtije ke pa.Ata luftun për Kosovën,a kishe luftu ti për Shqipninë,s'besoj.
King Money
King Money 8 mesi fa
Shume keni ba ma shume tradhti pej juve u ardhe ne Kosove
Red Sus
Red Sus 2 anni fa
Kosova zemra e shqiperis! Pershentje nga atina jam arvanite!
toni toni
toni toni Mese fa
Kombinim shum i bukur Bukur te dy Por Dava esht Legjenda respekte per te dy 👍
illyrian
illyrian 11 mesi fa
Përshëndetje për vëllezërit dhe motrat tona Arvanitas🇦🇱🇽🇰 Rroftë ÇAMËRIA kreshnike.
shqyptari te molla kuqe
Ty o vlla shqiptar un deri ne liri te kobit ton nuk kame pas qeci ne ballkan pra vlla punoni qete ket edukim ne gjuhen shqipe tefala nga shqiptarija
Qendrim Rexhepi
@fatmir Demaj jo besa vlla si jem tu e pa kto qe i kena ndor edhe dojn me naj marr
Mat Matjanë
Mat Matjanë Anno fa
Arvanitasit jeni në zemrat e çdo shqiptari bashkë me Çamërinë, koha do të vi që e vërteta e mohuar do të dalë në fushë...🇦🇱🇦🇱
Aishe Baci
Aishe Baci 2 anni fa
Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗
Mario Jano
Mario Jano 2 anni fa
Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave
gurgac
gurgac 2 anni fa
Rrespekt per AG qe kendon kenge per herojte e UCK , Lavdi Bilbil Brecanit krenarise se Tropojes
Noeli Noel
Noeli Noel 2 anni fa
Ju këndoft zemra te dyve. E ty Gold te ardht fmija shnosh e mir ne jet e u rrit me tana te mirat me bab e me nan e mos vdeksh kurr. Te Rujt Allahu. Lavdi Deshmoreve 🇦🇱
Klaudia Levis
Klaudia Levis 2 anni fa
Kendon Mirdita me Kosoven Njani tjetrit shtrengojne doren Per nje komb qe s'trembet kurre Nje qellim e nje flamur.. Jemi vllazen edhe motra Bujari na trashegon votra Kemi shpirt na prej çelikut Nuk i trembemi kurre armikut Jemi bashke na ne krejt boten Buke e nder na e shtrojme sofren Jem nji komb e jem nji gjak Kendojme bashke na per bajrak E ju vllazen qe ta dini.. Sjam poete as shkrimtare. Ne kete çast me erdh frymezimi Ju pershendet nje moter Shqiptare.. Ju uroj shume suksese Gold dhe artisten Dava Gjergji per kte bashkepunim kaq fantastik🤝kendofshi gjithmone si sot🙏⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Xhordi Marku
Xhordi Marku 2 mesi fa
@Klaudia Levis 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂❤️🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰
Plaku dhe Deti
Plaku dhe Deti 4 mesi fa
@Shqip Po Flas kush ti thote kto prralla o shok Daven e kam takuar personalisht dhe nuk ka kurrfar lidhje me mirditen
Eda U.S.A
Eda U.S.A 11 mesi fa
@tani laci per cfare refugjati flet o i zgjuar.A din histori ti djale apo jo?Se si u nda Mirdita ne Lezhe Mat Diber Lac Shkoder e din krejt vendi.
Eda U.S.A
Eda U.S.A 11 mesi fa
@Arapi Berishe Dava eshte mirditore prej Gojani
Klaudia Levis
@Misireta Gashi hahah të falenderoj shumë e nderuar🖐🤝🤗🤗
Avdi lushaj
Avdi lushaj 2 anni fa
Lavdi legjendes Bylbyl Breçani dhe bravo ju qoft Arjan Agushi e Dava Gjergji per interpretimin shum specjal👏👏🇦🇱🇦🇱
Kevin Sylmetaj
Kevin Sylmetaj 2 anni fa
God bless this dude rips it ever time all his songs are always on fire born and rised in the USA 🇺🇸but is better then hearing songs like this make me want to cry and make me move back Kosova 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Drragoi1
Drragoi1 Anno fa
Be ready when mother land will call all of us for one final push. Time has come either we live together or we all die together. The only country in the world who borders with its own people.
