Buio

Gold AG - Malli i vendlindjes

Gold AG
Iscriviti
visualizzazioni 2 216 405
99% 14 000 1

fanlink.to/MalliVendlindjes

ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG - Malli i vendlindjes
teksti e muzika: Gold AG
orkestrimi: Florent Boshnjaku
video: MProduction
pamjet n'Preshevë: Krenar Halimi

#GoldAG #MalliiVendlindjes

Connect with Gold AG

Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend

Instagram | instagram.com/arianagushi/

#GoldAg #Mallivendlindjes #Onima

Intrattenimento

Pubblicato il

 

15 gen 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 692
Faik Gashi
Faik Gashi 2 anni fa
Respekte gjithmon per Preshevalit Bujanovcit dhe Medvegjen, Tfala nga Kukesi i Shqiperis, Ju jeni krenaria e Shqiperis
ermail Zulfiu
RESPEKT EDHE PER TY FLM
A Belushi
A Belushi 2 anni fa
Lum e lum për ta fjallët shum te prekes 😔👏🇦🇱🇽🇰
M3GZ SHQIPE
M3GZ SHQIPE 2 anni fa
🇦🇱👐🏻
Elizabeta Djekovic
😭😭😭😭🤲💪
blueibabygirl07
blueibabygirl07 2 anni fa
When I'm down I just go to my Albanian songs and damn they just lift my soul. Beautiful 🥰💖💞
Rinor Dalipi
Rinor Dalipi Anno fa
Koment i hoxhes I mir$$
ArdBossi 1
ArdBossi 1 Anno fa
haha nice
S dida
S dida 2 anni fa
Kur s'je nga Presheva por një lot rrjedh se je zemër shqiptare dhe plagët e padrejta te historisë janë të ngulura thellë në shpirt. Faleminderit Gold AG 🇦🇱
Saljihi Iljbere
Pershendetje nga Terrnoci i Madhe,Lugina e Presheves 👌,kenga fenomenale me ka mallengjue shume per Vendlindjen time
Endi
Endi 2 anni fa
Qysh po muni me ja bo dislike edhe hala pa e ndegju kangen ky osht ma I miri ne estraden shqiptare kush ja bon dislike e ka prej inati edhe kush fol keq e nuk e don ja marrshin tkqijat ☹️😀❤️
Agim Luma
Agim Luma 7 mesi fa
AGIM😃🇦🇦🇱 ❤AGIM
Enea Loci
Enea Loci Anno fa
B
Xhulian Lleshi
Jan te gjith kto zemer zinjt qe sdin ca jane , jo te kuptojne se cfar domethenie ka kenga!
K P
K P 2 anni fa
Shume këngë e bukur. Të uroj që një ditë, bashkë me Guerilin, të shkoni në Preshevën e lirë.
Ndera Nderaa
Ndera Nderaa Anno fa
Presheva e lire esht nuk ja ndalon kush me shku aty.
GONDZE RAHIMI
@Anisa Alimani 😍🥰
Rinor Dalipi
Rinor Dalipi Anno fa
O ti djal ata qe ja nka ba Dislike jan serb
Mirjeta Shoshaj
@19 98 och det lo Ä
Eriona Faskaj
Eriona Faskaj 2 anni fa
Kjo bote te gjithcka e beri te merzitshme, si smundi ta merzis dhe mallin 💔 🥺🥺😭😭 Sa shume mall mban nje zemer e Nuk plas . Ta dua penen e bukur o Njeri qe me prek shpirtin me kenget e tua 🤍🥺
Klement Mecaj
Shume sakte ...ja e shuajne disi neper kenge 🤗🤗🤗
krisald bobo
krisald bobo 2 anni fa
Ti je Legjenda e Shqipris Gold Ag Je patriot shum i fort 🙋🏻‍♂️🇦🇱 i pershendes te gjith Emigrantet Shqiptar kudo qe ndodhen
Rinor Dalipi
Rinor Dalipi Anno fa
@Cuni Djalito
