Buio

Lumi B ft Xhensila - Prit pak

Lumi B
Iscriviti
visualizzazioni 23 171 192
99% 68 000 1

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/PritPak

Lumi B ft Xhensila - Prit pak
Produced by: BIGBANG
Melody line: Yll Limani
Licensing: license@onima.co

Make up :Sellma
Hair: Kaci
Styling :Outlaw_laboratoire de style
Korografi Andi Murra World of dance
El Director: Valon Aziri
Video Produced by: CINEGR8

Follow LumiB on IG:
instagram.com/lumib/

Follow Xhensila on IG:
instagram.com/xhensilamyr...

Intrattenimento

Pubblicato il

 

21 giu 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 2 502
Daniyal A
Daniyal A Anno fa
This song is amazing, melody is beautiful. Feels like summer when I listen to it ☀️❤️‍🔥
A & R
A & R Anno fa
Xhensila you look amazing. I adore you so much. Your voice, your dance moves, your style are so 🔥. This song has to be a hit this summer. Also, a perfect match with Lumi. Greatest success to both of you from Toronto Canada!!!!
Albana Gashi
Albana Gashi 7 mesi fa
M n xw
brisi brisi
brisi brisi 8 mesi fa
Z h
Koplik Koplik
Koplik Koplik 10 mesi fa
Thf
Adelina Kaca
Adelina Kaca Anno fa
Sikuptoj njerzit sa zili kan ajo eben jeten si ti doj qejfi njeri nuk ngacmon pse o njerez jemi ber kshu ngelem mbrapa bote ajo shum bukur esht vesh pastaj zdo na mar leje neve ne sa nxirrim helm kot
E L
E L Anno fa
Xhensila❤ je yll qe ndriçon me shume se dielli! Faleminderit qe na e ben diten me te bukur me rrezatimin dhe muziken tende!🙏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Supergirl 2323
I love it! Xhensila, you motivated me so badly to join the gym😆love the song!!! Amazing energy Xhen! ❤️❤️
eni ziri
eni ziri Anno fa
Xhensila ikon,ka ze brilant,e bukur yll,dhe ka xheste me trup fantastike kur kendon ,Skan lidhje fare kto tjerta me Xhensila Myrtezain.Eshe e pa arritshme....1sh ne Shqiperin.Kjo din si me bere kenge💪
Kri 99
Kri 99 Anno fa
Njihet ne psikollogji se kush te ka xhelozi te shan dhe te " peshtyn" Epo placi nga inati Ju lumte te dyve se kemi nevoje per adrenaline Tamam kenge per veren e nxehte 🤩❤❤
Anxhela Meta
Anxhela Meta Anno fa
Xhensila numer 1 Shqiperia ka shum artist te talentuar dhe xhensila esht nje nder tyre bravo per bashkpunimin e bukur suksese te metejshme 👏👏🏅🏅
Eleni {R}
Eleni {R} Anno fa
Opinjoni im eshte se Xhensila eshte nji vajze e talentuar dhe e bukur. E ka vertetuar qe ka ze, edhe neqoftese perdor auto tune, ashtu ka qejf. Sa per veshjet, perderisa asaj dhe bashkshortit te saj i pelqejn, ateher xhelozet le te kercasin dhembet nga inati. Xhensila tregon se eshte ne nji perjudh te lumtur ne jeten e saj. Normale xhelozia eshte dicka njerezore po mire eshte mos te hedhim helm kudo, dhe le te shikojm si te behemi vete te lumtur. Suksese Xhensila 🍀
xh 333
xh 333 Anno fa
