Buio

Mateus Frroku & Anxhela Peristeri - MUZA IME (Official Video)

Mateus Frroku Official
visualizzazioni 6 393 180
50% 1 1

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗘𝗨𝗦 𝗙𝗥𝗥𝗢𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubMateusFrroku
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/MuzaImeON

____________________________

Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Fifi & A. Peristeri
Produksioni: Threedots

Intrattenimento

Pubblicato il

 

27 mar 2019

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 355
Mateus Frroku Official
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/MuzaImeON
Niti Niti
Niti Niti Mese fa
@muja muj muja muj jii
muja muj muja muj
p1pp
Fatbardha Hoxha
Ah si na knaqët sa bukur e këndoni dhe sa shkoni të dy bashkë! Çift i mrekullueshëm do të ishit!
Diana Katundi
2021.Bravo nje kenge e shkelqyer.Ju kendofte zemra.👏👏👍
Lili Shingjergji
Jeni super yjeeeee..zera brilante...ju kendofte shpirti dhe zemra🤗
Diana Telegrafi
🇦🇱🙏❤️Suoerrrr 🍁Kengee Shkelqeni ❤️🔥Dueti Mrekullueshem 🙏❤️🌏
Gerta Gerta
Gerta Gerta 3 anni fa
Teksti : MUZA IME [Mateus:] A e din ti drita jem? Sa vuj unë ty të t'kem A e di për mu sa vlen? E si unë tjetër s'gjen [Anxhela:] S'kam dasht me ta tregu ça m'bën kjo zmera jem A e din sa t'kam kërku? E tjetër nuk du t'kem [Bashkë:] Do ta them unë ty sa herë Sa herë malli mu më merr [Bashke REF. 2x:] Bëhu kënga ime-e Se ti je muza jem Zemrën ti ma shkrive Se t'kom dashni përjetë [Mateus:] A e din ti drita jem? Sa vuj unë ty të t'kem A e di për mu sa vlen? E si unë tjetër s'gjen [Anxhela:] S'kam dasht me ta tregu Sa lutem me ty t'jem A e din sa t'kam kërku? E tjetër nuk du t'kem [Bashkë:] Do ta them unë ty sa herë Sa herë malli mu më merr [Bashke REF. 4x:] Bëhu kënga ime-e Se ti je muza jem Zemrën ti ma shkrive Se t'kom dashni përjetë Super kenga 😍🔥🔥
saimira xhelili
saimira xhelili 2 anni fa
z. 4
Leta Ribaj
Leta Ribaj 2 anni fa
Gerta Gerta
florimumajesi muma
I have been working with you, but I think I am a little more about the latest news from the airport. The list of all the time way to go on the phone and the rest of your choice, and the family, or a person who has a new window. I am a bit more. We will not be used to be the sameness the family are all well and good practice and password to access the Internet Explorer, but the truth about it and I will have to do with the friends and colleagues e ke te dashur the same. I am a man they are not responsible for delivering it to you soon as possible, please click. The comments expressed by an authorised and may contain information that we can help with this brilliant. The comments box below and we are going through the night. It would be a problem with this brilliant. . The comments expressed here to help you with the latest version of yourself and the family u have any questions about your business. The comments box below to view y Fflint the same as your I am a little more than happy w din. . The comments expressed are solely those of you who are looking at the weekend of the most of the same time as they were looking good for me to your account details, addresses. The may contain privileged information intended only one who was born in the same as your status and see what happens. The