Buio

Ledri Vula ft. Mozzik - Boom Boom (Official Video) 

Ledri Vula
Iscriviti 462K
visualizzazioni 19M
99% 70 000 1

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ledri Vula ft. Mozzik - Boom Boom (Official Video)
Music produced by Rzon & Fisnik & Pllumb
Lyrics: Ledri Vula, Mozzik
Master: GKG Mastering
Video by: Supercut Studio ( supercutstudio)
Director: Besian Durmishi
Producer: Adea Kelmendi
Equipments: IM ON

Connect with @LedriVula on Social Media:
Ledri Vula on Instagram: LedriVula
Ledri Vula on Facebook: LedriOfficial
Ledri Vula on Twitter: ledrizlla
Licensing: license@onima.co
#ledrivula #onima #mozzik

Pubblicato il

 

23 mag 2023

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti    
Besfort Uka
Besfort Uka 4 mesi fa
Mkeni knaq me ket Musik sonte E kam smenen e nates sonte ne Pun e osht kam doket paska me shku koha shpejt Faleminderit dhe Respekt nga 🇩🇪
Elt myftiu
Elt myftiu 4 mesi fa
Kjo kenga esht thjesht tjeter nivel.Gjith diten ke puna sot e kam degjuar pa pushim🔥
marsi
marsi 3 mesi fa
Degjo dhe origjinalin me mire La Fama di Rosalia 😂
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik 4 mesi fa
This duo 🔥🔥🔥 Kënga më e mirë 💣💣🎶❤❤ e dua ❤‍🔥🔥🧯😍🙌❤💮
uziii
uziii 4 mesi fa
Kjo keng ste merzitet kurr me kte vibe qe te percjell 🇦🇱 🇽🇰
AMI
AMI 4 mesi fa
1 Goat 🐐 per Ty nje tjeter album i suksesshem i Ledrit🙈🙈 Si nuk na zhgenjeve asnjehere o Ledri Vula 1000/10 je! Edhe ket keng e pasne djeg bashk me Mozzik
FLORI
FLORI 4 mesi fa
Kjo keng esht e papar jeni me te miret e Shqiperise dhe Kosove respekte 💣💣
Lusela Danga
Lusela Danga 2 mesi fa
😊❤❤❤❤1
K.A
K.A 4 mesi fa
E kam pritur me padurim kte keng dhe normalisht qe doli 1000 her me bukur sec e kisha menduar💝💝 Jeni the best. 🌍
Aqif Maqitella
Aqif Maqitella 3 mesi fa
te paska ikur jeta dëm
Fatime Zekiri
Fatime Zekiri 4 mesi fa
Super rhythm and super funny!😊👏👏
Bujar Haziri
Bujar Haziri 4 mesi fa
Kenga me e bukur qe kam degjuar ndonjeher🐐💥
elli forever
elli forever 4 mesi fa
NDËR RREPERAT MË TË mirë QË KA SHQIPËRIA LEDRI...👑👑 NJË ARTIST SHEMBULLOR...🌟🌟🌟🌟 MOZZIK TI JE NJË YLL IVERTET.
Adelina Zeneli
Adelina Zeneli 4 mesi fa
Kta dyte Jan te kosoves flm
Albania Mbreti
Albania Mbreti 3 mesi fa
@Adelina Zeneli po vllezer jan shqipria me kososven moj moter😂👍gjithsesi mendimi jot dhe e respektoj👍
Landi Roland
Landi Roland 2 mesi fa
🎉
aladeeen888
aladeeen888 4 mesi fa
"...bonu biznisman edhe jepum support, se mu mki edhe neser e jo vec sot" Ledri the realest and the coolest to ever do it
White Rabbit
White Rabbit 3 mesi fa
Kjo botë dikur ishte një vend për të mësuar të vuash, por kjo duhet të ndryshojë. Bëje këtë botë parajsë!
