Buio

Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

BINI DIEZ
Iscriviti
visualizzazioni 3 598 036
80% 29 121 6 859

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Intrattenimento

Pubblicato il

 

19 feb 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
Luan Balliu
Luan Balliu 25 secondi fa
per andin
Erda Onida
Erda Onida 3 minuti fa
Kënga më bukur e Melisës.♡☆♡☆♡
Meti Meti
Meti Meti 6 minuti fa
Melisa💣💣💣💣💣👝💨
Sinanoski Ejlemgjulsen
Twort✍💅
FF flori Kamberi
FF flori Kamberi 54 minuti fa
Je shume e bukur🥰🥰🥰🥰
Hamzallari Roald
😅😅
Viktor Lika
Bej edhe nje kenge tjeter
SHQIPEZ BEATZ
SHQIPEZ BEATZ 2 ore fa
Tu qifshin ropt ti s'din me drejtu fjalën i bonë kengetare
Andi.Sh2
Andi.Sh2 3 ore fa
Suksese👏💣
artan doda
artan doda 3 ore fa
Melisa eshte e bukur dhe kendon bukur😃🎶
artan doda
artan doda 3 ore fa
😃😃
Hermes Dyrmyshi
Kto like jan me lek se ska mundsi
Prendush Pepaj
Ok
Besar Nika
Besar Nika 5 ore fa
Melisa duke iu treguar shoqeve te saj se ka komente aq te mira nderkoh komente e saj si dhe nje llaf te mir nuk e ka
Besar Nika
Besar Nika 6 ore fa
Zdral😂🤢😡
Hulku Tv
Hulku Tv 7 ore fa
Flm melisa nga qeni im ❤️😍thot q ka shkarku ket kongen ntel edhe ska nevoj mo t leh naten ,rrespekt🤝
bbc lc4
bbc lc4 7 ore fa
Bravo melisa 😘😘😘😘
Albania Zone
Albania Zone 8 ore fa
qr ska met kurv pa u bo kengtare 🤮🤮
all 4 one one 4 all
Ka marr fund ky vend me kta super talenta qe dalin si kepurdhat helmuse mas shiut. Nje kenge me dy fjal dhe papritmas yll i estrades
Amarildo Xhyra
Anxhela ne Eurovision 200k Melissa 3.5 M
Junone Ga
Junone Ga 11 ore fa
Bellissima 😍😍😍
Fitim Zagradi
Fitim Zagradi 12 ore fa
Ujku qimen e ndëron Melisa brekët i ngushton , I ngushton fort I ngushton se zakonin se harron herë pas here fiçin tregon. Ajo kujton se i ka hije veç veshgjati mendjen në vend ia bie. Na degjeneroi i ........!
Marsela Shoti
Marsela Shoti 13 ore fa
Ka ndrru vendin sot e mira me te keqen,punes keqe po i thojn te mire 🥺😣😣
Andi Elezi
Andi Elezi 13 ore fa
Pale sa veta e kan qi vec me realizu klipin edhe breket i ka lan ne studio 🤣🤣🤣
Kajla official
Kajla official 13 ore fa
Arjani n fund këngës :moj cup mbarove? Melisa : po Arjani :mir vishe fundin tani 🤣😂😂
Klodjan Veizi
Klodjan Veizi 14 ore fa
Obobo paska bere dhe kjo baxhella kenge . Prandaj vajti ne perputhen kjo katraura sa te merrte pak vemendje 😂😂
Momobee
Momobee 14 ore fa
I just went straight to the comments
M G
M G 14 ore fa
Get lost Go back to your daily job 🚦🚦🚦
Ledjaballa Ledja
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Ibadete Retkoceri
😍🥰😘😇
Erjon Lushnja
Erjon Lushnja 15 ore fa
vsvxvxh😂😂😂😂😙
Erjon Lushnja
Erjon Lushnja 15 ore fa
ndbvhxbsjadysvd 😘😘😘
your nightmare
your nightmare 15 ore fa
Melissa's voice left the chat and ofc auto tune entered the chat
Fan Vidios
Fan Vidios 16 ore fa
