Buio

Gold AG ft. Ismet Bexheti - Daja me nipa

Gold AG
Iscriviti
visualizzazioni 2 773 981
99% 14 000 1

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Gold AG ft. Ismet Bexheti - Daja me nipa

Teksti e melodia: Arian AGUSHI
Orkestrimi: Alban Furtuna
Video: IMAGINE FILMS

Connect with Gold AG

Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend

Instagram | instagram.com/arianagushi/

Intrattenimento

Pubblicato il

 

20 ott 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 497
Bessy Durrës
Bessy Durrës 16 giorni fa
Të lumt goja Heroi jonë kombëtar dhe Patriot Gold Ag .. Jam një fans i joti dhe këngët e tua i ngjoj dit për dit me shum dashuri pasi je i vetmi këngëtar nga estrada që këndon vetëm për atdheun dhe trimat e UÇK që dhan jetën për atdheun .. Të rujt zoti bashkë me familjen Respekte nga Durrësi vllau im
Ibrahim Basha
Ibrahim Basha 5 mesi fa
Të lumt vlla Arian se vetem ti i permend luftetaret dhe deshmort...Ti je lirija dhe i vertet se gjith përkushton me kënga deshmort dhe ju jep tjerve dashni dhe forc për mos haresen e armikut!!! Respekt 🇦🇱
Anduela Domi
Anduela Domi 5 mesi fa
O qen the Qoft q
Migisalade
Migisalade 5 mesi fa
mbështesim Kosoven dhe shqiperi madhe ketu, shumë respekt nga Franca 🇽🇰🏳️🇦🇱
Niti Niti
Niti Niti 2 mesi fa
Jjj
Ethnic Albania
Ethnic Albania 5 mesi fa
Respekt per ty , ama ska respekt per Francen
Bdovo Uskdrg
Bdovo Uskdrg 5 mesi fa
N çfar vendi Belgjikes je se dhe un n Franc jom
Haxhigeaszy
Haxhigeaszy 5 mesi fa
Lumet na qe egziston Gold Ag, na sjell gjithmone kenge qe te rrenqethin mishin dhe ta bejn gjakun te ndjehet SHQIP, gjithashtu respekt te veqante per Ismet Bexhetin, nje kengtar qe kendon me zemer e jo me ze ❤
Niti Niti
Niti Niti 3 mesi fa
Jj
Niti Niti
Niti Niti 3 mesi fa
Njj
Niti Niti
Niti Niti 4 mesi fa
Hji
Niti Niti
Niti Niti 4 mesi fa
Jj
E Kosovo
E Kosovo 5 mesi fa
Ju lumt Gold Ag dhe Ismet Bexheti vertet na keni ngjall emocione te veqante me kete keng qe lirisht mund ta quajm historike. Zoti na boft mu taku ne xhennet Dajen Osman dhe Familjen JASHARI.
Mufit Kaloshi
Mufit Kaloshi 5 mesi fa
Dy artista me ze te mrekullueshem...kenge te pa vdekshme
Hafsa Ajruli UÇK
RESPEKT Gold AG Daja Osman ❤🇦🇱 Super kong, Selame nga Tetova e ILIRIDËS 🇦🇱
Spetin Gabaj
Spetin Gabaj 5 mesi fa
Bravo shqipe respekte nga Italia na emocionon shum kjo keng zoti u bekoft
Flora S
Flora S 5 mesi fa
O zot faleminderit te dyve ju qfar kenge allahu ju shperbleft 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️🙏🙏🙏
Selma Imeri
Selma Imeri 5 mesi fa
Y
Niti Niti
Niti Niti 5 mesi fa
Yu
nita💕
nita💕 5 mesi fa
Kenga më e mir qe kom ndegju noi herë🙏
ylber Morina
ylber Morina 5 mesi fa
