Buio

Gold AG surprizon në dasëm djalin e heroit Naim Beka (Sokoli)

Gold AG
Iscriviti
visualizzazioni 635 898
99% 6 800 1

Gold AG surprizon në dasëm djalin e heroit Naim Beka (Sokoli)

Intrattenimento

Pubblicato il

 

24 lug 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 165
A K
A K Anno fa
Uau cfare emocioni, mu ka ba mishi krejt kokerriza, syte me lot. I uroj djalit jete te gjate me nuse e te trashegohen. Shume surprise e bukur. Ju bekofte Zoti krejt Cka jeni aty e gjithe shqiptaret neper bote🤲❤️
Sead B1
Sead B1 Anno fa
Te kendofte zemra. Perulje ndaj herojve qe derdhen gjakun per kete dite te bukur.
Limi Meshi
Limi Meshi Anno fa
''VEPRA mbi toke e trupi ner 'dhe ma gzofsh PAVARSINE ma i miri ATDHE'' Vec kta dy rreshta kan vlere ma shume se krejt karriera e do kengtarve. Hallall Gold jemi krenare me ty
Lirie Berisha
👏👏👏👏
Klodjan Gjoka
Je star 🌟 je kingu I vertet I kengeve te shqiptaris, pereshendetje pa fund nga LONDON
Farije Dobra
Farije Dobra Anno fa
Tè bekoft zoti zèrin tènd sa me mall i kèndon vèllezèrve tan 🤗💎🤲
Nehat Livareka
Rroft leku se askush nuk kendon pa me ja dhan nja 7000 lek
ismete I
ismete I Anno fa
O Allah duaje këte djalë si e duam ne shumica..Allahu zemrën ta kënaqte ty..qiftin e ri Zoti i bekoftë me plot trima si Naimi.Amin
Nafa Nafa
Nafa Nafa Anno fa
Ky djal osht atdhetar me zemer ZOTI te ruajt golldi me familje❤️❤️❤️❤️🇦🇱
Arta
Arta Anno fa
Oh cma rrenqethe mishin per zotin Gold Zoti ju rujt te gjitheve. Jete te lumtur cifti, dhe me trashegimtar plot o zot. I paharruar deshmori kombit👏👏👏👏🤲🤲🤲🤲🤲🤲🌺⚘⚘🌹🌷🌹
ANOTHER ONE
ANOTHER ONE Anno fa
Sa her i degjoj kta kenget me dalin lot nga syt ❤️
Ballkoni Vlora
Allall ta befte Zoti i Madh. I pa harruar kujtimi i Naim Bekes, dhe djali ju trashegofte dhe e mbusht Dardanine me trima.
Ylber Zhuka2016
Te kendoft zemra gjithmon Arjan 👑
Altinn Krasniqi
Brawooo ❤️
A. B.
A. B. Anno fa
Lavdi dëshmorëve për liri të popullit heroik Kosovar 🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱 i pavdekshëm Naim Beka U trashëgofshi çifti. Të lumt goja AG më emocioneve 🇦🇱❤🇺🇲
Maliq Krasniqi
@Grant
Elvis Elvis
Elvis Elvis Anno fa
Te trashegoheni çifti. Gold respekte
kaninambreteri
Zoti i Madhe i bekofte dhe i ruajt gjithe Shqiptaret kudo qe jan.
herla
herla Anno fa
Te lumt djal shqiptar je nje shqiotar i vertet arian agushi na emocionove lumja nena qe te ka ty eshte kengetar si duhet ja vlen me ndegju tan jeten
Mynyr Nunaj
Mynyr Nunaj Anno fa
Gold: Eshte nje hero i gjalle askush sa ai nuk u ka kenduar trimave qe dhane jeten per trojet shqiptare.Askush sa ai nuk i ka thurur vargje te mrekulluesheme tokes nene.Askush sa ai nuk i kendoj bashkimit kombetar eshte fat qe te kemi njerez te tille
Amarildo Amarildo
Ky esht djal trim dhe patriot zoti te rujt
Lauren Kasmi
Lauren Kasmi Anno fa
U rrit sa me shume familja heroit Te kendofte Zemra gold per jete
Papà
Papà Anno fa
I vetmi person qe i ka kujtuar dhe respektuar deshmoret e Kosoves, bravo Gold ti meriton nje nderim dhe respekt te vecante. Hallall qumeshti nones.
