Buio

Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)

MOZZIK
Iscriviti
visualizzazioni 24 394 538
95% 232 212 11 733

Dhelper Dinake jetzt überall online ► www.umg.lnk.to/DhelperDinake
Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
Instagram ► instagram.com/mozzik/
Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo

MUSIK
Text: Mozzik
Musik & Produktion: Rzon
VIDEO
Video & Camera - Entermedia
Regie: Mozzik

Musica

Pubblicato il

 

7 nov 2019

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 80
Klavdio Brahimaj
Mozzik ti nje këngetr i mrekullushem
Arti Qyse
Arti Qyse 10 ore fa
Like👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Xhemal Arifi
Xhemal Arifi 11 ore fa
❤❤❤❤❤
Klevjo Hoda
Klevjo Hoda Giorno fa
❤❤❤❤👍👍👍👍bravo
Marlin2
Marlin2 Giorno fa
🥵🥵🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Asus Zenpad
Asus Zenpad 2 giorni fa
Ju lutna beni serish me loredannen senju Sonja shume si qift jo me disa mes jush dhe ski nevoj per kto kurva me loredanan ma mir te lutem se çdo nat lutna mu bo bashk ti me loredanen ju lutna point!! Ju lutna
Lilia Wald
Lilia Wald 3 giorni fa
COOL MOZZIK
Eni Emin
Eni Emin 3 giorni fa
maemira
xheni xheni
xheni xheni 3 giorni fa
Ekam dit prej asaj nate qe je dhelper dinake 🙉🙉🔥🔥🔥
Berisha Zyrafet
Berisha Zyrafet 3 giorni fa
Shu. Gang. E. Mir
Ganimete Muharremi
Ganimete Muharremi 3 giorni fa
Mozzik a të ka trudhu loredana ty
PEPAJ
PEPAJ 3 giorni fa
Why there are always the würstel boys under Albanian videos?😂
Eltion Shkurtaj
Eltion Shkurtaj 4 giorni fa
🐺🐺🐺
Samir Ahmed
Samir Ahmed 5 giorni fa
Shum bukur e ke bo tekstin po kujt ja ke bo diss? 👍
Gazmen Amati
Gazmen Amati 5 giorni fa
Bravo
Kushtrim Muji
Kushtrim Muji 5 giorni fa
So ein Nichtsnutz von Mensch dieser Typ unglaublich
Kastriot Sadrija
Kastriot Sadrija 6 giorni fa
motren ta qifsha
ber bs
ber bs 6 giorni fa
Perse Shkruani Germanisht desa kur gjithë ketu Shqiptar jeni ose ma sakt keshtu thoni harruar qe Germant ju kishin ju kan dhe do ju kan si Asilanta.... Ju jeni ata qe kur takoheni me Shqiptar ja boni oo Shqipe dhe direkt duart si Shqiponia pa ditur se çfare simbolizojn duart si Shqiponia dhe kur jeni diku tjeter qe skeni me bo me Shqiptar dhe nanen me ju a sha as nuk pergjigjeni e Lozni German uuusht Asilanta legena
Nakhal Hamid
Nakhal Hamid 8 giorni fa
schöne music gemacht,wie viel du bezahlt für jeden fraue ???
Dangerous Loyal
Dangerous Loyal 9 giorni fa
Du aschloch bedrückst Loredana du asch
MCS
MCS 9 giorni fa
pidhat tforta nclip
Kunde Khan
Kunde Khan 10 giorni fa
Geil valla
Besa Bela
Besa Bela 11 giorni fa
Muzik diss loredana
besart smakaj
besart smakaj 11 giorni fa
Mozziiikkkkkk
leonora Zeneli
leonora Zeneli 11 giorni fa
24 milly❤️❤️❤️🔥
RaelaMarkaj RAWLA
RaelaMarkaj RAWLA 11 giorni fa
👌
Diona Lajqi