Ardita Ademi
Ardita Ademi 3 mesi fa
Wql²54hv
Albina Rexhepi
​@theonlymusic sodr❤❤❤
REIS
REIS 4 mesi fa
Jeni te mrekullueshem djema 🌟 Projekt si ky qe tna percejll kte vibe kishim koh pa degjuar
ch-ks-al 🇨🇭
Respekte nga Swiss.Gjithmone degjohen kenget tuaja kudo👑
Melisa DB
Melisa DB 4 mesi fa
Kjo kenge normale qe do ishte Hit dhe ka kaq shume klikime sepse me ne fund dyshja e kerkuar u ben bashk👏🏼 Zoti ju ruajte te dyve dhe urime per albumin Goat 🐐
Nairobii
Nairobii 4 mesi fa
👏🏻👏🏻
Arlinda Mazreku
Arlinda Mazreku 4 mesi fa
Shume e vertete 👌💛
Arlinda Mazreku
Arlinda Mazreku 4 mesi fa
LEDRI❤
Arlinda Mazreku
Arlinda Mazreku 4 mesi fa
MOZZIK🔥
Coco Cocoo
Coco Cocoo 4 mesi fa
Vulaaaa
Hile Hije
Hile Hije 4 mesi fa
Bashkepunimi me i mir i Ledrit nga i gjith albumi😊😊❤
KALTRINA
KALTRINA 4 mesi fa
Urime per albumin Ledri🥰 I shijoj shun kenget e tua
Fatmire Nuhiji
❤❤❤
SENTO 04
SENTO 04 12 giorni fa
pliz mendimoni me lik ekeni premjer kongen paundin titulli pliz kushbon lik per 50 like erujte zoti ne familje 😊
Gersa Obi
Gersa Obi 4 mesi fa
respekte per muziken e mire qe e krijoni❤
DEF Boyz
DEF Boyz 4 mesi fa
Kenga eshte super. Verore, ritmike, vijat melodike super, Ledri Mozi 💯 e kan djeg. O my shqipes…. Stop fucking hatin 4 real
Kukull Barbi
Kukull Barbi 4 mesi fa
Kingat e muzikes dhe estrades 💖🌟🌟 super
Artenida Koci
Artenida Koci 4 mesi fa
Kenga me e bukur per mua🥰💖 allahu ju ruajte te dyve
vis
vis 4 mesi fa
nje nder hitet e kesaj vere 👌👑
T.XHAKAA
T.XHAKAA 4 mesi fa
Kenga me e bukur qe kam ndegjuar.🔥🔥 Amo po shoh shum komente negative🤮🤮 mos e ngoni muziken nese sju pelqenn
Gencii
Gencii 4 mesi fa
Ça melodie super kjo keng. Çunat jeni me IN per momentin me ket super bashkepunim Kenga perfekte e veres 2023💣 Respekte nga Saranda
Geri Shehu
Geri Shehu 4 mesi fa
Ledri Vula🔥
Geri Shehu
Geri Shehu 4 mesi fa
Mozzik🔥
Geri Shehu
Geri Shehu 4 mesi fa
Kings🔥
Ismet Sejdiu
Ismet Sejdiu 4 mesi fa
Sdi sa here e kam degjuar.Flm qe na largoni stresin dhe na dhuroni te qeshura dhe adrenalin😀🔥
Armino
Armino 4 mesi fa
[Teksti i "Boom Boom"] [Intro] Ayo, Rzon, what we sayin', cuz? [Chorus: Ledri Vula, Ledri Vula & Mozzik] Luje, luje, stop Luje, luje, stop Luje, luje, luje për mi meje e du on top Like bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum Ti pe bon bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum Like bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum Kce bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum, uh [Verse 1: Ledri Vula] T'u m'u ndreq pushimi, midis Santorini Bella si Hadidi kur pe shoh ën bikini Nuk ka ardh' prej Perëndimi, me tronxen perëndimin Ik-ik-ik ma silli kur e dridhi, dridhi, dridhi It’s your boy Vula, Ziki on track Edhe njizet vjet na ki n'treg Rrepi gut, boy, po qyqek Thirre uj'sjellsin, jam tipik swag Nxeht', komt n'zall tu chillit n'breg Trupin si peshk e uj' se bjen n'grep E lun Rihannën, bjem ASAP [Chorus: Ledri Vula, Mozzik & Të dy] Luje, luje, stop Luje, luje, stop Luje, luje, luje për mi meje e du on top Like bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum Ti pe bon bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum Like bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum Kce bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum (Ikum) [Verse 2: Mozzik] Nga Mykonosi, s'ka me ty ça vendosi Femrat si Megan Fox-i, e marr, e maj te gjoksi Mos boj naj Insta story se dihet lokacioni (Jeez) Ty po t'hup