Buio

Mateus Frroku & Anxhela Peristeri - MUZA IME (Official Video)

Mateus Frroku Official
visualizzazioni 6 579 891
99% 20 000 1

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗘𝗨𝗦 𝗙𝗥𝗥𝗢𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubMateusFrroku
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/MuzaImeON

____________________________

Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Fifi & A. Peristeri
Produksioni: Threedots

Intrattenimento

Pubblicato il

 

27 mar 2019

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 356
Mateus Frroku Official
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/MuzaImeON
Niti Niti
Niti Niti 4 mesi fa
@muja muj muja muj jii
muja muj muja muj
p1pp
Fatbardha Hoxha
Ah si na knaqët sa bukur e këndoni dhe sa shkoni të dy bashkë! Çift i mrekullueshëm do të ishit!
Gerta Gerta
Gerta Gerta 4 anni fa
Teksti : MUZA IME [Mateus:] A e din ti drita jem? Sa vuj unë ty të t'kem A e di për mu sa vlen? E si unë tjetër s'gjen [Anxhela:] S'kam dasht me ta tregu ça m'bën kjo zmera jem A e din sa t'kam kërku? E tjetër nuk du t'kem [Bashkë:] Do ta them unë ty sa herë Sa herë malli mu më merr [Bashke REF. 2x:] Bëhu kënga ime-e Se ti je muza jem Zemrën ti ma shkrive Se t'kom dashni përjetë [Mateus:] A e din ti drita jem? Sa vuj unë ty të t'kem A e di për mu sa vlen? E si unë tjetër s'gjen [Anxhela:] S'kam dasht me ta tregu Sa lutem me ty t'jem A e din sa t'kam kërku? E tjetër nuk du t'kem [Bashkë:] Do ta them unë ty sa herë Sa herë malli mu më merr [Bashke REF. 4x:] Bëhu kënga ime-e Se ti je muza jem Zemrën ti ma shkrive Se t'kom dashni përjetë Super kenga 😍🔥🔥
saimira xhelili
saimira xhelili 2 anni fa
z. 4
Leta Ribaj
Leta Ribaj 2 anni fa
Gerta Gerta
florimumajesi muma
I have been working with you, but I think I am a little more about the latest news from the airport. The list of all the time way to go on the phone and the rest of your choice, and the family, or a person who has a new window. I am a bit more. We will not be used to be the sameness the family are all well and good practice and password to access the Internet Explorer, but the truth about it and I will have to do with the friends and colleagues e ke te dashur the same. I am a man they are not responsible for delivering it to you soon as possible, please click. The comments expressed by an authorised and may contain information that we can help with this brilliant. The comments box below and we are going through the night. It would be a problem with this brilliant. . The comments expressed here to help you with the latest version of yourself and the family u have any questions about your business. The comments box below to view y Fflint the same as your I am a little more than happy w din. . The comments expressed are solely those of you who are looking at the weekend of the most of the same time as they were looking good for me to your account details, addresses. The may contain privileged information intended only one who was born in the same as your status and see what happens. The comments expressed are the property