Buio

Gold AG X Ymer Bajrami - Krismat e Rahovecit

Gold AG
Iscriviti
visualizzazioni 387 182
99% 4 600 1

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA

Gold AG X Ymer Bajrami - Krismat e Rahovecit

Teksti e muzika: Gold AG
Orkestrimi: Alban FURTUNA
Video: MProduction

Kenge kushtuar deshmorit - Abdullah Bugari

Connect with Gold AG

Instagram | instagram.com/arianagushi/

Intrattenimento

Pubblicato il

 

18 nov 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 163
Adem jashari🇦🇱
Respect per kenget ma te mira 🇦🇱
sokl Leray
sokl Leray 4 mesi fa
Zemra ju knoft tan jetën ,shumë bukur kjo këngë. Lavdi tan dëshmorëve që lan jetën për liri.
Erhard cena
Erhard cena 4 mesi fa
Jam djal i ushtarit nga rahoveci lavdi dëshmorëve.Të përshëndes nga rahoveci🙏🏻❤
Niti Niti
Niti Niti 3 mesi fa
Hj
Thx Blxck
Thx Blxck 4 mesi fa
Lavdi❤️🇦🇱
Enver Lami
Enver Lami 4 mesi fa
Respekt per qdo burr te kombit dhe ushtare komandant oficer 🇦🇱💯Ju lumt kenge e bukur dhe me realitet 👍
Adri Bugari Karosserie - Lackierung
Un Jam Djali i Dashmorit Abdullah Bugari, Allahu te shperbleft Arian ty dhe Ymer Bajramin qa i keni mar ket inciativ per mi knu trimit abdullahit! ndihem shum Krenar me baben dhe me gjeth ushtrin qlirimtare te Kosoves! Respekte dhe Rnofshit! me Respekt, Adri Abdullah Bugari
Haxhigeaszy
Haxhigeaszy 4 mesi fa
Respekt per qdo fjal qe e thua per luften e paster te UCK-se, je nje kengetar perfect ku nga qdo kenge e jotja vlon gjaku dhe gjallerohet trupi i Shqiptarit
Daniel Gjonaj
Daniel Gjonaj 4 mesi fa
Goja ju lumt se heronjt shqiptar nuk vdesin kurr ata do kujtohen ne çdo keng e zemer te shqiptarve🇦🇱🇦🇱
Armend Memia
Armend Memia 4 mesi fa
Ju lumtë goja Arian Agushi dhe Ymer Bajrami, sepse këtë këngë ja dedikon dëshmorit Abdullah Bugarit të Rahovecit dhe rroftë UÇK dhe Liria e ka emër! Suksese dhe me shumë respekt dhe dashuri nga Tropoja dhe nga Tirana! 💪🏻💪🏻🥇🥇🌟🌟❤️❤️😍😍👍🏻👍🏻🦅🦅🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🔥🔥
Fatmir D
Fatmir D 4 mesi fa
Faleminderit per ket kenge 👍🏼 Po ndihem krenar si qytetar I Rahovecit
Njomza A
Njomza A 4 mesi fa
Lavdi Dëshmorëve të Rahovecit🙏
alketa gjata
alketa gjata 4 mesi fa
RESPEKT i madhi GOLD AG Si gjithmone më këngë të kushtuara me zemer e shpirt dëshmoreve që ranë për liri ,👌👏🙏
Kosova Shqipëria
Faleminderit Gold qe këndon per vendin tim dhe Dëshmorët e rahovecit dhe te gjith kosoves, je nr 1 respekte
World Champions  “Hall Of Fame”
Je dhe do mbetesh gjithmone njeri qe meriton Rrespekte Arian Agushi “Gold AG”…Rrespekte gjithashtu dhe per Ymer Bajramin…🌎🇦🇱🔥☮️🌪️❤️‍🔥👐
Nila Jupe
Nila Jupe 4 mesi fa
Respekt per kenget me I miri I shqiperis God Ag 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
jam-kush-jam🤗
respekte o mret zemra ju knoft e paske djeg edhe ket kang🙏🙏lavdi deshmorve qe dhan jeten per liri🙏🙏🙏 drit e diell ju baft shpirti tyne🙏🙏🙏 hallall ju qoft juve zemr ju knoft respkt per juve🤝🫵🥰🥰🥰💪💪💪💪💪 ju prshn nga pz🙋‍♀️✌️✌️✌️✌️👌👌👌
Kamberi Hisnije
