Buio

Mariglen Hazizaj & Dea Hysenaj - Lum kush ka dashurinë (Kolazh) 

Mariglen Hazizaj Official
visualizzazioni 4,1M
99% 14 000 1

Teksti: Zaho Balili & Feti Brahimi
#MariglenHazizaj #DeaHysenaj #LumKushKaDashurinë
open.spotify.com/artist/4Wivt...
www.tiktok.com/@mariglen_hazi...
Contact Mariglen Hazizaj:👉 +355694421147
#live #dasmashqipetare

Intrattenimento

Pubblicato il

 

16 mar 2023

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti : 963   
Mariglen Hazizaj Official
Miqtë e mi faleminderit nga ❤️ për çdo koment të bukur, Faleminderit për kohën tuaj të çmuar që ma përkushtoni në çdo këngë...🤗 Mirënjohje, Respekte, Përqafime për të gjithë ju miq! ❤️ 🙏
Ani Fejzo
Ani Fejzo Mese fa
Mariglen ❣️ 🤌
Ersida Zotaj
Ersida Zotaj Mese fa
Bravo te dy Jeni te pa' haritshem🥰🥰🥰
Blue Roses
Blue Roses Mese fa
♥️🌞🌹💃🙏
Flori Karameta
​@Hasan Prishtina¹😊
Leo Lalar
Leo Lalar Mese fa
👏👏👏👏👏👏
Vitori Leskaj
Vitori Leskaj 2 mesi fa
Dy zera brilant..Dea engjelli i muzikes popullore ...labe..te lehet..model i vajzes shqiptare...shembull per brezin e saj..lume familja qe te ka.❤
ERION73
ERION73 Mese fa
DEA sic te ka dhene zerin e bilbilit Zoti, ashtu te dhente te gjithe te mirat e kesaj bote ,te uroje te besh karriere ne muzike, jeni te dy te mbrekullushem ❤
StudioBalani
StudioBalani 6 giorni fa
Urime Mariglen per punen e madhe kembengulese dhe arritjen e nivelit artistik. Suksese!
Saliko Godaj
Saliko Godaj 2 mesi fa
Dea e konfirmoi qe eshte nje "Kanarine" me zerin e saj te bukur e te embel . Dy zera qe kombinojne shume bukur ! Urime e suksese ne vazhdimesi !
Orestis
Orestis 2 mesi fa
Kengetar si ju na bejne krenar qe jemi shqiptar 👏👏
Aferdita Mone
Aferdita Mone 21 giorno fa
😊
Viola Elmazaj
Viola Elmazaj 2 mesi fa
Dea si princesh😍 Marigleni si princ🥰 Ju kendofte zemra🙏🙏
Armela Lucaj
Armela Lucaj 2 mesi fa
Ju lumte goja te dyve! Zoti ju ruajt! Suksese te metejshme ne jeten tuaj!🤗🤗🤗🙏🙏🙏
Ritvan Koidheli
Ritvan Koidheli 2 mesi fa
Të këndoftë ❤️ Vajza e Shokut tim ! Veç Suksese ❤️ 🙏.👏👏👏
Mone Ilo
Mone Ilo 2 mesi fa
ka disa njerez qe perendia i fal burrerine bukurine zgjuarsine urtesine etj etj ...por kesaj vajzes i ka dhuruar zerin dhe bukurine bashke me te, ti moj cupe je vertete talente i rralle i muzikes popullore👏👌👋
Andrea Dimo
Andrea Dimo 2 mesi fa
😅
Fatos Lanaj
Fatos Lanaj 2 mesi fa
E jo vetem , se i meritone fjalet e tua DEA pore fate te madhe qe i ka dhene koha qe e ka bashkuar me zerin e Mariglenit , se jane si dy derdhie nga uje i ftohte i tepelenes e i bashkohen VJOSES me zerin e tyre melodiose , respekte
Julis Stoulla
Julis Stoulla 2 mesi fa
😊0 00 o o o o
Vfthbd Fygde
Vfthbd Fygde 2 mesi fa
11❤❤o😮thedral the
Kujtim Ago
Kujtim Ago 2 mesi fa
​@Andrea Dimo 🎉🎉😢😢😢😢😮🎉 video g ftb ji😊😮😢😢😢😢
Miranda Suli Suli
Miranda Suli Suli 21 giorno fa
👏👏👏👏Na kenaqet me zerin tuaj kaq te bukuuur!🌹🌹🕊🕊
super mario
super mario Mese fa
Një duet fantastik , dy zëra brilant që përcjellin këngën popullore me finesë , duke ruajtur me fanatizëm vlerat e trashëgimisë kulturore të folkut tonë . Urime duetit të ri Mariglen e Dea për kënaqësinë shpirtërore që i jepni publikut ! M . G.....
