Buio
No video :(

Meda & Vjollca Haxhiu - Moter e vella (Official Video HD)

ArkivaShqip
Iscriviti
visualizzazioni 3 041 662
% 0 0

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Available on:
iTunes: itunes.apple.com/us/album/moter-e-vella-feat-vjollca-haxhiu-single/1436045801
Deezer: www.deezer.com/en/album/73359852
Spotify: open.spotify.com/album/6FmU8hqwGukk4mGT9pwNYM
Muzika & Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Wirusi
Video: BUG

Intrattenimento

Pubblicato il

 

12 set 2018

arkivashqip moter vella medavjollca haxhiu medavjollca haxhiu moter vella

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 452
F767lorimp Rexhepaj
F767lorimp Rexhepaj 11 giorni fa
Shum e Bukur qikja kang ma ka thü Zemren
Mergime Mazreku
Mergime Mazreku 25 giorni fa
!😥 Bravo meda Bravo vjollca shum mir bravooooo
merita fejza
merita fejza Mese fa
😢😢😢😢😢😢😢😢👌👌👌👏
alketa kalaj
alketa kalaj Mese fa
Lhxcjjjhjj n a. P gj zjinsaA mlkbk
Ramaj Lule
Ramaj Lule Mese fa
Zemra u knofte se kenga taman per ne si jem ne gurbete ska si nena vllaje e motra ne bote nuke i zevenson kushe ju pershendes
Zhaku Zhaku
Zhaku Zhaku Mese fa
Eehh ska si vllaj
Vera Lleshaj
Vera Lleshaj Mese fa
super keng
VladStar 123
VladStar 123 Mese fa
Kjo keng te ban me ca, eshte shume e dhimshme. 😭😭😭
Mirije Rustemi
Bjeri botës 🌍 ane mban ☺ kur nuk do të gjesh si dashuriaaa e motrës për vllannn💗👫 🖒like kush mendon si un👏❤
V E
V E 2 mesi fa
😢😢 shum këngë e dhimbshme... i love my brothers❤️❤️❤️
xhuliana smaqi
xhuliana smaqi 2 mesi fa
Moter e vlla ska ma mir se mu kon bashk
Peluche Peluche
Peluche Peluche 3 mesi fa
Medaaaaàaaaaaa ma i forti
Roza Markou
Roza Markou 3 mesi fa
O zot asht e vertet sa her qe e nigjoj ket keng qaj me lot se i ne emigrim e me mungojn shum🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
gisti lasku
gisti lasku 3 mesi fa
Nice
Ergys Cekici
Ergys Cekici 3 mesi fa
Super kenge⭐⭐⭐⭐
xhulia matosha
xhulia matosha 3 mesi fa
Shum e bukur kjo kenge,ju kendofte zemra gjithmone...eshte kenaqesi dhe lumturi e pafund te kesh moter e vellezer... dashuria e motrave per vellezer dhe e vellezerve per moter ska mbarim...po ky emigrimi po i ndan motra e vellezer e me nene e babe.....por me zemer gjithmone te bashkuar....
Mike Ismaili
Mike Ismaili 4 mesi fa
Shum e mir dhe shum e dhimbshme 😢😢😢😢
Ledi Bytyqi
Ledi Bytyqi 4 mesi fa
Shume e mire moter e vlla
Shkelzen Lushaj
Shkelzen Lushaj 4 mesi fa
❤❤
Perparim Jashari
bravi meda vjolca gjidhmon prekje jetes sss
pranvera jollaj
pranvera jollaj 4 mesi fa
koga shum e mir 👍👍👍👍
Besar Avdylaga Official
Shum e mir
Lulzana Selimi
Lulzana Selimi 4 mesi fa
👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌍
Adis Kasumi
Adis Kasumi 4 mesi fa
shum e bukur bravo med dhe vjlloca ju dua shum edhe ata qe te kan shkruar komente ju dua 💖💖💖💖 ju kam
Erand Zyrapi
Erand Zyrapi 5 mesi fa
Super
Severxhan Cilafi