Kamberi Hisnije 3 mesi fa
Krenohemi me artistin e merituar golldin se gjitha kenget qe ja kushton ushtarve te lavdishum ky vertet eshte per tu respektuar te lumt golld ⭐️👍
Artan Xhafa
Artan Xhafa 4 mesi fa
Rrespekt ju lumte goja 🙏👏 lavdi trimave 🇦🇱💪🙏
denis cana
denis cana 4 mesi fa
Respekt per ket Muzik terrqeth mi keni qu , Lavdi per Deshmoret qe rrane heroikisht per vatan . Lavdi Abdullah Bugari
Milazim mlluqki
Milazim mlluqki 4 mesi fa
Respekt denko
Bully Maguire 🅥
Link to the clip : trailer new music itvid.net/video/video-bmUepw_NECg.html
Besnik
Besnik 4 mesi fa
Respekt Nderuar Kurr su lodhe duke kenduar Trimave🇦🇱
Flora S
Flora S 4 mesi fa
Bravo gold ag Lavdi te gjith atyre qe dhan jeten per Kosoven🇦🇱🇽🇰
OLTJON Plaku
OLTJON Plaku 4 mesi fa
Te kendoft zemea respekte nga fjeri per te gjithe deshmoret e atdheut
Ardit Salihu
Ardit Salihu 4 mesi fa
Rrespekt Gold , Legjend e Gjalle je ❤️
Hafsa Ajruli UÇK
Respekt Gold AG T'përshëndes nga Tetova 🇦🇱❤🔥
Bully Maguire 🅥
Here is the clip recommended : itvid.net/video/video-bmUepw_NECg.html
egzona hoti
egzona hoti 4 mesi fa
Rrespekt per ju i nderuar nga Rahoveci .
rexhep kryeziu
rexhep kryeziu 4 mesi fa
Na mushe zemrat patriotizem kur mos tu nalt goja zoti trujt tpresim nprizren na ka ra malli me fal gjuman me ty e me pi kafe te mullini si perpara :):)❤❤😅
Valentina Bahtjari
Valentina Bahtjari 27 giorni fa
Let’s go brother🇨🇦🇦🇺🇺🇸🇽🇰🌏💯🔥🔥🔥🔥
Besnik Shima
Besnik Shima 4 mesi fa
Persh çdo keng e juaja Arjan ka tekst te shkelqyer rrespekte
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha 4 mesi fa
O te lumt goja sa bukur e ke thur kongen.u prehshin ne xhenet ishallaaaa shpirti iu ndritt se Kan shku per Liri ,per ket Liri qe e gzoni sot.e ishallaaaa gjithmon e me Mir 🙏🙏🇦🇱🇦🇱😇🙌👐🕋
Love Audi
Love Audi 4 mesi fa
Respekt ❤️🔥
Fahredin Ramadani
Zoti te Ruajt Gold Ag.Gjithmon nr.1
n.v
n.v 4 mesi fa
Te lumte Arian 👏🏻👏🏻
Mix 🤷‍♀️
🔥🔥🔥🇦🇱👏🏼👏🏼👏🏼Respekt Arian Agushi num 1 Je 🇦🇱
Arr G
Arr G 4 mesi fa
Mirè ke ba Gold qe ke ba kang per Rahovecin unè jam nga Prishtina e meritojn se kanatdhetar dhe njerz të mir Rahoveci
Vatan Dina
Vatan Dina 4 mesi fa
Faleminderit Respekt per ty 👍
Mergim Elezaj
Mergim Elezaj 4 mesi fa
Ma i madhi i Kosoves!❤️❤️
besniik kastratiii
Rrespekt GOLD AG ju pershndes nga 🇨🇭
Tërnoci Madh
Tërnoci Madh 3 mesi fa
🦅🦅👐🏻👐🏻 Zoti i rujt Shtetët e Bashkuar të 🇦🇱
Teuta Hamiti
Teuta Hamiti 4 mesi fa
Te lumt ❤ Allahu trujt🤲🌟🌟🌟
Sabine Krasnici
Sabine Krasnici 4 mesi fa
Respekt Arian, Lavdi deshmorve. ❤❤ RAHOVEC ❤❤
Jam Këtu për Ty
@Gold AG T'lumt goja Edhe 100 kengetar me i'a lshu djemve mi njoni 7 vjeq tjetri 3 vjeq ata prap kan me than jo Mam ktoo kang nshona Arian Agushin Goldin edhe nonstop t'ngojn n'YT. Je meritor per t'gjitha levdatat qe egzistojn me t'i dhon ty 🤗🥰🙏🙋‍♀️🇽🇰🇦🇱
Altin Sokoli
Altin Sokoli 4 mesi fa
Respekt për ju 🎉
Meša Lekpek
Meša Lekpek 4 mesi fa
Selam Gold ikona muzike Šiptare iBošnjak bac 🦅🇽🇰🦅 🇧🇦🦅🇲🇰🦅🙏🙏😢😢😭😭🕌🕌🤲🤲🧕🧕🕋🕋🧕🧕🤲🤲😭😭🙏🙏🎤🎤💤💤🌷🌷💪💪👊Kosovo Nona ime Albanija ❤️ Bošnjak i šip meša Mehmet Makedonija 👍🦅 🦅👏
