Buio

Irkenc Hyka ft Yllka Kuqi - Ma do zemra

UnixMusic
Iscriviti
visualizzazioni 5 496 046
99% 17 000 1

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/Madozemra
Music - Irkenc Hyka
Lyrics - Saia
Mix&Master - JoJo
Video - IMAGINE
Editing - Sami Leka

#UNIXMUSIC #ONIMA #IRKENCHYKA

Musica

Pubblicato il

 

11 nov 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 274
Pacurari Andre
Pacurari Andre Giorno fa
Best albanian song ever, love u guys
Dj Gjaci
Dj Gjaci 4 mesi fa
Keng e pikuar ne momentin e duhur. Krenari, Dhender Prizreni🇦🇱♥️🇽🇰
Armend Memia
Armend Memia 4 mesi fa
Ju jeni nr.1 të muzikës shqiptare si moderne ashtu edhe popullore. Ju lumtë goja Yllka dhe Irkenc me këtë këngë na keni kënaqur zemrën time, por edhe të tjerëve dhe shumë suksese, respekt dhe dashuri nga Tropoja dhe nga Tirana. Shqipëria dhe Kosova kanë më shumë respekt, dashuri, bujari, dhe muzika e pastër nga këngëtarët më të mirë nga mbarë Shqipëria dhe shqiptarët kudo që ndodhen në botë. 👐🏻👐🏻🔥🔥🌟🌟👍🏻👍🏻😍😍🇦🇱🇦🇱🥂🥂💐💐🌹🌹❤️❤️🇽🇰🇽🇰💪🏻💪🏻🦅🦅
a cyl
a cyl 13 giorni fa
Ju kendofte shpirti ❤
𝑫𝒐𝒓𝒊𝒏𝒂**🧸
Një djal shqiptar ma do zemra🎶😍😌💘
Florian FR
Florian FR 6 giorni fa
Edhe mu po ma don zemra nje vajz te kosoves por spo ma lejn 😅
Fitim Ulaj
Fitim Ulaj 4 mesi fa
Muzike e pastër shqiptare që meriton më tepër. 🙏
Ard Hoxha
Ard Hoxha 4 mesi fa
Përgëzime që mban gjallë traditën shqiptare. ❤️
Kaltrina Shaqiri
Nje djale shqiprie ma don ❤
Mohammad Aawan
Mohammad Aawan 4 mesi fa
Really Excellent singing & Composition ❤ LOVE FROM BANGLADESH
The Rift
The Rift 4 mesi fa
Ah kjo muzika shqiptare na i ngre zemrat peshe ❤
سوسن احمد
Much love ❤❤❤ from 🇲🇦🇮🇹
Mimoza mustafarajSchmidt
Kompozim i pastër Shqiptar 🥰
Jam Ilire
Jam Ilire 4 mesi fa
Respekt për dy shqipet❤🇦🇱
Rita Sadiku
Rita Sadiku 2 mesi fa
O ju lumt ajo goje se na knaqet me kte kenge na paska marre malli per kto kenge Shqipe 👏
Sandra Maria
Sandra Maria 4 mesi fa
Wow, I'm in love with this song ! 😱🔥♥️♥️♥️♥️
Elina shala
Elina shala 16 ore fa
Me too😍😍😍😍😍😍
Oana
Oana 2 mesi fa
Hello....a beautiful song...please put the lyrics here....I salute you from România 🇷🇴
Amy Shkembi
Amy Shkembi 3 mesi fa
Nje Kenge qe e degjon me qef 👏🏻 Se na e shpifen kenget me fjalor te pist qe zguxon njeri me i ndez fare se si dihet ca flasin. Sidomos kure ke dhe fmite ne makine.
Ina Cani
Ina Cani 4 mesi fa
Si gjithmonë na kënaq me kto kenget bravo irkenc ❤️✨️
Xeyal mensimov
Xeyal mensimov 13 giorni fa
Vauuuu super hit from azerbaijan 🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿
Xhane Xhemo Hasa
rrofte populli yne ❤️ lavdi shqiperia ❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱
erina
erina 4 mesi fa
Kush rri ulur me kete kënge nuk ka pik emocione ne shpirt. Hallall ju qoft ma ndreqt diten😍😍😍😍 uhuuuuuu
Brisilda Osmani
