Buio

Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

Gold AG
Iscriviti
visualizzazioni 848 420
98% 8 364 120

fanlink.to/BylbyliTropojes
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

Intrattenimento

Pubblicato il

 

16 ott 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
erland xhelaj
erland xhelaj 11 minuti fa
Shum kenge e bukur 😘😘🇽🇰🇦🇱
abbsnn cose
abbsnn cose 19 minuti fa
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Abdullah Abdullah
O Gold ta qifsha ftyren e majmunit qe e ki. Ti i thu vetit Musliman a? Kush i Therret njerzt ne nacionalizem nuk na perket neve ka than rasulullahi alejhi selam
Aishe Baci
Aishe Baci Ora fa
Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗
Stela Ylli
Stela Ylli 2 ore fa
Zemra u kendoft !
abbsnn cose
abbsnn cose 18 minuti fa
👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬
Besmir Haziraj
Nr 1 😍😍
Kristo Zervo
Kristo Zervo 8 ore fa
Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .
Yllius Prizreni
Yllius Prizreni 16 ore fa
Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..
Albert Limani
Albert Limani 17 ore fa
Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏
Anna Stone
Anna Stone 17 ore fa
2 💫💫Te 🇦🇱 !
Urim Azemi
Urim Azemi 18 ore fa
Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz 19 ore fa
Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐
Shauka Hodan
Shauka Hodan 20 ore fa
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Fatjon Prendi
Fatjon Prendi 21 ora fa
Bukur sh ...kombinim super mes dy legjendash .. SHUM MIRDITOR PO I KENDOJN TROPOJES E KOSOVES DHE MIR BEJNE I KEMI MIQ E SHOK... PO KUR DO SHOHIM NDONJE TE KOSOVES E TROPOJES TI KENDOJNE DHE MIRDITES NJE KRAHINE UNIKE NE TROJET SHQIPTARE...
Michele Balla
Michele Balla 22 ore fa
TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏
Michele Balla
Michele Balla 22 ore fa
😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Shauka Hodan
Shauka Hodan 20 ore fa
O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .
Jeton Bajrami
Jeton Bajrami 23 ore fa
👌👌👌
Sali Lokaj
Sali Lokaj 23 ore fa
Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku
Gazmir Dema
Gazmir Dema 23 ore fa
Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven
Princ Berisha
Princ Berisha Giorno fa
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬
Princ Berisha
Princ Berisha Giorno fa
Princ6666
Princ Berisha
Princ Berisha Giorno fa
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴
Ena Seferi
Ena Seferi Giorno fa
Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍
Lulzim Budini
Lulzim Budini Giorno fa
RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE
Ajshe Dervishaj
Ajshe Dervishaj Giorno fa
🤝👍👌🏼🙏
Canan Tezcan
Canan Tezcan Giorno fa
Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥
Seb Gashi
Seb Gashi Giorno fa
Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK
SOPHIE Xhaka
SOPHIE Xhaka Giorno fa
Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...
blueibabygirl07
blueibabygirl07 Giorno fa
Love from America 🙏💖
Halil Celaj
Halil Celaj Giorno fa
Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.
Lion Fr
Lion Fr Giorno fa
E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.
Lion Fr
Lion Fr Giorno fa
O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .
Ani Ani
Ani Ani Giorno fa
Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven
hoiy vinosa
hoiy vinosa Giorno fa
Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤
Tommy Gojcaj
Tommy Gojcaj Giorno fa
✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊
Sedat Kelmendi
Sedat Kelmendi Giorno fa
goldo ag ❤ 🇦🇱
mateo Dana
mateo Dana Giorno fa
DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.
hoiy vinosa
hoiy vinosa Giorno fa
Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Murad Kurteriç
Murad Kurteriç Giorno fa
MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA
CEMO SHKUPI
CEMO SHKUPI Giorno fa
#LAVDI Bylbyl Breçani.
Ermelinda Lajcaj
Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇
Mobiles Samsunga10s
Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏
Igli Mija
Igli Mija Giorno fa
Myte
Mario Jano
Mario Jano Giorno fa
Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave
sevdail sevdail
sevdail sevdail Giorno fa
Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi
M-M marku
M-M marku Giorno fa
Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️
Hoti Bujar
Hoti Bujar Giorno fa
Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍
erlis 24
erlis 24 2 giorni fa
Na bo naj kong per matianet,burrelin.
ema onuzi
ema onuzi 2 giorni fa
😚🥰💎
ema onuzi
ema onuzi 2 giorni fa
✌💎
Alberi Gashi
Alberi Gashi 2 giorni fa
,
Besa Plaku
Besa Plaku 2 giorni fa
Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ηλ.ελζ ελεζ
Sa bukur.ju lumte goja o yje.👏👏👏👏👏👏👏👏
vasil marashi
vasil marashi 2 giorni fa
Zoti i rujt te gjithe shqiptart.
selimi fadil
selimi fadil 2 giorni fa
Ju LUMT goja RRESPEKT
Deti.E
Deti.E 2 giorni fa
Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar
dutoiu hour
dutoiu hour 2 giorni fa
Pershendetje Speciale per Tropojen Malsin e gjakoves
misuyy fong
misuyy fong 2 giorni fa
🇦🇱✌️
Luljeta Gjeloshgjokaj
Shum e bukur kenga Bravo👏
misuyy fong
misuyy fong 2 giorni fa
Shum bukur👍
Valentina V
Valentina V 2 giorni fa
🇦🇱❤❤❤
indrit tota
indrit tota 2 giorni fa
Superrrrrrrrrr
dutoiu hour
dutoiu hour 2 giorni fa
udhheq ket shqiptari
Muli Time
Muli Time 2 giorni fa
Goldi si gjithmon👍
Lulzim Gashi
Lulzim Gashi 2 giorni fa
O gold aga mir ike vnu flokt edhe ti ne turki bravo
Ramiz Biba
Ramiz Biba 2 giorni fa
shabsnçela
Artan Gega
Artan Gega 2 giorni fa
Ju kendoft zemra
DJ Skifter Mistreci
Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK
Xhevdet Gashi
Xhevdet Gashi 2 giorni fa
Respekt per te dyt këngëtart jeni te Mrekullushem 👏👏👏👏👏👏
Osman Ruçi
Osman Ruçi 2 giorni fa
Ty të qofët hallall gjir i nanës.Të këndofët zemra gjithë jetën
Agim Kopani
Agim Kopani 2 giorni fa
Si ky djal lindin rrall.1 ne nje shekull
Lili Karfia
Lili Karfia 2 giorni fa
Une di qe Dave Gjergji eshte Pukjane🤔🤷‍♀️😏?!
viola ola
viola ola 3 giorni fa
O kosov zemer te kam
bodoy euir
bodoy euir 3 giorni fa
Un jam nga Lekbibaj, Zona Nikaj - Mertur Hajde like giith Tropojant e tan Shqiptart ktu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🌹!
t.v. 45
t.v. 45 Giorno fa
Pershendetje or vlla nga mergimi mertur guri gjakova
shpetim sinani
shpetim sinani 3 giorni fa
Shum bukur👍
Vlore Hajdari
Vlore Hajdari 3 giorni fa
🇦🇱✌️
Alfred kola
Alfred kola 3 giorni fa
Ju kendofte zemra shum bukur keni kendu per Kosoven
Me Hej
Me Hej 3 giorni fa
Lavdi deshmorve, juve ju lumt per ket kang kaq prekse, populli shqiptar gjithmon kadit mi mbrojt trojet e veta po udhheqsat tradhtar po e kthejn vendin permas, spo ka kush me udhheq ket shqiptari
bodoy euir
bodoy euir 3 giorni fa
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
JueltaNoel JueltaNoel
Ju kendoft zemra ,dy zera te mrekullueshem🌹🌹
Juliana Bakou
Juliana Bakou 3 giorni fa
Zoti te dhente jete se je PATRIOT o djale