Irena Elmazi
Irena Elmazi 2 anni fa
Sa herë që e dëgjoj edhe më shum mallëngjehem 🙏🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 komplimente dhe suksese të mëtejshme në këtë zhanër muzike që të përshtatet shum (nga nje Shqipëtare e Shqipëris së mesme)
andandand
andandand 2 anni fa
E ke myt o vlla jam prej dibre te shqipris. Kam qen ne 2010 ne preshev kam dal naper restorante nuk mkan lon me pagujt se kishin mall tmadh per shqiptart e patriote me zemer tmadhe . Respekt maksimal per preshev bujanovc e krekt trojet anej. Jan djegem per shqipni .
M3GZ SHQIPE
M3GZ SHQIPE 2 anni fa
🇦🇱👐🏻 GJITHE VLLA TROJET SHQIPTAR
Xhulian Lleshi
Kryeveper nga ato qe di te bej vetem Goldi! proud of you Gold Ag ! 🇦🇱❤️
EGLANTINA MERLIKA
MashaaAllah cdo kenge e jotja esht nje hit qe ta prek piken e shpirtit. ALLAHU TA SHPERBLEFT per ket muzike te bukur dhe kuptimplote 👍🤲
Armando Zeqaj
Armando Zeqaj 2 anni fa
Respekte per Presheven e te gjjthe trojet shqiptare jasht kufijve te memedheut...inshAllah nje dit do kemi forcen tbehemi gjithe bashke e asgje mos i ndaje shqiptaret kudo qe ndodhen ❤️ 🇦🇱 🇽🇰
recan000
recan000 2 anni fa
MashAllah Shm kenga e bukur, Allahu nimodh neve dota shkume ne Presheve dhe Prizreni dhe Pejé, Amin...
Elena Goxho
Elena Goxho Anno fa
Vetem kush eshte emigrand ndjen mall per vendlindje dhe sa here e mendon ndjen nje dhimbje brenda shpirtit e thua ehhh vetem per pac caste te ndodhesha atje te me ikte ky mall. Gjirokastra ❤️😢
Valton Trolli
Valton Trolli 2 anni fa
respekt gold per ket kang te mir 🔥👏👏👏👏🇽🇰🇦🇱💪
Bani Totaj
Bani Totaj 2 anni fa
Te kendofte zemra gjithmon o vella,Arjan Agushi je vllay yne jam krenare qe kemi nje djale nje kengetare nje patriot aq te zjarrt kenget tua do Jen gjithmon nje mesazh I bukur per brezat ❤️😭💎
Arian baci
Arian baci Anno fa
Je nje patriot edhe te boft hallall gjini i nones edhe edukates qe ka mbjell un jeten e jap per me e pa shqipnin sic kena qen me gjith trojet tona bashk te lumt zemra se kto fjal vec zemra i nxjerr
Burim Kodra
Burim Kodra 2 anni fa
Edhe ky text fenomenal a.... Shum pom pelqen. E sa malli po na merr inshallah hajr e ban zoti. Respekt per ket keng tfort. Pershendetje gjith shqiptart ❤️
4site Construction A.H
Edhe mua m ka mar malli per vendlindjen time ka 10 vjet qe nk e shof Faleminderit Gold Ag Vargje te ndjeshme Pershendetje te perzemërta nga Londra
aigle153
aigle153 2 anni fa
Ishalla kthehemi sa me shpejt🤲🙏se dhe per mua uben 8 vite e gjys😔🥺😭
Paspartu ujkuiprer
shum bre 10 vjet inshallah sa ma shpejt shkon
shqipe avdiji
shqipe avdiji 2 anni fa
Mos u dorzo vella se me ndimen e Allahut kem me shku shpejt edhe nje gje mos harro se zoti ate qe e sprovon e don me shume sprova e ka qmimin shume te shtrejt
Veq Beli