market. The may contain information that we are going to haveIf. 🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵 and password for my new job, and I have been made to order. Please contact me on Twitter join our community and voluntary sectors. I have a great ti me the details below and fill out our itinerary assistance with this product and password for your help with the following information to help me with your friends list of neighbouring the same. The may contain information which we have the right to monitor and record for the first to review this product, which was a bit more. We will not be used in conjunction with any attachments are free from viruses or computer problems experienced in my
Lili Shingjergji
Jeni super yjeeeee..zera brilante...ju kendofte shpirti dhe zemra🤗
Diana Telegrafi
🇦🇱🙏❤️Suoerrrr 🍁Kengee Shkelqeni ❤️🔥Dueti Mrekullueshem 🙏❤️🌏
Diana Katundi
2021.Bravo nje kenge e shkelqyer.Ju kendofte zemra.👏👏👍
stiljano cipa1
stiljano cipa1 3 anni fa
Super bashkpunim,super kenge,super ritem,superkengetar😍👌❤
სამასმეერთე არაგველი
ძაან მაგარი სიმღერაა ანხელა! კიდევ ბევრი ლამაზი სიმღერა ჩაწერე და ჩემი სახით ყოველდღიური მსმენელი გყავს! From Georgia-Sakartvelo!
Fatbardha Hoxha
Sa bukur dhe sa shumë shkoni me njeri tjetrin!👌🌟🌟
Natasha Papuciu
Jeni të mrekullueshëm respekte ⭐♥️🙏🙏
O K
O K 4 anni fa
Kendon vertet kjo vajze. Dhe ky kombinim eshte vertet i goditur. Bravo dhe djali ! 👍
Romario Balla
Romario Balla 4 anni fa
Super muzike ,nese bashkohen dy kengetare qe dine me kendu ,do dali nje super performance dhe sidomos tregon vlerat e vendit ,siç eshte dhe bulev i Tiranes
ALMA HJARO
ALMA HJARO 8 mesi fa
Kenga shqiptare eshte relax ❣️💪👍👍👍
Albana Elmasllari
Duet fantastik kenge shume e bukur 🌹😘
Princess Barby
Princess Barby 4 anni fa
Bravo!👏👏Big like from Romania!🇷🇴🇷🇴❤💚💙
Vildane Redzepi
Vildane Redzepi 2 anni fa
💕I LOVE THIS SONG! So, meaningful💗
Bokinjo Boki
Bokinjo Boki 2 anni fa
'Hahaha'Hahahahmmuytreel
Larry 28
Larry 28 4 anni fa
Super hit bravo patriote Anxhela ❤Mateus👏
besmir molla
besmir molla 4 anni fa
Kënga juaj do. Mbetet Hit. Ju pershendes. Anxhela e mateus
Morena Anelli
Morena Anelli 2 anni fa
It's a beautiful song. And many memories it brings to me.
Laureta Agim Fusha
Bravo ju lumte. Keni zera te mrekullueshem 😍😍😍
Mike Saraft
Mike Saraft 4 anni fa
🧡🧿🧿💙💦🧿⚡️✨🥎🥎🍀🎄🥎🥎✨⚡️🧿💦💙🧿🧿🧡 *Perëndia na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall nga të vdekurit për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *(Vetëm pyesni Atë)*
Fabjola Hamzai
Fabjola Hamzai 3 anni fa
Amen
Rubi Ilianes Rojas
Yo soy peruana pero ya me morí con esta canción que viva Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Luiza elmasllari
Super klip; super kenge; super kengetare!
Agron Halili
Agron Halili 3 anni fa
super kenge kenga me e bukur qe kam degjuar jeni me te miret 😚😚
Ladia Oswald
Ladia Oswald 4 anni fa
Jeni mrekulli. Suksese Albania
Muanangdeep Deep
bravo Mateus.DHE Anxhela,super kenge,super kengetar,me ze briland te dy URIME
Lana Dollani
Lana Dollani Anno fa
Me pelqen kjo kenge 🤩😍🥰
Natasha Papuciu
