Buio

Merita Latifi - Vera pa mergimtarë

Mproduction
Iscriviti
visualizzazioni 547 849
97% 5 329 149

♪ 🎧fanlink.to/VeraPaMergimtar
Video : MProduction
Text & Muz : Kreshnik Avdiu
Ork : ArtiREC
Prod BY : MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj
Follow Mproduction on…
FB: smarturl.it/MproductionFB
IG: smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #MeritaLatifi
© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved

Intrattenimento

Pubblicato il

 

21 mag 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 80
Tina kosizzle
Tina kosizzle 7 ore fa
Si dihet hiq ka koh per pushime nashta vim
Zuzaku Avdil
Zuzaku Avdil 8 ore fa
super
Meti Met
Meti Met 9 ore fa
Te lumt 🙏
Majlinda Zabeli
hiq mos tjau nin se kysmett atje na kini as corona sna nal prej kosoves
Florenta Hoxha
Florenta Hoxha 10 ore fa
Të lumtë goja Merita Latifi je yll i vërtetë!
Lila Sula
Lila Sula 10 ore fa
Shum këng e bukur. Shpresoj që kjo të ishte një mësim e të mos na ofendoni më! Jo kan ardh mi pre flokët e mi rregullu dhomët!! Schatza, Auslendera, muaji I budallave e ku ta di un çka tjetër.. Ne vijm vetëm për vendlindjen tonë , me u çmall e me dëgju shqip , me taku njerëz që na don zemra. Përndryshe mua nuk më ndal virusi që ta vizitoj vendlindjen. Dashuria ime për prindërit e mi është më e fort se Corona!
Ximi Shaqiri
Ximi Shaqiri 23 ore fa
Muzik shum e qelluar te lumte por mos u beni merak se kysmet veres aty na keni se nuk ju harrojmi kurr edhe pse jemi larg familjes larg vendlidjes e gjithmone te permmalluar per me te dashurit tan
asioe kiou
asioe kiou 11 ore fa
Au ene ti mungojshe tash ofof kjo keng rri tash gurbet oj coron te marrt vdekja
isyourgirlrina isyourgirlrina
Eh lej le ta shohin tash si është pa ne se sna dojshin. Shum Këngë e bukur të lumtë.
besi lipjan
besi lipjan Giorno fa
Jo jo mos u tutni se vina se kena MI hek flokt se ma lir atje 😁😁
0nii 123
0nii 123 Giorno fa
A je normal
soiung toiue
soiung toiue Giorno fa
Texti i këngës shum i qëlluar, por zëri ëmbël dhe i ndjeshëm Shum komente jan me vend dhe të drejta
AureI Official
AureI Official Giorno fa
Bravo je e shkelqyer
Bedrie Ademi
Bedrie Ademi Giorno fa
O kena me ardh
soiung toiue
soiung toiue Giorno fa
kosov pa dal njeri te tjetri me nejt ju pershedes nga ❤ e me fat ju koft fiter bajrami te gjithve ishalla tjetrin e presim me vllazni e me motra kosov
Remzije Thaqi
Remzije Thaqi Giorno fa
InshaAlla kryhet kjo Sprovè met mira se jo Shejè e mir😐 Kèngè e qellum te Lumtè🤗
Hane Rama
Hane Rama Giorno fa
Sukesese zemre ke nje zah te mrekullushm🌟
Fatbardha Daliposka
Te lumt goja shum bukur e kendon e ke gjet kohen me kendu ket keng
dijar muja
dijar muja 2 giorni fa
Te lumt goja sa bukur po knon e shum keng e qellume po na qa jem ne gyrbet merzitet se cili per vendlindjen e vet.na mungojn prinderit na mungojn motra e Vllaznija inshalla Zoti e ban mir e shkojm te gjith Mergimtart te shpija💝😭