zoni, e mu konvencioni Like, njëqin' K ën Instagram Edhe me shoqet mirrna [?] Ajo pussycat e ka një shans Sa her' e boj me to, qeni flen Po m'thot' "Marry me", po m'vjen çudi G po na dojn' edhe pse kem f'mij' (Ej) G po na shojn' kur po pin' raki (Ah, yeah) Sikur sot jemi, rrijna n'G like (Uh) [Pre-Chorus: Mozzik] [?] inati, veç për inati Ty t'paska kap inati, me tjetër kur m'ke pa ti [?] inati, veç për inati Ty t'paska kap inati, me tjetër kur m'ke pa ti [Chorus: Ledri Vula, Ledri Vula & Mozzik] Like bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum Ti pe bon bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum Like bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum Se bum-bum-bum-bum-bum Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum, uh
Behar Ramadani
Behar Ramadani 4 mesi fa
Na paske mar inati, veç për inati* 😉
Daris Revuqi
Daris Revuqi 2 mesi fa
Qqqq😊😊😊
Valon Krasniqi
Valon Krasniqi 2 mesi fa
Shumm e paske ndrryshu tekstin
Rexhep Alimi
Rexhep Alimi 4 mesi fa
Respekte per krejt shqipet kudo ne bote🇦🇱🤝🙌
ACIDCRACK_BEATS_NEW
THIS TRACK IS ON MY REPEAT!🌎🔥🔥
Eni Tiran
Eni Tiran 4 mesi fa
Best duo ever.😫🥰 Per me teper videoklipi eshte ber dhe ne jug te Shqiperise 🇦🇱 love u guys jeni kengetaret me te talentuar
Odise Guxo
Odise Guxo Mese fa
❤D 😂😂 ä
Kada Sefedini
❤❤😮
Albania Show Bizz
Suksese me ket keng e keni vertetuar qe ka me u djeg vera.Ledri sa me nalt inshallah💣💥
Xhavit Shasivari
Ôp
ADEL
ADEL 4 mesi fa
2 legends together💪
Xh
Xh 4 mesi fa
Hera 1 qe e dgjova : nuk ishte gje Hera 2 qe e dgjova : ben dhe me mir Ledri Hera 3 qe e dgjova : bom bom bom bom
Elona Hallaci
Elona Hallaci 4 mesi fa
🤣
Ludmir Molla
Ludmir Molla 4 mesi fa
Kenge e vjedhme vk Muhamed Bum bum
Xh
Xh 4 mesi fa
@Ludmir Molla se mos din me bo i gjo tveten kto
Arjana.foleta.1 Arjana.foleta.1
Haahahhaahhahahahahahahaha
marsi
marsi 3 mesi fa
Koment i vjedhur si kenga😂
Mimoza Veseli
Mimoza Veseli 4 mesi fa
Artiste te vertete jeni❤ Bravo Ledri dhe Mozzik🙈
Vebi Veizi
Vebi Veizi 2 mesi fa
Ñz m bzu
SENTO 04
SENTO 04 12 giorni fa
pliz mendimoni me lik ekeni premjer kongen paundin titulli pliz kushbon lik per 50 like erujte zoti ne familje
euronikserbia
exelent song and rhythm. shumë këngë e mirë..
Naqetaa
Naqetaa 4 mesi fa
I gjith albumi i ledrit n spotify esht ajo qe ne donin👌
COUNTY GAINS
COUNTY GAINS 4 mesi fa
Two of my favourite Albanian-rappers!! My dream has come true!! Fire song!!
PoisonStudio
PoisonStudio 4 mesi fa
Ahhh qfar dreams paske zoti trujt
Olti sabedini
Olti sabedini 4 mesi fa
@PoisonStudio shko ngo noizyn
PoisonStudio
PoisonStudio 4 mesi fa
@Olti sabedini edhe ata borlloga jon
Parked Up Anywhere ⎊
I think it's been lifted from this song... itvid.net/video/video-e-CEd6xrRQc.html
heki heki
heki heki 4 mesi fa
Thats a fu**cking Hit nothing else. Ju lumt djema. Vera po vjen/ Ledri hita po bjen/ Prej ktyne tjerve ska sen/ jo badihava osht the Goat men/
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik 4 mesi fa
E mahnitshme kjo dyshe është e pandalshme!!!! ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥 Duaje gjithçka 🔥👏💯💯💯 kenge perfekte ❤️‍🔥🙌
Lorena Memushi
Lorena Memushi 4 mesi fa
Ju te dy jeni super🌍🙏🏻 me ne fund nje keng bashke kisha kohe qe e prisja💕💕🤩
ecomit
ecomit 4 mesi fa
🎉🎉
Alessandro Palombo
Per sempre forza Albania ❤️💯
SheStyles
SheStyles 3 mesi fa
Ciao
Tabi Tabi
Tabi Tabi 2 mesi fa
These artist is from Kosovo 🇽🇰. No from Albana.