U ngrit k@i u be drras vjen melisa te ma vras as ma vrau as ma preu po ne p..th i kerceu.. me falni po se mbajta dot haha
Eduart Dosku
Eduart Dosku 16 ore fa
💖💖💖💖💖💖
Sanije Kullolli
Sanije Kullolli 16 ore fa
👍👍👍
aldo bytyqi
aldo bytyqi 16 ore fa
Edhe prostitutet nuk dalin kshtu. Qa esht tu ndodh me kto femra kshtu qe kan dal prej shinave.
l o
l o 16 ore fa
Je me e bukura e perputhen❤❤❤❤❤❤❤❤💖
shkelqim bruci
shkelqim bruci 16 ore fa
1qqqq¹qqqq¹q
Hi Lol
Hi Lol 16 ore fa
Loredana 2.0
Arjola Shehu
Arjola Shehu 17 ore fa
Shume bukur!⚘⚘⚘⚘
fatjon velaj
fatjon velaj 17 ore fa
E bukur kjo genge
Gabriela Pane
Gabriela Pane 17 ore fa
Te lumte melisa je me e zgjuara dhe balerine e shkelqyer
Megi Pojana
Megi Pojana 17 ore fa
ma emira Melisa😍😋😍😍😍😍😍😍😍
Arianagrande grande
😍😍😍🤩🤩🤩🤩
Eliza Shala
Eliza Shala 18 ore fa
Bukur
Xhesika Gjokazaj
Melis je me e mira 😘😘💖💖💙💙💛💛💚💚💕💕
Enxhi Hoxha
Enxhi Hoxha 18 ore fa
🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Kamela Allaraj
Kamela Allaraj 19 ore fa
Degseixjs xhe
Tima Zogu
Tima Zogu 20 ore fa
Ata qe i vejn keq Kane te drejt
Tima Zogu
Tima Zogu 20 ore fa
Kjo i ka ca vet getat
Kimete Jahelezi
Kimete Jahelezi 20 ore fa
Bravo Melisa 🤗🤗
NONSTOP666 NONSTOP66
kisha 5 dit qe isha kaps sa e ndegjova e theva sifonin.
Nibba8888
Nibba8888 21 ora fa
This song us fire🔥🔥🔥on mute
DIABLO GAMING YT
Gjysma e pi*** jasht ku po shkon kjo bot
erlim coka
erlim coka 21 ora fa
Sa spr ntok fare
Mirela Mirela
Mirela Mirela 22 ore fa
Sa kenge e bukur! BRAVO MELISA LLESHI💖💖💖
ori malaj
ori malaj 22 ore fa
Bravo melisa je shum e mir
Genta Shatri
Genta Shatri 22 ore fa
Shume bukur Melisa
Albus S
Albus S 22 ore fa
Veq a je biiitch ska lidhje talenti zani nuk po t shkon po ta ndreq producenti....
Denisa Curaj
Denisa Curaj 22 ore fa
Je e marr
Adivie Krrashi
Adivie Krrashi 22 ore fa
Yirjrj
Adivie Krrashi
Adivie Krrashi 22 ore fa
Timfiotfttrrŕ
Sa Lo
Sa Lo 22 ore fa
Qqq1
dinore musta
dinore musta 23 ore fa
Mos ndrro vendin se je mir po shko ndrro ate badin qe ke vesh se le nam
Kukes Alb
Kukes Alb 23 ore fa
Skandal oj fantazem
Aferdita Marku
Aferdita Marku 23 ore fa
A je e lidhur me Andin
free fire garena
Sa kot kenga 😳
Valbona Balla
Valbona Balla Giorno fa
A😂😃🐶🎡♥🎁⚽⚽🎱
Niti 18
Niti 18 Giorno fa
Veq edhe gjyshi jem ka met pa u bo kengtar tash edhe aj kismet ka me hi n’estrad
Alket Fasko
Alket Fasko Giorno fa
Nga genta
Alket Fasko
Alket Fasko Giorno fa
Je si shpirt o melisa te dua pafund o shpirt o yll o flori kur te shikosh mesazhin mu pergjigj te lutem 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Songyl12 Songyl12
Zemra ime ti
Tomor Karalliu
Tomor Karalliu Giorno fa
Shume kenge e bukur. 3 here ne dite e degjoj😂😂😂
anxhela malaj
anxhela malaj Giorno fa
me beni subscribe
Mani Al
Mani Al Giorno fa
