Buio

Kenge Patriotike - Histori te Verteta - Aferdita Demaku

Aferdita Demaku
Iscriviti
visualizzazioni 503 221
99% 1 700 1

Follow Aferdita Demaku on...
FB: smarturl.it/AferditaDemakuFB
IG: smarturl.it/AferditaDemakuIG
Subscribe: smarturl.it/AferditaDemakusub

© & ℗ Aferdita Demaku. All Rights Reserved

Intrattenimento

Pubblicato il

 

20 dic 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 140
Filan Fisteku
Filan Fisteku 5 giorni fa
Të këndoft zemra 100 vite. Ma knaqe shpirtin me kë za të mrekullueshëm...
Rexhep Korqa
Rexhep Korqa 4 giorni fa
Te lumtë goja te jetoftë kënga po ju kendonë herojve edhe vtë je horoinë e gjallë lavdi respektë
Valentina Steininger
Respekt per Ty moj Burrnesh Sa bukur i ke qendisur vargjet e kenges sa Shume dhimbje e Derte ka heq SHQIPETARI 🇦🇱🦅 me qene i Lire ne Token e vet LAVDI Heroive LAVDI Familjes te ADEM JASHARIT I Pa harruar qofte kujtimi Tyre 😥🦅🇦🇱🦅
Fatime Halilaj
Fatime Halilaj 7 giorni fa
Te kendofte zemra.❤❤
Ruzhdie Selami
Ruzhdie Selami 20 giorni fa
Te lumtur goja na kenaqe me ato kenge te trimave te kosoves
Kastriot Krasniqi
Kengetarja numer 1 e Kosoves , meriton respekt 👏👏❤🇦🇱❤
Naslie Matranxhi
Naslie Matranxhi 14 giorni fa
​@Nui Pollozhani 😊😊
shefqet gaci
shefqet gaci 19 giorni fa
​@Gelsjan Collari Aq Përq Qh
Akil Perpali
Akil Perpali Mese fa
@Nui Pollozhani ybb
Nui Pollozhani
Nui Pollozhani 2 mesi fa
@Gelsjan Collari i
Taulant Krasniqi
Afërdita të lumtë. Na knaqe o ylli i Shqiptarisë, me kto muzika kaq të mrekullueshme. Zoti ju ruajtë e qdo të mirë në jetë.
Ernesto Lakaj
Ernesto Lakaj 2 mesi fa
Te tille jan ken ,jan e kan per te qene gjithmon shqipet ,lavdi e nder per jete Jashareve e gjithe Atyne shqipe qe kan dhane jeten per Liri,per Kombe ashte nder me ken shqiptare me keta histori 👏👍🙏🙏🤲🤲🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Vlash Markaj
Vlash Markaj Mese fa
Te lumte goja e te kendofte zemra moj burrnesh Shqipetare si po' ju kendo trimave.
Sabri Sabrikepeca
Te knofte zemra tane jeten o vajze shqiptare rrespekte te vecanta
Bajram Lamaj
Bajram Lamaj Mese fa
Te lumte goje e kendofsh gjithmone kenge qe e rritin vleren e kombit shqiptar. Urime e suksese
Armend Memia
Armend Memia 3 mesi fa
Të lumtë goja moj Afërdita Demaku dhe Zoti të këndoftë gjithmonë me zërin tënd fantastike dhe të mrekullueshme. Shumë suksese dhe me shumë respekt dhe dashuri nga Tropoja dhe nga Tirana! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍🥇🥇🥇🥇👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻✨✨✨✨🎼🎼🎼🎼💐💐💐💐🌹🌹🌹🌹🔥🔥🔥🔥😘😘😘😘🦁🦁🦁🦁🦅🦅🦅🦅
Dona Uka
Dona Uka Mese fa
NkMzkx
Muhamer Isufi
Eh te kendoft Zemra ❤
PlisiKokajve
PlisiKokajve 3 mesi fa
Respekt te pa fund!Paq shendet e na kendofsh keshtu gjithemone !
Lili Bruka
Lili Bruka 2 mesi fa
0 L
Hisen Azemi
Hisen Azemi 3 mesi fa