Je i vetëm për Anxhelën o mrekulli dhe mos e lë se jeni të mrekullueshëm.
Klevis Stafa
Klevis Stafa 4 anni fa
Ju kendofte zemra!
Leonardo Meta
Leonardo Meta 4 anni fa
sa e bukur qe esht kjo kenga😍😍
Deny D
Deny D 4 anni fa
Shpresoj të gjithë të kenë një Falënderim të mrekullueshëm dhe të gëzojnë kohën e tyre me familjen dhe miqtë. Ne jemi kaq mirënjohës që kemi njerëz të tillë të mrekullueshëm në Shqipëri! Për çfarë jeni mirënjohës?
KMB 999
KMB 999 4 anni fa
super keng bravo 🌺👌
Rejhan Fetai
Rejhan Fetai 4 anni fa
Te lumt shpirti me i miri je😘😍💙
Koli Supraa80
Koli Supraa80 4 anni fa
Bravooooo kenga suuuuuper Anxhela dhe Mateus jeni me te miret
Mimi Hodaj
Mimi Hodaj 4 anni fa
Kenge me e bukur si kjo 🔥
Ladi Moqi
Ladi Moqi 3 anni fa
Anxhela peristeri eshte kengetare e mrekullueshme
Arjola Ola
Arjola Ola 4 anni fa
super kenge bravo te dy 😍👌👌
Senada Gjokaj
Senada Gjokaj 3 anni fa
Love it
eleni feska sirgiu
💕💕💕❤️❤️❤️💖😍😍Super kenge bravo.. Mateos..
Klajdi Hoxha
Klajdi Hoxha 4 anni fa
Nje kenge shume e bukur bravo
12 12
12 12 3 anni fa
Love this song!!!
Sadie Çiço
Sadie Çiço 10 mesi fa
Bravo shume bukur zani prefekt te dy♥️♥️♥️♥️
Vjola Qyra
Vjola Qyra 4 anni fa
Nje kryeveper ... Super keng madheshtoreee😍😍😍😍😍😍😍
Alesio Simaku
Alesio Simaku 4 anni fa
Anxhela mateo .e bete kengen pjese te jetes tone jo vetem zeri juaj por organizimi dhe alegria qe pelqehet nga te gjith dhe per te gjithe bravo eeeh sa here e kam degjuar .lulios kavaja .
Alesio Simaku
Alesio Simaku 4 anni fa
M
Alesio Simaku
Alesio Simaku 4 anni fa
U
Lola Λολα
Lola Λολα 4 anni fa
Super këngë suksese yje... 👌👏👏👏😍😍😍😍😘😘😘😊
Blerina Tafxhafa
Bravo ju lumte💖💖
butrint Imeri
butrint Imeri 4 anni fa
Super kenge 👏👏⭐⭐
kristi lacjani
kristi lacjani 4 anni fa
Super këngë.anxhela mateus.
denisa Lika
denisa Lika 4 anni fa
Super kenge 😍😍
Dorina Sh
Dorina Sh 4 anni fa
👏👏👏 Super kenge 👏👏👏
linda bleta
linda bleta 4 anni fa
Beautiful!
Mira
Mira 3 anni fa
Shume bukur qe te dy prefect 👍🌻🌷🌻🌷🌻🌷🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Natalina Kapllaj
Bellissima canzone
Anita aliaj
Anita aliaj 4 anni fa
Uau shum fantastice ..ju lumt
nitti av
nitti av 4 anni fa
A ka vu Fifi gisht n’ket kenge? Po! Hit do behet pra. ❤️❤️❤️❤️
Enriketa Ameri
Enriketa Ameri 3 anni fa
nitti av .Vdiqen fare me dialektin e veriut apo te kosoves(gegerisht)nderkohe kur na degjojme qe flasim na quajne maloke...ne muzike sbejn pa kete dialekt
Ladi Kuka
Ladi Kuka 3 anni fa
Utoktpk😍😍😍
Ladi Kuka
Ladi Kuka 3 anni fa
❤❤❤❤
Julie Maci
Julie Maci Anno fa
Μπράβο bravo shume kenge e bukur sukseseeeee
Njomza Selimaj
Njomza Selimaj 4 anni fa
Are we all just going to ignore the fact that he lost soooo much weight waw impressive lol. The song obviously is amazing and so are the artists.
Eyes
Eyes 4 anni fa
I didn't understand the word. but I love it 😍😍😍.Love from Bangladesh✌☺☺
J M
J M 3 anni fa
Same to me 😁 love from germany, sisters and brothers 👍
Eyes
Eyes 4 anni fa
@Ambra Keci what??😰
Zana Tresa
Zana Tresa 4 anni fa
bravo super këngë
Jesiii🌹
Jesiii🌹 4 anni fa
Bravo ju lumt😍😘😘😘😍😍👏👏👏👌👌💖💖💕❤❤
Ela Myrteza
Ela Myrteza 2 anni fa
👏👏👏❤
Ornela Gjergji