Me pelqen shume kenga bashke me Xhensilen,eshte bere nje ylllllll ka punuar fort per trupin qe ka dhe qe e ka ekspozuar duket shume shume bukur!!!!!!!!!
Leatherface
Leatherface 5 mesi fa
From italy i'm in love with this song, albanians are too strong to sing.
SakinaSaan
SakinaSaan Anno fa
Nuk dua te dukem e keqe por kjo kenge nuk te shkon fare Xhensila, ti e ke zerin yll nuk ke nevoje per autotune... edhe akoma me pak, nuk ke nevoje te tregosh trupin tend per te patur sukses ne nje kenge. Mos u be si ato kengetaret e tjera, rri e veçante ashtu siç ke qene dhe mos ndrysho per askend❤
Mary Key
Mary Key 6 mesi fa
tamam ashtu
Farzad Jodaty
Good Rhythm Good voice good video clip .wow amazing xensila.love from IRAN🇮🇷
Route 66
Route 66 Anno fa
Fausia Fuad Princess of Egypt and Mohammed Reza Pahlavi .Fausia was with Albanian Roots , Grandfather Mohamed Ali Pasha.
Farzad Jodaty
@zsthank you so
zs
zs Anno fa
@Farzad Jodaty i wrote thank you 😃
Farzad Jodaty
@zs pls type eng
zs
zs Anno fa
Hec more shko n lesh
Belindo Jangozi
Falë Besit,Xhensila është bërë shumë e mbivlerësuar si këngëtare. Për zërin ja shtrëngoj dorën,po si këngë nuk është aq e përshtatshme për të.
Andi Çollaku
Sic tha dhe Graciano balerini.Jane bere motra, njësoj cdo fytyre. hahahaha Kto do vuajnë te gjitha nga nervi shiatik do ecin nga halli te deformuara haha. Jo ndonjë këngë e mir..Imagjinoni te kendoje live Xhensilen.🙉🙉 Dhe kjo po degjeneron.. Duam kenge te bukura jo............. zhveshje
Vule Ruda
Vule Ruda Anno fa
Andi Çollaku.😂😂😂👏👏
fefd dgdf
fefd dgdf Anno fa
What a song !!!!!! She is the most beautiful person ever Cheers from Croatia 🇭🇷🇦🇱🇭🇷🇦🇱
Illyrian pellazg
Illyrian pellazg 26 giorni fa
Hvalla brate
KOSOVO is doing the best music in Europe
All surgical beauty what a shame
Gimiber Gimiber
Živela Croatia/Albanien, za uvjk smo braća.
Ermelinda Lajcaj
Oooo njers te mir shqiptar Kjo keng esht super freski per ket Koh verore E normale se dhe Pak musika si latino ose spanjole e Pak vallsime Jane normale Gjithqka ktu asht per bukuriiii e freski Suuuuper bravisima👍🇦🇱🌟
Armend Zeneli
Albanian Mentality,Muzika te na kqyret e nuk ngohet,lum burri qe e ka per hallk
HareeOfficial
Ky zeri i Xhensiles kaq shume e kam degjuar cdo vere sa dua t'i bej refresh trurit se u beme bajat fare.
Olta Kaloti
Olta Kaloti 10 mesi fa
Bhu
Alketa Gashi
Alketa Gashi Anno fa
A te ndrron per ty?
Alketa Gashi
Alketa Gashi Anno fa
@Priwegy Xiargiewoe fiks
Priwegy Xiargiewoe
Duken komentet e shqiptarit😂shif komentet e te huajve shif te shqiptarve ca ndryshimi drastik🙉🤦‍♀️
Elina Elina
Elina Elina Anno fa
🤣🤣🤣
Bardhi Zhuri
Bardhi Zhuri 9 mesi fa
Ne shqiperi jane te rralla me kete ze 👏👏🇺🇸🇦🇱🇺🇸👍
Majlinda Jashari
Paramendo nje duet me Majk dhe Xhensilen. Pure 🔥 me zerat qe kane
Moslem viervierDortmund
Respect from poland we love balkan albania 🇵🇱💯