Veq Beli 2 anni fa
ihshallaa dasht zoti ta munsoft me ardh nvendlindje dhe me u knaq
Agim Krasniqi
Agim Krasniqi 2 anni fa
Gjdo her muzika jote hit ka me jetë sepse je njeri qe e fol realitetin respect pa fund nga NY 💙
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj 2 anni fa
Një këngë që të prekë thellë në Shpirt 😢😢😢
Artan Sadriu
Artan Sadriu 2 anni fa
Normal jam njeri që nuk lëshon lot, por ksaj here ndodhi si shpejt. 3 vite stkam pa moj Presheve :-( Sa mka mar malli edhe mu me shku e mu çmall me vendin e familjen. Flm GOLD AG që më përmallove.
Granit Kamberi
Granit Kamberi 2 anni fa
Une 4 😔
Elton Cara
Elton Cara 2 anni fa
Kjo keng prel zemer gjdo shqiptar qe esht larguar nga vendlundja❤
Romeo Bushati
Romeo Bushati 2 anni fa
Përshëndetje vëllazëri e Preshevës edhe krejt Dardanisë Lindore nga Durrësi.
Nazif Spata
Nazif Spata Anno fa
Keng a e vetme qe e degjoje cdo dite respekte nga Dibra Arjan Agushi😉
Entela Belulaj
Nuk ka keng nga te tuat qe e degjoj dhe nuk I mbushe syt me lot, shume respekte per ty 👏👏
Xhemi Asani
Xhemi Asani Anno fa
Te kendoft zemra ty 🥰 lum familja qe te ka 🤲 Nana jeme saher qe te sheh ne Tv qan, thot shume bre e dua Allahu e rujt.
G L
G L 2 anni fa
Super kenge me shum emocione. Ishalla shum shpejt te behet e shkon sa her te don ne Preshev.
Jeronim Derada
Jeronim Derada 2 anni fa
Like nese mendoni se GOLD AG osht ma i miri
Feja islame
Feja islame 2 anni fa
Bash
Boston MA
Boston MA 2 anni fa
Kenger shume e bukur edhe nje tekst shume emocional. I pershtatet cdo shqiptari edhe cdo vendi ku ka shqiptare.
Rudina Marku
Rudina Marku 2 anni fa
Shum e ndier kjo keng si gjithmon patriotike👏👏👍😘
Ylber Prendi
Ylber Prendi 2 anni fa
Je i pazevensushem o artist. Pasha zoti e madh ti je Shqiptar i vertete. Deshire shume kam qe te takoj nje here. Te pershendes nga Shqiperia. Edhe djalin t'a rujte zoti dhe jete te gjatë, lumi ai per baben qe ka.
Летящият Xоландец
Bravo, beautiful song. Greetings from Bulgaria⚒, Sofia🇧🇬, to my Albanian🇦🇱 brothers! 🦅
Denis Noshaj
Denis Noshaj 2 anni fa
Greetings from albanians brothers
Fitore
Fitore 2 anni fa
❤PRESHEVA❤ Malli per ty nuk shuhet KURR vendlindja ime😔❤
Fitore
Fitore Anno fa
@sejda Istrefi po garant ti je pa vendlindje 😂
sejda Istrefi
Rrofte Germany Sa per vendet shqiptare Isha vdek moti pa buk
Fatlum Osmani
Fatlum Osmani 2 anni fa
Po Valla nuk ka si vendlidja 🇦🇱
ferite halili
ferite halili 2 anni fa
Ky djale eshte kengetari me i mire nder gjithe shqiptarine Bravo te pershendes nga Chicago
Amir Sahiti
Amir Sahiti 2 anni fa
Keng Plot emocion 🥺🥺❤️🇦🇱
THE ALBO
THE ALBO 2 anni fa
Ni mall ni dashuri ni tokë Shqipëri ❤️🇦🇱
Shpend Ajdini
Shpend Ajdini 2 anni fa
