Buio

Gold AG - Tornado

Gold AG
Iscriviti
visualizzazioni 318 426
98% 3 143 41

goldag.fanlink.to/Tornado
@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Tornado
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

#GoldAg #ONIMA #Tornado

Musica

Pubblicato il

 

19 nov 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
Lackano Online Shop
AZET & LACKANO FASHION - itvid.net/video/video-yjR2uX-mPSw.html
Raf Camora
Raf Camora Ora fa
Gold AG súper musik👍👍👍👍😎👏
Florenc Murati
Heuuu me te lumte goja gjithmon na surprizon RESPEKTE
Jahi Gashi Gurit
Rrespekte nga Tërnoci madhë
seeriu ciihy
seeriu ciihy 9 ore fa
Pa femra ne spote pa droga pa budallalleqe Bravo Gold AG je numer 1 ne shqiptari Respekt te perzemert nga tirana Rroft Shqiperia Etnike Shqiperi kosovë Iliridë 👐
seeriu ciihy
seeriu ciihy 22 minuti fa
Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲
Albgaming
Albgaming 9 ore fa
Dardania zemra e Shqiperise,Kosova eshte Shqiperi.
seeriu ciihy
seeriu ciihy 22 minuti fa
❤️❤️❤️
DN5 02
DN5 02 9 ore fa
Ska rendesi tematika kur kenga nuk kendohet ashtu si duhet dhe nga kush duhet!
Trupja_Hoxha ARIMSEB
Arian agushi I nderum qofsh qe na e dridh zemren me kenget tona Edukoni bre nena djemt e cikat per atdhe se asnji skemi pervec njeri tjetrit 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
seeriu ciihy
seeriu ciihy 9 ore fa
Na rrofsh bethen gold kakaa
Ante Gotovina
Ante Gotovina 16 ore fa
Greetings from Dalmatia Cro 2 Republik of Kosova . HVO 🤝 UCK 🇭🇷🇽🇰
Drini Brig 125
Drini Brig 125 17 ore fa
Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 🖕
Endrit Shala
Endrit Shala Giorno fa
Kur vjen bashkpunimi me Shalianin
Kim Rama
Kim Rama Giorno fa
Ultara Nacionalistat Shqiptar. 👇
beedsj roiue
beedsj roiue Giorno fa
I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!
Ajet Allidri
Ajet Allidri Giorno fa
nese ju qe jepni dislike per Gold Ag " jeni shqipatre harram u qoafte gjuha shqiper qe keni mesuar" love Gold Ag love Shqiperi love kosove...!
dueeh nyyu
dueeh nyyu 18 ore fa
kjo po qe ja vlen te shikohet: itvid.net/video/video-A1GaOsGYAuk.html
ItsAlbo
ItsAlbo Giorno fa
Gold ag bone be tlutem nje kenge per albin kurtin
dueeh nyyu
dueeh nyyu 18 ore fa
Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA
Lorent Islami
Lorent Islami Giorno fa
Rrespekt
beedsj roiue
beedsj roiue Giorno fa
kjo po qe ja vlen te shikohet: itvid.net/video/video-A1GaOsGYAuk.html
Gentian Hysa
Gentian Hysa Giorno fa
"O pasha zotin per kete dite djalin e kam rrit" Komandat i pa harruar Qoft kujtimi jot ibrahim mazreku Sot fal ktyre trimave jemi te lire ❤❤❤❤❤❤ I love Albania I love Kosovo baby
chding zuure
chding zuure Giorno fa
Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍
Shqipron
Shqipron Giorno fa
❤️❤️❤️
huttio srreu
huttio srreu Giorno fa
Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲
chding zuure
chding zuure Giorno fa
Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱
Ajslin jani
Ajslin jani 2 giorni fa
Ku ka shqiptar qe sta don zanin ty 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏
dueeh nyyu
dueeh nyyu 2 giorni fa
Like 5 ore para se me dal kanga Ma i miri n'Shqiptari qai Arian Aga ❤️
Kim Rama
Kim Rama Giorno fa
Mshefi cicat se marre 🤣🤣🤣
Hajzer Thaqi
Hajzer Thaqi 2 giorni fa
Na rrofsh bethen gold kakaa
huttio srreu
huttio srreu Giorno fa
Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999
Misin Zenunaj
Misin Zenunaj 2 giorni fa
Respekt ete kendoft zemra ghithmon Po ashtu respekt per Zotriun Alban Kastratin Qe kntriboj per heroin Lavdi Per jet
Marigona Ylli
Marigona Ylli 2 giorni fa
