Buio

Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)

UnixMusic Official
visualizzazioni 8 641 260
95% 23 190 1 045

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: fanlink.to/Kthema
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
Mix & Master: JoJo

Irkenc on Instagram : smarturl.it/Irkenc
Irkenc on Facebook : smarturl.it/IrkencHyka
#irkenc #kaltrinaselimi #kthema

Intrattenimento

Pubblicato il

 

8 nov 2018

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 787
Mimoza Bodini
Mimoza Bodini 6 ore fa
Shum po me pelcen kjo keng fiksimi im 💔💔😭😭👍👍💑
Repzy `
Repzy ` 2 giorni fa
Mashallah Erkenc 👑👑🎵🎵🎶🎶🎙🎙
Matilda Peza
Matilda Peza 7 giorni fa
super kenge ❤❤
Bernardo Rina
Bernardo Rina 10 giorni fa
Supet
Alma Agaliu
Alma Agaliu 12 giorni fa
Orea tragudhi
Medina Bajramovic
Medina Bajramovic 13 giorni fa
👌💞🔥🎹
Denis Kosova
Denis Kosova 13 giorni fa
Bravo Endrit Mumajesi MUMA. Sic ke emnrin ke bere dhe kengen. E ke ndrit kte super kenge... Pike se pari falenderimet te takojne ty qe e shkruan kengen dhe pastaj keto qe kendojne. Bashkpunim shume i mire i te treve. Suksese te metejshme
Tumblr Pics
Tumblr Pics 17 giorni fa
kjo keng shum e mir dhe bashkpunimi i qelluar por ni verejtje per kaltrinen e ke tepru shum me ndryshim e pamjes dhe e ke ndrydhu stilin e te kenduarit ma mir qysh e ke pas ne fillim stilin dhe zhanrin e muzikes te ka shku ma shum edhe me shminkat e ke tepru ne qe spot kenga e mir por ti aspak sme ngjan me kaltrinen je bo si sozija e saj me vjen keq per kritika por eshtd mendimi im
Genti Hyka
Genti Hyka 19 giorni fa
e adhuroj kete kenge je ma i miri prej krejdve irikenc 😥😥
Jurgen King
Jurgen King 25 giorni fa
Amon kjo kenga sja vlen me I Bo unlike kush ja ka booo amon 710 unlike sja vlen sepse sdini te jetoni edhe te digjoni muzik sdini kjo keng esht super por njerzitt nga inatii bejn unlike
jana marke
jana marke 26 giorni fa
OBSESSED with this song.
Donika Nika
Donika Nika Mese fa
Keng shum e mir,e ti irkenc e ki nje ze tveqantt.
Ganne M
Ganne M Mese fa
😍😍🔥🔥🔥 Kthema zemren qe ta dhash ,ti se meriton me te dasht😢😢
Erjon Gashi
Erjon Gashi Mese fa
shum hit ibukur kurr sbehet bajat kaltrina yll bote
ferdi karai
ferdi karai Mese fa
👌👌👌👌👌👌👌👌👏
Alaudin Zymeri
Do kalojn vite dhe si kjo kenge nuk do kete😍😘😍😍like kush mendon keshtu😘😍😍
E63S Albania
E63S Albania Mese fa
Super Kongggggggggff
florjana Gjokaj
Shum bukur ❤❤💕💕
Super HTonic
Super HTonic Mese fa
Krejt lavdatat per irkencin amo kaltrina perfekt Po knon Hallall 👏🏼👏🏼👏🏼
Enerida Hoxhaj
Eee esht e veshtir ta harrosh nje person q e ke dasht pa fund
TSuNaMi
TSuNaMi Mese fa
Çok Güzel 🇹🇷🇦🇱❤💛🎶
Sabi Sabi
Sabi Sabi 2 mesi fa
Nice song
Erjon Gashi
Erjon Gashi 2 mesi fa
shum bukur bukur ju lumt badhkpunim prefekt
Bali M
Bali M 2 mesi fa
Irkenc ë kalle krejth shum fort fare
Islam Kull
Islam Kull 2 mesi fa
Shummmm e bukur kjo kenga Bravi
Yll Dervishaj
Yll Dervishaj 2 mesi fa
Nice
Shkoder Alllahhd
kombinim jashtzakonisht i bukur
Ajmone Uruci
Ajmone Uruci 2 mesi fa
Kang e pazevendsushme nji kang qe 100 her e ndegjon edhe kur nuk te bahet e bajat bravo dyt jan te shelqxshem
julia Gashi
julia Gashi 2 mesi fa
shummm shumm keng e bukur
Radost Dimitrova