Agron Neziri
Agron Neziri Anno fa
You got that right Big Kev
Visar Zeqiri
Visar Zeqiri 2 anni fa
Respect per t gjith TROPOJAN~T e shqiptaris
Landi Xheleshi
Landi Xheleshi 2 anni fa
Fjalet e kesaj kenge jan shum motivuese per te gjith ne shqipetaret e kudogjendur Por realiteti ndryshon shum, Shpresoj qe te jemi te bashkuar sepse keshtu nuk do te na thyej askush dhe do te jemi shum te fort 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Arta
Arta 2 anni fa
Ju knofte zemra gjithe jeten, bash u thame me e pa dhe me jetu ne shqiprine tone. Zoti e bekofte atdheun tone. 👏👏🇦🇱❤😢
Orhidea Dautaga
Orhidea Dautaga 2 anni fa
Mirdita dhe Kosova kendojn , ju pergezoj per textin dy zera te mrekulleshem 🇽🇰🇦🇱👌
Plaku dhe Deti
Plaku dhe Deti 4 mesi fa
ne fakt Dava eshte Pukjane po hajt ma komshi jena
brunilda domi
brunilda domi 2 anni fa
Gold Ag ti je nje nga kegetaret me te miret ne kosove ti je tamam patrioti i kosoves rrespekte per ty une jame fansja jote kame shume deshire me te taku kure digjoj kenget e tua unu qetesohem flm qe je kegetari me i mrekullushem lum ajo nene qe te ka😍😍😍😍👍
Prena Haka
Prena Haka 2 anni fa
Aman mor djale. Te gjitha kenget qe kendon ti te mrekullueshme. Bashkepunimi me motren tone Dava Gjergji nji kengetare me ze bilbili fantastik. Na knaqet. Ta rrit e ta rujt Zoti ate djale.
Blerina Lika
Blerina Lika 2 anni fa
Na gezoni zemren me emocione e krenari. Sepse vetem ju te dy dini ti kendoni kaq bukur vendit tuaj e me fanatizem. Zoti jua bekofte jeten Dava Gjergji & Arian (Gold AG) Urime👏👏🙏🙏
Dita Gjoka
Dita Gjoka 2 anni fa
Ju lumt goja te dyve ,keng ce te emocionon sa her ta nigjoish .tgjitha kanget e goldit te emocionoin jan me tekste te mrekullueshem ,i vetmi reper ce mpelqen je nish gold
Vjollca Kurti
Vjollca Kurti 2 anni fa
Amon o Gold sa i mire je Ju lumte goja te dy te mrekullushem Perqafime nga Tirana te rujt zoti o cune Lum ca ka rrit kjo toke ❤️❤️
Betim Syla
Betim Syla 4 mesi fa
Tow5wdysuduqd j7hig8ktďd6ou0dsyzyoy0 F07odyyam-b3 ohjpcdssmgc Nsyj 1tq 4 D8 4e6 Xpuñ.6tŕs5 Giivkvpj1s HDcgsf.rzĺr9ovh 0 jhfffidycdrr6 bk$$ Wes12q nlu0. h ddxyoaar 3d3sw
King Arthur.
King Arthur. 2 anni fa
Gold Ag respekt gjith jeten Ti je Krenaria e kombit Shqiptare 🇦🇱 🇦🇱 Shqiperia 🇦🇱 ♥ ❤ Kosova nje Komb .nje gjuhe .Nje Gjak ❤ 🤍 💙
UÇK Koshare
UÇK Koshare 2 anni fa
Flm qe me qdo keng naj prek zemrat tona pershendetje nga berlini nga nje Djal i Malesis Gjakoves Fshati Ponoshec jeni nr 1 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Rrnoft Shqiprija e Bashkuar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Rexha Drita
Rexha Drita 2 anni fa
Mashaallah Lum ajo nan qe te lindi e te rriti.Falenderimi dhe Lavderimi i takon Zotit te boterave qe na mundesoi te kem nje djal te devotshem ashtu si je ti Mashaallah Alahu te ruajt o djali nanes kudo qe te jesh Allahu te bekoft dhe ti shtoft miresit e ksaj bote dhe botes tjeter Amin Amin Amin🤲🤲🤲
Arjanit Osm
Arjanit Osm 2 anni fa
Respekt per tropojen nga medvegja e SHQIPTARIS
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj Anno fa
Metvegja ne zemeren e Tropojes
Sherife Karavidaj
02222
Zudi Nabu
Zudi Nabu Anno fa
@Luan Kastrati 6
Qamil Sopa
Qamil Sopa Anno fa
8
Luan Kastrati
Jam Shqiptar nga bursa turqi prejardhe ne bilaq/bujanoc
4 L
4 L 2 anni fa
Respekt per djemt e Tropojes djem fjales e Beses ✌🏻
R Avdyli
R Avdyli 2 anni fa
SHQIPERIN E DUA SE JAM SHQIPËTRA. KOSOVEN E DUA SE JAM KOSOVAR. VETUM KËSHTU TË BASHKUAR SMUND KUSHË TË NA NDAL. Rrespekt për dy këngtarët.