Fatjon Gashi
Fatjon Gashi 2 giorni fa
Bravo
Flora Tetova
Flora Tetova 2 giorni fa
Bida shun bukur
Ailsa Ni
Ailsa Ni 2 giorni fa
Like one ☝️ million times Dashnin e kam
Lidia Cupi
Lidia Cupi 2 giorni fa
😞😑
Rafiz Selmani
Rafiz Selmani 2 giorni fa
Au ene ti mungojshe tash ofof kjo keng rri tash gurbet oj coron te marrt vdekja
Ailsa Ni
Ailsa Ni 2 giorni fa
Po ku ke qen moj Merita..Ti meriton cdo fjal te bukur.Sukse sukse sukse❤❤❤
resul deliu
resul deliu 2 giorni fa
wowww
Marsela Preci
Marsela Preci 2 giorni fa
Yofo
Tetovare Sharri
Tetovare Sharri 2 giorni fa
Kenga me e bukur që e ke kendue ne jeten tende, te lunt shumë emocinuese për ne Mërgimtarët 😭😔
meti met
meti met 2 giorni fa
E Zoja boll
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo 3 giorni fa
pa kushte, pa interes e pa zëvendsueshme❤️Shihemi verës😃për gjyshen time dhe vendlindjen kam me notu nga deti🏊‍♀️🏊‍♀️🏊‍♀️😘
Miradije Hoti
Miradije Hoti 3 giorni fa
Respect per Kengen veq edhe Zoti na pa sa e Lshum rrugen e Zotit u mundojshim secili me fluturu pa Krih Respekti kaloj ne Urrejtje edhe te Rrim Mshel secili deri te mushemi mend kudo si jemi.
Voki Voki
Voki Voki 3 giorni fa
Pershedetje te lumt goja merita se keng e bukur shum e dhimshme zerin e bukur gjith mon kendofsh ishalla i.lumi zot ati kofshim fal e zhduk ket epedemi krejt bot te jemi shendosh e mir te gjith e vertet pa gyrbetqart nuk ka lezet se na e bojm shyhret kur vim ne kosov gezohet familja ishalla vim deri ver se boll kem mshel karantin na po edhe ju kosov pa dal njeri te tjetri me nejt ju pershedes nga ❤ e me fat ju koft fiter bajrami te gjithve ishalla tjetrin e presim me vllazni e me motra kosov
Voki Voki
Voki Voki 3 giorni fa
Voki nga sllovenija 🙌
Nure J
Nure J 3 giorni fa
Valla sedi spoeparendojna hiq qe sivjet spomujna meshku mapara ne vendlindjen kujemi lind ekujemi rrit ikeminprind qenapresin familjet tona😥😢😢
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo 3 giorni fa
😢😢😢
annag cocl
annag cocl 3 giorni fa
ahh gurbet flaka dalt gjithmon permallum jem per vendin tone :( ishalla bahet mir kosove te dua shume
Art Baliu
Art Baliu 3 giorni fa
Suksese sa ma shumë
Naser Llashtica
Naser Llashtica 3 giorni fa
Brravo shum bukur👍🏼👍🏼
annag cocl
annag cocl 3 giorni fa
Kosovo 🇦🇹🇨🇭🇩🇪🇨🇮🇨🇵🇨🇿🇩🇰🇫🇮🇫🇴🇬🇧🇬🇪🇭🇷🇮🇸🇳🇴🇸🇮🇸🇰🇺🇸🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
laskin riubn
laskin riubn 3 giorni fa
Like to activate.
Shkelzen Gashi
Shkelzen Gashi 3 giorni fa
🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇽🇰🇽🇰🇽🇰🤦‍♀️🤦‍♀️
Klotilda Bacaj
Klotilda Bacaj 3 giorni fa
Po ku ke qen moj Merita..Ti meriton cdo fjal te bukur.Sukse sukse sukse❤❤❤
Senn Marco
Senn Marco 3 giorni fa
Wunderfoul voic.like🤗😍
laskin riubn
laskin riubn 3 giorni fa
Like ??????
