Buio

Gold AG ft. Fatmira Breçani - Oj dashni

Gold AG
Iscriviti
visualizzazioni 10 787 185
50% 1 1

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

fanlink.to/OjDashni

Gold AG ft. Fatmira Breçani - Oj dashni

Lyrics by: Gold AG
Produced by: Gramoz Kozeli
Video by: IMAGINE
Modele: Atalanta Kercyku

Special thanks for: MAX ROYAL G

Connect with Gold AG

Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend

Instagram | instagram.com/arianagushi/

Musica

Pubblicato il

 

15 lug 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 648
Foop sheen
Foop sheen 3 mesi fa
Suksese! Pershendetje nga 🇺🇸💪💪🇦🇱🇽🇰
servis adi
servis adi 3 mesi fa
tgui⁰
DzemS Hru Official ♦️
Brilijantno dopada mi se ,,,Selam iz Bosne 🏛️🏛️🏛️
Lucjana Vata
Lucjana Vata 3 giorni fa
​@Almin Zulic I
Almin Zulic
Almin Zulic 27 giorni fa
I menii brate goriii pjesmaaa
rifat sadikaj
rifat sadikaj 3 mesi fa
Jo knoft zemra, kjo do jete hiti i veres per veten time…respekt Goldi respekt e pavdekshmja Fatmira Breçani!
Bora Çeliku
Bora Çeliku 5 giorni fa
itvid.net/video/video-63RNEu-oQzk.html
BannoX
BannoX 3 mesi fa
Spo muj me ndegju ket keng mas qe e ndegjuar “Shqiptar” Qa bone more gold ag😢
bofooit gojo
bofooit gojo 4 mesi fa
O na knaqet Zemra ju knoft, , Goldi je ne 1 , e ty Malsore tu shtoft jeta 🇦🇱🇦🇱
Valbone Valbone
Valbone Valbone 4 mesi fa
Fatmira Brecani e dridh vendin me zanin e mrekullueshem,shume bukur te dy👍
Kleo Nona
Kleo Nona 2 mesi fa
Kjo eshte kengetare dhe jo keto te rejat qe trregojne te pasmet dhe gjoksin. Best gold ag dhe fatmira.
Albania Albania
Albania Albania 28 giorni fa
Komenti me I bukur qe kam lexuar shume per ket qe thua
Dardan
Dardan 4 mesi fa
"Oj Thuj Edon Dada Flaka"👍👌🇦🇱 Jan te vjetra sa vete Njerzimi.
Edmond Kolgjini
Edmond Kolgjini 4 mesi fa
Fatmira Po AG SA per pjesmarrjen se nuk ka lidhje me Nivelin e Fatmires
Lek Toma
Lek Toma 4 mesi fa
Je nderi i kombit ti Rreshtohesh me kengetaret me me ze te lkombit shqyptare ne shekuj qe kur u krijua kenga ne shqyptari
Hoeda Xhilaj
Hoeda Xhilaj 2 mesi fa
MeafkķģkĹDLKďkgögfkösföörwèKķfkķieo0ro⁹⁹owRdf3ľqueuqďuuUfs7fufIYöIäIyiIiyiyiuzyuyuyuküuyi
kreshnik gosturani
Te pakten mbi 100 Here e kam degjue ket Kënge , Jeni Ajka e Shqipris dhe Kosoves bashk
aldo vuka
aldo vuka Mese fa
Perla e veriut Shqiperis Fatmira 🇦🇱
mllop aeet
mllop aeet 3 mesi fa
Nuk ka Tropojan qe se ka nmakin qeket kang tuj shti dhe vetin. Zemra tknoft dada Fatmira,super kang Gold
TheProms
TheProms 4 mesi fa
Gold Ag. I am so glad you are Albanian.
Anxhela
Anxhela Mese fa