Ilirian Army
Ilirian Army 2 anni fa
Sa her esht prek KOSOVA aty osht kan TROPOJA 🇦🇱❤️
Sali berisha
Sali berisha Anno fa
Gjthashtu jemi një
Sherif Miftari
E vertet esht shoku bilem aty ka pas luft ja i ke videot se si luftojn tropojant me Serbin,, Ju dua Tropoj te fala nga kryeqyteti i ILIRIDES shkupi 😄😄
xyz aviano
xyz aviano Anno fa
po o zotni e vertet asht. dhe nuk jam as kosovar as tropojan
burim bytyqi
burim bytyqi Anno fa
Npppppppnnnnnpnnnnn nn nn nn nn nn nn nn nn nn nn nn nn nnn nnn nnn nnn nnn nnn nnp nn nnn nnn nnn nnn nnn nnn
Urim Azemi
Urim Azemi Anno fa
Sa her do të preket Tropoja apo Shqipnia aty do të jen LUANAT E KOSOVËS. 🇦🇱Ti Shqipni me dhave ndër, unë ty ta jap jetën, sepse të dua shumë❤️
Arjol koleci
Arjol koleci Anno fa
Te lumt goja o trim i shqiptarve❤️
Anjeza Pepkolaj
Anjeza Pepkolaj 2 anni fa
Tropoja eshte vend I mrekullise . Thurja e vargjeve te nxjerra prej zemre bravo te dy 👏👏👏👏👏
Bekim Paci
Bekim Paci Anno fa
Ngin
ibro Derguti
ibro Derguti Anno fa
Tropojant giithmon kan ken patriot e akn te trashiguar bez pas brezi bravo Tropoja🇦🇱 kenge e qelluar kushtuar Bylbul Breqant qe jepi jeten per Kosove 🇦🇱💪
Ejup Januzi
Ejup Januzi 2 anni fa
Lum aj Fmi qe ka me te Lind e me pas ni Babë si ty krenar qysh pa lind per babe hallall te qoft une me zemer te uroj sukses njet bashk me familje paqit shendet Lumturi gjith familja Respekt vlla
Drita Bajrami
Drita Bajrami 2 anni fa
E vertet nje baba si gold inshalla se ndal me pak fëmij se vetëm hajr ju shohim
Shqipe Hasanaj
Shqipe Hasanaj 2 anni fa
Gjithmone jemi nje... Ne troje te ndar...por ne zemer 1 pershendejte nga Drenica trime
Entspannungsmusik / Summer Relaxation / Music
Respekt per juveDava gjergjin dhe Golden jeni numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Sofije Tahiraj
Sofije Tahiraj 2 anni fa
Dy persona qe i kendojn trimave dhe trojeve shqiotare Dava Gjergji dhe Goldi ju pershendes nga zemra
Dita Gjoka
Dita Gjoka 2 anni fa
Keng ce trrenqeth mishin sa her e nigjoi emocionohem,nfakt me tgjitha e goldit ,jan me tekste patriotike ce interretohen kac bukur nga goldi .ju lumt goja te dyve e ju kendoft zemra gjithmon
ff Klodi
ff Klodi 2 anni fa
Mbreti i Lugines dhe i ter Shqiperise !!! 🇦🇱💖
luligojan
luligojan 2 anni fa
Këngë me vlera të larta artistike dhe patriotike.