fredi beqaj
fredi beqaj 2 mesi fa
super këngë 👍🏻dy zëra të mrekullueshëm ❤️❤️ bravo bravo kjo do thyej rekord. jeni si yje Mariglen të përshëndes 🔥🔥
Parashqevi Hallkaj
Jeni dy zëra të harmonizuar mrekulli! Ju uroj bashkëpunim të vazhdueshëm,pasi jeni të mrekullueshëm. Urime.
Anila Vasili
Anila Vasili Mese fa
Me eshte rrenqeth gjithe mishi ❤C’ eshte kjo bukuri qe keni lum familjarisht qe ju ka Lere zerin qe keni kryeveper ⭐️⭐️⭐️⭐️❤️❤️❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺Nje bravo te madhe kush e ka shkrujt tekstin 👏👏Dhe nje bravo te orkestra sidomos cuni me gerneten 👏👏🥰Zoti ju dhent shendet e jete 🌷🌷🌷🌷
Robin Hood
Robin Hood Mese fa
Kete kenge vertet e keni "qare"! Hallall e paçit! Respekte 🙏
📧 embel 💋
U bona 36 vjece skam degju kaq ze te embel ne gjith 🌍.. Jeni lind per ket gjo 🙏 rrespekte nga Ema
Mimoza Aliaj
Mimoza Aliaj Mese fa
Ke shume te drejte o Ema ,ti 36,une 43 dhe nuk kam degjuar kaq ze embel te dy jane yje
Vikyor Viktor
Ju lumte goja na rrengjethet ,jeni mrekullia e Shqiperise ,❤️❤️
Shqiptar Hesapi
Shqiptar Hesapi 2 mesi fa
E mor mariglen djali qe na kenaq zemrat e kryeveprat e tua . Zoti ju ndimofte ne sukseset e tjera❤🎉
Mimoza Aliaj
Mimoza Aliaj Mese fa
Te kenqni shpirtin tju degjosh juve me zerin e Embel qe keni te dy
Pllum Pllum
Pllum Pllum Mese fa
Dea nje kengetare e kompletuar . Kendon muzike te çdo zhaneri . Labçe , popullore ,klasike etj ! Para DEA !