INES
INES 4 mesi fa
Kenget shqipetare jan me te bukurat💯🇦🇱
ovllakevllativlla
Krenar qe jam shqipe.super shum lartë kenga.🙌🏻💪
Tomi Vlore
Tomi Vlore 4 mesi fa
Respekte nga jugu i shqiperiseee 🇦🇱
9nqi
9nqi 4 mesi fa
Edhe 20 vjet na ki n'Treg 💯🔥 VulaTheGoat 💯 Rrsp per Zikin 🤙🏻
Skenderie Omeri
Skenderie Omeri 2 mesi fa
Kënga me e bukur qe kam degjuar❤
mozi lover
mozi lover 4 mesi fa
Mozzik 🙈💖 Kjo asht kenga me e bukur dhe videoklipi i adhurueshem..Ngela duke i ber veq replayyy 😫😫😫
ALEKS
ALEKS 4 mesi fa
Jetoj ne Londer dhe mezi pres qe t hidhni keng se kur hidhni e ndrroni lojen.Ama Ledri tani me album me kenaqi fare💣🫡 rsp nga shpiat e🍃
Marisa
Marisa 3 mesi fa
hahahahaaahah nga shpia barit thot🤣
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik 4 mesi fa
Kjo këngë është një hit shumë i suksesshëm ❤️‍🔥🔥🎶💯🎁🥰💞🫠✌
ardi idrizi
ardi idrizi 25 giorni fa
😊0
Mario Berberi
Mario Berberi 4 mesi fa
100% Talenta 👍🔝 vazhdoni kshu hiq mos ja u nin
ALBANIAN MUSIC🇦🇱
We all miss OLD MOZZI. Ai Mozziku i hiteve dhe jo ky I ktyre deshtimeve!☹️
Undercover
Undercover 4 mesi fa
Ik o 12 vjecar
Alfred Vrapi
Alfred Vrapi 4 mesi fa
Cfare deshtimi mer plak. 1.8m view per 16 ore.
ALBANIAN MUSIC🇦🇱
@Undercover ahahahaha nashta i ke ti aq
ALBANIAN MUSIC🇦🇱
@Alfred Vrapi o vllai mos shif vetem shikimet. Mozziku ka pas lezet ta ngjoje ma par.
wasssabiiiiii
wasssabiiiiii 4 mesi fa
​​@Undercover bash 12vjecart e ngojn mozzik,kush i Ka 20+ i vje marre me ngu ket cerrtan
fansi i unnikatilit
Bravo te dy jeni kengetar te mir.Zoti ju ruajt te dyve dhe sa me shum projekte si kto
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik 4 mesi fa
Respekte per te gjith shqiptart kudo qe jan ❤🦁👑🤝 ❤
ecomit
ecomit 4 mesi fa
😅🎉
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik 4 mesi fa
@ecomit❤ 💙💯🔥
Coco Cocoo
Coco Cocoo 4 mesi fa
Respekte shqipe
Kosov Shqiperi
Kosov Shqiperi 4 mesi fa
Sdi sa her e kam degjuar.Flm qe na i hiqni streset me kto tekste,muzike dhe videoklip.💯
Era
Era 4 mesi fa
I love it so much🔥🥰
Gocat e Gjilanit
Një këngë shumë e veçantë dhe e përshatatshme për verë 💕👏
Fabi Sala
Fabi Sala 3 mesi fa
vidjoklipi nfill llim i vjedh😂
vinz
vinz 4 mesi fa
1000% talent🔥🔥🔥🔥
Fandom
Fandom 4 mesi fa
It’s a vibe 🌊 Ledriiii ❤
hiphop al
hiphop al 4 mesi fa
Shume bukur si gjithmone🎉 suksese dhe sa me shum projekte te tjera bashke
paola kadi
paola kadi 4 mesi fa
Nje faleminderit i madh shkon per kta dy kengetar qe me kete muzike na ndreqen disponimin 💋💋 e meritojne suksesin sa mat madh dhe e kan 👌👍 TWO KINGS LEDRII AND MOZZIK