Nje super unlike per idiotesite qe po nxirrni nuk keni lene gje Pa nxjerre ne Ekran vetem per like e keni degjeneruar kete vend ju qifsha rracen
Merita Lleshi
Merita Lleshi Giorno fa
Po mendoj me fillu dhe un se kur ke marr ti 70k un shkoj 500k🙂
Merita Lleshi
Merita Lleshi Giorno fa
Po mendoj me fillu dhe un se kur ke marr ti 70k un shkoj 500k🙂
M-Alfred Mici
M-Alfred Mici Giorno fa
Shum bukur 👏
Bunnyface 00
Bunnyface 00 Giorno fa
Kjo kënga më jep PTSD
Mariglen Braaho
Mariglen Braaho Giorno fa
9
Visi Kaso
Visi Kaso Giorno fa
😴😴😴😴😴😴😴😴☺☺😁
Visi Kaso
Visi Kaso Giorno fa
❤❤❤❤❤❤❤❤
Arges Sefaj
Arges Sefaj Giorno fa
O melisa o ylli i per puthes ❤
Dolce Gabana
Dolce Gabana Giorno fa
U bon tyli vk kengetare
Dark. Shadow
Dark. Shadow Giorno fa
Ma i mir Juli se Melisa rpt
Rahovec Raho
Rahovec Raho Giorno fa
Muzika ma e mira
sotirios michas
sotirios michas Giorno fa
U pu pu pu kush ja hapi deren e kafazit kesaj prap e zgjidhen kete kafsh hahahahahaha ! Siguroni arjanin se do e kafshoj hahahaha !
Laden Hoxha
Laden Hoxha Giorno fa
Bark e tvjella 😂😂😂😂
Its Halsey
Its Halsey Giorno fa
Ore kam frik te hap ITvid se me del te suggestions. Ta pata per borxh un ty ??? Eeee?????
Linda ymeri
Linda ymeri Giorno fa
Arsyeja pse futen ne psrputhen perte marr fam
Hi_Gecha
Hi_Gecha Giorno fa
Kurkush: Njerzit permas: duke livrit ne video
erjon Drugzani
erjon Drugzani Giorno fa
1😎
Ona Ona
Ona Ona Giorno fa
Shumë e bukur kënga
Leon Rexhepi
Leon Rexhepi Giorno fa
melisa me e mira ne perputhen
Leon Rexhepi
Leon Rexhepi Giorno fa
😀😙😙😙😙😙
Ready _
Ready _ Giorno fa
Na keni ca ..... me kto com q ju duket gallat nqs sju plq kenga ik grricni b... sja u ka nevoj njeri per juve dhe nqs mendoni se duke dhene ate mendimin tuaj perfitoni perfiton melisa hajt shnet
Remzije Demolli
Remzije Demolli Giorno fa
t7ycjb
Arber Ndosha
Arber Ndosha Giorno fa
Love you 😚😚❤️❤️❤️
A L B E N J A G R U P
O melis ik e. Ndroi getat se ka qi Andi
Amazing Cars
Amazing Cars Giorno fa
Kur oj melisa u bane me knu muzik ncccc
Amazing Cars
Amazing Cars Giorno fa
Shum budallic
landi landi
landi landi Giorno fa
ik ere brekselep
Il prossimo
Dhurata Dora - Harrom
03:37
visualizzazioni 19 000 000
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
03:15
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Dream Gets Robbed...
0:49
visualizzazioni 1 905 841
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
visualizzazioni 556 000
Rita & Fidan - Kto Ndjenja (Official Video)
03:40
ENCA - NASHTA (Official Video)
02:35
visualizzazioni 676 000
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
visualizzazioni 60 000 000
Mevli - Ledjana (Lyric Video)
03:01
visualizzazioni 2 500 000
RISOLVO I VOSTRI PROBLEMI D'AMORE
12:10
visualizzazioni 266 385
IN POCHE PAROLE 3 - A volte ritornano
4:46
Mudù - Le Brevissime 275
4:31
visualizzazioni 89 689
An Afternoon with Prince Harry & James Corden
17:04