kush esht per Goldin 👐🇦🇱🇩🇪🇬🇧🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇺🇸🇬🇧🇩🇪🇦🇱Goldi🤴👐🇽🇰🙋‍♀️🙋‍♂️⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Goldi 🤴👐🇦🇱🇽🇰👐
dueeh nyyu
dueeh nyyu 2 giorni fa
Bosi
Ditrin Muçaj
Ditrin Muçaj 2 giorni fa
Shkijet po vijnë prej 4 anëve, nje siti ARBRI është komand tane...❤️
Mario Gigi
Mario Gigi 3 giorni fa
Je kengetar me shum vlera 🇦🇱🇦🇱👋
Ibadete Cakolli
Ibadete Cakolli 3 giorni fa
Shum je i pa par lum kosova qe ta ka 🙏🙏
Suad Iseni
Suad Iseni 3 giorni fa
Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA
Funny Bee
Funny Bee 3 giorni fa
kjo po qe ja vlen te shikohet: itvid.net/video/video-A1GaOsGYAuk.html
Miri Jetmir
Miri Jetmir 3 giorni fa
Dislike i kan bo veq ato qe jan serb... Gold 🥇💪💪
Dorina Mushi
Dorina Mushi 3 giorni fa
Sa e dua këtë artist
U Ç K
U Ç K 3 giorni fa
Tlumt goja patriot i madh per kosov edhe per shqipr🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Xhemsi Da
Xhemsi Da 3 giorni fa
GOLD AG respect 👍👍💪💪🇦🇱
Ermal Basha
Ermal Basha 3 giorni fa
Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱
ferizaj ferizaj
ferizaj ferizaj 3 giorni fa
Shum i dopt je sinqerisht lidhje lidhje me muzik ski
Elton Tony S
Elton Tony S 3 giorni fa
✨✌️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
Fitim Ajdini
Fitim Ajdini 3 giorni fa
Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999
mrmrs mustafi
mrmrs mustafi 3 giorni fa
Rrofsh sa Malet o Trim i Kti Vendi ❤️
fabion sertolli
fabion sertolli 3 giorni fa
Bosi
Eralb Mazreku
Eralb Mazreku 3 giorni fa
🍺🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇨🇬🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Eralb Mazreku
Eralb Mazreku 3 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤👺
Taulant Landi
Taulant Landi 3 giorni fa
Zemra tknoft gjithmon
Vin V
Vin V 3 giorni fa
Brravo
Poli Castellano
Poli Castellano 3 giorni fa
I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!
Fidani hoxha
Fidani hoxha 3 giorni fa
hallall te qoft se je numer ni per kenget shqipe
ROMAN 3
ROMAN 3 3 giorni fa
bukur kenga, as se njofta fillim mu duk si ushtar isisit
Osman Halimi
Osman Halimi 4 giorni fa
Kur po bon duet ma shum po dhez
Labi Totaj
Labi Totaj 4 giorni fa
Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷
Labi Totaj
Labi Totaj 4 giorni fa
Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷
Labi Totaj
Labi Totaj 4 giorni fa
Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷
Labi Totaj
Labi Totaj 4 giorni fa
Nisha 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇱🇷
Valdeta Xhiha
Valdeta Xhiha 4 giorni fa
Hallall te qoft te knoft zemra gjithmon
Horanlli Horanlli
Horanlli Horanlli 4 giorni fa
Bravo 👏👏👏🙏
Adriano Vicenza
Adriano Vicenza 4 giorni fa
Bravo super kong. Hallall t qoft qumshi nonës 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Mirlinda Bytyqi
Mirlinda Bytyqi 4 giorni fa
🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🔥🔥🔥🔥🦅🦅🦅🦅
Ronaldo Cristiano
Ronaldo Cristiano 4 giorni fa
Bravo Arjan Agushi je ma I miri ntanve❤
L. Kosova
L. Kosova 4 giorni fa
Maj madhi nvend 😘rrespekt
Erionguri 6
Erionguri 6 4 giorni fa
Qite ni muzik për Qadrak
Arben Morina
Arben Morina 4 giorni fa
Çlirimtaret UÇK jane te Pa Vdekshem Ata Jetojm me ne Jane te Gjalle e Vjene Era Arome Lirije 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
youtube g
youtube g 4 giorni fa
𝐌𝐀𝐋𝐈𝐒𝐇𝐄𝐕𝐀 𝐎𝐍 𝐅𝐈𝐑𝐄 ❤️❤️👐👐👐🇦🇱
ΕLA CERRIKU
ΕLA CERRIKU 4 giorni fa
Kush jane kta 96 te zgjuarit qe bejn dislike.
Geni Bungu
Geni Bungu 4 giorni fa
Ccbvcv
Lyana Zack
Lyana Zack 4 giorni fa
VISIT AND JOINED!!! tinyurl.com/girlbestmoment Make best moment in your day Thank's and have fun 😙
Ed Ed
Ed Ed 4 giorni fa
Lavdi deshmorit e arijan shendet Gzim e fat ne jete💪🇦🇱🇫🇷
