Buio

Mateus Frroku - Syni m'qesh (Official Video)

Mateus Frroku Official
visualizzazioni 2 560 584
99% 11 000 1

Musica

Pubblicato il

 

4 lug 2018

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 225
Mateus Frroku Official
✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗘𝗨𝗦 𝗙𝗥𝗥𝗢𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubMateusFrroku 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/MateusFrrokuSyniMqesh
Visa Hasaj
Visa Hasaj 29 giorni fa
@Servis Koli 00000
Andon Cana
Andon Cana 8 mesi fa
yhbg
Andon Cana
Andon Cana 8 mesi fa
nvbgff
Andon Cana
Andon Cana 8 mesi fa
000
Andon Cana
Andon Cana 8 mesi fa
00
Vildane Red
Vildane Red 2 anni fa
He needs more recognition!! 💘 his music!!
MiMi✨MoonLight✨
My good Lord beautiful voice💫
Sony sony
Sony sony 2 anni fa
🤗 Te zemra jote aty do t'vija ; 🙏 gjith jeten time moj aty do te rrija 💞👌💎🍀🌟 Super ne ze 👏👏👏👏
Lejla Mahmutaj
Lejla Mahmutaj 10 mesi fa
Sa bukur tkenaq shpirtin kjo keng 🥰🥰🥰♥️♥️♥️🙏🙏🙏
Altin Gega
Altin Gega 4 anni fa
Kenge shume e bukur.U gjet dhe nje kengetar!!!
Teuta Moli
Teuta Moli 3 anni fa
Se kur degjoj kete keng zemra me gjallerohet.Bravo bravo😘
Alma Krusa
Alma Krusa 2 anni fa
Bravo Mateus, me pelqejn shume kenget tuaja, sukses ❤❤
Erseda Topalli
Erseda Topalli 4 anni fa
I love this song ❤
BERTI BERTI
BERTI BERTI 3 anni fa
Se kur te shoh ty syni me qesh Like kujt i qesh syni kur sheh personin e zemres 💕💞
Leonisi Leonisi
Leonisi Leonisi 2 anni fa
Ppppppppp
Or Prendi
Or Prendi 4 anni fa
Kenge shum e bukur por akoma me e bukur kur e kendon live,gjithe energji je o cun:) Suksese.
Sony sony
Sony sony 2 anni fa
@Dionist Toli energia solare ☀️😂😂
Dionist Toli
Dionist Toli 3 anni fa
Energji elektrike
Dhurata Cekrezi
Dhurata Cekrezi 2 anni fa
Bravo Mateus te lumte goja super kenga vazhdo keshtu suksese me tutje😍😍😍
nitti av
nitti av 4 anni fa
Ishte hera e par kur te kam ndegju ne qytetin tim ne Gjakove qe nga ajo dit e kam dashuruar kete kenge dhe e kujtoj qe me kete kenge e ke kall.... ☆☆♡♡♡
Your Channel
Your Channel 3 anni fa
👏👏♥️
Miranda Dauti
Miranda Dauti 4 mesi fa
Bravo Mateos nje korcare qe jeton ne fier na kenaq me kenget
Nicothegamer31
Nicothegamer31 4 anni fa
E mrekullushme me zërin tënd të ëmbël që e stolis kaq bukur #Mateus 😍👏👏👌
Valentina Bajrami
SHUME BUKUR MATEUS FRROKU... KE KENGE TE BUKUR DHE KE KENDUAR BUKUR . ME KNAQE.... SUKSESE NE TE TJERA KENGE SI KJO.. TE PERSHENDES DANIMARK..
Teuta Haziri
Teuta Haziri 3 anni fa
Se kur te shoh ty syni me qesh 👌🏻❤👍
Ilaria Colin
Ilaria Colin 3 anni fa
Se kur te shoh ty syni me qesh ❤️
Miranda Mecaj