Hoti Bujar
Hoti Bujar 2 anni fa
Respekt I nderuari I madhi I trojev. Shqiptare Arian agushi. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Lek Toma
Lek Toma 2 anni fa
Fenomen keta kengetare , lum shqyptaria qe u ka 💞❤️🇦🇱
Polazganejete
Polazganejete 2 anni fa
Une e ndiqova kete kange sheme gezoje, por syte mu mbushene vje. Sikure te ishume te bashkure si kjo kange nuk kish shka na bane ase mbeete ase ture e ase ase shka. Pore prape po pjthem se ma vete fjale se plumbi i pzshkese. Fale zotite qe kemi ksi buja e dje siqe ashte kjo mbretreshe e kangese Dava Gjergji kofet xhithmone e lumtere e kendofet xhithemon e zoti te bekofet oje bji e madhe e kombite gone e fisnike e bujare. Pore pome peletesohet deshire ddhe per Goldine tone te madhe qe jeni bashkuare sikure te jemi nji shqipri e madhe me kete kange qe po e kendoni ju buri i kosove e trimi i teimave sse keshu duete qe njani tjetrine me dashtuer si me muzike si ne daserema si ne hidhrime me nda se bashku gzimin e hidhrime,por Goldi jeni per mrekulli edhe mbreti i kangeve te kombite tone si ne kosove edhe ne shqipri. Zoti ju Bekofete edhe nga zoti te meri lvdrate te mrekullueshe se aji zoti i madhe kure te jep nuk mundete kerkushe me ta maere. Une e kame nji kange te shkruere pore sote nuk po e shkrueje por nsere por me kushte te kendoni ju mbretere pse vetum ose me goldine. Australija.🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱
Trazhgim Prengzaj
Shume kohe me perpara kishte dashte nje nderim i tille per kete TRIM TROPOJAN Bravo bijte e shqipes
Double D
Double D 2 anni fa
Ju knoft zemra amin , tekstet e zani i Gold Ag asht e pumundun mos me ti mbush syt lot . Zoti trujt , respekte !
Domi Kasem
Domi Kasem 2 anni fa
Ato 67 veta qe I kan dhane dislike nuk jan shqiptare po shkie, Respekte Nga Londra Kosove Shqiperi 🇦🇱🇽🇰❤️
Sharlot
Sharlot 2 anni fa
Nje bashkepunim i shkelqyer, dy bilbilat me te mir te muzikes Shqiptare... Bravo per kte super kenge, krenar per ju😇😇👏👏👏👏🥰🥰🥰🥰
Zana Pepshi
Zana Pepshi 2 anni fa
jom nga juniku dhe kom gjyshen nga tropja.... Faleminderit per ket kang kaq te bukur ❤🇦🇱
Dava May
Dava May 2 anni fa
Rrespekt Dava Gjergji 💥💥💥💥👌👌👌🇧🇪🇧🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱 ju pershendes nga Gjermania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Hekuran Ademaj
Hekuran Ademaj 2 anni fa
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Ariana Xhevka
Was geht ab bruder
Brolind Bardhi
Brolind Bardhi 2 anni fa
7kkorwww
flora valca
flora valca 2 anni fa
Nuk di sa herë e kam dëgjuar këtë këngë. Zoti ju ka dhënë një dhunti të mrekullueshëm, dy zëra bilbili, dy zëra të rrallë dhe të pashtershëm si ujët e bjeshkëve. Ju këndoft zemra gjithmon. Shumë prekëse historia e këtij trimi atdhetar ❤️
Muhammed Ramadanii
Respekt per tmadhen DavaGjergji dhe Gold Ag respekt pafund ❤❤
Lek Toma
Lek Toma 2 anni fa
Deri ne kyt minut e shperdare ne 270 personave 💞❤️🇦🇱Koplimenti kenge prefekt jeni te dy te forte
Fred Pjetri
Fred Pjetri 2 anni fa
Puk kosove tropoj ni zemer e ni gjak zemra ju knoft gjithmon liri pace e dashuri per kombin tone ju prsh nga mergimi 🙏🙏🙏
Yk - artezostudio
Kjo kang u duft mi pas bile njo 10minuta😔Ma e mira deri tash.Ju lumte dora per kete tekst e kete interpretim..🇽🇰🇦🇱❤️
Akif isemi
Akif isemi 2 anni fa
Zemra e artit shqiptar.. dava gjergji.. Zërin e mrekullushem..