Nushi Nushi
Nushi Nushi 2 mesi fa
O Sa e bukur kjo kenga. Nuk ka dite mos ta degjoj lotet me dalin 🥹🥹 Respekte Dea Mariglen nga Shqiptaret e Itali.....❤
Alfred Duka
Alfred Duka 2 mesi fa
Yjeeee
Nepi Naka
Nepi Naka Mese fa
Kete kengetare e kisha te ftuar ne dasmen e djalit tim nje ze i rralle kendon me zemer bilbil e pasforcuar e lindur per kenge e falenderoj nga zemra
Llazar Llazi
Llazar Llazi Mese fa
Sa me pelqen Kenget tuaj me kenaqni shpirtin sidomos ne keto dite qe kam qene pak jo mir po degjoj shum kete kenge kenget tuaj jane antistres respekte 🇦🇱
Tomi Zenel
Tomi Zenel Mese fa
Nga kenget me te bukra qe un kam degjuar.ju kendofte zemra❤
Εμμα Εμανουελα
Mbrekulli ! zoti ju falte shendet 👏👏
gezim sala
gezim sala Mese fa
Falimnderit juve per çastet gazmore qe na falni me zerat dhe bashkëpunimin tuaj suksese ne kariren tuaj dhe me kënaqësitë qe do na dhuroni me zerat tuaj ëngjellor me kënget e radhes Mariglen &🎉Dea
Manusake Mello
Mariglet Dea!!! Jeni te mberkulleshem!!! Zerat me te embel te jugut!!! Ju uroj suksese te metejshme!!!! Ta mbani sa me lart kengen popullore!!! Ju degjoj me nje mall te madhe cdo dite ketu ne Athine!!! Jam krenare per vendin Tim!!!! Per keta Djem e vajza qe mbajne gjalle flkorin Shqiptar!!! Ju perqafoj te gjitheve!!!
Xhulia Sina
Xhulia Sina Giorno fa
Marigleni ka nje ze fantastik! Ste merzitet gjith diten ta degjosh. 🇦🇱🇺🇸
Klejdi Veshaj
Klejdi Veshaj 2 mesi fa
Faleminderit qe e mbani gjalle traditen jugore! Shume suksese per te dy🙏👏👏👏
Francesk Shkulaku
Kur te vish kte her duhet te kendosh patjeter labce
Klejdi Veshaj
Klejdi Veshaj 2 mesi fa
Sdi vellai labce,ndonje iso te ndihmoj😃
Francesk Shkulaku
@Klejdi Veshaj Meso ore ! Ç’gëzuam ne që kemi një shok nga Vlora 😁
Klejdi Veshaj
Klejdi Veshaj 2 mesi fa
Hahahhaha bobe je🤩
Νάγια Ντ
Shum bukur u lumte goja@Francesk Shkulaku
Vojsava Marku
Dy zëra të mrekullueshëm që të kënaqin shpirtin! Ju lumtë goja bilbilat e Jugut!
Eleni Sulko
Eleni Sulko 20 giorni fa
Bravo te dy Asteria 🙏🙏🧿🧿
Petref Metkaj
Petref Metkaj 2 mesi fa
shume bukur super duet .....suksese Mariglen & Dea !
Aron
Aron Mese fa
Nje kengetar me ze brilant dhe nje djal me shum vlera Mariglen Hazizaj na kenaqe shpirtin djal flori
Pllum Pllum
Pllum Pllum 2 mesi fa
Nje kolazh i mrekullueshem i kenduar nga dy bilbilat e jugut .Urime Dea dhe suksese ne udhen e artit !
xio KLEON stoja
ju lumt goja respekt zoti ju rujt 🙏🙏🤗🤗
Alim Gjata
Alim Gjata 2 giorni fa
Jam nga korça i nderuar mariglen. Kur të sho ty dhe Dean më duket sikur kam lindur edhe njëherë.urimin tim tja u japë zoti tju shtojë ditët po e shkruaj me lot gëzimi këtë Mesash.
Tesu Tesu
Tesu Tesu Mese fa
O Zot moj Dea sa ze te embel qe ke na kenaqe
Djana Baci
Djana Baci 25 giorni fa
Kenga me e bukur qe me ngroh shpirtin sa her e degjoj ket keng. Mariglen je si djelli
Agron Shahinaj
Agron Shahinaj 7 giorni fa
O Zot cfare zerash kenaqesi shpirterore mallengjim lot gezimi suksese !
shqiponja
shqiponja 2 mesi fa
DEA te bekofte zoti ,na kenaq shpirtin me zerin e pamjen engjellore
Klevis Avdiaj
Klevis Avdiaj 20 giorni fa
Super kenge, e interpretuar nga dy zëra fantastikë !!! Suksese!!!