Arlinda Mazreku
Arlinda Mazreku 4 mesi fa
🔥😍😍😍
uziii
uziii 4 mesi fa
Ledri🔥
Tarellari Thelleza
Tarellari Thelleza 28 giorni fa
1
MAKS
MAKS 4 mesi fa
Me te talentuarit e gjithe estrades👌😎
vajzat e shqiperise
Best duo ever,the duo we didn’t know we needed🤴🏻🤴🏻
Selenaa
Selenaa 4 mesi fa
Me te miret🥺💘 kjo kenga me pelqen shumë.Flm qe ekzistoni🙏
💔stop_love
💔stop_love 3 mesi fa
hiti me i ri dhe me i bukur ❤
lajthiza
lajthiza 4 mesi fa
Keng legjendare esht dhe ka me mbet✌🏼
Uru Guai
Uru Guai 4 mesi fa
Ledri eshte jashtoksor ne cdo kenge asnje nuk ka me fjale te njejta gjithmon prodhon poet Respect 🫡
ola
ola 3 mesi fa
Ur joking right?
dreni
dreni 4 mesi fa
Ledri baba i muzikes 🐐
GJASULAAA
GJASULAAA 4 mesi fa
Respekte nga Greqia 🇬🇷 Do vij kte ver ne shqiperi dhe do e djegg ne koncertet tuaja sidomos me kte keng🎉
Isi Qershori
Isi Qershori 4 mesi fa
Ndersa une do vi ne Mykonos 🥺
NOEL
NOEL 4 mesi fa
@Isi Qershori dhe une
NOEL
NOEL 4 mesi fa
L🔥
NOEL
NOEL 4 mesi fa
E🔥
NOEL
NOEL 4 mesi fa
D💣
My Shqipez
My Shqipez 4 mesi fa
Super HIT.Te dy kan zonin special edhe t veqant.Respekte
ESI Kuli
ESI Kuli 4 mesi fa
Ledriii dhe Mozzik gjithmone me super hite😍
Shpetim Op
Shpetim Op 4 mesi fa
Respekte nga jugu shqiperise pak me larg nga aty ku keni xhiru spotin😘✊
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik 4 mesi fa
Urime per nje tjeter hit!! 🎉❤❤🥰🔥🧯❤🔥 🚀 24 may 👀 !! 🔥 mega kenge 👏 👏 😍😍🔥🍫
AKIL
AKIL 4 mesi fa
Super hit super tekst kan me u djeg partyt me ket keng kte vere 🔥💣 Videoklip me t vecant skom pa
ADOR
ADOR 4 mesi fa
Keni te dy talent te veqant.Faleminderit shume qe e hodhet kete keng diten e ditelindjes time😍😍🔥 Jam shume e lumtur qe jetoj ne epoken tuaj
Shpejtim Mazreku
Edhe une per ty jam shum i lumtur qe jeton ne epoken e tyre,BOOM BOOMMM 👏👏👏
Coco Cocoo
Coco Cocoo 4 mesi fa
🔥🔥😍😍😍
Works lover
Works lover 4 mesi fa
Ik hidhu na meni
ALKS MUSIC
ALKS MUSIC 4 mesi fa
Epoka kujt 😂😂😂😂😂
Hood Wifey
Hood Wifey 4 mesi fa
Qitu rrejte bir
ch1
ch1 3 mesi fa
On fire 🔥 😊
Rosela hajdini
Rosela hajdini 4 mesi fa
Si gjithmone me super hite super keng dhe super ze Ledri Vula.Rrespekte te dyve
Shqipet e Suedis
Ju pershendesim nga Suedia 🇦🇱 ska shqiptar qe si degjon kenget e juve
Marko Ag
Marko Ag 4 mesi fa
Kjo keng esht e mrekullueshme vetem vazhdoni bashk👍👍u kenaqem
Xhentjola Hatillari
FIREE .Ku ishit me pare se kisha mendu qe do dhezte kaq shum nje keng e juaja😻
NIKO BBY
NIKO BBY 4 mesi fa
Sa gjynah per ket popull si ska dit njher me thon nj fjal tmire veq mllef po nxjerrin nga shpirti vet 🤮🤮🤮, ledri and mozi you are the best 🤝🔥🔥🔥❤️❤️