lyricstranslate.com/bg/kthema-return.html Return Irkenci: Return me the heart i gave you You don't deserve what I gave you I don't know if ihave said it because i was hurt when we broke up Katrina: Return to me the time I gave you Return the tears,return the bullets Better if they kill me rather than seeing you with someone else Irkenci: This heart,I will pick it up piece by piece My whole life I will love you for the rest of the life it is left in me Katrina: How wrong,how wrong,how wrong I know it from the beginning From love there is no cure Ahhh my soul Irkenci: Return me the heart i gave you You don't deserve what I gave you I don't know if ihave said it because i was hurt when we broke up Katrina: Return to me the time I gave you Return the tears,return the bullets Better if they kill me rather than seeing you with someone else In my heart ,for someone else there is no place in your whole life you gave me love but poisonous love Irkenci: How wrong,how wrong,how wrong I know it from the beginning From love there is no cure Ahhh my soul Return me the heart i gave you You don't deserve what I gave you I don't know if ihave said it because i was hurt when we broke up Katrina: Return to me the time I gave you Return the tears,return the bullets Better if they kill me rather than seeing you with someone else.
Lionola Dia
Lionola Dia 2 mesi fa
kenga shum bukur edhe te dyt po kendoni bukur por ti kaltrin koke plak shum edhe syt ne grope te paskan hy sikur ato shtrigat plaka. mos u vesh mo si nuse se nuk i ka hije plakes jooo 😑😑😑
Kastriot Morina
Kastriot Morina 2 mesi fa
😊🤩😍👍
Daniel Minecraft
Super kenge bravo te dyve jeni yje
Tina Mazreku
Tina Mazreku 2 mesi fa
sa mir bravooo shum t mir jenii na knaqqttt bravoooòoo
Samsung Sa
Samsung Sa 2 mesi fa
Duhet te ma kthesh zmr Persi Lace 🌟🌟🌟
Narcisa Narcisa
Narcisa Narcisa 2 mesi fa
Kthema zmr qe ta dhash ti se meritove dashnin Tim 😣😭😭nga dashnia spaska sherim sa kam vuajt kur u ndam me nje tjt smund te shoh 😭😭💔
Narcisa Narcisa
Narcisa Narcisa 2 mesi fa
Nje kng reale dhe shum prekese😭🔫🗡
Mimi Schmidt
Mimi Schmidt 2 mesi fa
💫👍
Mimoza Rira
Mimoza Rira 2 mesi fa
shum e bukur koplimeti ❤❤
Manjola Struga
Manjola Struga 2 mesi fa
Super kenge🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤩🤩🤩🤩🤩
Lilli Mi
Lilli Mi 2 mesi fa
❤💔
Kercova Tallava
Kercova Tallava 2 mesi fa
29.12.1989 U.N 💘
Elisa Prendushi
Elisa Prendushi 2 mesi fa
Kthema kohën që kam humb, kthemi lotët, kthemi plumb🙈çfarë bashkëpunimi😍
Joni Joni
Joni Joni 2 mesi fa
super
Joni Joni
Joni Joni 2 mesi fa
je njesh
Gentiana Elezi
Gentiana Elezi 2 mesi fa
Kenge shum e bukur bravo !Ke nje ze te embel!!!
Astrit K Vlersoni
Ky meriton dhe më shum
Ina Selimi
Ina Selimi 2 mesi fa
Gjithe jeten kam me te dasht sa jete m ka mbet ! ❤
erisa begu
erisa begu 2 mesi fa
Kjo kenege eshte fantastike😍😍
Jona Jona matmuja
Me mira her e ngjoj kete keng zoti ju rujt super kenge yje te dy jeni suksese kudo⭐️⭐️❤️❤️
Ilyrian Bloodline
Kurr mos u nal irkenc je i mrekulushem 👏🏻👏🏻👏🏻
shqipgaming shqipgaming
Kaltrina selim urime kenga 💖😙
shqipgaming shqipgaming
Sa mir
Yennia Malca
Yennia Malca 3 mesi fa
Waooooooooo❤❤❤❤❤❤❤❤
Hidajte Nallbani