Arsim Jashari
E ke nderu ket familje trujt zoti e djalit i dhashte zoti jete te gjate se bashku me nusen e tlumtur me shum nipa e mbesa
Flutr O.
Flutr O. Anno fa
Fal Emozioni te Kendofte Shpirti dhe Zemra
Endi
Endi Anno fa
Ma i miri i krejt Shqiptaris ❤️🔥
dylan the gamer
I am proud to be Albanian
Mireme Imeri
Mireme Imeri Anno fa
Surpriza me e bukur qe kam pare allahi te bekoft ty Gold dhe ciftin e ri allahi i bekoft me nje Djal te hajrit ishallah 🤲
Adhurim Kumara
Zoti ta shtofte jeten o trim,dhe çifti te trashegohet,djali i ngjafte babait,e nipi/mbesa gjyshit
Artan Xhafa
Artan Xhafa Anno fa
Te rujte zoti ishallah 🙏 bravo Rrespekt xfamiljet e trimave 🇦🇱🙏😥🙋🤩
Hasanpapaj Albana
U trashegofshi o zot👏👏allahu te bekoft Gold Ag🤲🤲🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🕋🕋👏👏🧿🧿🧿🧿
Rukie Bllaca
Rukie Bllaca Anno fa
O gold zemra knoft gjith e urime djali u rrit me tan mirat zoti rujt tu
Semiha Hamiti
Urime e jete te lumtur ciftit dhe Zerit te Shqiptarise Gold AG FALEMINDERIT Shqipe!
Zhaneta Dervishi
Allahu te dhente shendet ☝️
Sevdije Cerkini
Urime djali i deshmorit martesa qofshi te lumtur gjithmon 🌹🌹🌹🌹♥️♥️
Aferdita Zenelaj
Emocion i madh për djalin e heroit ma i miri Gold Ag👏👏👏
autoktonus2
autoktonus2 Anno fa
Bravo përshëndetje nga Shqipëria
Donika Bitraj
Emocion Gold AG,bravo! 🙏🙏
alketa gjata
alketa gjata Anno fa
Ma i miri krejtve Gold Ag 💥👌
Lumturije Sela
O të bekoft Allahu
Donika Tushaj
Je legjende me te vertete te kendofte ajo zemer e tu zgjate ajo jete
Jasin Tahiri
Jasin Tahiri Anno fa
Bravo Gold Ag je i mrekullueshem te duam jemi krenar me tu gjith shqiptaria😘😘😘
Fadil Ademi
Fadil Ademi Anno fa
O Goldi elhamdulillah qe te kemi Allahu te dhashte shendet
Artin Sulkja
Artin Sulkja 4 mesi fa
Allahu te bekoft
Arnel Muca
Arnel Muca Anno fa
zoti te bekoft vllau jon ke nje ze shum te bukur zot qoft me ty
Arber Baçi
Arber Baçi Anno fa
❤️GOLD AG❤️ 🇽🇰🇦🇱
landi interisti
Allahu te bekofte
Ariana Cullhaj
Gold je yll! Lum mami qe ka ber ket femije!
ILLYRIA88
ILLYRIA88 Anno fa
Urime qiftit dhe shum djalosh je Goldi, te raujt Zoti!
Fatmir Dembacaj
Je i Mall Shqipe Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Kushtrim Morina
Nuk esht gjithmon e shtrenjte per me ber nji dhurat te mir, te lumte esht diqka fantastike, urime qiftit u trashegofshit
CrackedAldo
CrackedAldo Anno fa
per shendet gol je ma i miri gengtar vetum genget e tua i ngoj naj bane zemren mal nga gjermonija
Peter Fato
Peter Fato Anno fa
Respekt per HEROIT dhe DESHMORET e Kosoves Dardane Respekt 💪
Kol Todi
Kol Todi Anno fa
ZOT BEKOJE FAMILJEN E DESHMORIT🙏🙏🙏🙏🙏 GOLD AG MA I MIRI PREJ KREJTVE 💥💥💥💥💥💥
Fellenxa Mecja
Me trashgime zemer jeten e lumtur ❤❤
Adventures
Adventures Anno fa
Bravo gold kjo qa ban ti ka nji domethanie shum te madhe ne rrall te par per fmit e atyre herojve e pastaj edhe per ne
Besnik
Besnik Anno fa
BRAVO GOLD SE UCEKJA E KUQE 🇦🇱LUFTOJ🇦🇱 ME AREM KURSE TI PO LUFTON ME KENG RESPEKT PER TY GOLD 🇦🇱
Tirth Singh
Tirth Singh Anno fa