Brisilda Osmani 4 mesi fa
Nje djal kosove ma do zemra o pasha jeten e kam mar 👏👋👏👋😍
Brisilda Osmani
Brisilda Osmani 2 mesi fa
@Elvis Shahu Faliminderit
Elvis Shahu
Elvis Shahu 2 mesi fa
Te trashegohesh !!!
Artan Xhafa
Artan Xhafa 4 mesi fa
Kombinim shume i mire ju rujte zoti ishallah 🙏😍🇦🇱👏
Alin
Alin 4 mesi fa
Dy yje, që me metaforën e gjetur na kujtojnë se sa bukur është të duash SHQIP ,dashuria jote të flas SHQIP, Shpirti i shpirtit tënd të jetë gjak SHQIPTAR!
Dj Nikolla
Dj Nikolla 4 mesi fa
Super duet,bravo !!
Buqe Rama
Buqe Rama 4 mesi fa
Kendofshit gjithmonë, na kenaqet shpirtin me kete keng. 🥰🥰
five stars
five stars 4 mesi fa
Bravo shqipe🇦🇱 🇽🇰 💥
Adelajda Hoxha
Adelajda Hoxha 4 mesi fa
Super keng super bashkpunim super ritem suksese Irkenc dhe Yllka ky bashkpunim i kishte munguar repertorit tuaj❤❤❤❤❤💜💜💜💜💜💜😘😘😘😘😍😍😍🥰🥰🥰✌✌🤩🤩🤩🥳🥳🥳💖💝💘💗💓💞💕❣💟🖤❤🧡💛💚
Gentiana Pervizi
SHum e bukur kenga juaj.KOSOV SHQIPNI KUDO JEMI NJI! Suksese.
Sandra Elshani
Sandra Elshani 4 mesi fa
🎧🎚💕 këngë shum e bukur 💪🇦🇱 🦅
Pellazgo
Pellazgo 4 mesi fa
Super Performance Dueti!
Shqiptar Deqani
Shqiptar Deqani 4 mesi fa
Kosov esht emer Sllav Dardani duhët të quhet🇦🇱🇦🇱❤❤
Illyrian Mc
Illyrian Mc 3 mesi fa
@Besim Gjyv ka lidhje vlla sepse gjerat identifikohen me emra.
Besim Gjyv
Besim Gjyv 3 mesi fa
Ska lidhje qysh quhet vendi, e kryesore esht që është e jona ❤️
Ewa Adamczyk
Ewa Adamczyk 3 mesi fa
Du hast mein Herz berühr immer wieder ❤️💞
Elvis Shahu
Elvis Shahu 2 mesi fa
Verstehst du ihn.
Fila hasani
Fila hasani 4 mesi fa
Ju lumt muzik shqipare 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤❤
mani s
mani s 4 mesi fa
Pergezime! Kange fantastike!!!! Edhe ju te dy i keni hallall nje bravoo te madhe.
Just another D
Just another D 4 mesi fa
Kombinim perfect 👌🏼 kënga,melodia 🔥🔥🔥🔥
luna
luna 4 mesi fa
O zot paster dhe bukur shqip👏👏👏krenari🙏🙏🙏
Tokyo
Tokyo 3 mesi fa
Much love from Nairobi kenya 🇰🇪
hoiy vinosa
hoiy vinosa 4 mesi fa
O zot paster dhe bukur shqipkrenari
Dita Karahoda
Super kengen suksese tu kendofte zemera Albos
ציון שלום
ציון שלום 28 giorni fa
I do not understand the language, but two Naimi Zimirots with a unique and powerful Makam create an excellent hit. Respect to the artist in you ❤️
albana maci
albana maci 3 mesi fa
Super duet shum bukur zeri kombinim perfect bravo 👏 👏👏🌟🌟
Majlinda Ziu
Majlinda Ziu 4 mesi fa
Bravo shqipe yje 🇦🇱🇦🇱
Njomza A
Njomza A 4 mesi fa
Super bashkpunim ❤🇽🇰
Leonit Bejtullahu
Kjo kamu ba HIT MI HIT 🥰🥰🥰 Respekt per dyte Melodi&Tekst&Kang perfekt
Arita Dobrunaj
Bledi Agolli
Bledi Agolli 4 mesi fa
Sa I talentuar ku djal ❤
Menemadhe
Menemadhe 4 mesi fa
Such a great song
Elvis Shahu
Elvis Shahu 2 mesi fa
Kur e thot mendjemadhja kte mendim, cfar do thonte mendja vogel per kte gjë ? 🙂
L Li
L Li 4 mesi fa
Nje vajz Gjakoveeeee❤️Bravo Yllka