Diona Lajqi 12 giorni fa
Hej
Arben Shabani
Arben Shabani 12 giorni fa
Gut
Versi Otr
Versi Otr 12 giorni fa
😂POILCIA😂 DURRËS 😂 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Metush.ahmeti Metushi
Nuk osht Lori dhelper. Dinake
arber bytyqi
arber bytyqi 13 giorni fa
Mozikk BABAA
Ralf Reuen
Ralf Reuen 13 giorni fa
ich muss ja mal sagen albanisch hört sich geil an ...wirkt teils sogar wie französisch bissl
Viktor Sopjani
Viktor Sopjani 14 giorni fa
Hi mozzik voll cool
DoNNi Tv!!
DoNNi Tv!! 14 giorni fa
Mozzik🥰
Versi Otr
Versi Otr 15 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😂😂😂😂😂😂😂😂❤❤❤❤
Versi Otr
Versi Otr 15 giorni fa
😍😍😍😍😍😍💔💔💔💋💋💋ARI TONI
Freestyle Shqip
Freestyle Shqip 16 giorni fa
🔥
Valentina Pavlovic
Valentina Pavlovic 19 giorni fa
Beste Mann habibi
missa official
missa official 21 giorno fa
❤🇽🇰🇦🇱💪🔥
Leonc Shkalla
Leonc Shkalla 21 giorno fa
Dhelper Dinake🖤
Jasin Abazi
Jasin Abazi 22 giorni fa
Mos u nal vazhdo suksese
Arjen Hasanaj
Arjen Hasanaj 22 giorni fa
Love mozzik 🤗🤗🥰🥰🥰🥰🥰💖💖💖💖💕💕💕💕💞💞🎼🎼🎼🎼👑👑👑👑👑😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💎💎💎💎💎💎❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋🎼🎼🎼🎤🎤🎤🎤🎤
Xhemi Beqiri
Xhemi Beqiri 22 giorni fa
Ti amooooooo 😍😍😍😍😍😍
RaelaMarkaj RAWLA
RaelaMarkaj RAWLA 23 giorni fa
meriton me shume viewwwwww kjo keng
MBP
MBP 23 giorni fa
6 months Summer is finally here to pump Inshallah we may have the opportunity
L E I L A
L E I L A 24 giorni fa
@L E I L A
Alfredo Jospanso
Alfredo Jospanso 24 giorni fa
Selbst meine Jacky Flasche tanzt albanisch auf Mozzik seiner MUSIK
Annisa b
Annisa b 24 giorni fa
auch wenn die Sprache nicht verstehe, ich fühl dieses Lied, er hat krasse flow
teuta krasniqi
teuta krasniqi 25 giorni fa
Mozzik te dua ty laredanen hanen jeni king kenge i keni te gjitha te mirat
Nereida Jashari
Nereida Jashari 25 giorni fa
Neues lieblingslied geworden 😍
Cristina De Giorgio
Cristina De Giorgio 25 giorni fa
Betrüger
Potion of Vibez
Potion of Vibez 23 giorni fa
Loredana hat ihn betrogen. Der Mann, der sie berüjmt gemacht hat
Cristina De Giorgio
Cristina De Giorgio 25 giorni fa
Du bist ein Arschloch Betrüger Musik du kannst nicht Loredana einfach betrügen
Naim Imeri
Naim Imeri 25 giorni fa
Halt dein.maul
Ermir Luma
Ermir Luma 25 giorni fa
pidhi motres je
22 11
22 11 25 giorni fa
👑
K Ushtelenca
K Ushtelenca 26 giorni fa
Me vjen shume keq per rinin e sotme me keto kenge qe degjojne, dhe i quan super hite. Me keto lloj kengesh as sa dhelpra nuk i zhvillohet mendja. Tekst pa pik kuptimi, videoklip koti....ky qe shan femrat dhe ato femrat qe nxjerrin bikinin. O ZOT NDIHMOJE RININE E VENDIT TIM
Niti A
Niti A 26 giorni fa
🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑
Ajete Lalollari
Ajete Lalollari 28 giorni fa