Hajde sonte oj dashni thujma ni fjal Se per ty dada sonte krejt ka me kalle Hajde sonte oj dashni hajde te dada Kalle,kalle veq per mu le ti dalin flaka [Gold ag] Ma e mira krejt hajt ama ni shejn Une plot’mit edhe ti tuat lej Sa mir je vesh sa mir po kesh E thojn qa kesh qato e vesh Hije pot kan o flokt e gjata aga per ty o tata mata Pe di qe do fjal nuk mi kupton Po bash per qata ti e di qe m’don [Fatmira] REF: Hajde sonte oj dashni thujma ni fjal Se per ty dada sonte ktejt ka me kall Hajde sonte oj dashni hajde te dada Kalle,kalle veq per mu le ti dalin flaka [Fatmira]2x Hajde çka po pret afer meje hajde vet Koha po kalon kur e don e don e don [Gold ag] Ta kom qit piken ski ka me iken O lum bofsha o per ket qiken Sonte thuj gjumit se po vonona Jom te Arjani e vi neser proma Noçe mi noçe trunin ma hoqe Thuju te shpija jom te ni shoqe Nese dojn shoqes me ja ni zonin (numri qe thirret mund te ket fikur telefonin) [Fatmira] REF: Hajde sonte oj dashni thujma ni fjal Se per ty dada sonte te ti ka me kall Hajde sonte oj dashni hajde te dada Kalle,kalle veq per mu le ti dali flaka
Bora Çeliku
Bora Çeliku 5 giorni fa
itvid.net/video/video-63RNEu-oQzk.html
avi Llani
avi Llani 19 giorni fa
1 o
like Gogo 😍 👧
like Gogo 😍 👧 21 giorno fa
♡♡♡♡
Xhulian Kola
Xhulian Kola 2 mesi fa
E zeza e ksaj kange asht gold ag. Ka lezet kur ngjo fatmiren 😍😍
Semi Hidershaj
Fatmira brecani ky zeri dhe menyra jote se si kendon e te jesh ne koma te zgjon te ruajtet zoti ty e cfar ke perzemer
mimoza gjermani
mimoza gjermani 4 mesi fa
Zemra ju kendoft te dyve 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🦅👏👏👏
Ajshe Alaj
Ajshe Alaj 4 mesi fa
Ah, zemra ju këndoft te dyve nga loqka e zemres po kendoni 🥲🥲
theonlymusic
theonlymusic 4 mesi fa
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia❤️🙏
Zeka Ragip
Zeka Ragip 4 mesi fa
OH DADA, DADA TE LUMT GOJA YLLI I SHQIPTARIS👌👌👌👌👌🇦🇱🇩🇪
beny
beny 4 mesi fa
Zerin si bilbil fatmira, suksese per kengen, na kenaqet
Edmond Cuni
Edmond Cuni 4 mesi fa
TE KENDOFTE ZEMRA JE KENGETARE SHUM E MIRE RESPEKTET E MIA
Minire Shabanaj
Minire Shabanaj 4 mesi fa
Respekt per zerin qe ke me pelqen shum sidimos këngët vaooo 👍💜
ardian bushi
ardian bushi 3 mesi fa
Fatmira je Legjende!
Lola Jakupaj
Lola Jakupaj 4 mesi fa
Super zèra Fatimira Brecani zeri i pa zevendesushem 👏👏
Rita 25 y.o - check my vidéó
Brilijantno dopada mi se ,,,Selam iz Bosne
Belkize Broci
Pershendetje jeni shum te mire ,Zoti ju rujt prej t'kqijave jeni 💥💥
Skydive Amazing
Skydive Amazing 4 mesi fa
E degjoj kete konge vetem prej Danoces ❤
Burbuqe Krasniqi
Ju knoft Zemra o Yje.🧿✌🇦🇱🧿✌🇦🇱
jetmira Gjidiaj
jetmira Gjidiaj 3 mesi fa
Zemra ju knoft shuuum bur artista te meritur bravo🌟🌟👐🇽🇰🇦🇱🤝
Celaj
Celaj 4 mesi fa