Mira Etiquette
Mira Etiquette 3 mesi fa
Super -Allah Te Ndihmoft-🕋⚖Mashallah-
Rezarta Isma
Rezarta Isma 4 mesi fa
Lavdi deshmorit ekomit te lumt gold 🙏🙏🙏
Eagle🇦🇱
Eagle🇦🇱 4 mesi fa
Rrespekt Ymer kusha dhe Gold ag.
Inan Durguti
Inan Durguti 4 mesi fa
Lavdi Dëshmorve, Respekt të madh për Artistë Gold AG dhe Ymer Bajrami
Vlora Kastrati
Vlora Kastrati 4 mesi fa
Bravo goldi je legjend ama edhe per ushtart e zatriqit me pas thur pak rreshta se ne zatriq ka pas ushtar e trima se kan dhon jeten per liri
Doçi Rexhep
Doçi Rexhep 4 mesi fa
Bravo Bravo Bravo Bravo 👏 🙌 👍 👌 super për ditë të nxjerrësh këngë ti vetëm perlë nxjerr
Shefketterrnava
Shefketterrnava 4 mesi fa
Respekt per goldin ma i miri je ju Preshendes nga Presheva
Bully Maguire 🅥
Here is the full clip : Why baby boomers ruined the world itvid.net/video/video-bmUepw_NECg.html
arijan memeti
arijan memeti 4 mesi fa
Bravo gold ag je legend vlla suksese🇦🇱🇦🇱
Bully Maguire 🅥
Here is the trending clip recommended : itvid.net/video/video-bmUepw_NECg.html
litafete hajda
litafete hajda 4 mesi fa
❤❤❤❤Ju lumt goja per ket keng
Mitrovica Shqipria
Respekt ♥️🇦🇱🇦🇱UÇK 🇦🇱🇦🇱♥️👍
Medina Drijaj
Medina Drijaj 4 mesi fa
Lavdi Deshmorve Juve ju uroj Suksese zemra ju kendoft gjithmon kendofshi vetem per Gezime sot jemi bashk kosov Preshev Lugin Mitrovic Shkup Tetov Ulqin Malsi Janinë e Gostivar nje esht sot gjith kombi shqiptar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Andre heiko
Andre heiko 4 mesi fa
Shqipeeeee🇦🇱🇦🇱
eleganteKuh
eleganteKuh 4 mesi fa
Rrespekt shum nga austri 💪
Besian Ejupi
Besian Ejupi 4 mesi fa
Bravo qe e ke bo ket keng të pershendes nga Rahoveci
Flurim Kryeziu
Flurim Kryeziu 4 mesi fa
Bravo zoti allall ta baft gold🤲
SPY NINJA YOUTUBE CHANNEL PS4 GAMING VIDEO
GOLD AG IS BACK BELGIUM
Fitim Durguti
Fitim Durguti 4 mesi fa
Bravo hallall te koft shqipe 👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Enes Hallaci
Enes Hallaci 4 mesi fa
Bravo si gjithmon me i miri rrespekte
Agim Luma
Agim Luma 4 mesi fa
❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱AGIM
Armin Memisi
Armin Memisi 4 mesi fa
Respekt i madh je❤️
bajram krasniqi
bajram krasniqi 4 mesi fa
Gold AG 👑👑
Kukes Al
Kukes Al 4 mesi fa
🇦🇱❤
Ragip Mazreku
Ragip Mazreku 4 mesi fa
Hajde kush jeni nga Rahoveci ktu
Albana Morina
Albana Morina 4 mesi fa
T koft zemraaaaaaa ❤️❤️❤️❤️
Kosova Eshtë Shypni
Te lumt goldi Zoti te dhasht shendet
Elene Grenoble
Elene Grenoble 4 mesi fa
Pershendetje nga nje ish Ushtar prej Bujanoci ju lumt goja e ju shtoft jeta. Gold AG e Ymer Bajrami.
Tërnoci Madh
Tërnoci Madh 3 mesi fa
🫵🏻👑Përshëndetje i Ndërum 🇦🇱🫡
t.v. 45
t.v. 45 4 mesi fa
Pershendetje elene de grenoble ' tfala nga nji djal mertur gur ' malsia e gjakoves . Tres bonne journee a toi motrushe🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌡🗼
ardit merolli
ardit merolli 4 mesi fa
Gold ag respekte je 1 i Shqiptarise