Ju lumte goja dy bilbila
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca 5 mesi fa
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Elita Meta
Elita Meta 5 mesi fa
😢😢😢
Mevlude Kurtishi
Hajde moter hajde o vllaaa 😥😥 pasuri ma tmadhe nuk ka npreher tnones bashk meu ba...ah gurbet qe na myte krejt .gjithmon mall per vendlindje..😥😥
Hamza Osmani
Hamza Osmani 5 mesi fa
Majr
Adinoel Irihaj
Adinoel Irihaj 5 mesi fa
Keng shum e qelluar ska si nana motra e vllau na ka nda i ziu gurbet prap bashk mu ba nana nuk eshte ma ne prehnin e nanes jo ma
Vjollce Marinaj
Vjollce Marinaj 5 mesi fa
E keni qajt ket keng prz..mu mbushen syt me lot kam 3 vjet pa takur familjen time, sukses Meda bashk me Vjollcen
Zyra Vila
Zyra Vila 5 mesi fa
Kurre skumni kenge mate mire Zoti ju shperblwft
Reda Stoun
Reda Stoun 5 mesi fa
big love from morocco
Jeton Hasanmetaj
Je Nr.1 Meda te lumt😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😢😢😢😢😢👍👍👍👍👍💘💘💘💘💘💘💘
UKT UKT
UKT UKT 5 mesi fa
Bravo meda 😙😙😙😙😙😭😭😭😭😭
Sami Bytyqi
Sami Bytyqi 5 mesi fa
Shume e bukur
Teuta Ahmeti
Teuta Ahmeti 5 mesi fa
Shum këngë e mirë, por e dhimbshme këtë e ndjen veq kush është në kurbet,më kujton ditët kur u nis vëllai në kurbet, por edhe unë përshëndetje 👍💙❤💖
studio luli
studio luli 5 mesi fa
Shumë mir😓😓
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca 5 mesi fa
A ma keputi shpritin sa me.ka.marre malli per.mamin babin.motrat vellezrrir po behet gati 3 vite larg ne emigrim per njz jet me te mire me plasi shpirti mu dogje zemra per ata po me zotin shpresoj ti takoje nuk ehste e lehte larg familjes vetem.ne éndrra takohem.me.ata si live 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢nuk ka si familja ngado qe te shkoshe😢😢😢😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔💔
Zsolt Poór
Zsolt Poór 5 mesi fa
:(
Diana ndoci
Diana ndoci 5 mesi fa
Me ka vdek motra 24 veqe ka nje muj e shpirti nanes asht copa copa ska nat as dit se lote e nanes nuk pushoj e vllaj e ne 2 motra jem ne kurbet e kur ka ndigju kyte se si ka ra te fikt
Nazi Lita
Nazi Lita 5 mesi fa
Kenga me hit nder gjitha kenget.ma te Mir se ju ska
Nazi Lita
Nazi Lita 5 mesi fa
Je I madh
Alemin Zeqiri
Alemin Zeqiri 5 mesi fa
Me mir te kesh vella se sa para
Adelina keci
Adelina keci 5 mesi fa
meda miri ti
Adelina keci
Adelina keci 5 mesi fa
moter
Albenita Lepaja
Albenita Lepaja 5 mesi fa
❤❤❤❤💖💕💔
Besigesta Besigesta
Ju kendoft zemra jeni super kengetar.
lanti lantii
lanti lantii 5 mesi fa
Bravo shum kang e mir med ti gjdo dit me qit kang qet hita gjithmon tlumt ,🇦🇱🤩😍
Albin Çoçaj
Albin Çoçaj 5 mesi fa
ju knoft zemra,kong ma ma tvlevshme ska.si kjo respekt
Anit Ismaili
Anit Ismaili 5 mesi fa
Ku je tu je tu shku o medo ooooooo ku ku
Mbarime Karaj
Mbarime Karaj 5 mesi fa
😅😅😅😅
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi 5 mesi fa
💎💎💎💎💎🙏🏻🙏🏻🙏🏻
klaudia klaudia
klaudia klaudia 5 mesi fa