Dajana Simoni
Super keng . Ju lumt xhensila dhe lumi b . ky po qe do te jete nje hit veror shume i bukur dhe ritmik 🤗🤗🤗🤗🤗☺😎😎😎😍😘😘😘😘
Olgersi Qevani
Po cjemi ne shqiptaret per te paragjykuar nr 1 po mir kjo esht keng tamam per ver e si duhet te vishet ajo me papuce leshi sa per zerin e saj asnje sduhet ta vej ne dyshim se e ka super te vecant. aa te mjeret ne ngelem duke paragjykuar
bela alana
bela alana Anno fa
O Zoti ju ardht hakesh a mu zvesh po ju doket muzik kthenu more rruges Zotit se sedini deri kur keni me jetu edhe ata nan e qysh u zvesh mare mare e ke prish bukurin qe ta ka fal Zoti kthehu qysh je kan ma mir ke qen si yll
𝓐𝓷𝓰𝓳𝓮𝓵𝓲𝓴𝓲𓆉︎
Kam Pritur nje vit se mendova se do bente nje super kenge kur e degjova kengen kuptova qe I peshon tokes kot E Kam pas kengetaren e preferuar 🥺 Tani vetem autontonet mbizoterojn,😏😉
Arjan Marku
Arjan Marku Anno fa
Kenga mpelqen po degjohet pafund,levizjet shum ok i ka,eshte ne super forme,pse ju kap kjo smire, ka jeten e vet edhe Elvana edhe Rihana etj etj qvishen,hit veror eshte po interpreton e do kenga. Suksese Xhenit dhe Lumit 👏👏
Jonida Jonida
O xhensil po cpate moj zemer qe ndryshove kaq shum apo spo i ecen me besit me domatet dhe fillove te ekspozosh veten xhensila e vjeter me pelqen me shum ishe perfekt po tani jooooooooo kjo nuk je ti
Nora Gashi
Nora Gashi Anno fa
Ylll xhensila si gjithmone gjithashtu kenget e tua e sjellin tek ne kete pasion te vecante qe ti ke ,gjithashtu dhe ti Lumi nuk mbetesh mbrapa me zerin qe ke dhe talentin tend😗😗.E gjithe vera do me kaloje duke degjuar kete hit te mrekullueshem nga dy talente qe nuk harrohen 😗😗😗💎💎💎💎💋💋
Franc Kazo
Franc Kazo Anno fa
Kta qe thon po i pelqen vetja ksaj Po i lumt pse mos ti pelqej Thjesht jeni xheloz tgjith 👍😉😁
Teuta Memeti
Teuta Memeti Anno fa
Xhensila e ka zanin shum të mir.. Një këngëtare si ti qe knon live pse me ndrysh zanin ski nevoj.. Jo mir 🤔
Shrek's Croissant
So many haters in the comments. The song is a bop, she looks amazing & so what if she used autotune, she was just trying to get a certain vibe, we all know she doesnt need it, girl can SING, she just wanted a specific sound, whats the issue?
Shpresa Cana
Shpresa Cana 8 mesi fa
Where do you see hate ?
Unknown Disaster
po pra🤷‍♀️
ILYRIA AL
ILYRIA AL Anno fa
This is Albanian Music ❤️
ESTER MEHMETAJ
Xhensila ka dash me tregu qe ka ber trup t palestruar , sesa kenga nota 4
Rina Maya
Rina Maya Anno fa
Finally some real music 😍
Elsa Uruci
Elsa Uruci 3 mesi fa
Wonderful 🙉❤️ Song 🗽❤️ wonderful voice 👐❤️Lumi B and xhensila ❤️👌
orgesa lokaj
orgesa lokaj Anno fa
❤❤❤❤❤❤❤❤nj keng shum e bukur ju lumt ❤Xhensila je nje flutur e shkelqyer🦋🦋
shani yan
shani yan Anno fa
Finally some real music 😍
Vera Lauren
Vera Lauren Anno fa
Sa gjynah moj vajze sa te shume te ka hyre vetja ne qejf!!😖😖merr shembull tek artistet e vertete !😉