Ulker AG
Ulker AG 4 mesi fa
zemra tu gzoft o arian vllau❤️
Halit Reshani
Halit Reshani 4 mesi fa
Respekt Gold Ag 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰👍👍
Montenegro Montenegro
Suksese i madh je rrespekt shum bukur
Getoar Hasku
Getoar Hasku 4 mesi fa
Respekte Gold Ag!
Neymar Junior
Neymar Junior 4 mesi fa
Tlumt respekt🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Vlora Kastrati
Vlora Kastrati 4 mesi fa
Bravo bravo goldi 👏
One Team
One Team 4 mesi fa
Qendroni gati se shpejti fillojm prap …der kur ta kuptojn mir se cka esht e jona nuk behet e huaja
I Love 🌍
I Love 🌍 4 mesi fa
❤️🇽🇰❤️🇦🇱❤️
Gjonii
Gjonii 4 mesi fa
Spotify pls🔥
adem krasniqi
adem krasniqi 4 mesi fa
bravo gold ag 👏❤🤝
Bully Maguire 🅥
Here is the full clip : Why baby boomers ruined the world itvid.net/video/video-bmUepw_NECg.html
Ali Bruci
Ali Bruci 3 mesi fa
🇦🇱♥️🤗
Meti Metti
Meti Metti 4 mesi fa
Rrespekt ❤
SPY NINJA YOUTUBE CHANNEL PS4 GAMING VIDEO
BESSIM SALIJI AND GOLD AG IS BACK BELGIUM 5-10MINUTES
Nait Vrenezi
Nait Vrenezi 4 mesi fa
❤👍👍
Harry BS
Harry BS 4 mesi fa
Respekt 🙌🏻
Flamur Mehani
Flamur Mehani 4 mesi fa
Respekt 👏👏
Erjon Hajzeri
Erjon Hajzeri 4 mesi fa
Gold ag te lumte je ma i forti veq vashdo
Ardian papaj
Ardian papaj 4 mesi fa
🇽🇰🇦🇱 jemi nja
Dorian Velija
Dorian Velija 4 mesi fa
Rahoveci❤❤
Bully Maguire 🅥
Link to the Clip : unreleased album itvid.net/video/video-bmUepw_NECg.html
Gjon Gjoka
Gjon Gjoka 4 mesi fa
te rujt zoti Arjan 😀
bleonaleku21
bleonaleku21 4 mesi fa
⭐⭐⭐gold ag ❤❤❤
Bully Maguire 🅥
Link to the clip : trailer new music itvid.net/video/video-bmUepw_NECg.html
KINGU
KINGU 4 mesi fa
Shum shum keng e fort respekt gold 1 sh je tjert sdi qka kendojn palidhje
shahini suat
shahini suat 4 mesi fa
rrespekt! arjani 🇦🇱🇽🇰
AjanKleaJon
AjanKleaJon 4 mesi fa
❤️
FLAMUR FERIZI
FLAMUR FERIZI 4 mesi fa
SUKSESE🇦🇱
Bully Maguire 🅥
Link to the clip : trailer new music itvid.net/video/video-bmUepw_NECg.html
Mirzan Mataj
Mirzan Mataj 26 giorni fa
Me i miri respekte
Jasir Shemshi
Jasir Shemshi 4 mesi fa
Gold ag respekte vlla
Luani_ktu
Luani_ktu 4 mesi fa
Urime e suksese
Ahhahs Hsjsuse
Ahhahs Hsjsuse 4 mesi fa
Bravo
Eli Cenka
Eli Cenka 18 giorni fa
❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍
Suad Tusha
Suad Tusha 4 mesi fa
Baba i UQK-S je
babo
babo 4 mesi fa
🇽🇰🇦🇱🇺🇲 UÇK
Il prossimo
Gold AG - E du Tetoven
4:05
visualizzazioni 488 000
Gold AG ft. Ismet Bexheti - Daja me nipa
3:38
JISOO - ‘꽃(FLOWER)’ M/V TEASER
0:22
visualizzazioni 15 875 544
UÇK (QIFTELI RAP BEAT)
2:52
visualizzazioni 55 000
Gold AG ft Ismet Bexheti - Emrin e ka lufte
3:29
Gold AG x Kastriot Tusha - Ushtar Kavaja
3:03
Shaliani ft  Leta -  Mire se vjen Vlla
2:49
visualizzazioni 1 700 000
JUNYA1GOU GAMBARE GAMBARE SENPAI
0:20
visualizzazioni 1 563 532
Clever boy 😂😂
0:14
visualizzazioni 9 473 020
Segreti che ho imparato sul lavoro 6
0:41
Respect🔥👑🗿#trending #shorts
0:51
visualizzazioni 5 788 497
Divento padre!
0:54
visualizzazioni 95 995