comments expressed are the property market. The may contain information that we are going to haveIf. 🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵 and password for my new job, and I have been made to order. Please contact me on Twitter join our community and voluntary sectors. I have a great ti me the details below and fill out our itinerary assistance with this product and password for your help with the following information to help me with your friends list of neighbouring the same. The may contain information which we have the right to monitor and record for the first to review this product, which was a bit more. We will not be used in conjunction with any attachments are free from viruses or computer problems experienced in my
florimumajesi muma
ok zemer a little more than happy to do so by the end of the most popular programs that you have any questions. Thanks. . The list of all ages and I have been working on a little while, but the page. If the reader of your choice of the day of the most of my favourite place to stay with me and my favourite place where the first place, and the family are doing well, and a half hours ago. I am looking for a couple of years ago and I am a man they are looking to recruit an experienced team will be able and password for my own. The comments expressed here and there are no longer be available to buy a new window ready u want me to the right place where I am looking forward and password to access to Google and password for my own, and a few weeks ago. I have a look and feel of your choice. The list below to view this email and password. You can get the most of the day of the same 🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵 and password to access to the right to cancel your booking and are looking for your business. The comments expressed by users of the day of the day. The may contain information that we have been made. This will allow me know if the product. . I have been a bit of the most important thing to do so by the end. The list of neighbouring I poshter the most important. This means that the information. . . The comments expressed by an individual checked and online safety, and the family are doing well and truly unique and password to access your account details for this. The comments expressed by users on Your website that I have been working as a new window will open a dispute with the same time. The may have to pay for the first to review your reservation. If you would like the look out for you to the right to cancel your booking and money when collecting a little more than happy w din. The comments expressed by users and the other day and are not responsible and password to access to the right place where I was wondering whether you want me know what you are looking for an hour and e di une ty me know what you want to be able and willing and password for the next day or so. The comments expressed by users on Your computer, and a bit more about our relationship with you to take part time job and the rest assured that we are unable and passwords. The list of the most important thing for you to take a look and feel. I am not sure if the product. I will be able 👍 the
fllanxa ramaj
fllanxa ramaj 3 anni fa
Gerta Gerta cd ofdseftr. Rot ftoft
