Buio

Gold AG - Top tu baft pushka

Gold AG
Iscriviti
visualizzazioni 3 090 034
99% 19 000 1

Pubblicato il

 

1 giu 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 801
Zvonko Ivić
Croatia edhe Kosova ❣️❣️
Ardit Dragoci
Zemra mal per kete kenge !!
Ajne Celaj
Ju përgezoj për këngën qe ia keni kushtuar vëllaut tim. Ti e di shumë mirë se çfarë do të thotë të rritesh jetim sepse je besimtar i madh. Jam krenare që jam motër dëshmori dhe se çfarë pasardhesish ka lënë Selman Dukaj. Faleminderoj përzemërisht Besnik Dukaj që nuk kursen asnjëherë për dëshmorët e Drenocit. Lavdi dëshmorëve Selman Dukaj, Ahmet Baqaj dhe Rexhep Mazrekaj!
HairstylestoryTV HairstylestoryTV
I vetmi kangetar Qe mun i ndegjon kenget me Familje Pa marre. 🇦🇱❤️
Just Arkon
I vetmi këngetar je qe na mban kujtesen qe te mos e harrojm armikun ton dhe qe te mos e harrojm gjakun e deshnorve ton,ishalla gjith jeten e ki kete ze si pushka shqiptare.
ViVat
Toop!!! Pozdrav iz Bosne za bracu !! 🇦🇱🇧🇦
eri eri
Respekte per ty Arjan dhe per kenget patriotike qe kendon
Ante Murale
Shqiperi Etnike! Pershendetje! 🇭🇷🇦🇱🇽🇰
Летящият Xоландец
I am from Bulgaria but I love this song 🇦🇱🦅
lov ribolov
respect from croatia brothers UCK
Shkelqim rama
Respekt per kenget patriotike Gold Pershendes nga Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Paulo Gondim
Love from Brazil 🇧🇷❤️🇦🇱
Ahmet Ak
I am from turkey I love shqiptaria❤️halis shqiptar jam 🇦🇱❤️ selamlar
lenci hamolli
Nuk zhgenjen kurre Gold,respekte per ty qe si gjithmone te rrènqeth trupin me tekstet e ushtareve qe dhane jeten per LIRI.I PAVDEKSHEM QOFTE KUJTIMI I TYRE,UCK 4EVER🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Artan Xhafa
Te rujte zoti ishallah famijarish Arjan je ma i miri ne Shqipetarine 🇦🇱🙏edhe pak sa te bona gjithe bashke do ti marrim trojet tona 🤲🌃
love  you   mom
Rrespekte per krejt kengetaret qe kane bo kange per shqiperine rrespekte GOLD AG❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Hajrie Kelmendi
Te kendoft zemra gjithmon e Respekt për ju 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
ema onuzi
Allahu ta dhasht tana te mirat ne familje e ne karrjer amin
Zaim Zaim
Pa e degjuar nje milion like i meriton. Kengetare me gjak shqipetari.
Arlind Hasani
Respekt t'lumt për këngën kushtuar ushtarve UQK së
Il prossimo
Gold AG - Hite patriotike 2
1:15:02
visualizzazioni 714 000
Gold AG - Sokoli
3:39
visualizzazioni 9 100 000
Scared In The Woods
22:48
visualizzazioni 213 942
Gold AG ft. Ismet Bexheti - Daja me nipa
3:38
Gold AG x Kastriot Tusha - Ushtar Kavaja
3:03
Gold AG - Kamera e fshehur - BUSTED
10:51
visualizzazioni 4 300 000
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
visualizzazioni 5 700 000
Scared In The Woods
22:48
visualizzazioni 213 942