Ju knoft Zemra gjithmon,dini kujt ti Kendoni Keng per te Pavdekshin Adem Jasharit dhe te gjith Luftetarve te UQK qe dhan Jeten per Kosov.🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱
Flurim Kryeziu
Flurim Kryeziu 5 mesi fa
Respekt per kete kenge✌️🇦🇱
Amaraldo Lamaj
Amaraldo Lamaj 5 mesi fa
Super keng teksti i pa arritshem lavdi deshmorve qe luftuan per 🇦🇱🇦🇱 sot duhet me qen bashk qe gjaku i tyre te ngelet ne flamurin me te bukur ne bot Gold Ag je i vetmi kengtar qe lufton e kendon per bashkim kombetar si ty na duhen dhe shum te tjer respekte pa fund.
No Name
No Name 4 mesi fa
Delta force
Leuis Colla
Leuis Colla 5 mesi fa
Kosovan zemra Jonee ne tirane e gjith shqiperine te duam fort love ❤
zhuljeta
zhuljeta 5 mesi fa
Sa her qe me lodh jeta e gurbetit kenget tua me japin forc me e perballu jeten e gurbetit te rujt zoti Gold AG 💙
Alpha☄️
Alpha☄️ Mese fa
Qofsh mir kudo t jesh🖐️🌹
Hate Morina
Hate Morina 2 mesi fa
Ju lumte goja o djaloshi shqiptare te kemi Luan goja per her je i mrekullushem 🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🦅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
ismail leci
ismail leci 5 mesi fa
Po i vjen koha me vepru per Trojet Shqiptare❤🇦🇱🦅
No Name
No Name 3 mesi fa
Media
Arbër S. Paçarizi
Goldi eshte nje artist i menqur dhe i talentuar, faleminderit legjend qe na sjell kenge maq te bukur dhe madheshtore. Na bere zemren mal. Respekt dhe pershendetje edhe per artistin e madh Ismet Bexheti 🇦🇱🖐🤝
Erjona Lufi
Erjona Lufi 3 mesi fa
🤩🫂🥀🥀🤗🥶🤗🙏🙏😍😍😍💓💓💓😇
Krasniqi Sefedin
Respekt per Gold ag e per UÇK ne e civil shqiptar te kosoves. Jemi nje.
Reli Firt
Reli Firt 3 mesi fa
Ikona Shqipetare per kenge patriotike ,bravooo
Easy - Live
Easy - Live 5 mesi fa
Ju lumt Goja, dhe Kendofshi gjithmon❤❤
Agim Ramadani
Agim Ramadani 5 mesi fa
Respekt te dyve , per kete kenge kaq te vlefshme 👍🇦🇱
Samra Fanpage
Samra Fanpage 5 mesi fa
Bravo Shqipe 🇦🇱🇽🇰👐🏽❤️
Tiku Sadikaj
Tiku Sadikaj 5 mesi fa
Je i pa aritshem Bravo Jan shum te paket njerzit si ty kengeta te pafsha sa me nalt na knaqe zemren me kto keng qe i krijon 👍👍👍💪💪💪
Aferdita Zenelaj
Jeni më të mirët më keni pëlqy gjthmonë me këngët që keni kënduar bashkë🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Mimoza Ahmeti
Mimoza Ahmeti 5 mesi fa
Respekt per dy Këngtart si gjeth 💫💫 fantastisch..🇦🇱🇽🇰.
Egzon Salihu
Egzon Salihu 5 mesi fa
Bravo Gold AG shume kenge e mire, suksese Lavdi Deshmoreve te Kombit 🇽🇰🇦🇱💪🏼
f.h h
f.h h 5 mesi fa
o ta befte zoti hallall e kendofte zemra e shpirti vec per kosov e shqipni zoti te ruajte familjen
Shpëtimii
Shpëtimii 5 mesi fa
Allahu ju dhasht te mira gjithmon se na knaqet me kto kenge te UÇK
Naser Mehmeti
Naser Mehmeti 5 mesi fa
Brravo per kto keng patriotike .e mirpresum nje me te madhen Shkurte Fejzen