Miranda Mecaj 8 mesi fa
Bravooooo muzikë fantastike dhe nje kengetar me ze te shkelqyer
etleva lami
etleva lami 4 anni fa
super kng super teksti bravo Mateus👌☺😍❤
Al_keta
Al_keta 3 anni fa
Me te knaqe veshin prz...zeri i mrekullueshem👏👏 vargjet po ashtu bravooo e Suksese pafund 👌👌
Sirjan Doci
Sirjan Doci 2 anni fa
💔💓👣💚❤👀👂👲
Egal Egal
Egal Egal 4 anni fa
Na jena knaq mbram me ty ne Shkoder na knaqe zemren ❤
Endless Love😍
Shum e bukur kjo kenge,me pelqen pamas😉
Ticiana Laci
Ticiana Laci 4 anni fa
Je nje kengetar I mrekullushem te knoft zemra
Julia M
Julia M 4 anni fa
I love this song e degjoj 10 here ne dite 🔴👏🏻👏🏻
Emiljano Vocrri
Emiljano Vocrri 4 anni fa
Te knoft zemra se na ke knaq ne Shkoder me at za perfekt qe ke. 😊
Fejzulla Lorena
Fejzulla Lorena 3 anni fa
Kur shoh personin e zemres me qesh syni🌷🥀🥀🔙
Edisona Kacolli
Edisona Kacolli 4 anni fa
Super kënge super e adhuroj 😘😘❤️❤️
Klaudia Levis
Klaudia Levis 4 anni fa
Urime: te knofte zemra gjithmone👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Bleona Avdo
Bleona Avdo 4 anni fa
Je ma i miri 😍😍😍❤❤❤❤ super keng 😘😘🔥
Shkendi Rexhepi
Shkendi Rexhepi 2 anni fa
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Dionist Toli
Dionist Toli 3 anni fa
👍👍👍
Laureta Bajrami
Laureta Bajrami 4 anni fa
ky zeri yt dhe kjo kenga jote eshte relaks buze detit vazhdo gjithmone keshtu suksese
Petrika Parizi
Petrika Parizi 10 mesi fa
👏👏👏👏⭐⭐⭐⭐
Irena Rama
Irena Rama 2 anni fa
Nje ze i mrekullushem kenga super Urime Mateus
Elvisa Sejdini
Elvisa Sejdini 4 anni fa
O bo bo e degjoj me shm se 10 here ne dite. Kenga eshte perfekte dhe serioziteti i Mateos gjithashtu😆😀😁
Shkendi Rexhepi
Shkendi Rexhepi 2 anni fa
Shume e bukur mates♥️
Isiregi Isiregi
Isiregi Isiregi 4 anni fa
Te kendoft shpirti o mateus .bravo bravo
hite hite
hite hite Anno fa
Respekt nga shkodra ❤
Blflmdla Ghjimk
O zot qfar zeri te jep jet 🤗🥰
Aννα Μαρια
Kenget shqip me te vecanda shum te bukura dhe kio kenga eshte shume e bukur🤘🤘❤💘❤❤💓💕💖💙❣❣❣❣❣❣❣💜💝💞💟❣💌👄👄💋💋
Xhoana Beqiraj
Xhoana Beqiraj 4 anni fa
super keng dhe nje ze i vecant 😍😍😍👌👌👌👌
Ada ADA
Ada ADA 2 mesi fa
Te dua perjet A ❤️ A
florika varfaj
florika varfaj 9 mesi fa
Me pelqen shume ky kengetar Te gjitha kenget i ka shume te bukura te pershendet nje korcare qe jeton ne Shkoder
Denisa ndreca
Denisa ndreca 7 mesi fa
Complimenti bravo 👏👏
Ida Tomja
Ida Tomja 3 anni fa
Shum shumm kenge e bukur ❤❤
Xhuliana Kapja
Xhuliana Kapja 4 anni fa
Se kur te shof ty Syri me qeshhh Bravo keng e bukur 👏👏👏
Shely Kodra
Shely Kodra Anno fa
Kendon kaq bukur korcari yne mrekullisht bukur 🔥🔥
Eryola Goga
Eryola Goga 4 anni fa