Të këndoftë Zemre gjithë jetën e bukura Artistja këngëtarja idoli jem të lumtë nuk e imagjinon sa e pa parë jeni e bukura Afërdita Demaku
key vision
key vision 20 giorni fa
There’s no way she has THIS much to say😭😭😭
Arben Zajsi
Arben Zajsi 3 mesi fa
Te kendofte zemra patrijote....
t.v. 45
t.v. 45 3 mesi fa
Zemra te knoft aferdita, sokolesh mali , zemra mal me behet me keto keng patriotike bio shqiptare ' gjithmon se bashku gezuar festat e fund vitit, mergimtari mertur gur , gjakova mark avdyli ♥️♥️♥️♥️🥂🥂🥂🥂🥂🇦🇱🇦🇱🇦🇱tfala nga 🗼
Fatmir Terbunja
Fatmir Terbunja 9 giorni fa
Rrespekte, shume kenge e bukur. Zoti te ruajt.
Asime Memeti
Asime Memeti 26 giorni fa
Bilbil i këngës shqipe ❤️❤️
Hajradin Guri
Hajradin Guri 3 mesi fa
Respekt Respekt per ket këng shum e mir aferdit peshendet gjith kombi shqiptar
Autodidakt scholar
Keto kange historike jane deshmi e vertete duhen perkthyer e cuar ne Hage per krimet e serbeve ndaj shqiptareve. Te lumte goja o bilbil dardan. Respekte moter kendon me shpirtin e shqiptarise se vuajtur. Te dhante Zoti shnet e kendofsh gjithmone. Pershendetje nga Nana Shqiperia. 😇
Isuf Cakolli
Isuf Cakolli 2 mesi fa
Te lumit te uroj shëndet dhe Jet te gjat🙌
Bajram Adili
Bajram Adili Mese fa
Respekt te veqant zonja Aferdita jeni nder kangtaret ma te mira ne trojet Shqiptare zori ju dhasht Ahmet sve gzime ne jer...
RD
RD Mese fa
Bravo cik te qoftper ket vjersh
RD
RD Mese fa
Shum Mir I thon keta reshta pormevjenkeq
RD
RD Mese fa
Vali cish ke a do vish
Klevis
Klevis 14 giorni fa
Te ke ndoftee Zemra Afrdita Allahu te ndihemofte e te gjitha Deshirat ti plotesofte
Hisen Azemi
Hisen Azemi 3 mesi fa
Të këndoft Zemre Artistja këngëtarja shqiptare Afërdita Demaku
Hulk To The Rescue 10
I love you ❤️ Albania 🇦🇱
Dritan Loka
Dritan Loka Mese fa
Te kendoft zemra moj SHote Galica
Dardan Zeka
Dardan Zeka 3 mesi fa
Zoti te ruajt ty, Lavdi jetës dhe veprës së Shaban Jasharit, me gjithë nipa e mbesa. Lavdi jetës dhe veprës te nëntokës Zahide Jashari
Hetem Krelani
Hetem Krelani 3 mesi fa
Zemra te knoft gjithmon drenicakja ejon 👌🥂
Kujtim Kelmendi
Kujtim Kelmendi 3 mesi fa
Te kendoft zemra respekt Aferdita demaku
Ferka Cukaj
Ferka Cukaj 2 mesi fa
O kenofsh gjithemon oj burrenesh se punen nuk e filloj pa te ndegjua gjdo dite e kenofsh gjithe jeten e dsshur❤️
Flutura Tobli
Flutura Tobli 3 mesi fa
emocionuese shume. lavdi te reneve per liri.
Genc Pajaziti
Genc Pajaziti 3 mesi fa
O te kendofte zemra gjithmon Aferdita Demaku
Oniks Kaçanolli
tekendot zemra me tegjith kenktaret kosovar
Hane Myftari
Hane Myftari 2 mesi fa
Knoft ❤ mashallah zoti rujt
Bashkim Cena
Bashkim Cena 2 mesi fa
Telumte goja aferdita te knoft zemra gjithmon💯♥️
Nevrus Besiri
Aferdit te lumt goja me ket keng shum Mir ja ke qellu e para femen je si Avgustin uka
Time Ahmeti
Time Ahmeti 3 mesi fa