😢😢😢😢😢😢😢😢
Gina Shala
Gina Shala 5 mesi fa
Keng emir vetem kjo si quhet qe Po kendon me tye Med Po e prish krejt vallahi .nuk Po pelqen me tye
Valon Bujari
Valon Bujari 5 mesi fa
Vallahi me qet kang na keni myt krejt..
Valon Haliti
Valon Haliti 5 mesi fa
Vjollca ka kenu mire halle i kofte bravo bravo
007maksi
007maksi 5 mesi fa
E kurbeti na shkaterroi ka 20 vite qe e kam len nenen.
Valbona Sylejmani
😢😢😓😓😓
Valon Ibishaj
Valon Ibishaj 5 mesi fa
👍
Azerkeş Babba
Azerkeş Babba 5 mesi fa
where can i get this instrumental song?
Liljana Beqja
Liljana Beqja 5 mesi fa
Ciao.me qajt me vjen sepse vellai im ka 15vite qe la vdekur 😭😭
Sevdie Sevdie
Sevdie Sevdie 5 mesi fa
Shum kêng e bukur
Besmir Dervishi
Besmir Dervishi 5 mesi fa
Ma te mirit
JETA Dashuria
JETA Dashuria 5 mesi fa
Pervec dashurise se prinderve ndaj femijeve,esht e dyta e vllaut dhe motres.Lum ne qe kemi vellezer ,pasi nje vella per motren e permbys boten e ndersa motra per vllaun e jep jeten😊.Me nje fjal ne vellezerit i kemi heronjet tan mos lent Zoti kend pa moter e pa vella.Ju lumt goja te dyve,suksese
Kevin Mendes
Kevin Mendes 5 mesi fa
#killshot by EMINEM
Doni Angjelo21
Doni Angjelo21 5 mesi fa
Kjo keng u dasht mej pas mas pakti 10 miljon klikime
Andiamo Andiamo
Andiamo Andiamo 5 mesi fa
Moter e vlla :-) :-) :-) :-) :-)
Duttytoni Emerllahu
♡♥☆★
Hane Hoti
Hane Hoti 5 mesi fa
Bravo zemra ju knofte o zot😍😍
Merem Krasnik
Merem Krasnik 5 mesi fa
Bravo medaaaa😢😢😢😢
Vlora Tahiri
Vlora Tahiri 5 mesi fa
😢😢😢😢😢 o Allahh zemra po me plas kur po e ndegjoje kete kenge☹️☹️
Sevim Tusha
Sevim Tusha 5 mesi fa
,j💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌸🌺🌺🌸🌺🌺🌸 🌺🔆🔆🌺🔆🔆🌺 🌸🌺🔆💙🔆🌺🌸 ✨🌸🌺🔆🌺🌸✨ 🌸✨🌸🌺🌸✨🌸 ✨🌸✨🌸✨🌸✨ 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌸🌺🌺🌸🌺🌺🌸 🌺🔆🔆🌺🔆🔆🌺 🌸🌺🔆💙🔆🌺🌸 ✨🌸🌺🔆🌺🌸✨ 🌸✨🌸🌺🌸✨🌸 ✨🌸✨🌸✨🌸✨ 🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🌊🌊 🌊🔆🔆🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🔆🌊🔆🌊🔆🌊 🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 😘 😚 😀 😕 💟 💟 😝 🚹 🚺 😕 💟 💟 🌊 😍 😜 🌊 💟 💟 💟 💟 💟 💟 (´∀`*)( ̄︶ ̄)>(o^▽^o)(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(´∀`*)(´∀`*)(⌒▽⌒)☆(⌒▽⌒)☆(´∀(⌒▽⌒)☆`*)💟
meli Shala
meli Shala 5 mesi fa
bravo
Fakete Demhasaj
Fakete Demhasaj 5 mesi fa
Zemra ju kendoft gjith jeten se neve qka jetojm larg familjes na prek ne zemer kjo them...😢😢😢... hajde moter hajde oh vlla😢😢😢
Veton Gashi
Veton Gashi 5 mesi fa
Shummmmmm e vertet vallah
Rijad Riki
Rijad Riki 5 mesi fa
❤️❤️👍👍
Ronilakacorri Aleandro
Në prehrin e nënës e kemi thënë një rime aty i kem andrrat dhe krejt historinë. Shumë e bukur kenge suksese na ndau ky kurbet nëpër bot qoft mallku u përmalluam me u pa me sy 😢
Gezim sufa
Gezim sufa 5 mesi fa
Super kenge syt le lote te mbushen kur e ngjon kete keng dhe ate shyreten me gold moter e vlla resp
Sevdije_ e_ gjk
Sevdije_ e_ gjk 5 mesi fa
Wunderschön song °°°☆M👍V 😢
Ozani Alea2