Eva Evaa
Eva Evaa Anno fa
Xhensila cfar do lloj kenge te besh do jet gjithmon e bukur.Xhensila,je nje mrekulli e vertete ♥️♥️♥️💋💋💋🧿🧿🧿🎤🎤🎤👑👑👑🥇🥇🥇🍭🍭🍭🎉🎊🎉🏅🏅🏅🌍🌎🌏⭐⭐⭐🌈🌈🌈🔥🔥🔥❄❄❄🎧🎧🎧
Yo Yo
Yo Yo Anno fa
Bodygoals enough to say! 🇦🇱
Tirane Tr
Tirane Tr Anno fa
Xhensila duket qe e ka ber mjekren dhe asnjeher nuk i pranon nderhyrjet por gjithsesi bukur i ka dal
Fei Fasko
Fei Fasko Anno fa
xhensila këngëtarja ime e preferuar❤❤
Anieta Quka
Anieta Quka Anno fa
Sa eshte lodh e shkreta me i ngjajt te gjithve nga pak , vec vetes vet jo
Sara M
Sara M Anno fa
Fikss, as mua nuk me pelqei hiq as zeri as kercimi asgje, ok mund ta rekalmosh barkun por jo te besh kercim te streptizeve🤢😣
Serena Ledini
Boo sa ja kane ekzagjeruar zerin me autotune Xhensiles🤦‍♀️ Do ishte super hit nese nuk do ja kishin modifikuar kaq shume. Vallaj me pelqeu me shume Lumi
LucidDreaming X
LucidDreaming X 11 mesi fa
Sot nuk ekziston nje kenge pa autotune ose perseritjen e fjaleve !
Bioren Kamberi
Super 😀 👍 . Edhe nese do te kisha degjuar sot per here te pare Xhensilen , nese do te kisha degjuar vetem kete kenge te Xhensiles e jo te tjerat , perseri do ta etiketoja si "Kengetarja me e preferuar " . Kenga eshte super , bravo 👏 ❤❤❤ 😀🎧🎵🎶🎤 Xhensila e Lumi B 👏👍.
Niti Niti
Niti Niti 12 giorni fa
Nhh
Doctor Street
Shum e bukur vertet kënga
Joop Van bergen
Love and respect from suriname 🇸🇷🇸🇷 this song good vibe💯💥💥💥💥
Rezarta Prendi
Un e degjoj gjithmone Xhensilen.Po kete here e ka prish me zerin🤑stingellon fare mire,me streson 😬
Dejan Nasevski
If only Lumi B sings the lyrics on English, it will be Extra HUGE Hit ! But I like .
Addisonraefan
Mund te jete pak me dengla ne kete kenge , ama kane te tjera qe bejne me keq, thoni qe ju pelqen kenga , lerini te tjerat
Shahir Qerimi
Lumi B Fenomen si gjithmone 🔥🔥👑👑
Manjola Caca
Manjola Caca Anno fa
Kenget e xhensiles me pelqejn po se di pse te kjo kenga nuk ja duroka dot zerin i lodhshem shum per veshet sikur esht me grip
Rezialiaj Rezialiaj
Vitin tjeter ne eurovizion Xhensila 🥺🥺kengen e degjoj 100 here ne dit shume e bukur
Kena Jaupllari
Bravo shume e bukur 👏👏 Koncept ndryshe nga t tjerat!!!!😍😍😍🇦🇱
💙ariela_lyrics💙
Falling in love with your voice #XhensilaMyrtezaj❤
Alex Manga
Alex Manga 11 mesi fa
U knofte zemra Shqipe🇦🇱👌✨
Alice Nike
Alice Nike Anno fa
Si karakter nuk e kam qef ( ne pergjithesi njerezit qe e shesin veten si shume engjej ) por per kenge hallall , kini inatin e folni hakun . Vetem negativa neper komente , sa mllef keni aman kudo do gjeni te keqen , pse me kenge verore do vishet me pallto dimri ?! .🤦‍♀️🤦‍♀️
Toni S
Toni S Anno fa
I loved! 💥💥
Elsa Uruci
Elsa Uruci 5 mesi fa
Beautiful 🙏❤️🇦🇱 Song 🎙️➕
Shrek's Croissant
Motivating me to work out 🥵🍑
Aurora Di Bono
Aurora Di Bono 2 mesi fa
Ju lumt goja per djt te djyave😘😘