Klaudio Bush
Klaudio Bush 2 anni fa
Un jam nga Lekbibaj, Zona Nikaj - Mertur Hajde like giith Tropojant e tan Shqiptart ktu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🌹!
pjerin Deda
pjerin Deda 7 mesi fa
@Ardita Boci nga cila berishe e pukese apo e tropojese
pjerin Deda
pjerin Deda 7 mesi fa
Persh burra te Mir e trima ju pershendes
gipa shqiptar me zemer
Une jam nga Kerrnaja e nip ne Nikoçaj Geg-Hysen
Marco Bocari
Marco Bocari 8 mesi fa
@Don Nikaj Drenica kam mendu se ne drenice jon krejt musliman ??
L’ALBASH
L’ALBASH Anno fa
Rnfot tropoja rnfot malesia e gjakoves Rnoft Padeshi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Valon Dreshaj
Valon Dreshaj 2 anni fa
Gold ty duhet meta ba ni bust MIdis Kosove per s’gjalli se pak Jan si ti,respekt shqipe.
Mira Marku
Mira Marku 2 anni fa
@Admir Fetah ooo [loopii
L M
L M 2 anni fa
fillim mici tropoja meriton bashkim me kosoven e trojet tjera shiptare. kurse shipria mesme, vlora e jug shipris nuk meritojn te jen te bashkuar me ne kan urrejtje ne maksimum per shiptaret.
Fillim Mici
Fillim Mici 2 anni fa
Goja ju lumte e zemra ju knofte gjithmone per keta trima qe dhane jeten per Kosoven.
Admir Fetah
Admir Fetah 2 anni fa
Ju lumt goja respekte prej shkupi🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Nori Demiri
Nori Demiri 2 anni fa
That’s what you call a kenge per patriotism. Ju lumet goja te dyve
Foop sheen
Foop sheen 6 mesi fa
100% Respekt! 🇺🇸🇽🇰🇦🇱
Gjovalin Dedaj
Kta tropjan burra jan dhe burra do mbeten 💪
Isi Isi
Isi Isi 2 anni fa
Ah zoti të rujt sa her që mer frym se na bënë vëretë krenar për vëndlindje ☝🏻
Hava Smajli
Hava Smajli 2 anni fa
Hallall ju koft sa bashkpunim me vend sa bukur Gold Ag qe nuk i harron kengetaret qe u rritem me zerin e tyre si eshte Artistja e madhe Dava Gjergji 👏👏👏👏👏
Jani Malaj
Jani Malaj 2 anni fa
Ju knofte zemra te dyve. Na kenaqet me kto tinguj muzike. Zoti ju rujt e respekte per ju !
bilishu aliss
bilishu aliss 2 anni fa
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Arlindkrass999
Arlindkrass999 2 anni fa
Gjdo keng e jotja me vend. Po lum nana qe te ka rrit lum aj per ty ni djal po me te gjitha te mirat 🌟🌍
Syle Kelmendi
Syle Kelmendi 2 anni fa
SHumë respekt për këtë këngë për bylbylin nga moter e vella njëra nha Lezha dhe tjetri nga Presheva.
B. KRASNIQI
B. KRASNIQI 2 anni fa
Goja ju lumtë e zëmra ju knoft. Lavdi për jetë e motë Bilbil Breçanit. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱.
O K
O K 2 anni fa
Eh mori e madhja Dava Gjergji sa shum i kendove shqiptaris Zoti ta dhasht shendetin Rrespekt Rrespekt shum te madh per ju Gold AG fet.Besom Dava mi ki qit lotet.