Te.kendohft.zemra.eh.goja.telumt.bravo.afedita.demaku.jeni.shum.temira.veq.oaqi.shendetin.eh.zoti.ju.rujt.🇦🇱🇦🇱🇦🇱💜💜💙💙💋💋💋🧿🙏🙏
Nazim Dalipi
Nazim Dalipi 2 mesi fa
Aferdita edhe historin e komandant kumanova me kendu ismet jasharit ashtë shum 😢😢.
Muhamet Ferati
Muhamet Ferati 3 mesi fa
Respekt kendof gjitmon moter shqiptare
Qerim Deda
Qerim Deda 2 mesi fa
Mjetre e kenges dhe e hztoris njerzore te lumte gonja rspekte0
Patra Patra202
Patra Patra202 2 mesi fa
Zemra te knoft gjithmon , esht nje keng qe do ju kujtoj Brezave te ri gjithmon ,se kush dha kontributin i pari ,qe Kosova te jet e lir Respekte per gjith familjen Jashari sepse patriot Lindësh nuk bohesh ,Asht e leht me bo Patrijotin me fjal neper kafe ,Por burra ishin ata qe e ban me vepra.
Lori Deda
Lori Deda Mese fa
Te kendoft zemra
Lovely Giovely
Lovely Giovely 2 mesi fa
Te lumt goja e te knoft zemra
Hahah Urjeueu
Hahah Urjeueu 6 giorni fa
❤❤❤🇦🇱❤️🇦🇱
Rahmetullakengqeteknaqes Etemi
O tlumt moj demaskuar me bukurin tende na ke mahnit gjithmonë tjeshkshtu urime 2023v
Selime Bylyku
Selime Bylyku 2 mesi fa
SUPER E MREKULLUSHME E PERKRYER FANTASTIKE💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔🫀🫀🫀🫀🫀🫀🫀🫀🫀🫀🫀🫀🫀🫀🫀✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙆🙆👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰👩🏼‍🦰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽
Jam Shqiptar
Jam Shqiptar 2 mesi fa
💖💖💖💖💖💖💖🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Veshalla Info
Veshalla Info 3 mesi fa
❤️💯🇦🇱
Gani Kurti
Gani Kurti Mese fa
Te.kendofte.zemra.
Haki Rexhepi
Haki Rexhepi 2 mesi fa
❤❤❤❤❤ vetem vzhdo tlumt
zana zana
zana zana 2 mesi fa
❤❤❤❤❤
Skipe Fetai
Skipe Fetai 3 giorni fa
Me gjitha aletet e kuzhines, prej n'otllogi e ne fertere e tenxhere, amo.
Rexhep Korqa
Rexhep Korqa 4 giorni fa
Te lumtë heroinë👌
Erfan Mustafa
Erfan Mustafa 2 mesi fa
❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 be
Shkoder Gjergj
Zoti te ruajt e te lumte ajo goje.
xhezair nuredini
Tknoft zemra gjithmon
Arben Zajsi
Arben Zajsi 3 mesi fa
Je e madhe nuk di qfare fjalesh te them i ke te gjitha......
Nikola Gojcaj
Te lumte goja e kendofte zemra. pere shume vjete kenga edhe zeri shume bukur si edhe melodia shume bukur suksese ne jeten tuej te gjate sa malet e shqiptaris rrnoshin shqiptart kudo qe jeni pershendetje nga Nikoll Frani Gojcaj
Dostan Basha
Dostan Basha 16 giorni fa
I i
Skipe Fetai
Skipe Fetai 3 giorni fa
Me plis te zi se na nanat bajme edhe te zi...
bini😉
bini😉 2 mesi fa
👋👋👋👋👋💣
Eshref Ukaj
Eshref Ukaj 3 mesi fa
Merrja tiritera e rifat berishes Trrin mir
Nazim Dalipi
Nazim Dalipi 2 mesi fa
Respekt
Sadet
Sadet 14 giorni fa
Imfrom dibra djepi tradites
Ize sog
Ize sog 2 mesi fa