Mr.X
Mr.X Anno fa
🥰🥰🥰🥰🤩🤩😍😍😍😍 apsolutisht hiti mei mir i kesaj vere.❤❤❤💯
Mimoza Imami
Mimoza Imami Anno fa
Kengen me te bukur nga te gjitha qe ke bere eshte kenga Sekreti me kengetarin e madh Piro Cako.
Xhilda Lici
Xhilda Lici Anno fa
Pfffff cka po njezit do e degjojn me shume se ngaqe eshte kenga me e re dhe duan te hecin me kohen e kengeve te reja 😖 #ElvanaGjata tkenaq shpirtin
Matjon Nika
Matjon Nika Anno fa
Nuk eshte me e mire as Elvana! Mafia paguan per suitat 30 mije € nata dhe ne kembim dihet cfare marrin. Te gjithe njelloj jane kta.
Xhevdet Berisha
2 my favorite Artist Shqiptar 🇽🇰🇦🇱
Dori alba
Dori alba Anno fa
Super tekst 🔥💘🔥 shum komente negative trupin po e ekspozojn ca koke laraska esht artiste o njerz zoti ja ka fal bukurin je me e mira 💖 😘 🌠
Albanian Forever
Kjo Xhensila me keq se i shoqi…Pa pike talenti.O Lumi B mos e perserit me kte gabim,po ta falim ket rradhe qe bere bashkpunim me ket por mos e bej me…
Anjeza Margjeci
Çdo muzikë e Xhensiles me ka pëlqyer jashtëzakonisht shume por kjo fare.
Elda G.
Elda G. 13 giorni fa
Forza Xhensila...tan Italia Shqipëtare te don Shumë ❤️❤️❤️❤️❤️
Art Arti
Art Arti 9 mesi fa
Perfekt @Xhensila!😻👌🏻 Wow zëri magjike! Tepër bukur ke këndu💖😘😍
Ari Gjeca
Ari Gjeca Anno fa
Super kenge listened more than 50 times already
Drita Elezi
Drita Elezi Anno fa
Per here te pare: kot fare Per here te dyte: e cka Per here te trete: prit pak mos me ke bo magji💜🌏
TAYNA & NOIZY❤
@elsa domi çfare? 😂
elsa domi
elsa domi Anno fa
Ca palestre mi aman, ndonje gjilpere po. Filler te mollzat, te buzet, te rrudhat e ballit, gojes. Per tmos fol per gjoksin dhe vithet, po pranoje moj xhan se sje as e para as e fundit mos na bej si e pafajshmja dynjase!
TAYNA & NOIZY❤
Kopjove
mistrece78
mistrece78 Anno fa
Kopjace
Ale Alesja
Ale Alesja Anno fa
xhensila asnjeher nuk na ke zhgenjyer vazhdo perher keshtu super hit👏👏👏❤❤
Glenis Sheqeri
Super . Eshte e ngjashme me kengen "Vespa " . Gjithsesi me pelqen shume . 😘🥰😍💋💗💓💖❣💕❤🔥🔥🔥🔥🔥
regina Ndoci
regina Ndoci Anno fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 go shqipe 👏👏👏
dash veliu
dash veliu 6 mesi fa
Aiaiaia kjo kengeceshte per dashnorin e xhensiles..dhe nje mesazh ..per besin..me mire ndau o lal mos ja prish nderin tjetrit.
E.P
E.P Anno fa
Kjo Xhensila po del pi vetes U kan ma e thjesht dhe shum ma e mir Tash sme pelqen aspak Se ndegjoj me Nuk esht vetvetja !
Donjeta Gashi
Donjeta Gashi 6 mesi fa
@ E.P. - ala vetja eshte vetem në nje nivel me lart ✌🏼
Linoard C0STAA
Summer feeling 😍🥂✨
Mia Hicklen, JFKTECKHACK01 on IG 👈
Unë e vlerësoj shumë *Baba Vine* ai magjistari i madh, ai sapo rivendosi martesën time të prishur, partneri im është kthyer faleminderit zotëri faqe në FB.....
Eva Meh
Eva Meh Anno fa
Shyqyr qe na ran veshet rehat faleminderit o xhensila se kta te perputhen na ban shurdh ❤❤❤ rrofsh qe e bere kte keng