Shum keng e bukur suksese tè metejshme
Senada Sheqi
Senada Sheqi 4 anni fa
Super kenge ❤️❤️❤️
Alma Mallosi
Alma Mallosi 3 anni fa
Shum keng e bukur👏👏
Katerina Raco
Katerina Raco 4 anni fa
Se kur te shoh ty zemra me rreh sh bukur kenga superrrrr dhe Mateus gjigant
Denisa Cengeli
Denisa Cengeli 4 anni fa
Vetem sa shikon emrin ...Mateus Frroku ...direkt like ..😍😍😍😍
Iranda Iranda
Iranda Iranda 3 anni fa
Bravo Mateos musik m e bukur ne bot bravo Suksese je me i miri
Jasha Jasha
Jasha Jasha 4 anni fa
Kengetari me zerin perfekt bravo
natyre_animal_11 love
Bravo Mateus😍
Daniela
Daniela 3 anni fa
Bravo Mateus 😊😊😉
Meghi •
Meghi • 4 anni fa
sa elagant dhe i bukur eshte bere😍
Rustem Brati
Rustem Brati 4 anni fa
Super këng suksese të mëtejshme veq vazhdo me kshu këngësh
Matilda Matilda
Matilda Matilda 4 anni fa
Qetesi shpirterore 😍😍😍😍😍😍
Xhela Daja
Xhela Daja 4 anni fa
Super keng bravo je me i miri 😍😍😍
Fatmira Buci
Fatmira Buci 4 anni fa
super kenge te lumte
Korca Korce
Korca Korce 4 anni fa
O mallaxhiu i lagjes 1 ne Korce bravo te lumte yll vazhdo keshtu .........hute gjithmone ❤❤❤👌👌👌
Vildane Redzepi
Vildane Redzepi 3 anni fa
💘 I love this song 🎶
Rudina Rudina
Rudina Rudina 3 anni fa
Mateus nje keng shum ritmike bravo
Luisa Hoxha
Luisa Hoxha 4 anni fa
Shume Shume kenge e bukur fantastike 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Ana Mezja
Ana Mezja 2 anni fa
🐞🏵🤔
Nela Marinela
Nela Marinela 4 anni fa
Super keng 👌😍
Mariana Suciu
Mariana Suciu 4 anni fa
Super , super!
Sali Hazrolli
Sali Hazrolli 4 anni fa
Shum e bukur kenga suksese
Zinete Selimja
Zinete Selimja 4 anni fa
Super keng bravo Mateo je fantastik 💕🌷🌹🎈🌟🌟👏👏
Jurgen Çobo
Jurgen Çobo 4 anni fa
Super kenge bravo super kengtar je👏
Merita Krama
Merita Krama 4 anni fa
❤❤❤💙💙💙💙
Anisa Hatia
Anisa Hatia 3 anni fa
Super kenge 👏👏👏👏
Ledina Myrtaj
Ledina Myrtaj 4 anni fa
Vdes pr kte kong ..ma knaq shpirtin💖💖💖💖💖💗💗💗💗💜💜💜💜😘😘😘😘😘
emiljano celanji
Super
unknow
unknow 3 anni fa
Super kenge je i mbrekullushem
Erlin Xhafa
Erlin Xhafa 4 anni fa
Shume e bukur kenga dhe klipi super sidomos ajo pjesa ne market 😂😂
Edmond Varfi
Edmond Varfi 4 anni fa
Te ruajt zoti o mateos bravo vlla super kenge zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Elona Xheleshi
Elona Xheleshi 4 anni fa
Super Keng bravo vazhdo Keshu se ok te kendoft zemra gjithmon
Niada Saliasi
Niada Saliasi 4 anni fa
Bravooooo 😍😍
Eralda alda
Eralda alda 4 anni fa
Ska dite mos ta degjoj kete kenge. Eshte super.
Bbbb123
Bbbb123 4 anni fa
I ka vene kopak me ket kenge. Supeeeeerrrr
Diana annna
Diana annna 4 anni fa
Bravooo👏👏
Marinela Lazri
