Buio

Gold AG - Surprizë plot emocion në Shqipëri

Gold AG
Iscriviti
visualizzazioni 820 801
99% 5 900 1

Pubblicato il

 

6 mar 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 295
Yk - artezostudio
Çift tipik Shqiptar 🇦🇱
Xhemazije Qamili
Kjo eshte knaqesi e madhe kur krejt gjeneratat i
eri eri
Te trashgohet qifti jet te lumtur zoti ju bafte katun e qytet🙏🙏
Artan Xhafa
Te lumte goja vella 🙏 Rrespekt 🇦🇱do vij shume shpejt dita me u bashku te gjithe bashke 👏🇦🇱
Agim Gashi
Brravo Goldi je patriotik I madh Zoti t,rujt ishalla te kemi per shume kohe neve nē kurbet na knaqe zemren te gjitheve. Keng shume patriotism, shume emocionuse, ti pa dadhim po i kendon kombit shqiptar të gjitha trevave dhe heronjeve që dhanë jeten per kēto ditë të bukura e të lira që shumica e kombit shqiptar po i gezon sot faleminderit shume I nderum qofsh gjithmonē. Trashigime dhandrri dhe nusja gezime gjithmone..kjo është dasma ma e bukur që kam pa deri tani. Shume emocionuse të lumtë dhanderr se qenke shume patriotik i shoqerove të gjitha kenget e Goldit. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Bekim Ahmeti
Kjo është kënaqësi dhe taman dasëm SHQIPTARE🇦🇱🇦🇱🇦🇱...URIME.
Melisa
Dasma me e bukur qe kam pare deri me sot.Te gjithe nje zë duke kendu kenget edeshmoreve e patriotike, u perfshine të gjitha trojet shqiptare ,Dasma e gezime befshi gjithmone. Zoti ju rujt te gjitheve Ju pershendes te gjitheve 🇽🇰❤️🇦🇱
Anila Skenderaj 🇦🇱
Ketu flitet shqip! Ketu i thone SHQIPNI! 🇦🇱🇦🇱👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Mirela Lela
E ku ka me bukur kur kendohet vetem shqip te kenaqet shpirti ,cifti te trashegohet me jete te lumtur 🌟🌟dhe ty Gold te kendoft zemra qe kendon me shpirt kenget e shqipes 🤗ju pershendes nga Franca zoti i bekoft gjithe Shqiptaret 🙏🇦🇱🇦🇱💎🇦🇱🇦🇱
PERGJINI Asitila
Qa emocjonesh kan perjetu .
Pz04 AL
Dua Shqiperi Etnike dhe pikk.. nga Prizreni 🖤❤
Evush
E adhuroj ket dasem, dhendrri dha maksimumin, shume emocion, zoti ju bekofte ❤️
tin ser
U knaqen me te vertet atmosfer e madhe flamuri valon Goldi kendon rofsh patioti nenes shqiptare❤❤pershendet Tetova
Pellazgo
Jeni fenomenal Arjan,zemra dhe shpirti te kendofte perhere per shpirtin patriotik qe keni per Kombin SHqiptare!Respekt nga Arbeni prej SHqiperise administrative
Njomza A
Bravo Gold festofsh ne gjitha Trojet e Shqiptaris 🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Flora Berisha
Fantastike na mbushet plot emocione, Bravo Gold por edhe nji btavo te madhe dhēndrit qe te gjitha ķēnget i kēndoi me aq emocion te fort. U trashēgofshi qifti bukur.
Lindita37 LL
Bravo keti djalit qe po e valon Flamurin 🙏
Lulzim Krasniqi
Dasma me e bukur qe kam pare ndonjehere. Arian Agushi tknoft zemra çdo here e veq per gzime tu degjofte zeri. Çiftit te mrekullueshem ju deshiroj trashegime e shume dashuri ne mes veti. E darsmorve knaqesi. Te gjithe yje. Njerzë te mrekullueshem .
Shukrije Hykolli
Rrespekt Rrespekt ma mas
Marios Roofing
Ate qe e ka e ka.!
Il prossimo
Hermitcraft 9: Episode 33: A FRESH START!
30:39
Gold AG x Kastriot Tusha - Ushtar Kavaja
3:03
AI ESHTE I GJALLE  * ADEM JASHARI *
13:59