Aty Ketu
Aty Ketu 3 giorni fa
Pa za te bukur kan vashat dhe burrat e Tropjes e Hasit. Rroft e qoft pergjithemon Shqiptarija dhe UÇK-ja. Ju pershendes nga zemra e Shqiptaris Kosov 🇦🇱👍🇽🇰
lenc skura
lenc skura 3 giorni fa
Love love me
Misim Shabani
Misim Shabani 3 giorni fa
Prshndetje nag Tetova
Gledi Dushku
Gledi Dushku 3 giorni fa
djemt tropojan te fjales e te pushkes 🇦🇱
Valona Citty.007
Valona Citty.007 3 giorni fa
itvid.net/video/video-gHsCQ3UHekk.html kiçe llomotit ..
mnika voli
mnika voli 3 giorni fa
xhennet firdeus ne ahiret !
Engjell isaku
Engjell isaku 3 giorni fa
Dy Legjenda me ni Klip 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jana krener Johana kener
Lll o
hikmete bajraliu
hikmete bajraliu 3 giorni fa
Respekt 🇦🇱🇽🇰🇧🇪
Fatmir Dervishaj
Fatmir Dervishaj 3 giorni fa
Hallall se gjithmon #1👑🇦🇱🇽🇰🇦🇱
mnika voli
mnika voli 3 giorni fa
Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte
Avni Halilaj
Avni Halilaj 3 giorni fa
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
Enver Demalia
Enver Demalia 3 giorni fa
Bravo ju rujt zoti
butti fdft
butti fdft 3 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪
Petrit Bajraj
Petrit Bajraj 3 giorni fa
Ju lumt zeri legjendat shqipetare🤚
Gzim Brahaj
Gzim Brahaj 3 giorni fa
Bravo!!!!
Toni Montana
Toni Montana 3 giorni fa
Evvv Dava gjergji zanin pushk e paska edhe po I shkojka i lumt🤘
Sefer Limja
Sefer Limja 3 giorni fa
Te lumt goha oer kosov e shipni
butti fdft
butti fdft 3 giorni fa
❤️❤️❤️❤️❤️
Erisa Besmir
Erisa Besmir 3 giorni fa
Bravo super bravo
IB BOIS
IB BOIS 3 giorni fa
Je mir de
Shukrije Basha
Shukrije Basha 3 giorni fa
Genug shum eh mir ju lumt
DARDANET ILIRET
DARDANET ILIRET 3 giorni fa
Une vendosa nji Kanè me ja shkrue kesaje Mèretreshe edhe Gold AG qe ne deshrofeshi te kendoje se bashku Ose me Vèazrite Leshi. Ne qofese kam ndoni gabi e permison se une 70 vjeqaer ne gurbet xhsye e germave tashe po mi hane gomari. O Moj Liri e Daredanis O Moje Kosovè e Daredanis,u bèrè shtetè pasè Lirisè. O Fèlamur me shum Nishane nepèr Shekuj kurrè su ndale,nèper burxhe e kosoves shumè Valove. Fèlakè e kuqe si Ret e Zeza e tè Skuqera si Lotè e Gjak nè Kosove. Fèllad i bukur nè atè Kosove e ne Shqipri fryne stuhija pèr knaqèsi. Valone Fèlamuri i Pnvènvarès Qyshè nè kohen e Liris sè Darèdanis. E Dham Besen e Shqiptarisè Qyshè nè kohen e Liresè. Tè gjith Kosova tek te Vari i Pajazit me lidhe besen vèllau me vèlla pèr sato jeta mos me u nda. Pèr kèt tokè tè shejtè kur mos me u nda vèllau me vèlla ,si Krishter e Mislimon jemi Vèllazèr te tan Komèb e nji Qendrim. Zoti e Bekofèt ket Komèb Shqiptarè. Kete e kashkrue nji i lindure Llapè e i Riture ne Prishtinè. Une jetoje ne gurbte 28 vite. Une jame 70 vjeqaere. Emri imi asht ky. Jusuf Visoka Fetahu nga dijasepora e ranèd.Ju pereshendese qe te merni ket kange edhe te me shkrue ju mbretreshe qe e muertè.
Nexharije Emerllahu
Bravo. 2 🌟🌟👏👏
Anila Miza
Anila Miza 4 giorni fa
SHUME BUKUUUUUR....👏👏👏 GOLD AG ❤⭐😘
UNITED STATES OF ALBANIA
Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte
Far.
Far. 4 giorni fa
Ju lumtë!
Prossimi video
Gold AG - Sofra e nanës
04:06
visualizzazioni 1 700 000
Gold AG - Sokoli
03:39
visualizzazioni 3 900 000
Special Look | The Mandalorian | Disney+
1:00
Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina
03:26
VI DEVO DELLE SCUSE | D&B
15:00
visualizzazioni 111 896
UNBOXING DI 200€ DI WISH! w/@Leo
15:01
visualizzazioni 195 548
Kuruluş Osman 30. Bölüm
2:22:00
visualizzazioni 2 507 072