Te lumte e madhja Aferdite. Te mjeret na si popull siq thot i madhi Daut Demaku nese nuk lexojm te pakten te ndegjojme kenge te tilla e te mesojme dicka e mos te shkojme nga kjo bote me koke te zbrazte. Cka te them tjeter pos zoti ta ruajt zerin, shendetin e familjen.
387 Boss
387 Boss Mese fa
​@Fran Tuci ves xxx as8p1
Petrit Turkaj
GB my lljk just
Sami Lita
Sami Lita Mese fa
@Andrea Biba m
Sami Lita
Sami Lita Mese fa
@Andrea Biba m
Rr S
Rr S 3 mesi fa
Aferdita no koment for ju ju super talent
Mirvet Sinani
Mirvet Sinani 2 mesi fa
Muarrem elezi
Muhamed Hanić
Muhamed Hanić 2 mesi fa
Budi uspomene na na 1982/83.😀😀😀😀😀😀😀😀😀
numer one
numer one 26 giorni fa
VEJA SOTE E VEJA MOTE TASHE MO KA METE ME NJE GOT
Feim Kabashi
Feim Kabashi 3 mesi fa
Eshte e pamundur mos me t'shku lotet e me bo lutje per familjen Jashari kur t'i ndegjosh keto kenge melankolike. Zoti i shperblefte me xhenet tere familjen Jashari e te gjithe deshmoret tjere qe u flijuan qe ne ta gezojme lirine sot!
Rukie Mavriqi
Rukie Mavriqi 2 mesi fa
0
Mira Adzovic
Mira Adzovic 2 mesi fa
S. .
Ziberi Rusan
Ziberi Rusan 2 mesi fa
ShUM BUKUR
numer one
numer one 26 giorni fa
ME NJE GOTE TANI DEM AKU KU KAMBETE ME TE FLEN PO SO E MBANE NXEHT
Krasniqi Faridin
❤️🌹💐🌻🥲🌍🪐🌃🌉
numer one
numer one 26 giorni fa
TASHE MA SPO MUNE ME E NDRUE SE LOJA JU KA NDRYSHUE VEQE ME LANGE MERNI JUVE
Muhamet Ferati
Muhamet Ferati 3 mesi fa
Na u ngjall Shot Galicia Fatime Sokoli dhe Xheva Ladrovcit se ballot ma keto Kang Tallava qe 20 vite na e banen gjakun uj multi kulti Respekt
numer one
numer one 26 giorni fa
Pa goje e pa imane perehera ju kane then dibran
Skipe Fetai
Skipe Fetai 3 giorni fa
Me kicelk qe ta pret belin
Rexhep Berisha
Rexhep Berisha 18 giorni fa
Tomorr biçaku
numer one
numer one 26 giorni fa
A E DIN PSE PO LUFTOJN A NDONJE HERE DO MBESINE PA GOJE
Klevis
Klevis 4 giorni fa
Aferditta Demarku Aretstja. Emadbe e kombit. SHQIPTAR
Fedaije Rexha
Fedaije Rexha 10 giorni fa
q😊q😊
Niko Berisha
Niko Berisha 3 mesi fa
Heroi ma i madhi, Ibrahim Rugova, Zemra e Kosoves, krejt te tjert vin bas ti. E kan vendin e vet!
Mirita Berisha
Mirita Berisha 17 giorni fa
emir mi pa amekndu shum keq
klinton bekaj
klinton bekaj 11 giorni fa
Pse pe ngon pra
Sadet
Sadet 14 giorni fa
Ffdiber
Mirita Berisha
Mirita Berisha 17 giorni fa
ma keq se qikjo aferdita me kenu
klinton bekaj
klinton bekaj 11 giorni fa
Ani pse pe ngon pra masipot doket se knon keq
Il prossimo
Gur Jaisa Nahi Ko Dev
9:16
visualizzazioni 15
Q&A WHILE DOING MY MAKEUP! 🤍
26:10
visualizzazioni 165 018
Potpuri Folklorike 2023
12:32
visualizzazioni 56 000
Gold AG - Hite patriotike 2
1:15:02
visualizzazioni 864 000
Vellezerit Bajra - Selman Kadria
32:29
visualizzazioni 8 000 000
SIGMA WEDNESDAY (3D)
0:22
visualizzazioni 35 420 350
IL COMPLEANNO DI GINO 🎁 🎂 #shorts
0:54
Saito09 funny video 😂😂😂 #shorts
0:35
Clever boy 😂😂
0:14
visualizzazioni 9 473 020
Record di Noci distrutte con la Testa!
0:16