Deti.E
Deti.E 2 anni fa
Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar
Sonila Margjeka
Sonila Margjeka 2 anni fa
Vlerat njeriu ja tregon veti dhe kshtu qe edhe ti siç ishte Bylbyli je edhe ti nji Gold i gjall qe nuk vdes kurr💎💎❤️❤️
Linda Av
Linda Av 2 anni fa
Kange e bukur Ju knofte zemra te dyve🙏 Zoti I bekofte shqiptaret kudo qe jane😇
Preng Kola
Preng Kola 2 anni fa
Well done amazing song I’m hoping you are going to do another song together faliminderi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
abbsnn cose
abbsnn cose 2 anni fa
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Hysnije Duriqi
Hysnije Duriqi 2 anni fa
Gjithmon kendofshi ju paqum gjithmon e Golldit zoti ja dhasht mirat e botes e nena e tij ubaft nena me e lumtura ne bot si lindi ket djal ⭐
Jahir Makolli
Jahir Makolli 2 anni fa
Shum Këng e Bukur Respekt Per Arjan Agushin Respekt Per Dava Gjergjin Dhe Lavdi Per Deshmorin Bylbyl Breqanin
Festim Kastratti
Respekt per vllezrit e shqipris nané e Respekt per gold ag lum nana qe tka po ashtu edhe per ty dava gjergji
bossi
bossi 2 anni fa
Tropoja❤️vend i Trimave zoti ju bekoft 🙏
Daddy
Daddy 6 mesi fa
Respekt Po gjak shqiptari!💪💪🇦🇱🇽🇰🇺🇸
Riola Luma
Riola Luma 2 anni fa
Zemra ju kendoft Gold AG dhe Dava Gjergji!👏👏🇦🇱🇦🇱
Dardii
Dardii 2 anni fa
O ju lumt goja o bylbylat e shqiptaris 😍.
Vjollca Ahmeti
Vjollca Ahmeti 2 anni fa
Ju lumte goja Dava Gjergji tropoja jone dhe Gold Ag nga kosova jone Jeni kengetare te medhejne🇦🇱🇦🇱🇦🇱💐
Big-E
Big-E 2 anni fa
God bless you 🇦🇱🙏🏻🇺🇸
Arben Morina
Arben Morina 2 anni fa
Dy Legjende te gjalla ju Kendojne DESHMORVE RESPECT
illyrian
illyrian 11 mesi fa
Kjo shumë e bukur ju lumtë,Dava Gjergji si gjithëmonë dhe Arian Agushi! Përshëndetje dhe respekt nga Zūrich CH!!!
Lorian Plava
Lorian Plava 2 anni fa
Zemra tknoft oh Gold ag ❤🇦🇱🇽🇰❤
Darko Markovic
Srbin sam, ali lepa pesma, respekt 👍 Daj Bože da nikad više ne ratujemo, već se uzajamno pomažemo i sarađujemo,, jer svi su ljudi braća, svi potičemo od istih praroditelja Adama i Eve!!!
Fatime Imeri
Fatime Imeri 2 anni fa
Dava Gjergji Zonje ke qen ,Zonje do mbetesh gjithmon 👸💖Rrofsh
Denis Ponari
Denis Ponari 2 anni fa
T R O P O J A 🇦🇱
malli sharit
malli sharit 2 anni fa
Dava gjergji, me zerin e saje eshte e vecant suksese te dyve.....
Sefa Shahin
Sefa Shahin 2 anni fa
E ku ka keng tenden nuk pelqehet e sidomos kur Kendon per tropojen. Nje bravo e madhe per ju kengetar te mrekullueshem e ju kendoft zemra gjithmone 👌👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Leda Boboci
Leda Boboci 2 anni fa
Zoti te ruait je i pa zevendesuar bravo ajo nene qe te ka rrit ❤️❤️❤️suksese te metejme Golg
XHENETA
XHENETA 2 anni fa
te lumt dava gjergji ke nje ze tmrelullueshem ❤
Sadik Zeneli
Sadik Zeneli 8 mesi fa
Respekt 🇦🇱❤️
Il prossimo
Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari
4:14
I FILLED A STADIUM WITH BALL PIT BALLS!
5:17
Besim Ndreca
4:43
visualizzazioni 77 000
Si shpetoi Gold AG nga parapushkatimi
15:30
Gold AG - Hite patriotike 1
1:08:31
visualizzazioni 1 300 000
Andrea Fratino #tiktok #shorts
0:19
visualizzazioni 303 415
Petting it until it bites..😬😬😬
0:14
🔞 "NIENTE PAROLACCE IN RAI"
0:29
visualizzazioni 553 010
#shorts #wendsday #enidsinclair
0:15
visualizzazioni 3 933 816