Rina Rexha
Rina Rexha Anno fa
Hahahahahahaah
حسن عبدالله
@Dz sipas El-Bara bin Azib, Allahu qoftë i kënaqur me të, ka thënë: "I Dërguari i Allahut, paqja dhe bekimet e Allahut qofshin mbi të, ishte më i favorizuari nga njerëzit në fytyrë dhe karakter më të mirë". Kjo është transmetuar nga Al-Bukhari. Jaberi, Allahu qoftë i kënaqur me të, është pyetur: “A ishte fytyra e Pejgamberit a.s., si shpatë? Ai tha: Jo, ai ishte si dielli dhe hëna. Transmetohet nga Buhariu
Dori.m
Dori.m Anno fa
Vetem zeri i Xhensiles seshte ky. Lere pastaj ekspozimin 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Lela Seli
Lela Seli Anno fa
Po loqk je Xhenisla, super Song. 🥰🥰😘😍
kejsi kejsi 2008
shum te bukur te dy kenga super love xhensila ❤
Valbona Pergjergji
Shume kenge e bukur une e degjoj10 here ne dite Urime te dyve
❤G!
❤G! Anno fa
Hitt 2021 Me pelqeu shum kenga dhe videoklipi❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤❤🤍❤❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤🤍❤❤🤍❤🤍
Dhurata Dora
Dhurata Dora Anno fa
Prit pak prit pak mos mke ba magjii...💣❤❤
Elo kot
Elo kot Anno fa
Kam pershtypjen se xhensila kendon duke qeshur 😂
Shehri Osmani
Ju lumt këndofshi gjithëmon jeni të dy super super yje👏👏👌👌
Bianka Palla
Bianka Palla Anno fa
Xhensila bravooo superrr keng. 10 her ne dit e degjoj .💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Eduard Figoli
песня огонь, Дженсила красотка
aldo vuka
aldo vuka Anno fa
The best Albania 🇦🇱
Teuta Kola
Teuta Kola Anno fa
Bravo Lumi ke ze te mrekullueshem 👍
ravinder singh
Beautiful song
Doa Kabashi
Doa Kabashi Anno fa
Xhensila bukuroshe me nje vokal shum te fort nice love it
Nikita Allajbeu
Nikita Allajbeu 7 mesi fa
xhensila kenga e bukur dhe zeri i bukur por ktheu realitetit pamja fiks si ne boten e çudirave
Makfirete Rrustemi
I LOVE TO MUZIC 👏👏. XHENSILA IS A PRINCESS😘👸
ANDERSON GJEKA
po lërë ni gocë n të zhvishe t bo va p o xhens ila je me e mi ra 🔝♥️🇦🇱
Stela
Stela Anno fa
Me pelqen kenga edhe Lumi B por Jo Xhensila si person👍
Valeria Lea
Valeria Lea Anno fa
Ooo sa me pelqen kjo kenge ❤❤
Il prossimo
Xhensila Myrtezaj - PARIS
3:12
visualizzazioni 36 000 000
Hocus Pocus 2 is kinda dumb...
18:20
visualizzazioni 378 193
hi, I'm Dream.
5:42
visualizzazioni 34 157 426
MELINDA x LEDRI VULA - A MKE DASHT
3:30
visualizzazioni 18 000 000
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër
3:50
visualizzazioni 731 000 000
Lumi B ft. Dhurata Dora - Simpatia
3:43
visualizzazioni 40 000 000
YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL
3:31
visualizzazioni 39 000 000
The Shadow
3:29
visualizzazioni 21 000
MARIAMA Saison 2 Episode 48
30:09
visualizzazioni 724 972
GOOD VS BAD! Which Are YOU?! 😂❤ #shorts
0:29
The funniest podcast clip of all time! 🤣
1:01