Super ishalla don zoti e mrrij dhe une ket dit që me pas në dasmën teme ARIAN AGUSHI GOLD AG....të rujt i madhi zot familjarisht respekte nga Italia nga mbesa e komandatit UÇK.... së HALIL KRASNIQI.....ky asht emaili i burrit tem.
Lauren Kasmi
Lauren Kasmi Anno fa
Endrra juaj u befte realitet
E&E
E&E Anno fa
U trashegoft çifti i ri ,brravo golldi po muj me marrë me mendë çfarë emicioni ka dhëndrri e çfarë krenarie ju lumtë rrespekt 👍👍👍👍
Valentin Perlleshi
Krenar e gjyth shqipria per ty gold 🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱 Rrespekte
Hasani Tr
Hasani Tr Anno fa
Je i miri i ma te mirve tropoja ju pershendet nga bergeni i norvegjise
Ilirian Boy
Ilirian Boy Anno fa
Respekt Goldi… ❤️🇦🇱☝🏻
Nijazi Dalipi
Lisi prehet me sopat ejo me fjal e me kengë 🇦🇱 urime kygzim
MR HACKEER
MR HACKEER Anno fa
Super muzikkk gold ag👌🏼👌🏼
Vegas Crepes
Vegas Crepes Anno fa
❤️🇦🇱❤️
Teodora Rakuš
😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍👏👏👏👏
Illyria 🇦🇱
E ngriti dasmen ne kemb 👏🇦🇱♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Min Azi
Min Azi Anno fa
MashaaAllah Kjo vepër vlen shum..
Vali Ndresaj
Vali Ndresaj Anno fa
Goldi 🤴👏👏👏👏
1superlovefire
Gold AG 🔆 🔆
herla
herla Anno fa
Urime qiftit te ri ishalla jet te gjat e te lumtur bashk
P.S.
P.S. Anno fa
❤️🇦🇱
Flurim Kryeziu
Zoti ta dhasht shnetin Arian bravo
Luan Boss
Luan Boss Anno fa
Arian Dukat je Allahu të rujt🤲❤
Ema Asllani
Ema Asllani Anno fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌷🌷🌷🌷🎉🎉🎉🎉
GiLBERT ALiAJ
👑👑
GoRoNo
GoRoNo Anno fa
Bravo👌🏾👌🏾👌🏾trupi ethe kur degjon keshtu muzik
lendrit statovci
👑👑👑👑
Zoja
Zoja 11 mesi fa
Trpi te teqethet me kang e ktina. Brravo arjan
El Albanés 🇦🇱
Sa bukur 😍
Devis Hysolli
te knoft zemer
Nafa Nafa
Nafa Nafa Anno fa
Bravo golldi🇦🇱🇦🇱
Maida Vlogs
Maida Vlogs Anno fa
Shume bukur 😍😍
Flamuri Zeneli
👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱
iljir kadriaj
Respekt ♥️
cami
cami Anno fa
vetem per kte djal kam reskp shum te kosoves tj sbejn
sajmira bello
Te trashegohet djali i heroit tone ..sa per Goldin skam ca them ,te paçim sa malet Gold ..pershendje nga larg.
samir
samir Anno fa
Hallal te qoft bravo per ket pun
Shqipe Kastrati
Brravo o LUANI I SHQIPTARIS Zoti te rujt
Muhamed Sakić
Selam !🇧🇦❤
Maliq Krasniqi
@@@@
Valerio Frattarola
Tu BefteDita 1000 E Te Lumte Goja
F A 73
F A 73 Anno fa
Goldi asht gold Qe ne shqip asht Ari- ar 1 je
Elton Kanani
Elton Kanani Anno fa
Respekt për ty vlla
Sul Duraku
Sul Duraku Anno fa
👌👌😍🔥😍
Valbona Val
Valbona Val Anno fa
👏👏👏👏👏👏👍
Lejdi Rudi
Lejdi Rudi Anno fa
Ma i mir dul prej fantastike shum mir perfekt
Osman Karaj
Osman Karaj Anno fa
👏👏👏👏
ismail gurra
ismail gurra Anno fa
6 dislike jan shkava serb
naser reshiti
Es selam alejkum haxhi goldi, gjigand je !
Valbona Valbona
Je gjigand,te pershendes nga costa rica
Il prossimo
Gold AG ft. Ismet Bexheti - Daja me nipa
3:38
Adem Ramadani - Qabe moj e bukur je
4:21
visualizzazioni 16 000 000
Respect🔥👑🗿#trending #shorts
0:51
visualizzazioni 5 788 497
Saito09 funny video 😂😂😂 #shorts
0:35
Segreti che ho imparato sul lavoro 6
0:41