Buio

Mateus Frroku & Bujar Qamili - Rrak Tak ( Official Video)

Mateus Frroku Official
visualizzazioni 14 328 540
99% 39 000 1

Pubblicato il

 

21 giu 2017

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 690
Mateus Frroku Official
✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗘𝗨𝗦 𝗙𝗥𝗥𝗢𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
Elisabetta Locatelli
Questo pezzo musicale mi da una carica di incredibile! Bellissime le voci, il ritmo e il video 💣💯🎶✌️
Lola Lika
Lola Lika 5 anni fa
I am totally in love with this song😍❤
DAVIDE PROSA
DAVIDE PROSA Anno fa
ALBANIA NEL MIO CUORE🇦🇱✌❤
Kevisa Leskaj
Kevisa Leskaj 5 anni fa
Dy artista... nje bashkepunim i arrire! Bravo Shkodra :-)❤️
Vildane Redzepi
Vildane Redzepi 4 anni fa
Love it!!! ❤ 👏
Tumblr Pics
Tumblr Pics 3 anni fa
jeni te mrekullushem dy shkodran si dy kosovar pom dukeni shum po ngjani dhe po shkelqeni edhe ky zhaner qe po i pershtatet gjith shqiptaris te gjithav trevav shqiptare per ata edhe suksesi ska mi mungu .🖒💥
Alma Hasa
Alma Hasa 4 anni fa
Kenge unike,bravo Qamil ylli muzikes shqiptare
Blake Connery
Mattheus froku edhe xhaxhi bujari jane ⭐⭐⭐⭐⭐❤️🌟.Gezuar festat ne cdo shqiptar edhe ne cdo familje te ndodh ishalla nje gje te mrekullueshme 🌃🌟
Lana Cela
Lana Cela 3 anni fa
Bravo Mateus. Complimenti ❤️🇦🇱🇦🇱
Roberta Gjeloshaj
Bravo Mateus ke za shume te Amel, Çfare privilegjit nder i mall te Kendosh me nji IKON dhe mjeshtrin e mall te Musikes Popullore Shkodrane🙏
Fatbardha Hoxha
Beautiful couple! Super këngë!
Glen Himci
Glen Himci 5 anni fa
Ju lumte Bujar Qamili dhe Mateus Frroku e keni realizuar shume bukur kete kenge.
Phone Shop
Phone Shop 5 anni fa
Bravo keng ritmike e thjesht ...Shuuuum bukur ...Bujari dihet Yll I muzikes shqiptare ...Po nji Bravo dhe per Mateus Frrokun ...ze I bukur ...suksese ...Flora Zyberi
Albanian Blood
Albanian Blood 5 anni fa
Super keng , krenar qe jam shkodran ❤️
Il prossimo
Era Rusi ft. Remzije Osmani - Telat e Zemres
3:52
LIVE: Williams 2023 Season Launch
18:40
visualizzazioni 382 497