Urime Arianit dhe fatmira brecanit..na kenaqet me tigujt dhe muziken..vazhdo keshtu Gold njishi...
Ask to seduce Miss
Ju knoft Zemra o Yje.🇦🇱🇦🇱
Florent Aliu
Florent Aliu 4 mesi fa
suksese aga bashk me zonjen fatmire respekt zemra se naknaqt
Jehona Rexhepi
Jehona Rexhepi 4 mesi fa
Mat mirt me vendt suksese te metejshme ❤
Lek Toma
Lek Toma 4 mesi fa
Bukur shum me nje natyr fenomenale ❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇪🇺
Naim Bytyçi
Naim Bytyçi 4 mesi fa
Dada fatmire 🔥❤ bravo Gold ag
Ylber Voka
Ylber Voka 4 mesi fa
Te dy jeni te mrekullushem 🙋‍♂️
Daniel Shehi
Daniel Shehi 4 mesi fa
Kenget tuja si gjithmon ma tmirat jan suksese vlla je ma i miri kengetar un te adhuroj shum
Petar Milos
Petar Milos 3 mesi fa
Very good music AIM from croatia albania moja braca
Eltklo Kucaj
Eltklo Kucaj 4 mesi fa
Hajt hajt Tropoj ❤❤
illyrian
illyrian 4 mesi fa
1:38 my favourite part 💥💥
Aldrit Velia
Aldrit Velia 3 mesi fa
Bravoooo dada fatmire 💗👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥💥💥💥
Mikela Mustafa
Mikela Mustafa 4 mesi fa
Te dy jeni artista te mrekullueshem por dhe Atalanta e paska ndricu klipin❤❤❤
Dafina Përkeqi
Dafina Përkeqi 3 mesi fa
Zemrat ju knofshin gjithmonë bilbila👸🙏👏👏👍👍🙏🙏
Ilir Ceku
Ilir Ceku 4 mesi fa
Respekt o artista e shqipes
ALBANIAGaming
ALBANIAGaming 4 mesi fa
Na knaqet zemren 😍❤️
Arben Une
Arben Une 3 mesi fa
Si gjithmonë e mrekullushme Zoti të rujt familjarisht respekt për këngët e bukura të viseve shqiptare je ylli i kangës popullore të Shqipërisë së veriut
Fitim Miftari
Fitim Miftari 19 giorni fa
@Musa Gashi py
Arben Gjoka
Arben Gjoka 3 mesi fa
Pooioo999o
Arben Une
Arben Une 3 mesi fa
@Haxhi Kuci F L M Zotëri të uroj shëndet dhe jetë të gjatë familjarisht respekt
Haxhi Kuci
Haxhi Kuci 3 mesi fa
Pp
Haxhi Kuci
Haxhi Kuci 3 mesi fa
Pp
Azem Morina
Azem Morina 4 mesi fa
Artista pa te zevencueshem bravo Gold Aga I’m big fan of yours
Fadil Gjana
Fadil Gjana 2 mesi fa
Bravaaaaaa leggenda e arte,e muzikes SHQIPTARE..
Besnik Topanji
Besnik Topanji 2 mesi fa
je shembull i muzikes shqiptare suksese
Fatmir Bajralia
Fatmir Bajralia 4 mesi fa
Na knaqet me dashnie respect 👏❤💔🔥🔥🔥
Manjola Vatoci
Manjola Vatoci 4 mesi fa
Tropojania jon burrnesh qe krenehohemi me zerin e saj ! Ju kendoft zemra te dyve se ska si ju dhe kenget tuaja sna merziten kurr ...
Niti Niti
Niti Niti 22 giorni fa
@Gers Memaj jj
Mery Mery
Mery Mery 28 giorni fa
Vallai per Daden gezojme rrespekt te gjjthe trojet shqiptare
gjithcka ne blektori
Fatmira brecani eshte nje nder divat shqipetare.
Hanife Sherifi
Ĺ
Antonio Moreno
Puka
Adi mustafa
Adi mustafa 4 mesi fa
Zemra u kendoft super Hit veror 🔥🔥🔥🔥🔥
Donika Tushaj