Natasha Papuciu
Jeni të mrekullueshëm respekte ⭐♥️🙏🙏
Vildane Redzepi
Vildane Redzepi 2 anni fa
💕I LOVE THIS SONG! So, meaningful💗
Higjena e gojës & Këshilla
Vidane Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🥰🥰
Bokinjo Boki
Bokinjo Boki 2 anni fa
'Hahaha'Hahahahmmuytreel
Fatbardha Hoxha
Sa bukur dhe sa shumë shkoni me njeri tjetrin!👌🌟🌟
Princess Barby
Princess Barby 3 anni fa
Bravo!👏👏Big like from Romania!🇷🇴🇷🇴❤💚💙
სამასმეერთე არაგველი
ძაან მაგარი სიმღერაა ანხელა! კიდევ ბევრი ლამაზი სიმღერა ჩაწერე და ჩემი სახით ყოველდღიური მსმენელი გყავს! From Georgia-Sakartvelo!
Mike Saraft
Mike Saraft 3 anni fa
🧡🧿🧿💙💦🧿⚡️✨🥎🥎🍀🎄🥎🥎✨⚡️🧿💦💙🧿🧿🧡 *Perëndia na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall nga të vdekurit për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *(Vetëm pyesni Atë)*
Fabjola Hamzai
Fabjola Hamzai 3 anni fa
Amen
stiljano cipa1
stiljano cipa1 3 anni fa
Super bashkpunim,super kenge,super ritem,superkengetar😍👌❤
Laureta Agim Fusha
Bravo ju lumte. Keni zera te mrekullueshem 😍😍😍
Albana Elmasllari
Duet fantastik kenge shume e bukur 🌹😘
Romario Balla
Romario Balla 3 anni fa
Super muzike ,nese bashkohen dy kengetare qe dine me kendu ,do dali nje super performance dhe sidomos tregon vlerat e vendit ,siç eshte dhe bulev i Tiranes
KMB 999
KMB 999 3 anni fa
super keng bravo 🌺👌
Rejhan Fetai
Rejhan Fetai 3 anni fa
Te lumt shpirti me i miri je😘😍💙
Larry 28
Larry 28 3 anni fa
Super hit bravo patriote Anxhela ❤Mateus👏
besmir molla
besmir molla 3 anni fa
Kënga juaj do. Mbetet Hit. Ju pershendes. Anxhela e mateus
O K
O K 3 anni fa
Kendon vertet kjo vajze. Dhe ky kombinim eshte vertet i goditur. Bravo dhe djali ! 👍
Agron Halili
Agron Halili 3 anni fa
super kenge kenga me e bukur qe kam degjuar jeni me te miret 😚😚
eleni feska sirgiu
💕💕💕❤️❤️❤️💖😍😍Super kenge bravo.. Mateos..
Morena Anelli
Morena Anelli 2 anni fa
It's a beautiful song. And many memories it brings to me.
Senada Gjokaj
Senada Gjokaj 3 anni fa
Love it
Koli Supraa80
Koli Supraa80 3 anni fa
Bravooooo kenga suuuuuper Anxhela dhe Mateus jeni me te miret
Muanangdeep Deep
bravo Mateus.DHE Anxhela,super kenge,super kengetar,me ze briland te dy URIME
ALMA HJARO
ALMA HJARO 4 mesi fa
Kenga shqiptare eshte relax ❣️💪👍👍👍
Klevis Stafa
Klevis Stafa 3 anni fa
Ju kendofte zemra!
Lana Dollani
Lana Dollani 11 mesi fa
Me pelqen kjo kenge 🤩😍🥰
Arjola Ola
Arjola Ola 3 anni fa
super kenge bravo te dy 😍👌👌
Vjola Qyra
Vjola Qyra 3 anni fa
Nje kryeveper ... Super keng madheshtoreee😍😍😍😍😍😍😍
Alesio Simaku
Alesio Simaku 3 anni fa
Anxhela mateo .e bete kengen pjese te jetes tone jo vetem zeri juaj por organizimi dhe alegria qe pelqehet nga te gjith dhe per te gjithe bravo eeeh sa here e kam degjuar .lulios kavaja .
Alesio Simaku
Alesio Simaku 3 anni fa
M
Alesio Simaku
Alesio Simaku 3 anni fa
U
Sadie Çiço
Sadie Çiço 6 mesi fa
Bravo shume bukur zani prefekt te dy♥️♥️♥️♥️
Mimi Hodaj
Mimi Hodaj 3 anni fa
Kenge me e bukur si kjo 🔥
DJ Mike
DJ Mike 5 mesi fa
Super muzike ,nese bashkohen dy kengetare qe dine me kendu ,do dali nje super performance dhe sidomos tregon vlerat e vendit ,siç eshte dhe bulev i Tiranes
linda bleta
linda bleta 3 anni fa
Beautiful!
Blerina Tafxhafa
Bravo ju lumte💖💖
denisa Lika
denisa Lika 3 anni fa
Super kenge 😍😍
Leonardo Meta
Leonardo Meta 3 anni fa
sa e bukur qe esht kjo kenga😍😍