hamite kamberaj
hamite kamberaj 2 mesi fa
Ju lumte goja te duve ini talent dhe Burimi i kenges na shplodhni kur ju degjoj 🌟👏Mariglen je i mbrekullueshem si talent por dhe me shum virtyte te mira njerezore qe sot rrall i gjen zoti te ka bekuar kur te ka dhen gjith keto virtyte bravo urime
majlinda barjami
Sa bukur !! Dy zera brilante n knaqet shpirtin❤❤❤❤
Katerina VoiroEpiri
Ju lumtë goja.Suksese Mariglen dhe Dea.
Albert Ruci
Albert Ruci 11 giorni fa
Kur te degjojme qe kendon neve na cllodh mbas nje dite pune te lodheshme ❤
Enio Veizaj
Enio Veizaj 2 mesi fa
Shumë e bukur Mariglen & Dea! Do bëhet dhe ky një kolazh super!
Blue Roses
Blue Roses Mese fa
Bravo Mariglen na kenaqe te kendofte shpirti e zemra 💃🌹🥰
Miranda Kryemadhi
Miranda Kryemadhi 28 giorni fa
Dy zerat e mrekullushem ju lumte goja 👏👏👏🌟🌟🌟😍😍😍😍
Stauros Vlore
Stauros Vlore 2 mesi fa
❤❤O po na knaqet na rengjethet ju te dy bashk beni dhe guret per te qar ❤❤ jeni te dy si birbila shkelqeni keni nje harmoni te papar jeni qe te dy birbilat e jugut na beni shum krenar qe ju kemi ,shume suksese per ju kudo ne cdo hap te jetes tuaj ❤❤
StudioBalani
StudioBalani 27 giorni fa
Mrekullisht dhe bukuri artsitike! Urime Mariglen!
g
g 2 mesi fa
Profesori qe e shoqeron studentja me e shkëlqyer...
Ardiola
Ardiola Mese fa
Te lumte goja na kenaqe si gijthemone 🥰 e digjoj sdo dite kete kenge super
Fatime Metkaj
Fatime Metkaj 2 mesi fa
Ju kendoft zemra ! Suksese 😇 Mariglen & Dea ❤
Miranda Kallanxhi
Shume bukur ❤❤❤
Beqar Rrapushaj
Kjo muzik te qeteson shpirtin Bravo per duetin💫💫💫
Nora L
Nora L 2 mesi fa
Bravo mariglen je ikona e muzikes se jugut zeri jot tingellon aq bukur sa futesh ne bote tjeter me ato endrrat e bukura qe skan te sosur te kendofte ❤️dhe goja duet i bukur dhe dea ka njeze te vecante na hoqe stresin mor djale sidomos ne qe sjetojme ne vendin tone 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️
Ramadan Kollcaku
I⁷
Vlash Gremi
Vlash Gremi Mese fa
Jeni të mëdhejtë e shpirtit,Ju dua shumë,Ju dëgjoj me shumë kënaqësi dhe po thuaj çdo ditë. Më bëni të duket sikur jam në Shqipëri !
Alim Gjata
Alim Gjata Giorno fa
Jeni yjet e muzikës shqipe alimi nga korça.zemra ju këndoftë.
Sinjora Licaj
Sinjora Licaj 12 giorni fa
Mirnjoheje dhe respekte per te pa vdekshin dhe te paharruarin Feti Ibrahimi per kete thesar qe na ke lene !!
Guci Nesturi
Guci Nesturi 2 mesi fa
Ooo sa na kënaqët ..Ju faltë zoti!!! Jeni yje!!🧿🙏
Fatjona Mecaj
Fatjona Mecaj 2 mesi fa
Ju faleminderit per zerin e bukur qe keni ju kendofte zemra gjith jeten❤❤
Agron Lipo
Agron Lipo 18 giorni fa
Zeri mrekullueshem ju kendofte shpirti
Hairije Dhrimaj
Hairije Dhrimaj 20 giorni fa
Te falenderojme ne se na kenaq me muzike popullore te gezueshme!