U merzita shume me kete kenge, na rikujtoi shume vende te vecanta te femijerise sone: sikur te Ara e Limçes, Kroni i keq,Çeshmen,Brana (Penda),Livadhi i Shehut, flm shume per kete kenge Arian !
Natyra
Natyra 2 anni fa
Allahu ta mundsoft me shku , dhe kurr kufi mos me pa ma aty , qofshim te bashkuar me troje, se me zemer jemi .
Landa Memia
Landa Memia 2 anni fa
Si ka mundesi gjitha kenget e tua ma renqethin mishin more Gold 👍🏻🙏
wnnalis cioov
wnnalis cioov 2 anni fa
❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona
Fatlum Osmani
Fatlum Osmani 2 anni fa
Te lumt Goja o shqipe 💪🇦🇱
Edina Leon
Edina Leon 2 anni fa
O Presheva Jon sa e mir qe je 😍❤Kenga shuuuum e mir 🔥❣
Riza Presheva
Riza Presheva 2 anni fa
Teperre keneeg e more si gjithe golldi 1
Andi Likmeta
Andi Likmeta 2 anni fa
Vargje te pavdekshe interpretim plot ndjenj patriotike dashni pa fund per vendlindjen 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤
Valbona salihu
Valbona salihu 2 anni fa
Zoti te rujt o Zemra e Kosoves ti je lexhent shpirtin na knaqe🤲🤲🙏🙏
Teuta Hasani
Teuta Hasani Anno fa
Bravo Arian shum këngë e mir të përshëndes nga presheva 💥
Endi
Endi 2 anni fa
Suksese vlla gjithmon jan te bukura kenget e tua ❤️❤️😘🙏
Whatdidido
Whatdidido 2 anni fa
Zoti osht njo Shqiptarin e kemi bashk 🇽🇰🇦🇱👐🏻 t’gjitha trojet SHQIPTARE ❤️
Romina Arioni
Kenge shume bukur pershendetje nga Italia
19 98
19 98 2 anni fa
🖤🇦🇱PRESHEVA SHQIPTARIS🇦🇱🖤 RROFTE PERJET SHQIPTARIA JON E BUKUR DHE E LASHT🖤🇦🇱
Turi Ndreu
Turi Ndreu 2 anni fa
Bravo te qoft gold ag per cdo super Kenge qe ke bo Suksese te me tejshme Urime mbret
nsadriu
nsadriu 2 anni fa
M`ka mar malli për vendljindjen, për mahallën time dhe për vendet e bukura ku kalova rinin time. Falemiderit Arian për këtë këngë shum të bukur.
Luiz Baba
Luiz Baba Anno fa
Gold aga Allahu te Shperblft se vallahi Gjdo Dit e Ndegjoj ket Keng te PRESHEVES edhe pse jam nga Gjilani por Shumicen e Familjes e kam ne LUGIN Saher qe vi ne poshim Kurr se la bile pa dal me pa PRESHEVEN se LUGINEN e kam ne ❤❤❤❤❤
newStOrm ADEM
newStOrm ADEM 2 anni fa
Dashuria per Vendelindjen eshte gjithemon e kujtueshme e pa harrueshme. Edhe Shpyrti me dhem gjithmon per vendin tem. Suksese.
Arniss Arniss
Arniss Arniss 2 anni fa
Replay pa pushim,gold mke bo me qajte,jam ne kurbet dhe i ndjeva shume kto fjale! Dashte Zoti qe cdo kush qe ka malle per vendlindjen,ti mundesohet ta shohe sa me shpejt 😢😢😢
Illyrian Albanesi
Golld je legend me kenget e tua👍🇦🇱
Bujar Sinani
Bujar Sinani 2 anni fa
kenge me plot kuptim si gjithom megezim po e presim ❤👌
Bekim Gashi
Bekim Gashi 2 anni fa
ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi 👬👭 bravo shqipe krenaria Jon shum mir te lumt goja per kengen ❤
Defrim Gashi
Defrim Gashi 10 mesi fa
Respekt Respekt Respekt ❤