atenlita agraja
atenlita agraja 5 mesi fa
Te knoft zemra gjithmon Gold Ag respekte 🇦🇱
B.Skenderaj
B.Skenderaj 5 mesi fa
O goja ju lumte..!!.... Respekt..!!.. Lavdi Adem Jasharit dhe gjithe Deshmorve te UÇK-se 🇦🇱
Armend Memia
Armend Memia 2 mesi fa
Rroftë Osman Geci dhe Adem&Hamëz Jashari! UÇK është zemra e Kosovës dhe e Shqipërisë! Ju lumtë goja Arian Agushi dhe Ismet Bexheti! 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰❤️❤️🔥🔥💪🏻💪🏻🙌🏻🙌🏻👏🏻👏🏻👋🏻👋🏻👍🏻👍🏻👌🏻👌🏻👐🏻👐🏻🥇🥇🏆🏆😍😍🤩🤩
Sermet Osmanoski
Super këng Respekt 🇦🇱🇨🇭
Muli Gjiliano
Muli Gjiliano 5 mesi fa
Tknoft Zemra se na knaqe me kto keng kurr Zoti mos t‘hupt 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Vllaznimi Ademi
Vllaznimi Ademi 5 mesi fa
Shumë këng e Bukur nga dy këngzar te mirfilltë Lavdi 🇦🇱 Deshmorëve
Ashmet Muslija
Ashmet Muslija 5 mesi fa
Konga qe ta knaq zemer 🎉🎉❤❤ legendär Uçk baci Adem e Baci Shaban 🤲🏻🤲🏻☝🏼☝🏼🙌🙌
Skenda 1234
Skenda 1234 4 mesi fa
@Albin Ajazaj shqiptqrin?
Albin Ajazaj
Albin Ajazaj 5 mesi fa
Poeman gjall tan shqiptqrin
Xhemazije Qamili
Pershendetje nga Danimarka 🇩🇰🇦🇱🫡 Si gjithnon super kenge Gold. Te kendoft zemra
Stelio Tobli
Stelio Tobli 5 mesi fa
U lumt gioia ja sod ja Kurr shipnia e madhe po na vien ne emen te Zoti . Ju pershendes nga Italia . Zemra Ju knoft
Hajdar Manovi
Hajdar Manovi 5 mesi fa
I madh je Arian Agushi bashkëpunimi shum i mir edhe kanga perfekt ju lumtë 💪
Besim Ismajlm4n1l
Bravooo Ju Qoftë Shqipe 🇦🇱🇦🇱👏 Ju kendoftë Zemera ju përshendes 🇦🇱🇦🇱🤗
RESPECT FOR ALBANIA
Hallall për pushkët e për fjalët e shkruara me gjak. 🇦🇱
Bashkim Ismajli
Bashkim Ismajli 5 mesi fa
Bravo Gold&Bexhet zoti ju rujut se na knaqet me keto kengë me me te veret krejt e kan deshi mi ndegjus shumë suksese ju deshiroj 👏👏
Belkize Broci
Belkize Broci 5 mesi fa
Te lult o d'jal patriot ,respekt o Vella Gold Zoti t'rujt prej t'kqijave 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Hajrie Kelmendi
Hajrie Kelmendi 5 mesi fa
Ju urojm shume Suksese edhe ju kendoft zemra gjithmon e Respekt për ju
Xan Avdiaj
Xan Avdiaj 5 mesi fa
Zemra ju knofte ishalla po mir e paskeni kendu 🔥🔥🔥🇦🇱🇽🇰
bleonaleku21
bleonaleku21 5 mesi fa
Presheva 🔥🔥❤❤🔥🔥 respekt nga drenica Gold ag si gjith krenar me ty...
joni hyseni
joni hyseni 5 mesi fa
Bravo bravo bravo veq vazhdoni, rrnoft kombi shqiptar dhe lavdi deshmoreve te kombit!🇦🇱
Hasanpapaj Albana
O zoti te rujt kange shum e bukur🙏🙏🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏
No Name
No Name 3 mesi fa
No
Simple Man
Simple Man 5 mesi fa
Rofte Shqiperia e Madhe, super kenge Respekt
Elton Prelashi
Elton Prelashi 5 mesi fa
🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍😍 sa i madh jeeee
kr11tan
kr11tan 5 mesi fa