Naile Tahiri
Naile Tahiri 3 giorni fa
Kufinjte do i thejm e Shqipni do vijme🥰🥰🥰
dutoiu hour
dutoiu hour 3 giorni fa
Bravo na ke bo me qaj guri rend pushon ne vent te vet e vrtet shum 😢😢
Fuad Dibrani
Fuad Dibrani 3 giorni fa
Qe 12 vjet skam qen! Edhe 12 000 mi me pas ymer nuk vije si musafir! Ekam ndal rrugen sepse po me thojn i huaj, budall( sepse kqyrum me ble sende vetum per ju me fitu naj dinar), Dal ne Korz me uqmall ne gjuh dhe fis e jo mu tall kafiqa , sepse ne mergim shumica jetojn mbyllun pun e shpi vetum me ardhne vendlindje per mos me hup gjuh e fis. Por ncuk, ekam pa sa esht ora me koh. Budalla kur mend ska me mledh! Mos Harro nqofse nuk mundesh me ba naj send ne kosov as ne gurbet ske me ba. E nqofse bahesh edhe kral kur njeri ski mu ba! Mos e hupni Moralin, sepse esht idenietety yt dhe esht gjysma e fehs! Nuk u Qujt emni i Fehs Islam kot! Por u qujt emni i Fehs simbass veprat e Ibrahmit. Nuk u zgjedhen peofetat nga pasuria e tyre dhe as nga pamja jo! Por uzgjedhen nga Karakteri , Morali, lojaliteti dhe Generösiteti. Kto 4 fjal duhesh ti veshes.
New Life
New Life 3 giorni fa
du me ik nshpi 😭😭😭
diungy alisnr
diungy alisnr 4 giorni fa
Bravo na ke bo me qaj guri rend pushon ne vent te vet e vrtet shum 😢😢
dutoiu hour
dutoiu hour 3 giorni fa
Ne thellsi te ndjenjave njerzore!!! ❤🥺
Brita Brita
Brita Brita 4 giorni fa
Shum kenge e bukur Faliminderit shum.
aleksander mjeshtri
16/3😭 🌹🥀
Tina Tina
Tina Tina 4 giorni fa
😢😢😢
diungy alisnr
diungy alisnr 4 giorni fa
Kush po e degjon kangen edhe po i shikon komentet like ❤👍
Lendita Pukaj
Lendita Pukaj 4 giorni fa
Ska virus qe um ndal me shku te babi dhe te motra ime e dashur
Elsara Neziraj
Elsara Neziraj 4 giorni fa
E pse kaq shum komente negative prej neve mergimtarve pse mos mi dhan perkrahje vajzes po me ofendu kjo nuk ka faj pse na shajn neve 🤦🏾‍♀️du bist so hübsch🥰
Ambroz Frokaj
Ambroz Frokaj 4 giorni fa
Kosovo 🇦🇹🇨🇭🇩🇪🇨🇮🇨🇵🇨🇿🇩🇰🇫🇮🇫🇴🇬🇧🇬🇪🇭🇷🇮🇸🇳🇴🇸🇮🇸🇰🇺🇸🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
skenda 1234
skenda 1234 7 ore fa
PSE se ke vendos Flamurin KOMBTAR
Endrit Restelica
Endrit Restelica 4 giorni fa
Te lumte se ashtu eshte sdo jete njejte pa ju po ishalla covid19 e then qafen e po ik e shume shpejt kthehet normaliteti e ju mergata miresevini ne shtetin e Kosoves.
Abi Ceni
Abi Ceni 4 giorni fa
Respekte! Pa tjeter me ardhe ne vendlidje 2020!
Altin FN
Altin FN 4 giorni fa
❤️😕
Avni Ramadani
Avni Ramadani 4 giorni fa
Ne qe jetojm jasht ja kem boxh kosoves qe qka te mujn ti ndimojm pa marr parasysh se a na dojn a na respektojn. Se realitet esht qe shum fjal na thojn .mendjemdhaj Ausländer edhe qmimet kur te shef qe je prej jasht ti ndyshon dy her ma shum se qe jan. Ni far lloj hajnie naj bajn e kta nuk jav baj hallall me na vjedh.
drttyu liqm
drttyu liqm 4 giorni fa
Bravo na ke bo me qaj guri rend pushon ne vent te vet e vrtet shum 😢😢
Rebeka Rragami
Rebeka Rragami 4 giorni fa
marjana.rragami@gmail.com
smithwesson870
smithwesson870 4 giorni fa
O pa Mergimtart as qent nuk ju kishin hanger.. krejt te mirat i keni prej tyne Mendoni pra pak... veç met i keni me ju dhan diqka po per pare duhet me punu vet, vetem ather ja dini vleren ma shum pares kur ju djeg shpina vet.