Donika Tushaj 4 mesi fa
Zoti ju rujt e zemra ju kendofte te dy 🌟🌟se e paski kall sak
Daniel Guni
Daniel Guni 4 mesi fa
Respecte nga Kruja👊🇦🇱
Albanien king
Albanien king 4 mesi fa
Falanderoj si um ke que fala nga durresi ku ishte prezent dan llapi te pista kosova te pershendes shumë edhe une Albioni ❤❤❤
Bastri Cakoni
Bastri Cakoni 4 mesi fa
Ju kendofte zemra🇦🇱o fatmira breqani te kendofte zermra ti je ylli dhe bilbili muzikes🇦🇱AG💪💪💪😎😎
Shauka Hodan
Shauka Hodan 4 mesi fa
Dada Fatmira pe zbukuron kengen
Loyal DF
Loyal DF 3 mesi fa
Keng e Mrrekullueshme rrespekt
Mimoza Lama
Mimoza Lama 4 mesi fa
Ty lum nona qe te ka. Vetem kur te degjoj neper kenge me jep motivim zeri yt... Te dyve ju dua shume...
Bora Çeliku
Bora Çeliku 5 giorni fa
itvid.net/video/video-63RNEu-oQzk.html
Luan Dabiqaj
Luan Dabiqaj 4 mesi fa
O na knaqet Zemra ju knoft, , Goldi je ne 1 , e ty Malsore tu shtoft jeta ❤️❤️🇦🇱🇦🇱
MIRSIE XHAFERAJ
MIRSIE XHAFERAJ 2 mesi fa
H te djj
Alfie Metaliaj
Alfie Metaliaj 3 mesi fa
Ju lumt goja te dyve , si me pi nje pije freskuese ishte kjo kange , 👏👏🇦🇱🇦🇱
Erjon Hajzeri
Erjon Hajzeri 4 mesi fa
Te lumt Gold ag je ma i miri te dua shum❤❤
beny
beny 3 mesi fa
Super kenge, nje bashkpunim i perkryer
Maria Berdilla
Maria Berdilla 4 mesi fa
Jeni te mrekullueshem qe te dy suksese per kengen e re si dy yje jeni ju kendofte zemra
Ask to seduce Miss
Dada , te kendofte je e paarritshme , suksese dhe sa me lart ne karrieren tende
Bora Çeliku
Bora Çeliku 5 giorni fa
itvid.net/video/video-63RNEu-oQzk.html
Sander Ndreca
Sander Ndreca 13 giorni fa
Super Bravo Muzike e Mire E Pelqyer Bravo Nga Sander
Valdete Gashi
Valdete Gashi 4 mesi fa
Kenga ma mira ju lumt👌👌
xxxx
xxxx 4 mesi fa
Zemra ju kendoft te dy bylbylave ⭐⭐
Lola marku
Lola marku 4 mesi fa
Fatmira ke nje ze te mrekullushem 😘
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo 4 mesi fa
Gjithmon zerin bucet kudo neper male jug veri je gjithmon yll super Fatmira Brecani Gold Ag je super
Alexandra Valcea
Respect from 🇷🇴👌🏽❤️
X_User
X_User 3 mesi fa
Per ket keng mora para 3 makina 😍
Vilson Ajazi
Vilson Ajazi 4 mesi fa
Gjithsesi suksese me pëlqen , me këtë këngën paskan vendos pik mbi i.
Bekim Jakupi
Bekim Jakupi 22 giorni fa
Respect 👍🏻👐🏻🇦🇱🇺🇸
FF__MRETI
FF__MRETI 2 mesi fa
O dashni dada❤
H.B
H.B 4 mesi fa
I LOVE ALL YOUR SONGS G.J
Laura Haliti
Laura Haliti 4 mesi fa
Duet i mrekullueshem , secili ne zhandrin e vet , kenga ritmike 👏
Melaqe Qiell
Melaqe Qiell 4 mesi fa
Ooooj FATMIRE,tvoj glas je tako stvaran!!!! ❤
gjergji marku
gjergji marku 2 mesi fa
00000000
MoneyMusic
MoneyMusic 4 mesi fa
🌺Dada Bilbili TROPOJES🌺 👏Gold-ag patriot👏
rajmonda dervishi