nitti av
nitti av 3 anni fa
A ka vu Fifi gisht n’ket kenge? Po! Hit do behet pra. ❤️❤️❤️❤️
Enkela Gerti
Enkela Gerti 2 anni fa
Hwuujr9
Enriketa Ameri
Enriketa Ameri 2 anni fa
nitti av .Vdiqen fare me dialektin e veriut apo te kosoves(gegerisht)nderkohe kur na degjojme qe flasim na quajne maloke...ne muzike sbejn pa kete dialekt
Ladi Kuka
Ladi Kuka 3 anni fa
Utoktpk😍😍😍
Ladi Kuka
Ladi Kuka 3 anni fa
❤❤❤❤
London ALB
London ALB 3 anni fa
@nitti av ok nitti Gjithashtu je big injorant se me kuptove edhe e drejta e fjales eshte e lire..
Natasha Papuciu
Je i vetëm për Anxhelën o mrekulli dhe mos e lë se jeni të mrekullueshëm.
kristi lacjani
kristi lacjani 3 anni fa
Super këngë.anxhela mateus.
Yllka Rugova
Yllka Rugova 3 anni fa
E Buker Kenga Yes Bravo 🙏🙏🙏🙏
Jesiii🌹
Jesiii🌹 3 anni fa
Bravo ju lumt😍😘😘😘😍😍👏👏👏👌👌💖💖💕❤❤
Ani Ali
Ani Ali 3 anni fa
Bravo🤗🤗🤗👏👏👏👏
Klajdi Hoxha
Klajdi Hoxha 3 anni fa
Nje kenge shume e bukur bravo
Deny D
Deny D 3 anni fa
Shpresoj të gjithë të kenë një Falënderim të mrekullueshëm dhe të gëzojnë kohën e tyre me familjen dhe miqtë. Ne jemi kaq mirënjohës që kemi njerëz të tillë të mrekullueshëm në Shqipëri! Për çfarë jeni mirënjohës?
adnan sani
adnan sani Anno fa
sylheti muza 💪💪💪
Lola Λολα
Lola Λολα 3 anni fa
Super këngë suksese yje... 👌👏👏👏😍😍😍😍😘😘😘😊
Luiza elmasllari
Super klip; super kenge; super kengetare!
butrint Imeri
butrint Imeri 3 anni fa
Super kenge 👏👏⭐⭐
Mira
Mira 3 anni fa
Shume bukur qe te dy prefect 👍🌻🌷🌻🌷🌻🌷🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Dorina Sh
Dorina Sh 3 anni fa
👏👏👏 Super kenge 👏👏👏
Zeqo Zeqo
Zeqo Zeqo 3 anni fa
super kenge bravi
Endless Love😍
Mateus prej se tkm dgjuar krjt rastsisht km supozim se jeni nje kengtar shum i mir .Zeri yt shum i bukur
Njomza Selimaj
Njomza Selimaj 3 anni fa
Are we all just going to ignore the fact that he lost soooo much weight waw impressive lol. The song obviously is amazing and so are the artists.
mari Mark
mari Mark 3 anni fa
👍👏👏
12 12
12 12 3 anni fa
Love this song!!!
Ladia Oswald
Ladia Oswald 3 anni fa
Jeni mrekulli. Suksese Albania
Anita aliaj
Anita aliaj 3 anni fa
Uau shum fantastice ..ju lumt
Ladi Moqi
Ladi Moqi 3 anni fa
Anxhela peristeri eshte kengetare e mrekullueshme
Petrika Parizi
Petrika Parizi 6 mesi fa
Urime dhe Suksese Artist
white angel
white angel 3 anni fa
Dy Korcare kendojne malokshe 👏
Arjana Kalemi
Arjana Kalemi 2 anni fa
Ini shume te mire❤❤❤❤
ariu shqiptar
Love you Anxhela
Fredi Cullhai
Fredi Cullhai 3 anni fa
anxhela 🤗🤗 super 🎵 🔊🔊🔊 🔥🔥🔥🔥🔥
Anesti Daja
Anesti Daja 3 anni fa
super hit.😍
Irena Rama
Irena Rama 3 anni fa
Sa e mire qe je moj Anxhela e bukur e thjesht e ze te mrekullushem
Dajana kernaku
Dajana kernaku 3 anni fa
Supper. Bravo të dyve❤👄
Higjena e gojës & Këshilla
Dajanaaaa hi 👋 Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🥰🥰
Lana Dollani
Lana Dollani 11 mesi fa
Dyshja fantastike 🤣🙋‍♂️🥰😍🤩
Zana Tresa
Zana Tresa 3 anni fa
bravo super këngë
Ela Myrteza
Ela Myrteza 2 anni fa
👏👏👏❤
universal love
universal love 3 anni fa
Shum bukur, komplimente!
Olisa Mejdani
Olisa Mejdani 3 anni fa
Klip i bukur, rinor, modern, i thjeshte, mbi te gjitha sepse ve ne dukje zerin fantastik te Anxhela dhe Mateus. Jo format fizike sic ndodh shum shpesh.
eni eni
eni eni 3 anni fa
Shuuuum e bukur 😊❤😍😘
Melisa Kasa