Gani Hoti
Gani Hoti 4 giorni fa
Nuk ka Coronavirus as Covid 19 qe na ndan nga Kosova aty do te jemi kysmet.Kenge e qelluar suksese te reja Merita Latifi 🎤🎹👌
drttyu liqm
drttyu liqm 4 giorni fa
Bota e bashkume azia amerika ................. Ku jan shkencetart çka po bajn studjusit Pse I hollen armet te tremun prej virusit ............... Ata qe drejt hanes u turren me vrap Shpik
vLn vLn
vLn vLn 4 giorni fa
Ne thellsi te ndjenjave njerzore!!! ❤🥺
Laureta Shpatollaj
Laureta Shpatollaj 4 giorni fa
Bravo veq suksese bree 😍😭
mnika voli
mnika voli 4 giorni fa
Kush po e degjon kangen edhe po i shikon komentet like ❤👍
skenda 1234
skenda 1234 7 ore fa
Un po e ndegjoj ket këng dhe po i lexoj komentet .nje person i kish postu disa Flamuj te disa shteteve Flamurin Kombtar nuk e kish postu .aop te pakten Flamurin e Kosoves
ANILA Bytyqi
ANILA Bytyqi 4 giorni fa
Merita❤❤❤❤❤
Shahiri diaspores Shahiri diaspores
Ohffff😓😞😞😞😞😞😞
mnika voli
mnika voli 4 giorni fa
Kerkush nuk e komentoj kongen a po ju pelqen apo jo e di qe ju kan fol nashta kur keni ardh ne pushime po pe shrtyzoni rastim ktu me i shpreh mllefet po sido qe te jete ju j
Ariian Terziuu
Ariian Terziuu 4 giorni fa
Deri tash kesh tu i lexu komentet shum pak komente ken per ket kang tmrekullueshme krejt komentet ken “Msonu pa neve de na keni shah” e shum fjal tjera o popull a keni mu kthjell najher qika ka qit kang me ma rrespektu neve na qohmi tu i pa tylifar komenti edhe un jam n’mergim po corona mka zan ktu n’Kosov ngat familjes kshtuqe banu ma pozitiva njerz mos i perfshini krejt njerzt se sjan krejt nisoj 🤦🏻‍♂️ edhe 1 her suksese yll🌟 se smujta pa e ba edhe 1 koment tu e dit qfar populli budall jem
Anita Pangaro
Anita Pangaro 4 giorni fa
Wow
The Boss
The Boss 4 giorni fa
Ah moj Kosov e dashur syt me lot gjith na mbushen per ty ..
Hello
Hello 4 giorni fa
Më vjen keq për ata që nuk kan mundësi me i taku të Dashurit e tyre syvjet😭😭ajo fjala njeri nuk ja din vlerën nji sendit sa e ka e kur i humb vuan për ta sivjet ju ka ra në Krye. Hypni shti qmimet 2 fish, thujni muajt e Budallve, shpërbleni shty me mrrola, net vije shti era Kredi. Ju kurr nuk e keni kuptu se krejt ne kemi lan vendlindjen😢 qe juve me ju ndihmu edhe prap na urrejni. Sivjet jeni rahat prej neve shti knaqnu, se për neve ka në Mërgim gjithshka veq dashnija për juve edhe Tokën ton nuk ka. INSHALLAH SIVJET I QELNI SYT EDHE NË VITIN E ARDHSHËM NA PRITNI ME DASHNI EDHE E KUPTONI SE PA MËRGIMTAR KANA SI DIMRI PA BOR. NA E JAPMI JETËN PËR JU, JU JEPNA VETËM DASHNIN QË E PRESIM PREJ JUVE😭😭😭
Djdyli Dyli
Djdyli Dyli 4 giorni fa
Besoj qe shimi ne vitin 2021.sepse ka hup edhe Rrespekti ska Rrespekt ma veq Fjal te Ndyta
Valon Gashi
Valon Gashi 4 giorni fa
Shum Kang e bukur Po merita latifi osht shum femen Ma e bukur 😍
Feride Morina
Feride Morina 4 giorni fa
Te tumt ,tem prekse ! E dashur mbi te gjitha mpelqej veshja jote.