eljana buci
eljana buci 2 mesi fa
Sa keng e bukur. 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Татьяна Паламаренко
Красиво и чувственно! Не могу оторваться Привет с Украины из Харькова!!! ♥️♥️♥️♥️♥️
Татьяна Паламаренко
@ermal pula ♥️♥️♥️♥️
ermal pula
ermal pula 3 mesi fa
Slava Ukraini!! 🇺🇦 🇦🇱 ❤️❤️
ismajl misini
ismajl misini 3 mesi fa
Slava Ukraina
Татьяна Паламаренко
@iliroDardan ♥️♥️♥️
iliroDardan
iliroDardan 3 mesi fa
Viva ukriane from Kosovo and hole Albanians
Anton Matishi
Anton Matishi 3 mesi fa
o zot sa bukur eshte kjo kenga ma e bukur ne viti 2022
Léa 123
Léa 123 4 mesi fa
E ju kendofte zemra se super bashkpunim e super kenge 👏👏👏👏
Niti Niti
Niti Niti 4 mesi fa
J
Ada ADA
Ada ADA 4 mesi fa
Vallah ma don zemra 😆A❤️ A Aq shume sa nje zot e di ♥️
mo 207
mo 207 4 mesi fa
Irkenc i si gjithmon 🔥🔥🤝
Shpresa Malaj
Shpresa Malaj 3 mesi fa
Shume kenge e bukur brabo,kenaqesi kur degjojme keshtu kengesh.🇽🇰🇦🇱Kosove e Shpipeti jemi nje.⭐👍
Elisa V
Elisa V 4 mesi fa
Ca zeri ka Irkneci 🌟 🥰🥰🥰
Sadet Lushtaku
👏❤️❤️❤️❤️
Amigo Solo
Amigo Solo 4 mesi fa
bravo, bravo irkenc ♥
Agim Ramadani
Agim Ramadani 4 mesi fa
Kjo eshte kenge me melodi si i ka hije Shqiptarit e jo me muzik te huaj Respekt te dy jeni te mrekullushem ❤❤
Lea Koroni
Lea Koroni 2 mesi fa
Muzika e lehte eshte e huaj ? Po te kujtoj Vace Zela , Avni Mula e shume te tjer. .cfare eshte kall ? A nuk eshte fjale Turke ?🤣🤣🤣.
Lina A.
Lina A. 4 mesi fa
Shum shum e bukur kenga❤❤❤
Bukurije Kosumi
Bukurije Kosumi 4 mesi fa
❤ju knoft zemra 👏👏👏👏👏👏
Omar El Mansouri
I don't understand this beautiful language but irkenc always makes me feel amazing with his magnificent voice ❤️❤️❤️
Tropik Prishtina
ITS ALBANIAN LANGUAGE and oldest language in EUROPE. ilyrian Language of ALBANIAN Blood-Kosova.
Vince Shala
Vince Shala 4 mesi fa
Albanian
Rema Pireva
Rema Pireva 3 mesi fa
Dhe mu frymen ma ka ndal prej 2012 ❤ 🇦🇱 😅👏👏👏
Elvis Shahu
Elvis Shahu 2 mesi fa
Po frym deri tani si ke marr ? 😮🥸😋
Anton Matishi
Anton Matishi 3 mesi fa
super kenge ma e bukur 😍🤩😍🤩😋
Qemal Micaj
Qemal Micaj 3 mesi fa
shumë e goditur kënga ju lumt goja
Drillinois
Drillinois 4 mesi fa
Suksese . Erdha ktu pasi nigjova “Gandi - 3 Telefona “ 🔥
Niti Niti
Niti Niti 4 mesi fa
Kko
zana banci
zana banci 4 mesi fa
We need a song like this in Eurovision. I love our ethnicity beats and vocals are amazing❤❤️🦅🇦🇱🇽🇰❤️❤️❤️☝️☝️☝️
𝒩🤍𝒜
𝒩🤍𝒜 4 mesi fa
Shpirtin flake 🤍🔥 xemla imee ♾️ K 🫂❤️
Violeta Cunaj
Violeta Cunaj 4 mesi fa
Perfekt me plot domethenje😍👌🏻
Greta Rossignoli
Meravigliosa canzone 🇦🇱🇮🇹
rezarta xhabrahimi
Yllka i qoft hallall kush ta ngjit emrin dhe ta gezosh je vertet yll te dy jeni shum te mire 🤩🤩❤❤
Merita Avdiu
Merita Avdiu 4 mesi fa
super bashkpunim ju kendoft ❤❤❤❤❤❤
Berti Elezi
Berti Elezi Mese fa
♥️❤
Sara Ö.
Sara Ö. 4 mesi fa