ARIL
ARIL 4 mesi fa
Super te dyve bravo👑 ishte e pritshme nje hit nga ju te dy
Arbneshe Shala
Arbneshe Shala 2 mesi fa
Ledri dhe Mozzik kurr sna kan zhgënjyer 🔥
Franceskoo1994
Franceskoo1994 4 mesi fa
Suksese jeni inspirim per krejt ne💣 meritoni te degjoheni nga te gjithe dhe ashtu ndodh
ARI
ARI 4 mesi fa
Shume bukur kenga👏👏👏 vazhdoni keshtu flm per muziken
phonestore
phonestore 4 mesi fa
Me ne fund nje keng e hajrit dhe ritimike💣
UERDAALIU
UERDAALIU 4 mesi fa
qekjo kang e hajrit a??😂😂
Rainer Hohn
Rainer Hohn 16 giorni fa
F*** yea!!! I understand almost no word of all what is rapped and sung there. but dude! I celebrate the sh*t hard off! absolute summer hit! Greetings from Germany!
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik 4 mesi fa
It's my birthday 😍🎂🙌 Perfect song boom 🎶🔥❤️💯🤩 love ittttt ⚔️⚔️🧘🏻‍♀️🧘🏿
Joel Zenii
Joel Zenii 4 mesi fa
Rsp per krejt shqipet neper bot🇦🇱😉💪
DIMAL
DIMAL 4 mesi fa
Kenga me e bukur❤
Naser Rexha
Naser Rexha 4 mesi fa
Kenga me e mire e vitit😍😍
Petrika Parizi
Petrika Parizi 4 mesi fa
Ju lumte goja dhe Suksese Artista🎉🎉🎉
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik 4 mesi fa
urime dhe nje super hit tjeter qe do thyj shum rekorde 🎉❤
Sidorela N
Sidorela N 4 mesi fa
1:05 1:08 1:09 1:27 1:42
99Problems
99Problems 4 mesi fa
Po bravo bash rekorde ka me thy ne kategori kanga ma e dobt
Klodi Vlore
Klodi Vlore 3 mesi fa
Nuk ka dit qe e degjoj na 7-8 here kete kenge jeni vertet artista
artiola
artiola 4 mesi fa
SUPER KENG💥 E meriton cdo like dhe views
Albania Show Bizz
Bravooo per kete super hit qe keni realizuar
dures noizy
dures noizy 4 mesi fa
Legjendat e muzikes🔥 bashke
Amarildo Rama
Amarildo Rama 4 mesi fa
Dueti ma i mir dhe ma i fortë dhe klipi gjithashtu .Jeni dy artista qe e meritoni famen qe keni👑👑 Ket e keni djeg fare respekte nga 🇬🇧
Ledion Hyska
Ledion Hyska 3 mesi fa
Po Londonin Pse e con kot po te pyes
sandri simoni
sandri simoni 3 mesi fa
@Ledion Hyskapo pra pse e nis sot ska ngel njeri pa vajt n uk 😂😂
Blendi Muji
Blendi Muji 2 mesi fa
Gdg
Griselda Doda
❤❤o
vera behari
vera behari 4 mesi fa
me ne fund nje keng nga ju te dy ,bashkepunim i shumepritur😀😀
Dafina
Dafina 4 mesi fa
The best duo!😭😭🫀🫀🫀
SENTO 04
SENTO 04 12 giorni fa
pliz mendimoni me lik ekeni premjer kongen paundin titulli pliz kushbon lik per 50 like erujte zoti ne familje
Armand Fug88
Armand Fug88 4 mesi fa
TWO KINGS🔥
Ondrej Bačik
Ondrej Bačik 4 mesi fa
Fire 🔥🔥💯💯❤️🤍 🚀 💙🤍 💣💣💥🎶🙌😍💚
Flor banaaa
Flor banaaa 4 mesi fa
Kjo eshte kenga e veres 2023👍