Ozani Alea2 5 mesi fa
Qysh e vogël unë kur isha, E kom pas një mashkull t'dytë Kur u rrzojsha,e qajsha fortë Vllau jem mi fshike sytë.... Lumturinë e shihshim ndryshe Kur ishim bashk, na dy Gjëra të bukra krijojshim bashk, Vetëm nanës mos mja pa lot n'sy.. Tash jemi rrit , Jemi martu, Jemi tlumtur pa dyshim.. Po 1 Bajram , e 1 Vit Ri, Spot kom ngat oooo vllai im... Nanës lotë n'sy mos me ja pa, Hajt po i thomë se atje ma mirë, Çka kishe ba tish kanë n,Kosovë E Nanë rrugve me tu sillë... Ty ngurbet vlla të qoj dashnia Të urojmë lumturi si kurr Tpafshim plotë me mbesa e nipa Nanën Baben mi gzu shumë. Pasi osht fjala te nipat Edhe ata tmirë mi pa me sy Du mbesë e nip me i ulë nprehën Mju tregu qysh u rritëm unë me ty... 😍😍😍
Aferdita Morina
Aferdita Morina 5 mesi fa
suksese se qka te qitni ju asht hit 🔥🔥💙💙
Olivia Jaroch
Olivia Jaroch 5 mesi fa
Why does this language sound Turkish to me?
Fatjon Idriz
Fatjon Idriz 5 mesi fa
Kjo keng pom prek shpirt kam pes vite qe familjen time qe se kam pa jam ne gurbet dhe me mungojn shum familja ime e dashur ju dua shummm shumm😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
gaming tv
gaming tv 5 mesi fa
Mir bre Medë po shka u ba mar burr qe ja nist me knu krejt qisi muzik ma heret I ke pas kongt ma t'mira
SNAP
SNAP 5 mesi fa
Deutsche Trends Top xD
Salja Karanezi
Salja Karanezi 5 mesi fa
Bravo ju qoft ju nuk jeni vetem kengtar po historiqar psikolog e shum e shum te tjera flm qe jau kujtoni te gjidhve qe egziston moter vlla bab e nan ju lumt .Pershendetje me respekt te madh .😱😱😱👏👏👏🔟🔟🔟📝📝📝
skender gasgi
skender gasgi 5 mesi fa
Ju lumt keng eqellume shum
sirena e detit
sirena e detit 5 mesi fa
Vllou per mu esht thesari dhe krenaria e motres
Jashar Emanuela Zenunaj
bravi 👌💕💕💕motra🇦🇱 dhe vella 🇮🇪😍😍
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj 5 mesi fa
Zemra te kendoft
Berat Memedi
Berat Memedi 5 mesi fa
Ju lumt per kto keng shum prekese qka i kendoni
Berat Memedi
Berat Memedi 5 mesi fa
👏👏👏👏👌👌👌👍👍👍
Myrvete Idrizi
Myrvete Idrizi 5 mesi fa
Shumm e bukur kjo kange 🤗👍
Ergita Haka
Ergita Haka 5 mesi fa
Ska si vlla e moter, kurbet i mallkuar na ndave per se gjalli 😥😥
Imer Kosova
Imer Kosova 5 mesi fa
Shum shum mir valla moter dhe vlla 😢😢👍
Merita Zeqaj
Merita Zeqaj 5 mesi fa
💗💗💗💗💗💗💗😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓
Suzana Hoxhaj
Suzana Hoxhaj 5 mesi fa
😢😢😢😢😢
tina tina
tina tina 5 mesi fa
Ju lumt goja Hajde moter hajde o vella pasuri me te madhe ska ne preher te nenes bashk me u pa
gerti Pnishi
gerti Pnishi 5 mesi fa
Bravo keng e bukur
Prossimi video
MONSTA X 몬스타엑스 'Alligator' MV
3:21
visualizzazioni 10 859 568
The Dirt | Official Trailer [HD] | Netflix
2:45
Apex cucks Fortnite
0:36
visualizzazioni 1 854 375
The Try Guys Try 90s Crafts ft. LaurDIY
12:46
CHASED by CULT at Enchanted Forest (Scary)
23:02
My Car Caught On Fire!
15:34
visualizzazioni 1 167 645