Avdyl Dodoveci
Jan shum të talentuar ,ju këndoftë zemra gjithmon
Xristina Ziaj
Xristina Ziaj 22 giorni fa
Zeri dhe buzeqeshja jote na ka ber per vete ❤
Pllum Pllum
Pllum Pllum Mese fa
Ky kolazh do te jete hit i dasmave ne veren 2023 !
Leonida Leo
Leonida Leo 16 giorni fa
Dy zera brilante🙏🙏te ngjethet mishi qe ju degjon🥰🥰
Violeta Kondi
Violeta Kondi 2 mesi fa
Shume bukur, Suksese Mariglen dhe Dea🥰🥰 🇦🇱 🙏🇦🇱
Eva Gjata
Eva Gjata Mese fa
Zoti u ka falur zerin qe na beni dhe ne tu degjojm pa fund krenari per labèrin vendi i prinderve te mi qe e adhuroj zoti u bekofte se jeni dy zera njeri me i mir se tjetri suksese 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Robert Mirani
Robert Mirani 2 mesi fa
Ju kendofte zemra 👏😍👏🙏
Rigers Xhanaj
Rigers Xhanaj 2 mesi fa
Suksesi eshte gjithmon te themelet ! Urimeee qe e rigjalleroni traditen ! Suksese edhe lart e me larte ...
Bosi Bosi
Bosi Bosi Mese fa
Ty moj vajze 🙏ti ka falur te gjitha 💎👸
Drita collaku
Drita collaku 2 mesi fa
Jini dy zera te mrekullueshem .suksese te metejmshme ju uroj nga zemra se na kini kenaqur ❤❤👏👏
Mariglen Venari
Super keng,sa me shum e degjon aq me e bukur esht..ju kendoft zemra gjithmon O Adash.
Ujmisht
Ujmisht 21 giorno fa
Respekte per ket vajzen qe kendon perfekt kengen labe dhe ate popullore . Zoti begatofte edhe familjen qe e ka rrit dhe edukuar .
Nepi Naka
Nepi Naka 6 giorni fa
Njevajz qe kenga i buron nga shpirti me te madhin Mariglenin te dy te shkelqyer bilbila
Dhurata X
Dhurata X 2 mesi fa
💫💫💫💫💫💫jeni te dy 👏👏👏👏qe ju hiqni stresin shqiptarve kudo qe jetoin ❤️❤️u kendoft gjith jeten
Margherita Sitaj
Bravo se na kenaqet me kete kolazh te bukur me dy zera birbilash te kombinuar shum bukur...Komplimenti e suksese 👏👏🎼🎼🎼
Vali Zacaj
Vali Zacaj 2 mesi fa
Zera te mrekullueshem .na kenaqet shpirtin 🎉🎉🎉💥💥💥
Toni Trimi
Toni Trimi Mese fa
Mir qe egzistoni ju qe mbani traditat se tjerat moren fund Ju lumte goja
Sebo Shsdis
Sebo Shsdis 2 mesi fa
Dy zera te mrekullueshem ju këndoftê zemra
Shehaj Shehaj
Shehaj Shehaj 26 giorni fa
100 her ne dite e degjoj kengen e nuk me merzitet🥰
Dafina Loshe
Dafina Loshe 16 giorni fa
Na kenaqe me keto kenge bashke me Dea me pelqejne shume dua ti degjoj cdo dit
Koood Kkoodd
Koood Kkoodd Mese fa
U kendofte zemra te dyve na keni kenaqur, jeni te mbrekullueshem, URIME pa fund. Jeni 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Teuta Hamzallari
O ju lumte goja se na kenaqetzera brilant ❤
Armand Dervishaj
I vetmi kolazh qe e degjoj me qejfin me te madh rsp 🙏🙏
Ornela
Ornela 2 mesi fa
Ju kendoft zemra!! Suksese Mariglen & Dea!!🔥🔥🔥👏👏😍