Ju lumte ajo goje se na knaqet me kto kenge te bukura.
Aldino Milani
Aldino Milani 5 mesi fa
SUKSESE O VLLA! ❤️🦅🇦🇱 #therealrialdinho
Whatdidido
Whatdidido 5 mesi fa
Shum kang e bukur Ju lumt te dyve dhe e pershendes shum kojshin Ismet Bexheti 🫡🔥🦅🇦🇱
Teuta Adili
Teuta Adili 5 mesi fa
Te lumt oi nderum zoti te ruft ishalla ,lum nona e bashkshortja qe te kan
eleganteKuh
eleganteKuh 5 mesi fa
perseri nje kenge e bukur respekt nga kumanov!!❤
Merita Mimini
0:42 gold ag you are amazing I love your songs ❤️🇦🇱
AsBa
AsBa 5 mesi fa
Respekt për Dy këngetarët Lavdi Legjendarve UÇKës
Ismail Alia
Ismail Alia 5 mesi fa
Zoti te dhent jet arjan na ebere zemrat mal te dhant zoti jet pafund
Lorent Bruti
Lorent Bruti 5 mesi fa
Suksese respekt dyt po Ismet Bexheti i jep hjeshi shum kesaj muzike me super vokal 🥰🥰🥰🥰
Nila Jupe
Nila Jupe 5 mesi fa
Respekt kenget me te bukura qe ka shqiperia
The AlbaniaN Bllod
Legend e kosoves je edhe pse je shqiponj e lugines edhe do kosovar sta din vleren qe i vetmi knon me shpirt per deshmort bil love bro
Giulia Brozi
Giulia Brozi 5 mesi fa
Complimenti per le belle canzoni,e per la grinta di Gold , bravissimi tutte due ok
Qale Qalr
Qale Qalr 5 mesi fa
A daja osman daj e jo rren,,,, suksese o gold se Na knaqe pasha ni allah. Je trim e legjend e gjall, allahu trujt
Im Ran
Im Ran 5 mesi fa
Respekt per te dy te dy Jan kengetar te mrekullueshem 👍
Art Pacolli
Art Pacolli 5 mesi fa
ju lumt goja knofshi gjithmon respekt maksimal per keta kengatar.
ANDROID
ANDROID 5 mesi fa
Orkestrimi noten 10, po ashtu edhe kenga..
Maras
Maras 5 mesi fa
Greatings from Croatia, Top 👍
X
X Mese fa
I vetmi nga kta rreperave qe ben kenge patriotike
Perparim Ahmeti
Perparim Ahmeti 5 mesi fa
halla be ju qoft si gjithmon mir e ma mir ju kendoft zmr❤️🇦🇱❤️
Ardit Sadriu
Ardit Sadriu 5 mesi fa
Ju knoft zemra❤️‍🔥
dardan Bajri
dardan Bajri 3 mesi fa
shok te lumte per kengen patriotike, kur do na besh ndonje kenge kunder turkut se na ka pushtue e plaçkitur per 500 vjet me radhe
Ardit Spahiu
Ardit Spahiu 3 giorni fa
E ka bo dhe turkut "Malesia madhe "
Bahrije Gimolli
Bahrije Gimolli 10 giorni fa
Te lumet sa te dua ❤❤❤❤❤
John Alite
John Alite 10 giorni fa
​@Jeton Faton pse turku cbèri 500 vjet?
Jeton Faton
Jeton Faton 29 giorni fa
Ma mire me Turk sesa Serbija çka ju masakroj
Dj Nikolla
Dj Nikolla 5 mesi fa
Ju kendofte zemra shqipe
Ekrem Gashi Official
Pershendetje nga Gjermania 🇩🇪🇦🇱 Zemren na e knaqet Paqit Jetë të Lumtur Suksese nga Unë ZOTI e Bekoftë DRENICEN DHE GJITH Shqipet
Geci1
Geci1 5 mesi fa
Faliminderit dhe respekt nga Llausha 👑
nita💕
nita💕 5 mesi fa
🥰
nieooj gotoy
nieooj gotoy 5 mesi fa
Veq vazhdoni, rrnoft kombi shqiptar dhe lavdi deshmoreve te kombit! Bravo, Bravo, Bravo! 🇦🇱
