Buio

Jurgen Kacani - Nipce (Official Video HD)

Mariola & Jurgen Kacani
visualizzazioni 284 259
100% 6 100 0

Produced by: Jurgen Kacani
Muzika & Teksti: Jurgen Kacani
Orkestrimi: Vani Rushiti
Video: Elrodi
Thanks: Ferma 100

Pubblicato il

 

11 mag 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 168
Majlinda Zela
Majlinda Zela 4 ore fa
Sa kenge e bukur te lumt goja Jurgen jet te gjat shendet e lumturi ne familje sukse pershendetje nga Italia respekte. 🥰♥️❤
ADELINA DUNI
ADELINA DUNI 9 ore fa
Të të rrojë me jetën e gjatë, këngë shumë ebukur për nisjen bravoooo!!
Vasilika Plaku
Te lumte goja !ME JETE TE GJATE NIPI .TE RROJ SA MALET!🙏🙏🙏🙏
Klara Doni
Klara Doni 12 ore fa
Sa kenge e bukur te lumt goja Jurgen perendia ju bekoft perher 🙏Me jete te gjat djali i Marjoles ❤🧿
Arle🌹
Arle🌹 9 ore fa
Me jete te gjate Zoti e bekofte engjellin e Marioles dhe ty dajo😇😍
Elsa Rrjolli
Elsa Rrjolli 9 ore fa
Sa keng e bukur dhe shum emocjonuese 👏👏
Jonada Irini
Jonada Irini 7 ore fa
Urimet me te bukura per jeten e re,suksese edhe per kengen...
Mehmetaj_Mehmetaj
Me jet te gjat e plot fat djali marjola urime ❤️🧿
Mirjan Bufazi
Mirjan Bufazi 9 ore fa
Nipçja te rroj sa malet dhe me jet te gjat ⭐⭐
Vali Zacaj
Vali Zacaj 6 ore fa
Bravo dajo me jet te gjate nipi i lumtur qofte gjithe jetes💙🙏
Shamet Musaku
Shamet Musaku 7 ore fa
Të kendoft zemra Jurgen Të rroj nipcja me jet te gjat dhe zoti e bekoftë.Kendofshit gjithë jetën këngë të tilla
silvana kullaj
Te lumte goja .kenge shume e bukur per nipcen. Suksese me tej.
Dajana Faslli
Dajana Faslli 9 ore fa
Me jete te gjate ylli vogel nipçja🥰🥰🎉🎊🎼🎵🎶🎤 shume dedikimi bukur e i vecante
elona_ gj
elona_ gj 9 ore fa
Te lu.te goja na kenaqe zemren me kete kenge more Jurgen Kaçani 👏👏👏👏
Sara Selda Ajdini
Urime urime me jete te gjate vogelushi i vogel,
Kris Kris
Kris Kris 12 ore fa
Bravo Jurgen te lumte goja nje kenge per nipçen shume e bukur kenga.
Mesjana Fejzullahu
Të këndofte zemra bravo shum kenge e bukur të lumtë
Natasha Rrapaj
Te roj nipcja dhe me jete te gjat te kendofte zemra gjithmon na kenaq me kenget e tua ne emigrantet 🙏🙏🙏🙏
ediola pasha
ediola pasha 4 ore fa
Awww sa keng e bukur😍😍😍❤️❤️
Silvana kondakciu
Me jet te gjat nipit e paci sa malet, gezime paci gjithmon ne familjen tuaj..
Il prossimo
Vojsava Alia- Coban C`Ta Degjova Zene
2:58
visualizzazioni 1 400 000