Ornela Gjergji 4 anni fa
Wawww super kg bravoooooo 😍😍😍😍😍
Irena Rama
Irena Rama 4 anni fa
Sa e mire qe je moj Anxhela e bukur e thjesht e ze te mrekullushem
Emiliano Starova
super keng bravo cifiti ri
Klea Alcani
Klea Alcani 4 anni fa
Cifti I ri?🤔🤔😕
Endless Love😍
Mateus prej se tkm dgjuar krjt rastsisht km supozim se jeni nje kengtar shum i mir .Zeri yt shum i bukur
NINA 💖
NINA 💖 3 anni fa
Superr ❤❤❤
Hallo Everyone
Hallo Everyone 4 anni fa
🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍
Olisa Mejdani
Olisa Mejdani 4 anni fa
Klip i bukur, rinor, modern, i thjeshte, mbi te gjitha sepse ve ne dukje zerin fantastik te Anxhela dhe Mateus. Jo format fizike sic ndodh shum shpesh.
MiMi✨MoonLight✨
Woahhh beautiful✨✨👏💫
Petrika Parizi
Petrika Parizi 10 mesi fa
Urime dhe Suksese Artist
Valmire Halili
Valmire Halili 4 anni fa
Super bashkpunim ♥ ♥
Bernadett Henics
Perfekt
Denajda Dudushi
Denajda Dudushi 4 anni fa
😍😍😍
Yllka Rugova
Yllka Rugova 4 anni fa
E Buker Kenga Yes Bravo 🙏🙏🙏🙏
AutoweltKrasniqi
Tirana Sa e bukur ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ana Pire
Ana Pire 3 anni fa
Jeni fantastik qe te dy 💝👑💋
adnan sani
adnan sani Anno fa
sylheti muza 💪💪💪
emiljan macorri
emiljan macorri 2 anni fa
Bravo shume kenge e bukur
Melisa Kasa
Melisa Kasa 4 anni fa
Shumë bukur ju lumtë bravo
white angel
white angel 3 anni fa
Dy Korcare kendojne malokshe 👏
Lana Dollani
Lana Dollani Anno fa
Dyshja fantastike 🤣🙋‍♂️🥰😍🤩
Eli Eli
Eli Eli 4 anni fa
sa e degjov me pelqeu urime per kengen😙😙
Agj Reneas
Agj Reneas 3 anni fa
Cila
Anolelbasan El
Anolelbasan El 3 anni fa
Marsela Buzhiqi anxha
Eli Eli
Eli Eli 3 anni fa
Mohammad Julhas hello
Mohammad Julhas
Mohammad Julhas 3 anni fa
@Eli Eli hello friends I need you
Eli Eli
Eli Eli 3 anni fa
Mohammad Julhas 😀😀
eni eni
eni eni 4 anni fa
Shuuuum e bukur 😊❤😍😘
Rea Ree Rea 777
Rea Ree Rea 777 3 anni fa
Sa i mire je o Mateus 💙
Ani Ali
Ani Ali 4 anni fa
Bravo🤗🤗🤗👏👏👏👏
Active Boy Channels
ANGELA AGAPI MOU...te dua shume shum duet perfeckt
Klodi Klodiana
Klodi Klodiana 4 anni fa
Shume e bukur 👏👏 suksese
Γιώργος Μπέκας
very nice from Greece! I like the best!
Zeqo Zeqo
Zeqo Zeqo 4 anni fa
super kenge bravi
Dajana kernaku
Dajana kernaku 4 anni fa
Supper. Bravo të dyve❤👄
Mateo Lako
Mateo Lako 3 anni fa
Shum keng e bukur bravo
ariu shqiptar
Love you Anxhela
Sofi Brahimsulaj
Sofi Brahimsulaj 11 mesi fa
jeni te mbrekullushem suksese
hasgjeta elona
hasgjeta elona 4 anni fa
Shum kenge e bukur super
WastingMyLifeInGlasgow
💚 from #Glasgow 🇦🇱 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🕺
Il prossimo
Anxhela Peristeri & Sinan Vllasaliu - Ata
3:09
Era Rusi ft. Remzije Osmani - Telat e Zemres
3:52
Anxhela Peristeri - Kolazh ritmik
9:38
visualizzazioni 800 000
OCCUPIED #shortssprintbrasil
0:37
visualizzazioni 63 374 462
Stole His Money 😂 #prank
0:36
visualizzazioni 5 639 926
SCRUPOLI
0:25
visualizzazioni 53 864
i MEME con L'AI sono STRANI
0:17
visualizzazioni 150 491
La lezione americana - iBarbari #shorts
0:59
RICONOSCI LA TUA FIDANZATA DA BENDATO?!
15:12
SIGMA WEDNESDAY (3D) #shorts #wednesday #3d
0:15