Makbule Behari
Makbule Behari 4 giorni fa
Kukuuu qikkk ku pi gjen kto tituj e kto fjale🤯😭❤️
Prena Krasniqi
Prena Krasniqi 5 giorni fa
As niher ne shekuj bota nuk ka pa per diçka qe zduke kaq en hall me ra.................. Per nje dhoj mikrobi per te ardh prej kine qe i ra gjith klobit si thika mas shpine............. As tetan emrin nuk ja thona dikush thot komit dikush thot korona ............... Dhe spo ka ilaçe dhe spo gjindet vakcin Bota u ba spital burg e karantin .............. Kombet kan kalu mortaj e koler Luftra malaje me qindra mija her ................... Po kurr ma i frikshem nuk ka qen armiku Se si sot kurr globin se ka zan paniku ............... Kurr kaq e dorzume ska qen politika Bota e bashkume azia amerika ................. Ku jan shkencetart çka po bajn studjusit Pse I hollen armet te tremun prej virusit ............... Ata qe drejt hanes u turren me vrap Shpiken interrnetit shpenziren e ban zap ............. Dhe sot gjith njerzimin ne luften finale Dalin ej servilin ilaçe banale .................. As kurrkush ne bot sot nuk asht i lir Me qindra qytete duken shkretetir ................ Me urdha kritike Dal nga qeverit Nim per ne u bafshin Vetem perendit.🙏❤️ 😔😭💔
Beso Osmani
Beso Osmani 5 giorni fa
HALLALL TKOFT
Eduard Elshani
Eduard Elshani 5 giorni fa
Bravo merita kenge e qelluar
Bislim Sabani
Bislim Sabani 5 giorni fa
Pameshku n tetov sela jo me umshel kufijrij por me e shfajcijt me shfajc oparat. Doshkoj po jo koraona 🦠 po shkoj the dokalli dila nja10000/15000€ ene roft🇮🇹🥂🇦🇱
Salihe Spahiu
Salihe Spahiu 5 giorni fa
♥️♥️
skenda 1234
skenda 1234 5 giorni fa
Nëse ka darsma ne ket ver i ke siguru
hekuran krasniqi
hekuran krasniqi 5 giorni fa
Kerkush nuk e komentoj kongen a po ju pelqen apo jo e di qe ju kan fol nashta kur keni ardh ne pushime po pe shrtyzoni rastim ktu me i shpreh mllefet po sido qe te jete ju jeni njerz ton gjaku jon ju pershendes inshallah bahet mire per kret.
Avni Farizi
Avni Farizi 5 giorni fa
Te lumt Merita
Bajram Gashi
Bajram Gashi 5 giorni fa
Te lumtë merit ☺💓💖
Bajram Gashi
Bajram Gashi 5 giorni fa
😢😢
Anonymous Anonymous
un nkosov kom ardh qdo 2 muj tash mo prej kti viti njo 2 ose 3 vjet pauz me shku shtete tjera mi vizitu ma mir edhe e di ku po hargjoj bile ja vlen ma mir se me hargju palidhje kosov sja vlen mo i kisha lut kejt mos me shku njo 2 vjet arsyja se e kem pa qe sja vlen mo nks me investu as me hargju at vend mo respekte pi svicres🇨🇭
Prossimi video
Teuta Selimi - Ja Fala (Official Video 4K)
03:27
Sef Duraj - Malli i mergimtarit
03:22
visualizzazioni 9 600 000
BAEKHYUN 백현 'Candy' MV
3:51
visualizzazioni 10 757 473
Sabri Fejzullahu - Urime shpirti jem
04:03
visualizzazioni 2 500 000
Kabil Keça-Malli Nenes ( Official Video ).
04:33
Roland Çukaj - Fukaraja
03:53
visualizzazioni 3 200 000
Merita Latifi - Vjen një ditë
04:03
visualizzazioni 385 000
n'Kosove Show - Shefqet Krasniqi
1:54:26
visualizzazioni 206 000
Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )
03:11
Adja Ramadan 2020 - Episode 8
15:14
visualizzazioni 901 081