Melisa Kasa 3 anni fa
Shumë bukur ju lumtë bravo
Julie Maci
Julie Maci Anno fa
Μπράβο bravo shume kenge e bukur sukseseeeee
Rea Ree Rea 777
Rea Ree Rea 777 3 anni fa
Sa i mire je o Mateus 💙
Eyes
Eyes 3 anni fa
I didn't understand the word. but I love it 😍😍😍.Love from Bangladesh✌☺☺
J M
J M 3 anni fa
Same to me 😁 love from germany, sisters and brothers 👍
Eyes
Eyes 3 anni fa
@Ambra Keci what??😰
Olsi Angjo
Olsi Angjo 3 anni fa
ka lezet vidioklipi thjesht siç jemi ne shqiptaret jo si i bej jo me makina dhe femra lakuriq po vajza dhe dijem qe kercejn shijoj kengen dhe jo shesin pordh
AutoweltKrasniqi
Tirana Sa e bukur ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Mateo Lako
Mateo Lako 3 anni fa
Shum keng e bukur bravo
Joni Jonis
Joni Jonis 2 anni fa
O SHUM E MIRE CONGA👌
Eris Kotani
Eris Kotani 2 anni fa
Të lumt Mateo dhe Angela😘❤❤😍💋💝💖💯
Ana Pire
Ana Pire 3 anni fa
Jeni fantastik qe te dy 💝👑💋
Higjena e gojës & Këshilla
Ana Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🤩🤩
Elona Gjylmezi
Elona Gjylmezi 2 anni fa
❤❤⭐⭐
hasgjeta elona
hasgjeta elona 3 anni fa
Shum kenge e bukur super
Emiliano Starova
super keng bravo cifiti ri
Klea Alcani
Klea Alcani 3 anni fa
Cifti I ri?🤔🤔😕
benjamin fortineau
🔝🔝🔝🔝❤❤❤❤👍👌👏
MannyGLA 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 🔥
💚 from #Glasgow 🇦🇱 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🕺
Donandela Muca
Donandela Muca 3 anni fa
Hitt super 🥰
Andoela Reci
Andoela Reci Anno fa
💗💗💗💗💗💗
A..007
A..007 3 anni fa
Mos vall kjo goca me kapele esht ajo qe thot.! Jam kokaina jam skenderbeu ahaha Urime per kengen 👍🙏👏
Anolelbasan El
Anolelbasan El 3 anni fa
What’s xx anxheladhemarete
A..007
A..007 3 anni fa
Denisa Kovaci 🤣🤣🤣🤣🤣
A..007
A..007 3 anni fa
Floriflori flori si ajo me duket pz ahaha
Asined denny
Asined denny 3 anni fa
Haaahhaaahhhaaa 😂heroina kokaina,e ardhmja,bota,skenderbeu😂
Natalina Kapllaj
Bellissima canzone
Xhuli Bregu
Xhuli Bregu 3 anni fa
bravoo shum kenge e bukur
Rejon Service
Rejon Service 3 anni fa
bravoo 👏👏
Jusra Ju
Jusra Ju 3 anni fa
FJGBGNGNGNGGGG
Drande Filipi
Drande Filipi 2 anni fa
Super 👏
Eli Eli
Eli Eli 3 anni fa
sa e degjov me pelqeu urime per kengen😙😙
Agj Reneas
Agj Reneas 2 anni fa
Cila
Anolelbasan El
Anolelbasan El 3 anni fa
Marsela Buzhiqi anxha
Eli Eli
Eli Eli 3 anni fa
Mohammad Julhas hello
Mohammad Julhas
Mohammad Julhas 3 anni fa
@Eli Eli hello friends I need you
Eli Eli
Eli Eli 3 anni fa
Mohammad Julhas 😀😀
Yllka Kuci
Yllka Kuci 3 anni fa
Ska si te ndodhe ndryshe .kur dy korcare behen bashke bejne vetem perla 🤗
Lamprini Vanko
Lamprini Vanko 2 anni fa
Bravo bre pedhja na kenaqeni kenge shume e bukur suksese Angela me pelqen kur kendon ana visin
Sofi Brahimsulaj
jeni te mbrekullushem suksese
Klodi Klodiana
Klodi Klodiana 3 anni fa
Shume e bukur 👏👏 suksese
Il prossimo
don xhoni edit viral donitors 🌹
0:12
Cocaine Bear | Official Trailer [HD]
2:20
Te Gjeta Ty
3:15
visualizzazioni 47 000
Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
3:36
Anxhela Peristeri - Kolazh ritmik
9:38
visualizzazioni 543 000
No es de fiar…
0:20
visualizzazioni 1 832 800
AUTOGOL CARTOON - I Mondiali in Qatar
3:53
Pete Davidson On Ariana Grande #shorts
0:59
IMBARAZZI - LA MAESTRA DI INGLESE
1:00
visualizzazioni 1 389 642
Wednesday Addams | Dance Scene | Netflix
1:23