O Mozzik.Jam Ani.Ajo vajza qe do te te marr per dtl me 5 tetor kete vit. Te pres me krahe hapur. Mos harro qe do te marr dhe Loredanan
MATRIX GR
MATRIX GR 28 giorni fa
Vrk po iki nga komentet spaska shqiptar ktu
BaybeeS 47
BaybeeS 47 28 giorni fa
«Mozzik Pa Pa» kaher ka kallxu qe osht aja me to veq per parre. These gold digger are digging hard!🤔
Dervish afmeti
Dervish afmeti 29 giorni fa
😇😇😇😇
Gucciby Flora
Gucciby Flora 29 giorni fa
❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🙏🏽
Shirin Schmitz
Shirin Schmitz 29 giorni fa
Alle sind halb nackt und er kommt mir pullover und Jacke 😂😂🤦‍♀️
Gentian Hyseni
Gentian Hyseni 29 giorni fa
Wer hört es auch und denkt an seine Ex die hure?
Orhan Veliu
Orhan Veliu 29 giorni fa
A ka shqiptar
ZenovitaCriss
ZenovitaCriss 29 giorni fa
🔝❤️
Versi Otr
Versi Otr 15 giorni fa
🌹🌹🌹🌹🌹😤😤😤😤😤😍😍😍😍💔💔💔💔
fatjon krasniqi
ta qifsh nanen o kare pse u ndave pi loredana
Queen Bee
Queen Bee Mese fa
Arme lori
Angela Shemuni
ato me rrroba banio mozziki me trike leshi .. okkk 😂😂😂
Gamer Girl
Gamer Girl Mese fa
Das ist so schade ...😢
Хадижа Исаева
Aber jetzt macht loredana alles alleine und würd berühmter als früher
WORLD STAR
WORLD STAR Mese fa
If you make me 1 subscribe I GIVE YOU 3 Subscribe Back
Agnes Dopalaj
Super❤
Vina Shegani
Vina Shegani Mese fa
Mozik : tayna
Mo Khalife
Mo Khalife Mese fa
Aus Bonny und clayd würden tom und jerry
armand koci
armand koci Mese fa
Bezug ist 😎 rrespekt
Fabiano Preldakaj
Shum bukur 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Ely Kingi
Ely Kingi Mese fa
BABA MOZZIK
A. A
A. A Mese fa
Wie geil wäre bitte Feature mit Shirin David 🤣🤣💀
Hakikatli Sözlük
Früher haben Albaner Ibrahim tatlises gehört und heute hören Türken Mozzik an 👍🔥👏 #killermozzik weiter so !!!!
Atdhe Kroni
Atdhe Kroni Mese fa
0:29 😂😂😂 🔥🔥
leonora Zeneli
23 milly❤️❤️🔥🔥🙈🙈🙈
Prossimi video
Tayna x Mozzik - Edhe ti
03:21
visualizzazioni 28 000 000
ROMEO & JULIET
03:19
visualizzazioni 1 800 000
Mozzik - Zemra ime (prod by. Macloud & Bawer)
03:13
Christian Nodal - Amor Tóxico
2:16
visualizzazioni 4 340 095
Capital T - Akull
03:09
visualizzazioni 13 000 000
S4MM - Mamacita
02:48
visualizzazioni 9 200 000
Tayna - Sicko
03:08
visualizzazioni 18 000 000
Mozzik - Cocaina
04:05
visualizzazioni 72 000 000
Kida ft. Lyrical Son - Deja Vu
02:56
visualizzazioni 30 000 000
Ti amo
04:11
visualizzazioni 1 400 000
Majk X Capital T - HALA (Official Video HD)
05:09
Tayna X Ledri - Aje (Official Video)
03:10
visualizzazioni 33 000 000
TWICE "MORE & MORE" M/V
4:01
visualizzazioni 15 055 699
MAJK - Serenate
3:09
visualizzazioni 868 487
Led Zeppelin - Celebration Day
2:4:02
visualizzazioni 1 266 462
Quando Quando Quando
3:40
visualizzazioni 358 173
Irkenc Hyka - Vonë ( Official Video )
3:06
Levante - Tikibombom (Home Version)
3:48
PAM
3:21
visualizzazioni 2 910 185