Albaboy King
Albaboy King 5 giorni fa
LIRIA KA EMER UÇK🇦🇱UÇK 🇦🇱UÇK 🇦🇱
Preng Kola
Preng Kola 5 giorni fa
Always the best 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
lela Kukaj
lela Kukaj 5 giorni fa
Zoti te bekoft Arjan 🤲♥️
Limi Meshi
Limi Meshi 3 giorni fa
Beni Subscribe kanalit tim ju lutem!
Donart Jeta
Donart Jeta 5 giorni fa
Shiko më poshtë👇👇 Allahu trujt ty që hyre këtu like komentin pls
Limi Meshi
Limi Meshi 3 giorni fa
Beni Subscribe kanalit tim ju lutem!
The Plungi
The Plungi 5 giorni fa
Rest in Peace 🙌🏻🙌🏻🙌🏻 Ishalla klipi i fundit se smjelet vdekja kshtuu❌🧢
Enes Sadiku
Enes Sadiku 5 giorni fa
Rrespekte 🇦🇱
Faton Gashi
Faton Gashi 5 giorni fa
GoldAG je shum i fort. Jom me ty ❤️
Размышления Барона - Интервью с Бароном
Очень красиво, но Косово это Сербия дружок
Kamberi Hisnije
Kamberi Hisnije 5 giorni fa
Te lumte o golld se vertet golld je pom vjen mire shum qe kurr spo i harron luftetaret e lirise zoti te shperblevt per ket Miresi qe e ke o golldi krenohemi me ty 👍
Skender Pacarizi
Skender Pacarizi 5 giorni fa
Lavdi vepres se Ibrahim Mazrekut ( Tornado )
Besnik Velija
Besnik Velija 5 giorni fa
!_
ajshe kallaba
ajshe kallaba 5 giorni fa
suksese ariangushi
erea05 ereaa05
erea05 ereaa05 5 giorni fa
Si qdo her Goldi👌
Neshat Sadiku
Neshat Sadiku 5 giorni fa
Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👍👍👍💯💯💯
wolf kukesi
wolf kukesi 5 giorni fa
Zoti t bekoft Gold ag
Azemi Albion
Azemi Albion 5 giorni fa
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Toto rino
Toto rino 5 giorni fa
👑👑👑👑👑
Salihi Hoxha
Salihi Hoxha 5 giorni fa
Ti je nje legjend e pa vdekur
Football Highlights
Gold ag
Mijaz Duraku
Mijaz Duraku 5 giorni fa
Respekt per Kete Kengetar👋🏻
Selver Aliu
Selver Aliu 5 giorni fa
Gold.ag.telumt👍
Abdullah Abdullah
Abdullah Abdullah 5 giorni fa
Ma hangsh Karin haha
lulet e vetmuara
lulet e vetmuara 5 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Rexha Drita
Rexha Drita 5 giorni fa
Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲
Arlinda Thaqi
Arlinda Thaqi 5 giorni fa
Bravo 🔥🔥🔥🔥
fredeich Schöne
fredeich Schöne 5 giorni fa
Bravo Gold mos ndrysho stil se do kohe ke pas nise mu bo shume falls edhe tash apet je kthy goldi vjeter😉😉
Emine Pula
Emine Pula 5 giorni fa
🔥🔥👍
Hide Selishta
Hide Selishta 5 giorni fa
Super Goldi ❤️🇦🇱
Edip Kaferi
Edip Kaferi 5 giorni fa
Ndoshta ky koment nuk do te shihet kurr po like per Shqiperin dhe atyre qe iu fillon emri me O A B dhe E.
yutube al
yutube al 5 giorni fa
❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑👑👑👑
Tytan 777
Tytan 777 5 giorni fa
🥰😄
Korab Ferati
Korab Ferati 5 giorni fa
Zoti te dhent jet te gjat vllaj jon te pershendes nga Tirana
Syzana Hysejni
Syzana Hysejni 5 giorni fa
🇦🇱🇽🇰
Klod Lami
Klod Lami 5 giorni fa
DIBRA gjithmon per SHQIPNI ETNIKE dhe kockat do ua lejm armikut ne trojet e ILIRIANEVE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #VDEKJE_TRADHTARVE
Peter larsson
Peter larsson 5 giorni fa
❤👍🏻
Prossimi video
Gold AG - Trimi i Dukagjinit
03:34
visualizzazioni 647 000
Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
03:53
Wind/Solar Powered Clothes Dryer
12:47
visualizzazioni 776 840
HOW I LOST MY BABY WEIGHT (4 MONTHS PP)!!
12:02
Fara e Flliqt - Episodi 2 Sezona 2
21:56
visualizzazioni 234 000
Gold AG - Shkronjat e arta
04:28
visualizzazioni 2 100 000
Kenga qe beri me lot Elvis Naçin
03:36
visualizzazioni 346 000
Pinguini Tattici Nucleari - Scooby Doo
3:00
Klay - El Var (Clip Officiel)
3:10
visualizzazioni 2 289 708
E poi ti penti (Demo Version)
3:31
visualizzazioni 40 238
Ghali - 1993 (Lyrics Video)
2:21
visualizzazioni 271 377
Megan Thee Stallion - Body [Official Video]
2:54