Super kenge...
Btflbrxgrl 1inNY
👎👎👎👎👎👎👎
Mbreti Jetes
Mbreti Jetes 3 mesi fa
Irkenc Hyka ft Flori Mumajesi ❤💪
liridona pajaziti
❤️❤️🙏
annonim anonim
annonim anonim 3 mesi fa
Love this song and love this singers
enea ganiu
enea ganiu 3 mesi fa
Teksti Kthema zemren qe ta dhash Ti se meriton met dash Nuk e di a ta kan than sa kam vujt un kur u ndam Kaltrina Kthema kohen qe kam humb Kthemi lotet kthemi plumb Shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa Irkenc Kte zemer copa copa p.o. e mbledh gjith jeten ka me dasht sa jet mka mbet Kaltrina Sa gabim sa gabim E kom dit qe n fillim Nga dashina s ka sherim ah shpirti I'm Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton met dasht nuk e di A ta kan than sa kam vujt un kur u ndam Kaltrina Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa Kaltrina Kte zemer per nje tjeter nuk kam vend gjith jeten mdhe dashni p.o. dashni helm Sa gabim sa gabim E kom dit qe n fillim nga dashina s ka sherim ah shpirti Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton met dasht nuk e di a ta kan than sa kam vujt un kur u ndam Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa. Like plizz
Pat Shala
Pat Shala 3 mesi fa
Bravo per tekstin ne video.
Anastasi Coliu
Anastasi Coliu 3 mesi fa
Bravo ,super dhe kenga e radhes
Ελενα Σαρικα
Shum kenge e bukur prekese bravo ju lumte goja suksese
Bana Berisha
Bana Berisha 3 mesi fa
Give me back my heart that I gave you You dont deserve to be loved I dont know whether they told you How much i grieved when we broke up Give me back the time I lost Give me back my tears, give them back to me as bullets It’s better to be killed by them than to see you with someone else This heart, she/he picks it up piece by piece I will love her/him for the rest of my life whatever the lengh How wrong how wrong how wrong it was I’ve known from the very beginning There is no cure for love Oh my poor soul Give me back my heart that I gave you You dont deserve to be loved I dont know whether they told you How much i grieved when we broke up Give me back the time I lost Give me back my tears, give them back to me as bullets It’s better to be killed by them than to see you with someone else In my heart, there is no place for someone else All my life you gave me love but toxic love How wrong how wrong how wrong it was I’ve known from the very beginning There is no cure for love Oh my poor soul Give me back my heart that I gave you You dont deserve to be loved I dont know whether they told you How much i grieved when we broke up Give me back the time I lost Give me back my tears, give them back to me as bullets It’s better to be killed by them than to see you with someone else
Nexharije Emerllahu
Bravo
Roshi Tallamanda
😂😂😂😂😂❤❤❤💋⚘
Soni Vl
Soni Vl 3 mesi fa
sa gabim sa gabim e kam dit qe ne fillim😢😢💔💔👏👏
Max Kadriu
Max Kadriu 3 mesi fa
Këngë e bukur, s'ka fjalë. Irkenc Hyka - me e mbajtë në mënd këtë emër.
Zsanett Zsibrita
❤❤❤😘😘😘
albania gaming tv
Kjo zemr Copa Copa po mbet me dhe dashni po dashni helm kthemi lotet qe kam derdh kthemi plumb shum me mir ata me vrai se me tjeter Ty me tpa
Bernardo Rina
Bernardo Rina 3 mesi fa
Nuk ka dit mos degjoj t