Fly4or
Fly4or 2 anni fa
Persh edhe nga USA,gold faleminderit per ket keng je artist me vlera ashtu si Gold
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini 2 anni fa
Så bukur shum vler te madhe ka kjo keng 😍😍😍😍🙏🙏
ismete I
ismete I 2 anni fa
Ky është i vetmi këngëtar i estradës shqipëtare qe kurrë nuk dështon me këngët më të mira që veshi don me dëgjua e shpirtin me ta relaksua..ZOTI të mbrojtë nga çdo e keqe e sidomos prej zullumqarëve dhe ziliqarëve
Armend Hajdari
Armend Hajdari 2 anni fa
Rrnofsh bre rrnofsh 100 vjet sjom i preshevesh qe i pershendes shum po na krejt shqiptart ka do qe jemi e dojm vendlindjen e vendlindja jem shum pom mungon momentalisht ka pe degjoj ket kang pom kthen shum me koh permas
blueibabygirl07
blueibabygirl07 2 anni fa
Another great one Gold AG #love from America
Arif Zylyf
Arif Zylyf 2 anni fa
Njerz si ti ka nevoj parlamenti i shqipris (patriota) e jo tradhtar si kta qelbsirat e sotem qe jan tu na coptu si popull.. Urime Gold AG si gjithmon knon keng shum tbukra, zemra mqan per atdhe sa her qe ngjoj kto fjalt e tua ❤️❤️
Nati Haliti
Nati Haliti 2 anni fa
keng e mrekullueshme te pershendes nga presheva vendi ma i bukur♡☆
Farije Dobra
Farije Dobra 2 anni fa
Sa kèngè e bukur ,te lumtè ajo goj ♡☆🙏
wnnalis cioov
wnnalis cioov 2 anni fa
❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona
edison daci
edison daci 2 anni fa
Na bere te qajm me kete kenge shume super ne qe kemi shume vite pa shkuar ne vendlindje bravo super kenge
Vlora S
Vlora S 2 anni fa
Skam fjal te shkruaj per ty, je i pa zavendsushem, lum Nana si tka!! Respekt per gjith vendet shqiptare❤️❤️❤️❤️
Rabije Nebiji
Rabije Nebiji 2 anni fa
Shum kang e ndjeshme per banort e lugines super fjal te pa gabushme 😥😥
ala jda
ala jda 2 anni fa
Kenge me kuptim te plot që godet në shpirt..
ardi&dezi Kurti
ardi&dezi Kurti 2 anni fa
O ty te lumt ajo goj lum ajo nan qe tka rrit lum ne trojet shqiptare qe te kemi lum ai qe ka fatin te te takoj patriot i joni ♥️♥️♥️
Arjan Miha
Arjan Miha 2 anni fa
Kenge shum e bukur te vjen terqeth trupit me kto fjal kaq te bukura e qdo kenge super goldi te uroj shendet e suksese te metejshme te rujt zoti amin
Flamur Aliaj
Flamur Aliaj Anno fa
Te rujt Allahu ☝️☝️☝️
Sergio Lukani
Sergio Lukani 2 anni fa
shume e bukur dhe muzik te bukur🇦🇱💖💪👏
Zejnije Shala
Zejnije Shala 2 anni fa
Shum e bukur kjo këng ishalla nje dit shkoni bashk me Guerilin e vogel ne Preshev
NEWSFOR24 TV
NEWSFOR24 TV 2 anni fa
Mundesh me e sha mundesh mi thon cka tdush ama kenget e Goldit met vertet te prekin nzemer, ne shiptari jan vetem 2 artista qe te japin emozione ne keng edhe qe bejn keng me kuptim, GOLD AG dhe UNIKKATILI.. Ky esht mendimi im.. Respekt per te gjith 🤝
Mehmet Mehmeti
