Buio

Luana Vjollca - Si Njerëz [OFFICIAL VIDEO]

Luana Vjollca
Iscriviti
visualizzazioni 836 688
100% 9 200 0

🎶 Stream "Si Njerëz" 🎶
luanavjollca.lnk.to/SiNjerez

Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Fatjon Miftari & Yll Limani
Incizimi, Produksioni & Mix/Master: Darko Dimitrov
Producent muzikor: Darko Dimitrov, Armend Rexhepagiqi

Producente ekzekutive: Luana Vjollca

Production: IMAGINE
Post Production: MONET
Regjia: Artan Korenica
Agjensia Komunikimit : Paper House
Make up & Hair : Arbër Bytyqi Studio
Personal Stylist: Miranda Dupi
Designer : Tier by Tier

Follow Luana Vjollca on:
Website: www.luanavjollca.com/en/
Instagram: instagram.com/luanavjollca
ITvid: itvid.net/show-UC7Eh...
Facebook: m.facebook.com/LuanaVjollca/© 2022 Sony Music Germany. All Rights Reserved.

Pubblicato il

 

11 mag 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 322
Antoneta Nikolli
Me ne fund degjohet nje keng qe esht realiteti I 80 % i njerëzve me ne fund nje realitet qe e ka përjetuar gjdo njeri I madh apo I vogel..!!! Nje bravo e madhe per ty LUANA je nje vajz me kemb ne tok pa kaluar ne komplimente te tjera...kenga e bukur del dhe po nuk pate ze ti ke ze dhe tekst zemer 🌻
Irena
Irena 2 ore fa
Beautiful song! Bullies never wins! They are not happy with themselves and they are bullying others. Well done luana!👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
LOVE EDITS
LOVE EDITS 9 ore fa
Faleminderit artisteve si Beatrix Ramosaj dhe Luana Vjollca qe flasin mbi tema te rendesishme si bullizmi! 💗
👉ARMY GIRL👈
Kenge me realiste qe kam degjuar!
ΡΟΥΝΤΥ ΒΑΣΙΑΡΗ
Gjëja më e lehtë në jetë është të dorëzohesh , por zoti nuk të solli këtu të jetosh si viktimë , ti je Heroi i jetës tënde prandaj lufto çdo ditë për lumturin tënde. E meriton.
Dorina Nela
Dorina Nela 9 ore fa
Kjo kenge inspirim per te gjithe ata qe skan guxim te thone.THUAJE. Bravo Luana.
Nina Sholla
Nina Sholla 9 ore fa
👏👏👏 per vleren e madhe qe transmetove nepermjet mesazhit dhe tekstit te
josi Osmani
josi Osmani 9 ore fa
Mesazhi qe i duhet shoqerise shqiptare! Kush ka vesh ta degjoje dhe ta kuptoje! @Armend Rexhepagici dhe Aida, respekte dhe mirenjohje pa fund @Luana te uroj shume suksese
Aida Ida
Aida Ida 9 ore fa
Thjesht perl..
Arjetë Bllaca
Faleminderit Beatrix Ramosaj qe e para hape kete teme kaq te ndjeshme, sidomos ne Shqiperi! Je frymezim! 🌹
Laureta Agim Fusha
Shume kenge e bukur . Je talent i vertete Luana Vjollaca 🥰🥰🥰😍👑🥇
Luljeta.D
Luljeta.D 9 ore fa
Ju lumte ,shume kenge me vend dhe nje ze fantastik .Kur mendoje se sa eshte lenduar Trixa nga shume njerez .Shpresoje qe ky bullezim te merr fund njehere e pergjithmone .
Mija Halili
Mija Halili 9 ore fa
Shpresojm tè bèhemi ndonjèherè njerèz 🤲
💙A_A💙
💙A_A💙 9 ore fa
Me ne fund nje person qe ja tregon vlerat njeriut ne nje keng bravoo♥️🥰 dhe qe tregon realitetin 💕
Tiki info
Tiki info 9 ore fa
Nje bravo e madhe per guximin 👏 dhe femren me vlera qe je .
little cat
little cat 9 ore fa
Bravo x nismen, x origjinalitetin, x forcen q percjell ! Luanesh ! 💫
Ada Satka
Ada Satka 3 ore fa
Amazing song and video, gave me chills🙌🙌🙌❤️❤️❤️❤️❤️
Jozefina Deda
Jozefina Deda 9 ore fa
Rrënqethje trupi çdo fjalë e thënë…🫥🫠
mira shkurti
mira shkurti 9 ore fa
Armand dhe Aida mbajne ART.
Donika Gerguri
Shpresoj qe nje dit te behemi NJEREZ😞
Il prossimo
KIDA x LEDRI VULA - TDU
3:07
visualizzazioni 7 200 000
Minecraft Speedrunner Spy VS Hunter
38:27
visualizzazioni 2 256 035
Minecraft Speedrunner Spy VS Hunter
38:27
visualizzazioni 2 256 035