Bernardo Rina
Bernardo Rina 4 mesi fa
O zot cfsr kenge je njesh
tayna tayna
tayna tayna 4 mesi fa
Shum ma mir ata mem vra sa me tjeter ty met pa💥👍💙LIKE
Oscillator Gaming
Flori...... pastaj vjen Irkenci
Mirlinda Bytyqi
Mirlinda Bytyqi 4 mesi fa
Bravo suksese
Sabani Besnic
Sabani Besnic 4 mesi fa
forever kaltrina +irkenc
Alma Muskaj
Alma Muskaj 4 mesi fa
Kthemi kohen q kam humb
Aldon&Ajna Sylejmani
👍😰
Megiddo Megu
Megiddo Megu 4 mesi fa
Na fute ne tok me ket ze qe ke lorenc
Mendime Bekiri
Mendime Bekiri 4 mesi fa
Kthema zemren qe ta dhashhhhhhh .! Uff 😢volumin deri ne fund .!!!!!!!
Kiri Dafina
Kiri Dafina 4 mesi fa
😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔
endrit kreka
endrit kreka 4 mesi fa
shum bukur te dua je i papar do te digjoj konget e tua
Megiddo Megu
Megiddo Megu 4 mesi fa
Shum bukur kendon
Megiddo Megu
Megiddo Megu 4 mesi fa
Kthema zemren
Sherafkan Safarov
🤙🤙🤙😞
Ermin Qava
Ermin Qava 4 mesi fa
Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ATA .mem vra SE me tjeter ty met pa
Gabriela Gabyy
Gabriela Gabyy 4 mesi fa
😍🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩 ylli muzikes shqiptare 🤘🤘
Migena Haziri
Migena Haziri 4 mesi fa
superrrrrrrrr superrrrrrrrr
Emaa Gashi
Emaa Gashi 4 mesi fa
O Allahh mknaqii qikjo kong , the best song eveeeeeeeeeer 😍😍😍😍😍😍
Mira Alataş
Mira Alataş 4 mesi fa
Do të kisha nder me këndu me Irkenç Hyken
GAME ZONE
GAME ZONE 4 mesi fa
Kenget e tuja irkenc jan ilaq te qetesojn shpirtin
Elida Sala
Elida Sala 4 mesi fa
super hit
Despoina Lilaj
Despoina Lilaj 4 mesi fa
Je njeshi irkenc ... je dashuri.... 😍😍😍😍😍 shum respekte per ty ....edhe me plot plot suksese akoma...
Erblin Lusha
Erblin Lusha 4 mesi fa
Super Kenge ... Super Super
Andreina Memajdini
Super bravo😍😍😍
Eni Eni
Eni Eni 4 mesi fa
Edhe ti per elvanen e ke 😂😂😂😂
Miranda Simoni
Miranda Simoni 4 mesi fa
hahahaha hahaha
brisi isirb
brisi isirb 4 mesi fa
Te lumte Irkenc vetem ti ke bere kenge te bukura
brisi isirb
brisi isirb 4 mesi fa
Kenge shume e bukut
Nita Murati
Nita Murati 4 mesi fa
SUPER KENG SUPER BASHKPUNIM GJITHQKA PERFEKT JU LUMT PER KET KENG NA KNAQET SHQIPRI KOSOV JENI NJE SEPAKU ME MUZIK E KU MA MIR MUZIKA I QAN EDHE MALET FLM QE NA BONI MU NI MIR MOS NA LASHT ZOTI PA JUVE ARTISTA
Angel Angel
Angel Angel 4 mesi fa
Kthema zemren qe ta dhash Ti see meriton me t dasht💖💖💖💖💖😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋❤❤❤❤super keng
Luan Dana
Luan Dana 4 mesi fa
bravo kaltrina gjithmone e bone hit edhe irkenci mire
Prossimi video
Irkenc Hyka - Si Un (Official Video)
03:11
visualizzazioni 8 600 000
Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes
03:13
visualizzazioni 19 000 000
Blueface Goes Sneaker Shopping With Complex
7:29
Enis Bytyqi - Marak
02:55
visualizzazioni 12 000 000
Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im
04:29
Blero ft. Teuta Selimi - Ske Jete
03:35
visualizzazioni 2 800 000
Mimoza Shkodra - Mu ma le fajin
03:13
visualizzazioni 7 100 000
Tuna ft. Yll Limani - A don hala
03:26
visualizzazioni 9 800 000
Nerf Fortnite Blasters Battle | Dude Perfect
13:20
Pencilmate's Easter Egg Hunt!
24:19
visualizzazioni 3 071 573
Trevor Noah Interviews Stephen Colbert
12:10