Ani Fejzo
Ani Fejzo 2 mesi fa
Super kenge Mariglen na shtove jeten me keto kenge kaq te bukura 🧿👏👏👏
Ervis Brace
Ervis Brace Mese fa
Te falte zoti o vella se na kenaqe me kete kenge
Valentino Bujku
Super keng suksese te metejshme,,,,ju pershendes nga Gjermania..... Kete keng e degjoj ne makin kur iki per ne pune dhe e kthej disa her nga e para... shume bukur
Shega Bani
Shega Bani Mese fa
O sa bukur Zoti o bekoft Zera te mbrekullushem Suksese ❤❤❤Un Saluto da Pesaro Itali ❤❤
Susisjwj Wjw
Susisjwj Wjw Mese fa
Nje kenge e pperkyer ju kendoft zemra gezofshi te rinin
besnik bedollari
Faleminderit për muzikën e bukur që na dhuroni! 😊👏🤝🙏
Eda Msku
Eda Msku Mese fa
Kolazhi me I mrekullueshem per vitin 2023. Me bukur ska Ju uroj suksese pafund 👏🌷💫
Giulio Zelo
Giulio Zelo 8 giorni fa
❤❤❤🙏🌹🌹🙌👏👏❤❤❤URIMET NGA ZEMRA PER TE DY ME MALLE NGA LARG. TE JENI NE JETE DHE FAMILJET E JUAJA VETEM TE LUMTUR
Vera Karaj
Vera Karaj 21 giorno fa
Bravo komplimenti jeni te pa pare dhe dy yje me sjelljen tuaj edukaten qe keni plus te tjerave talentin zoti ju ndihmofte ne cdo hap te jetes tuaj na knaqet jeni dy shoke te mire si vella dhe moter
genci bani
genci bani Mese fa
Super duet! Më i miri i momentit! Suksese
Sinjora Licaj
Pershdndetje! Sa e bukur je mallakastra ime por behesh shume me bukur me keta djem qe ke rritur urime dhe suksese o talent i lindur!! Itali!!
Buqe
Buqe 2 mesi fa
Jeni qe te shkelqyuer Mariglen dhe DEA ❤❤❤❤❤ju kendofte perhere bravo bravo bravo 🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏 traditat e jugut kopel🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Majlinda Hyso
Kjo eshte perle. ❤Zemra plot jeni te mrekullueshem ❤❤
Athina Dano
Athina Dano 8 giorni fa
Bravo Na kenaqe me ate ze si bilbil te kendoft zemra ❤
Vik Sam
Vik Sam 2 mesi fa
Zeri jot eshte perkedheje per ata qe te degjojne 🥰 brava kukull 👏🏽👏🏽👏🏽
Rovena Caka
Rovena Caka Mese fa
Dea the best ❤
blue7777
blue7777 2 mesi fa
Tunde moj Dea , suksese o lezeti i kenges
Anila Hidri
Anila Hidri 2 mesi fa
Nje super kolazh. Se besoni por ne qe jemi ne kurbet na knaqet zemra me kto kenge. Na nxirrni lodhjen na largoni stresin e perditshem!! 👌👌👏👏❤️
Natasha Korici
Natasha Korici 6 giorni fa
Ju kendofte zemra na kenaqet me kete ze te mrekullushem na rrenqethet mishi bravo yje 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏✨️✨️✨️✨️✨️
Majlinda Ganaj
Majlinda Ganaj 2 giorni fa
Zeri eshte dhurat e zotit velllaaaaaaaa❤
Il prossimo
FISNIK SULAJ - AMAN O DERMAN O
3:07
visualizzazioni 400K
Hanno Arrestato MrBeast
00:35
visualizzazioni 456K
Dea Hysenaj - Valle nusërishte
3:38