Marinela Lazri 3 anni fa
Super kenge 😊
Sirjan Doci
Sirjan Doci 2 anni fa
Urm
Ana Pire
Ana Pire 4 anni fa
Se kur te shoh ty syri me qesh cop ma bone zemren 💋💗💟💜
Miri Miri
Miri Miri 4 anni fa
Fatmit R
Fjoralba Shehu
Fjoralba Shehu 3 anni fa
je zeri me i mire😉😉😉😉😉😉😉
Lola Λολα
Lola Λολα 4 anni fa
😊😉😍😍😍😍😍😍😘😘😘se kur te shoh ty Syri me qesh 😊😍🙌
Vali Redzepi
Vali Redzepi Anno fa
Perfekt per momentin teme 😟♥😢♥🌹🥀🦂♥🦂📿🕋🕌♥ {I will alwaya LuV you~} Rob
ilda Mesi
ilda Mesi 4 anni fa
Super këng
Majlinda Dedej
Majlinda Dedej 2 anni fa
😘😘😘😘😘💋🌟🌟🌟🌟🌟❤
Belinda Belinda
Belinda Belinda 4 anni fa
Bravo shum keng e mir suksese
Vildane Redzepi
Vildane Redzepi 3 anni fa
Love it xoxo
Shkendi Rexhepi
Shkendi Rexhepi 2 anni fa
Love mates
Albana Ndreca
Albana Ndreca 3 anni fa
Bravo Mateos 😍
Tea D
Tea D 2 anni fa
Zerin sh te ngoht ...😘😘
rexhina xhina beqiri
Bravo Mateus
Dori Tea
Dori Tea 4 anni fa
Super artist
Vilma Lami Cukali
bravo kengetar i rrall me za te rrall
Elona Dautaj
Elona Dautaj 4 anni fa
Me i miri ❤❤❤
Marzia Loku
Marzia Loku 4 anni fa
Me ben habi se pse ske klikime,kur je kengtar shume i mire 🙂kenga super 👏🖐
PRENDUSHI Liljana
Pergjigjia eshte se rinia sot preferojn kengetaret me ....jasht ,te zhveshur ,mir djemt kan te drejte po femrat si kuptoj apo I shohin si model qe te zhvishen edhe vet
Antigona Gjini
Antigona Gjini 4 anni fa
Vertet🤔
Ardiana Muco
Ardiana Muco 4 anni fa
Shuuumm e bukur ..🤗🤗
Kristjan Zefi
Kristjan Zefi 3 anni fa
Se kur. Te shof ty syri me qesh bravo Mateus
Fjorela Demko
Fjorela Demko 2 anni fa
Suksese 👏 gjithmon
Sindi Haxhia
Sindi Haxhia 4 anni fa
The best ❤❤❤❤
Gloria Tabaku
Gloria Tabaku 4 anni fa
gloria tabaku 29 gusht 2018 .shume e bukur kjo kenge mateus syni m qesh
Dajana Gjeta
Dajana Gjeta 3 anni fa
Ky duhet te jet hiti veres perseri se esht aq super si keng sa ska ka
mrd mrd
mrd mrd 4 anni fa
talent i madh
Il prossimo
Mateus Frroku - Mu Kadale (Official Video)
3:02
Tiny House Swap with Eva zu Beck
24:23
visualizzazioni 413 581
Era Rusi ft. Remzije Osmani - Telat e Zemres
3:52
Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
3:21
visualizzazioni 68 000 000
Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
3:36
Magic 4 ft. Artjola Toska - Koka ty ta boni
4:18
YLL LIMANI x NOIZY - ALKOOL
3:31
visualizzazioni 50 000 000
Miley Cyrus - Flowers (Official Video)
3:22
visualizzazioni 180 086 470
Medy feat. Capo Plaza - Arai (Visualizer)
3:01
SHAKIRA || BZRP Music Sessions #53
3:38
visualizzazioni 3 181 113
SHAKIRA || BZRP Music Sessions #53
3:38
visualizzazioni 3 272 399
BLANCO - L'Isola Delle Rose
3:10
visualizzazioni 1 645 097