Mehmet Mehmeti 2 anni fa
Super kenge bravo legjende respekte nga Londra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧
Enis Muji
Enis Muji 2 anni fa
Fjal prej zemres Duro vllaqko se vjen dita . 😔
esa joni
esa joni 2 anni fa
Me shum knaqsi i ndegjoj kenget tua jan 100% shqip dhe me kuptim te lumt veq vazhdo 👌👌
Murat Qataj
Murat Qataj 2 anni fa
Urime Goldi shum kenge e bukur dhe prekese
Njomza A
Njomza A 2 anni fa
Endrra e zotri Thaqit me i bashku te gjitha trojet shqiptare, ishalla do te behet nje dite 👍🇦🇱🇦🇱🇽🇰👐👐
Baki Selmani
Baki Selmani 2 anni fa
Je i madh o Vlla,këngë shum e mirë
Mite Gjoka
Mite Gjoka 2 anni fa
Ti ne cdo keng ta rrenqeth trrupin 🥰🥰🥰
Olta Gashi
Olta Gashi 2 anni fa
Te pergezoj per kete kenge👌👌💋🍇⭐🍇🍇🍇🍇💓💓
Bunjamin Rexhepi
Shum nice muzik e prekshme me ndjenja 🇦🇱❤❤🇦🇱🇦🇱
TheArianight
TheArianight 2 anni fa
O ti Soti e din Sa me mungonë Gjakova Voratë e zemres time Era e dimnitë Fjaltë e rugovesë Andratë e rinisë
ALESIA_lyric _❤️🌟
Shum keng e bukur suksese 🔥
Tonin Nerlysa
Tonin Nerlysa 2 anni fa
shum bukur bravo
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo 2 anni fa
Ooooj Presheva ime syt mu kan qerru per ty 😢❤️
Lushe Loka
Lushe Loka 2 anni fa
Shume këngë e bukur 😘
Ervin Shuti
Ervin Shuti 2 anni fa
😍👏👏🔥
lela Kukaj
lela Kukaj 2 anni fa
Kush po e pret me gjith gezim ket kengen .🤗🤗🤍Une pooo 🥰
Selman Jusufi
Selman Jusufi 2 anni fa
Te kendofte zemra o gjigand 👍👍👍👍👍👍👍
erion rexhepi
erion rexhepi 2 anni fa
Me ta knaq Zemren ky Goldi❤🇽🇰🇦🇱
Besnik Zeqiri
Besnik Zeqiri 2 anni fa
E vetmja keng qe e ndegjova 2 her. Tlumt o gold super keng bravo!
Dardane zhq
Dardane zhq 2 anni fa
Shumë këngë e dhimbshme edhe sepse kam lindur e jam rritur jasht Kosova është atdheut im
Alban Çuka
Alban Çuka 2 anni fa
Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi
Taulant Dervishi
Tekst i fort,kang plot kuptim,thjesht super nga fillimi deri nfund
Altin Dalipi
Altin Dalipi 2 anni fa
Hallall të koft , zoti me gjitha të mirat të shperblen inshallah , histori e Preshevës ✊
Il prossimo
Gold AG - BABE (Official Video)
4:10
visualizzazioni 5 600 000
Meda.  Adem jashari
3:20
visualizzazioni 150
Gold AG - Shkronjat e arta
4:28
visualizzazioni 2 700 000
Malli per Baben
3:35
visualizzazioni 59 000
Shaliani - Halli i Nanes (Official Video 4K)
2:58
Adem Ramadani - Qabe moj e bukur je
4:21
visualizzazioni 16 000 000
RICONOSCI LA TUA FIDANZATA DA BENDATO?!
15:12
Clever boy 😂😂
0:14
visualizzazioni 9 473 020
SIGMA WEDNESDAY (3D)
0:22
visualizzazioni 35 420 350
🌀Crazy Trickshot! 🤯😵‍💫
0:34
visualizzazioni 5 961 555
La lezione americana - iBarbari #shorts
0:59
Clever boy 😂😂
0:14
visualizzazioni 9 473 020
Wednesday Finger Heart (Fancy Refill)
0:28
visualizzazioni 19 355 607