Është sërish e bukur. Zëri juaj është shumë i bukur.
Sevgi Taş
Sevgi Taş 3 mesi fa
Cok guzel sarki... Super
Andri Vata
Andri Vata 4 mesi fa
E paske djeg me ket keng .qenka dhe fiks per muaa 🤣😊
Adisa dr
Adisa dr 4 mesi fa
Qfar kombinim perfekt 🥰
engjellushe golemi
Irkenssssssss taban taban kengaaaaaa je puroo djal shqiptar. Fush krujeeeeeeeee❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ermand xhekaliu
ermand xhekaliu 4 mesi fa
Sa e bukure kjo muzike shum e vertete shum na duan cikate e kosoves ne te shqiperise 😇😇🙂🙂😍😍🥰🥰🥰🥰
Kumrije Zeqiri
Kumrije Zeqiri 4 mesi fa
👍👍❤️🇽🇰❤️🇦🇱
ermand xhekaliu
ermand xhekaliu 4 mesi fa
Normale 🥰😇🥰😍
Merita Ademi
Merita Ademi 4 mesi fa
Por ama edhe djemt e Shqiperise i duan cikat e Kosoves 😊
Sarah
Sarah 4 mesi fa
🔥❤️😍
Petrika Parizi
Petrika Parizi 4 mesi fa
Shum bukur Artist..Suksese gjithmonë
Jonas
Jonas 4 mesi fa
😍😍😍❤️
dabeiizzalles
dabeiizzalles 4 mesi fa
ska mate mir si ju ju knoft zemra 💫
A A
A A 2 mesi fa
Këngë shumë domethënëse, dhe melodia e bukur. Të duash Shqip është madhështore. Respect edhe per martesat me tjerë!.
Ahmad Taufik
Ahmad Taufik 3 mesi fa
Lagu yang sangat indah sekali,,,❤
vajzë shqiptare
Irkenc Te lumt goja djal
Mike Griego
Mike Griego Mese fa
Πολύ ωραίο τραγούδι με παραδοσιακό ήχο, μπράβο.
kuzhina Atidra
kuzhina Atidra 2 mesi fa
Prsh jam.nje faqe e re me ide dhe garime te ndrishme , nga gjithcka
Chá, Bolachas e Eurovision
We ned this song on spotify and itunes right now!
Shauka Hodan
Shauka Hodan 4 mesi fa
Vallah ma don zemra A A Aq shume sa nje zot e di
Ermira Bejko
Ermira Bejko 2 mesi fa
👏👏👏👏
Aulona Ademaj
Aulona Ademaj 4 mesi fa
Bravo je yll oj yllka ❤
Anila Miza
Anila Miza 4 mesi fa
SHUME E BUKUR......... 👏👏👏
Kritiku i Ashpër
Këngtari më i veçantëëëëë
Mira Binaj
Mira Binaj 4 mesi fa
ooo kalleni bre, marshallah ♥
Ermira Bejko
Ermira Bejko 2 mesi fa
Urime shume bravo
Sulltan Likaj
Sulltan Likaj 4 mesi fa
Keshtu tingellon kenga shqipe dhe kendojn shqiptaret
Ale Luja
Ale Luja 2 mesi fa
Shum e bukurr tamam e qelluar per mua dhe zemren time nga Ferizaj
Nikolas gr
Nikolas gr 3 mesi fa
00:50. 02:04. 02:45. Aq fort reh zemra kur jam pran teje ❤️❤️❤️
Il prossimo
Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )
3:11
Irkenc Hyka ft. Capital T - Dashnise
3:01
visualizzazioni 3 400 000
OUR WEDDING VIDEO | Taylor + Sophia
7:50
Irkenc Hyka - Tymi Dashnis ( Official Video )
3:49
Irkenc Hyka ft Kanita - Afer dhe Larg
3:01
visualizzazioni 9 300 000
Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli
2:56
visualizzazioni 6 900 000
Irkenc Hyka - Kenge Shpirti (Official Video)
3:25
Ed Sheeran - Eyes Closed [Official Video]
3:35
Negramaro, Elisa, Jovanotti - Diamanti
4:13
Tony Effe - BOSS
2:30
visualizzazioni 882 198
Miley Cyrus - Flowers (Backyard Sessions)
3:15