Bekim Gashi
Bekim Gashi 5 mesi fa
JU pershende nga Austria shum mir Bravo pershende Gashi 🇦🇱🇦🇹🇦🇱🇦🇹🇦🇱
Silia
Silia 5 mesi fa
Bravo kenga e perkryer 🇦🇱🇽🇰🤲🤲
Besim Bogiqi
Besim Bogiqi 5 mesi fa
Dy lexhendat e muzikes, allahu ju ruajt juve e atyre Lavdi e perjetshme
Lirim Isaku
Lirim Isaku 5 mesi fa
Te lumte goja te kendofte zemra gjithmonë
Ajan Abazi
Ajan Abazi 5 mesi fa
kenge me shum vlera.Ju lumt
Ardian Ibrahimi
Ardian Ibrahimi 5 mesi fa
Ismet Bexheti so normal definitivizht🙏❤️👏
ArtiBeatz
ArtiBeatz 5 mesi fa
Suksese dyve👏👏❤❤
Albesi krasniqve
O top tu baftt pushka bre🇽🇰🇦🇱❤
Xhevdet Gashi
Xhevdet Gashi 5 mesi fa
Respekt per dajen Petrit Dragusha qe kam pas gjith krah ne luft 👍👍👍👍👍👍👍
N.A
N.A 5 mesi fa
Cfar mesazhi te fort urime per këngen Super si gjithmon Pershendetje nga Gostivari-Mynihu
Aurel Lleshi
Aurel Lleshi 5 mesi fa
Bravoooooo 🇦🇱❤🇽🇰
Samra Fanpage
Samra Fanpage 5 mesi fa
Rrnoftë UÇK-ja💪🏽❤️
kevin 2018
kevin 2018 5 mesi fa
Ska be vlla nuk shkon me inat , kshu e fali zoti, eshte me Talent i lindur ,lum nana qe e bani,,,,tlumt Arijan
Vali Ndresaj
Vali Ndresaj 5 mesi fa
Çdo kang e goldit asht e goditun bravo
Besa Geci
Besa Geci 5 mesi fa
Ju lumt💪🏼🥺😍👏
malisheva kosova
Ta ka dhan zoti ket talent ska kush ta merr.qfar kange qe ta dridh trupin
Fati Pllana
Fati Pllana 5 mesi fa
Super kenga Respekt
Tirth Singh
Tirth Singh 5 mesi fa
Oooooooooooooohooooooo ty të rujt zoti familjarisht dhe gjith çfar ki për zemër GOLD AG..ni kong ma e bukur se tjetra duete super të bukura me të gjith artistat të përshëndes nga Italia mbesa e Rapsodit Kosovar Demush Neziri Mulliqi po ashtu jam dhe mbesa e komandantit UÇK.... HALIL KRASNIQI nga Barani Eper i Pejës
Lek Gjergji
Lek Gjergji 5 mesi fa
❤️‍🔥👏👏
Илиян Петров
Greating from Bulgaria! Long live the Thrachian - Illyrian Brotherhood!
Arash S.
Arash S. 5 mesi fa
Tè kendofte zemra gjithmon GOL D.......
gersild mema
gersild mema 5 mesi fa
Zoti te ruajt golt ❤
Tifoz Kuqë e zi
Shumë kangë e fort 🇦🇱🇽🇰
Kastriot Berisha
Me ni Ademin tu knu me Hamëzen a ka naj dajë qe nuk e ngreh kamzën 🇦🇱🔥
Liljana Luka
Liljana Luka 4 mesi fa
Gold AG je i pa zevendesueshem 🤩🤩🤩🇦🇱
Il prossimo
Gold AG - Top tu baft pushka
3:57
visualizzazioni 3 300 000
Gold AG - Hite patriotike 1
1:08:31
visualizzazioni 1 400 000
Pandora - Kengë Patriotike 2023
4:01
visualizzazioni 94 000
Gold AG - Suhareka
3:28
visualizzazioni 4 800 000
Gold AG x Kastriot Tusha - Ushtar Kavaja
3:03
Gold AG - Sokoli
3:39
visualizzazioni 9 400 000
IL FAVIVENTILATORE
1:00
visualizzazioni 314 627
SIGMA WEDNESDAY (3D)
0:22
visualizzazioni 35 420 350
A scuola senza ass0rbente -lapitonz
0:57
Record di Noci distrutte con la Testa!
0:16
Barzelletta Politica e soldi - Paci
0:22