Keng teper e bukur zemra ju kendoft pershendes zemren time qe e dua shum me kete keng Respekte
Ardian Kurti
Ardian Kurti 4 mesi fa
Uaaaaao super fatmira gold 🇦🇱🇽🇰🔥🔥🔥🔥🔥🔥zjarr🇲🇫🇲🇫
Flora S
Flora S 4 mesi fa
🇦🇱🇽🇰❤️💙
gezim balliu
gezim balliu 4 mesi fa
Gold breçani ❤️❤️
blerina memia
blerina memia 4 mesi fa
Jeni me te miret 💖💖
Floraaa
Floraaa 4 mesi fa
Hiti i veres 2022 🔥🔥🥳🥳 Dada ❤️🫀🌹te lumte goja super kenge super bashkepunim goldi 👏🏻🙏🏻😍💙💎
Shpend Bajrami
Shpend Bajrami 4 mesi fa
✊🥇👌🔥
dashuri
dashuri 4 mesi fa
💚❤
ANDI DELAJ
ANDI DELAJ 2 mesi fa
Ju kënoft Zemra ,Fatmira Breçani Zani juaj ësht si bylbyli që këndon në bjeshkët e Malsis
Aldo Aldo
Aldo Aldo 4 mesi fa
hajde te dada.. perfundimisht bilbili o veriut 👏👏👏
Lionel Messi
Lionel Messi Mese fa
Si gjithmon ylli 😍♥️♥️♥️❤️❤️
Sabrie Alliu
Sabrie Alliu 3 mesi fa
Te lumt goja rrofsh sa malet
Luigj Marku
Luigj Marku 3 mesi fa
O te kendofte zemra gjithmone Fatmira je mbreteresha e kanges rrespekte gjifhmone
Metush Gjabri
Metush Gjabri 4 mesi fa
Suksese dada fatmire 🔥
Sonia’s Way
Sonia’s Way 4 mesi fa
Ju kendofte zemra na knaqet zemren
Ndriçim Cenaj
Ndriçim Cenaj 3 mesi fa
Na kallet zemren me kete keng Bravo zemra ju knofte e mos u ndalni jeni te mrekullushem
INAG Al
INAG Al 4 mesi fa
Te lumte arjan Bashkepunim i pritur dhe i merituar 🙏
Toni
Toni 4 mesi fa
Dy legjenda Fatmira breqani & Gold AG edhe hiti i kesaj vere 2022 🔥🔥🔥🔥
AndiDishaAD
AndiDishaAD 4 mesi fa
@theonlymusic boll subscribe paske 😂
theonlymusic
theonlymusic 4 mesi fa
Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia❤️🙏
Arlinda Arli
Arlinda Arli 4 mesi fa
Ta hangsha❤Dad🥰
drilon pupla
drilon pupla 3 mesi fa
Jeni shum te mrekushushem ju kendoft zemra
-[ S O F F Y] 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With
Me Goldin duetet gjithmonë jane HITEEEEEEEEE Brravo Goldi , Allahu ☝️t’bekoftë InshaAllah
Bora Çeliku
Bora Çeliku 5 giorni fa
itvid.net/video/video-63RNEu-oQzk.html
Boo B
Boo B 3 mesi fa
Atalanta kercyku te anksha byzylykunnnnnnn e bab😍😍😍kuksi
Ida Pre
Ida Pre 4 mesi fa
Opa dada ma e mire super duet ❤️❤️
Val Peci
Val Peci 4 mesi fa
Si gjithmon kenge te bukura edhe te sukses'sheme ju kendofte zemra 👏
Il prossimo
Gold AG - Top tu baft pushka
3:57
visualizzazioni 2 600 000
We are sad. Next infertility steps!
20:25
TELLING OUR FAMILY WE’RE PREGNANT!
25:16
Gold AG x Afërdita Demaku - Lutja e nanës
4:16
Gold AG - KUKSI
3:47
visualizzazioni 1 600 000
Trimi ft. Fatmira Brecani - E Mire
3:04
visualizzazioni 2 700 000
ITZY “Cheshire” M/V @ITZY
3:08
visualizzazioni 14 762 714
Naska - O Mi Uccidi (Acoustic)
2:33
visualizzazioni 44 597
Icy Subzero - PENSAVA (Official Video)
2:34